שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם היותי נשלט במחשבה קשורה להיותי בעל מוכה בפועל?

SubservientJames
לפני 10 שנים • 22 בינו׳ 2014
SubservientJames • 22 בינו׳ 2014
אם הברירה היא הין הסתלקות מהבית לבין לומר לחמות "הסתלקי את מביתי!", אז האפשרות השניה היא, חד וחלק, עדיפה בכל קנה מידה ובכל הנסיבות האפשריות, אבל בינינו האפשרות להתעלם מהמכשפה קורצת גם היא.. אני באמת ובתמים לא מצליח להבין סיטואציה בה בעל הבית מגורש מהבית...סורי, פשוט לא. אתה באמת חושב שאני כותב דברים תלושים מהמציאות? באמת סקרן.[I][/quote]

כאמור, אינך תלוש מן המציאות, אלא ממתק העשוי מזרעי עץ הקקאו הטרופי (זוהי התייחסות אחרונה, בלי נדר, לשמך המתוק)!

ולעניין עצמו, אנא ע"ע מה שכתבתי לכחולית.
TOBLERON
TOBLERON • 22 בינו׳ 2014
מצטער, אבל איך עזיבת הבית היא התשובה, בעיקר אחרי מסכת ההשפלות שעברת ושילדיך היו עדים לה? יוצא שאכלת את הדגים הסרוחים וגורשת מהעיר. לדעתי, מהפך של 180 מעלות, קרי עזיבתה את הדירה בבושת פנים היה הדבר הראוי והצודק בנסיבות דנן, אך תמיד הייתי אחד שהצדק העיוור הנחה אותו ואולי במקרה שיש ילדים העניין מעט סבוך יותר.
העקר שכרגע אתה במקום טוב יותר ומעוניין לפתוח בדרך חדשה עם אנשים טובים יותר סביבך.
אתה עושה רושם של אדם טוב, אפילו יותר מידי טוב..ואם בכינוי שלי עסקינן, אתה אולי ראוי לו יותר icon_wink.gif
SubservientJames
TOBLERON כתב/ה:
מצטער, אבל איך עזיבת הבית היא התשובה, בעיקר אחרי מסכת ההשפלות שעברת ושילדיך היו עדים לה? יוצא שאכלת את הדגים הסרוחים וגורשת מהעיר. לדעתי, מהפך של 180 מעלות, קרי עזיבתה את הדירה בבושת פנים היה הדבר הראוי והצודק בנסיבות דנן, אך תמיד הייתי אחד שהצדק העיוור הנחה אותו ואולי במקרה שיש ילדים העניין מעט סבוך יותר.
העקר שכרגע אתה במקום טוב יותר ומעוניין לפתוח בדרך חדשה עם אנשים טובים יותר סביבך.
אתה עושה רושם של אדם טוב, אפילו יותר מידי טוב..ואם בכינוי שלי עסקינן, אתה אולי ראוי לו יותר icon_wink.gif

חן חן על השבחים.מסופקני אם אני ראוי להם, אך אני נהנה מהם. icon_wink.gif
אתה צודק במה שאמרת. לא הייתי נהיר דיי. התכוונתי לומר' כי המסר הועבר על ידי עזיבתי את הבית אחת ולתמיד, ולא על העזיבה באותו לילה הזוי...
SubservientJames

Re: יש לי תשובה לשאלה הזו

א-דום כתב/ה:

התשובה היא שבידיאסאם אינו שיטת טיפול. כל מי שיגיד לך אחרת הוא שקרן ושרלטן. מה שכן, נאנסת עשויה מאוד להמשך לבידיאסאם ולמצוא בו נחמה מכיוון שזה מאפשר תחושה של שליטה בסיטואציה שבמקרה הטראומטי הייתה בלתי נשלטת. (מה שפרויד מכנה חזרה כפייתית) אני ממליץ לאנשים שחוו טראומות כגון אונס ועוד לנסות שיטת טיפול שקרויה EMDR

תודה רבה, א-דום.
אונס, תודה לאל, לא עברתי. אך נראה שהכיוון שאליו אתה רומז, במקרה דנן, דומה לעצה של הפיה.
TOBLERON
TOBLERON • 22 בינו׳ 2014
כן, גם אני התכוונתי לעזיבתך את הבית אחת ולתמיד...... icon_smile.gif
Menelaus
Menelaus • 22 בינו׳ 2014
טובלרון, הגם שאני מסכים איתך באופן עקרוני, שעזיבה לא היוותה את הפתרון המושלם(המסר לילדים, תחושת האשה, השפעות נוספות לטווח ארוך וכדו'), ייתכן וזה הפתרון היחיד שהיה אפשרי בשביל ג'יימס באותו מצב נתון, וזה בהחלט לא דבר של מה בכך שהוא יכל אפילו לקום וללכת אחרי 15 שנה...

הדתיים שבנו מתפללים מדי בוקר:"ואל תעמידנו - לא לידי נסיון, ולא לידי בזיון..." ואני לא יודע אם מישהו מאיתנו היה עומד בפועל בנסיון כזה (אף על פי שאני רוצה להאמין שהייתי עומד בו icon_smile.gif )...
SubservientJames
First aid כתב/ה:
טובלרון, הגם שאני מסכים איתך באופן עקרוני, שעזיבה לא היוותה את הפתרון המושלם(המסר לילדים, תחושת האשה, השפעות נוספות לטווח ארוך וכדו'), ייתכן וזה הפתרון היחיד שהיה אפשרי בשביל ג'יימס באותו מצב נתון, וזה בהחלט לא דבר של מה בכך שהוא יכל אפילו לקום וללכת אחרי 15 שנה...

הדתיים שבנו מתפללים מדי בוקר:"ואל תעמידנו - לא לידי נסיון, ולא לידי בזיון..." ואני לא יודע אם מישהו מאיתנו היה עומד בפועל בנסיון כזה (אף על פי שאני רוצה להאמין שהייתי עומד בו icon_smile.gif )...

תמיד נחלץ לעזרתי, מה? ארבע הודעות מתוך אחת-עשרה!
דתיים, תמיד דואגים רק לקהילה שלהם... icon_wink.gif

חן חן ורב תודות!
Menelaus
Menelaus • 22 בינו׳ 2014
תמיד נחלץ לעזרת מי שזקוק לה.
אבל אתה לא נכנס לרשימת הנזקקים, כבר מההודעות הראשונות בשרשור הקודם ראיתי שאתה מסתדר יפה מאוד בעצמך icon_smile.gif.
אני מגיב הפעם כי מעניין לי.

4 מתוך 11? וכמה מהן שלך? icon_smile.gif
(זה כבר כמעט רק אנחנו כל השרשור. אולי נעבור לפרטי? icon_wink.gif )
SubservientJames
First aid כתב/ה:
תמיד נחלץ לעזרת מי שזקוק לה.
אבל אתה לא נכנס לרשימת הנזקקים, כבר מההודעות הראשונות בשרשור הקודם ראיתי שאתה מסתדר יפה מאוד בעצמך icon_smile.gif.
אני מגיב הפעם כי מעניין לי.

4 מתוך 11? וכמה מהן שלך? icon_smile.gif
(זה כבר כמעט רק אנחנו כל השרשור. אולי נעבור לפרטי? icon_wink.gif )

התכוונתי מתוך כלל הודעותיך שלך בפורום. לא מתוך סך ההודעות בשרשור זה.
ואגב אורחא, עתה כבר מדובר בחמש מתוך שתים-עשרה... icon_wink.gif
Menelaus
לפני 10 שנים • 23 בינו׳ 2014
Menelaus • 23 בינו׳ 2014
אה. icon_smile.gif
(עכשיו שש מתוך שלוש עשרה icon_razz.gif )