צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חזה קטן

הפלצן בשדה השיפון​(אחר)
לפני 10 שנים • 25 בינו׳ 2014

חזה קטן

במסעי המופלא בנפלאות הבדסמיה והאנשים ההזויים - תמיד הייתה לי תשוקה להיות פורץ דרך , כמו קולמבוס , מארקו פולו או במקרה הכי גרוע ווילי וונקה (ראיונות לתפקיד האומפה-לומפה אצלי בפרטי) ורציתי להתייחס לנושא שאני לא חושב שזוכה לסיקור נרחב - השפלת אישה עקב חזה קטן .

עכשיו יבואו המקטרגים , יגידו :''כבודו טעות בכפך , אישה חשה מושפלת לעומת חברותיה במידה והיא קטנת חזה ''. כן כן נכון , נפלאות גיל ה14 .. אחחח ימים של גילוי והלקאה עצמית , ובכל זאת אני לא חושב שנשלטות ענוגות, קטנות חזה לא הרגישו כלימה ובושה לנוכח העניין , מכמה סיבות.

1. חזה קטן זה לא אנטי נשי , להבדיל מהקטגוריה ההפוכה בה זין קטן זה אנטי גברי (הכל פה מדובר בסמנטיקה של השפלות כן ) לא מזמן שמעתי/קראתי :''גבר נאה עם איבר מין קטן זה כמו מזוזה בלי קלף בתוכה''. ובתור אחד שהיה בול לתקופה ארוכה (איזה גבר אני , הא ?!) אני ראיתי במו עיניי מה כוחה של טרנזטיביות . זה לא מקור הנשיות היחיד , לכן האנלוגיה אינה זהה.
2. חזרה לתפקיד הקורבן , כולנו היינו שם עם אחת ונילית או אחרת - קורבן זה נשי , בעצם זה שגבר לועג למישהי על מידת החזייה שלה היא מתכנסת עוד יותר באותה אצילות שהיא נרמסת לטובת מאוויו של סחבק .
3. אתה עדיין רוצה לנקנק את הגברת מה לעשות , היא נחדרת אז היא מסיקה שהיא נשית .

עכשיו , רחמנא ליצלן אני לא מציע פתרון של לזיין בחורות גבריות (תסלחו לי כל הגבריות כן ? לא משהו אישי ) אבל פה אני סבור שמפגש מרובה משתתפות (יום יבוא יום יבוא , אני חוסך יורו ליורו בשביל היום המיוחל באמסטרדם) בו יש מישהי שטוחה , ומישהי מאוד שופעת שמקבלת את כל היחס , נחדרת ומשומשת מול חברה שלנו A Cup ייצר תוצאה זרחנית icon_smile.gif .
אז מה אתם אומרים ? חוץ מזה שהגזמתי עם הגת .
#חולהעלנשיםעםחזהקטןגםגדולבעצםהכלהולך
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 25 בינו׳ 2014
מזל שאני מידה D חחח icon_wink.gif

למרות שאפשר גם להשפיל אישה עם חזה גדול על זה שהיא מחלבה, פרה וכו'...

בוא נגיד ככה, אם אתה רוצה, בכל אדם אתה יכול למצוא נקודת תורפה או אלמנט פיזי שנחשב פחות יפה אצלו ולהשפיל אותו דרכו. אני אישית פחות בעד. לא מתחברת להשפלות אישיות שפוגעות בבנאדם ברמה אישית וגורמת לחוסר ביטחון עצמי ממשי שילווה אותו גם לאחר הסשן.
הפלצן בשדה השיפון​(אחר)
כחולית כתב/ה:
מזל שאני מידה D חחח icon_wink.gif

למרות שאפשר גם להשפיל אישה עם חזה גדול על זה שהיא מחלבה, פרה וכו'...

בוא נגיד ככה, אם אתה רוצה, בכל אדם אתה יכול למצוא נקודת תורפה או אלמנט פיזי שנחשב פחות יפה אצלו ולהשפיל אותו דרכו. אני אישית פחות בעד. לא מתחברת להשפלות אישיות שפוגעות בבנאדם ברמה אישית וגורמת לחוסר ביטחון עצמי ממשי שילווה אותו גם לאחר הסשן.

לא ברמה האישית כמובן , אבל גם להשפיל על בסיס :"את סמרטוט בלה בלה בלה " זה אישי באותה מידה . הרי גם הנפש אישיה , לא דאבל די ? (you big showoff)
מיתוסית​(שולטת)
לא, D בלבד. אני יודעת בוודאות כי קניתי חזייה לפני חודש וחצי icon_wink.gif

את סמרטוט/כלבה/אפס זה לא אישי. אפשר לומר את זה לכל שפחה, מבינים שזה משחק.
אבל כשאתה מנצל חולשות/נקודות תורפה רגישות לצורך השפלה, ההשפלה אמיתית וחזקה יותר. אני מניחה שיהיו כאלה שמחפשים דווקא את העוצמות הללו.
אני לא מאמינה בלהנמיך נשלטים, אלא בלהרים אותם בזכות זה שאני דוחקת בהם ומראה להם שיש בהם כוחות ועוצמות והם עושים דברים למעני או למענם.

זה כמו לעשות סשן שלם שהוא רק השפלות וכאב לעומת סשן שמידי פעם יש ליטוף ומילה טובה של חיזוק לאחר התנהגות טובה- הקונטרסט הזה מעצים את הכאב ומחזק התנהגות טובה ותורם להתמדה ולהתמודדות עם דברים הרבה יותר מאשר רק עונשים או רק ממתקים- בדיוק כמו בחינוך ילדים icon_smile.gif
הפלצן בשדה השיפון​(אחר)
יש כאלה שיחפשו את זה נכון , אבל אני לא מאמין גדול בסיווג . מאמין שכל האמצעים כשרים למען המטרה שהיא מימוש המיניות (כמובן לא על חשבון בריאות הנפש) . זה כבר סיווג לדיספלינות . ויש גם את כל מוסד האפטרקייר אבל ניחא .
מיתוסית​(שולטת)
כל אחד עושה מה שטוב לו.
אותי לא מחרמן להשפיל מישהו ולהכאיב לו בנפש בצורה כזו שזה יערער לו את הביטחון העצמי. אני לא ארגיש טוב עם עצמי.
אני הייתי מרגישה חרא אם שולט היה יורד עליי בנקודות אישיות או מתייחס אליי כעל אישה לא מושכת וכו' בצורה כזו שאני אאמין לו.
Platinum​(שולט)
לפני 10 שנים • 26 בינו׳ 2014
Platinum​(שולט) • 26 בינו׳ 2014
אני לא יכול שלא להסכים עם הכחולה שמעלי.
השפלה בבדס"מ לא צריכה להיעשות מרוע לב, היא צריכה לבוא מאהבה, ומאהבה בלבד.
ההשפלה בעיניי חייבת להיות תמיד יחסית. וביחסית אני מתכוון ביחסית לאדון ב ל ב ד.
מקומה של השפחה הוא למרגלות האדון, לא למרגלות האנושות כולה. אסור לשכוח את זה.

השפלה שכרוכה במאפיין כגון חזה קטן, עשויה לגעת בנקודה שגם כך היא חלשה אצל השפחה ולגרום להחמרתה של ההתייחסות אליה בעיני השפחה, דבר שילווה אותה גם הרבה אחרי כל סשן.
לטעמי, יש בזה מן האכזריות.

אגב, חזה קטן הוא בעיניי יתרון ולא חסרון. אני באופן אישי מעדיף חזה קטן על פני גדול. וגם אז, זו העדפה מינורית. מה שחשוב הוא האדם.
'Panda'{Beauty}

יש הרבה שמעדיפים חזה קטן

'Panda'{Beauty} • 26 בינו׳ 2014
לדעתי זה לא מדד, ראיתי נשים מדהימות עם חזה קטן ולא חושבת שמישהי תיקח את זה בצורה אישית. אולי יש לה בעיה דווקא עם הישבן הענק שלה?
אם הוא איתה משמע שאו שזה לא חלק משמעותי מאוד בשבילו או שהוא אוהב חזה קטן.
להשפיל משהו שולי כשהיא יודעת שזה שולי לאדון לא אמור להעליב אותה וגם אם כן, זה נשמע לי טיפשי.
אני בעד להשפיל כל חלק בגוף האישה ולהתעלם מהחזה שלה דווקא נשמע מעליב. זה אחד הדברים שמייחד אותה בתור אישה וצריך לחגוג אותו בכל דרך.
הפלצן בשדה השיפון​(אחר)
אני מוצא פה נימה מסויימת של התחסדות .
השפלה מאהבה , נעימה חוויה מעצימה וכו' וכו'
חברים בוא לא נשכח מזה השפלה (פניתי לויקיפדיה כי שכחתי) :

השפלה היא תחושת אי-נוחות נפשית ובפרט תחושת פגיעה בכבוד, הנגרמת לאדם כתוצאה מיחס (אמיתי או מדומה) של אנשים אחרים: אליו, להתנהגותו או למאפיינים כלשהם הקשורים אליו. עוצמת תחושת ההשפלה קשורה בפער שבין הדימוי העצמי ותחושת הכבוד של המושפל לפני ואחרי שהושפל.

מכוון שאנחנו מתרגמים את זה למונחי גירוי , חוויה משפילה היא בהגדרה ניורוטית או שלילית . זה שיש אנשים שזה לוחץ להם על הכפתור אורגזמה זה עניין אחר .
לשם זה נוסד מוסד האפטיירקייר והחיבוקיה הכללית אח''כ .

להלן , נחזור לנושא המדובר - אם מישהי תופסת את עצמה כX והשפלה גורמת לה לחשוב כY אז ההפרש הזה הוא עוצמת ההשפלה . להלן :''אני אישה נשית ביותר ומלאת ביטחון בגוף שלי '' בעוד שבפועל גורמים לה להרגיש חסרת ביטחון ונבוכה בגלל הגוף שלה מדובר פה בעצם בחתיכת X-Y . בהנחה שהשפלה זה מה שמניע את אותה גברת , אפשר יהיה לראות חתיכת תגובה , כל הדיבורים על נזק נפשי .. זה כבר תלוי למי יש את המפתחות לאוטו . אני מצפה שמישהי שצריכה השפלה בשביל להרגיש מסופקת תדע לבחור בבנאדם גם שישמור עליה בריאה בנפשה ... אתה לא קופץ באנג'י בלי חבל נכון ?
פור גוד
פור גוד • 26 בינו׳ 2014
גבר פשוט, צא ולמד: הכי-הכי מתוק זה להשפיל בחורה עם סיליקון בציצי. הייתה לי לא מזמן פרשייה עם בחורה עם שתלים בציצי, ואני חייב להגיד לך עם יד הלב : זה אולי נראה טוב, אבל זה מרגיש ממש ממש לא-טוב. יש בציצי איזו תחושה מבאסת של קשיות לא טבעית. בפשטות, זה פשוט לא זה. הבנת ? (: