ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תזכורת

4X4​(אחר)
לפני 10 שנים • 29 בינו׳ 2014

תזכורת

4X4​(אחר) • 29 בינו׳ 2014
שלום לכם מלכות ועבדים.
ודאי שמעת כבר על הקבוצה החדשה נפתחה בפיסבוק ואתם מוזמנים.
זהו פורמט חדש שאין כמוהו עדיין בכל העולם.

הרמנו את הכפפה והחלטנו להפוך את הדמיון והחלום למציאות - אימוץ כלב אנושי לעבד!
אנא קראו היטב את כללי הקבוצה, ואתם מצופים לפעול לפיהם.
קבוצה זו נועדה לספק את הצורך של מלכות לאימוץ אמיתי של עבדים .

המטרה היא ליצור הכרויות אמיתיות ולא ממוסחרות,
(הקבוצה אינה מיועדת למלכות מקצועיות או לעבדים בתשלום אם ישנם שכאלו.. )
האם זה יכול לעניין אותך?

בקבוצה מופיעות תמונות העבדים ומעט פרטים בסיסיים עליהם.
במידה ועבד מצא חן בעינייך, את רשאית לפנות אליו ישירות בפרטי,
את שאר המידע תוכלו לקרוא בתקנון הקבוצה.
או דרך מנהלת הקבוצה אשר תספק לך בדיסקרטיות את שאר המידע.

* זוהי קבוצה סודית היינו רק החברים בה יודעים שהיא קיימת
והם ורק הם יכולים לראות את תכני הקבוצה.

המטרה היא ליצור הכרויות אמיתיות ולא ממוסחרות,
(הקבוצה אינה מיועדת למלכות מקצועיות או לעבדים בתשלום אם ישנם שכאלו.. )

מוזמנים לפנות למנהלת הקבוצה: שירן גרינפילד להמשך התהליך,
https://www.facebook.com/shiran.greenfield?fref=ts

או אלי: https://www.facebook.com/joseph.jw2
להמשך התהליך.

נשמח לראותכם.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 29 בינו׳ 2014
תזכורת תזכורת תזכורת:
(אני לא הולך לפרסם את זה בכל פורום אפשרי, רק כאן)

פייסבוק מרגלים אחריכם, ומוסרים את המידע בשמחה לכל רשות ממשלתית שאי פעם ביקשה (בלי ביקורת שיפוטית ובלי בטיח). וגם בעקיפין למפרסמים שיש להם עניין. לו היה לי משרד חקירות היום, פייסבוק היה מקור המידע העיקרי שלי - הרבה יותר זול ממעקב פיזי, והרבה יותר אינפורמטיבי. (ומספר הרבה יותר ממה שנדמה לך שחשפתם באופן ציבורי)

וזה שהקבוצה סודית לא אומר הרבה - פעם בחצי שנה בערך, פייסבוק עושים ארגון מחדש של ענייני הפרטיות שלהם - וכבר קרה לפחות פעמיים בעבר שדברים שלא היו גלויים נעשו פתאום ציבוריים בהתראה של שבועיים (ואם לא הייתם מודעים, ומחקתם את כל הדברים הרלוונטיים תוך שבועיים - היה אאוטינג).
בנוסף, כל חבר בקבוצה יכול לעשות לכם אאוטינג - אפילו בטעות - ע"י פעולות כמו העלאת תמונות, או הודעה מטופשת על הקיר. זה שמתשמים בזהות האמיתית בפייסבוק עלול לנשוך אתכם גם במסגרת המוצהר ע"י פייסבוק. (וכאמור, הנסתר רב על הגלוי).

בקיצור, מי שאכפת לו מפרטיותו, מפני גופים רשמיים וגם מפני חברים ומשפחה - עדיף לו שידיר רגליו מפייסבוק בכלל, ובעניינינו בפרט.

האמור נכון, ברמה דומה (קצת פחותה) עבור גוגל+ ו- LinkedIn, וברמה פחותה עבור Twitter.
4X4​(אחר)

אם אתה אומר

אתה ודאי יודע...
ובהנחה שאתה צודק,
מה שונה זה מכל אתר הכרויות אחר?
האם הםפייסבוק מחפש ומרגל אחרי טרוריסטים בקבוצות של שליטה נשית? - תהיה רציני..
וכאן לא עושים אאוטינג לפעמים?
אם אתה כ"כ חושש לדיסקרטיות שלך - תשים פרופיל בשם אחר, אך אם נתונים אמיתיים, ותצטרף
אתה מוזמן בשמחה,
בתנאי שאתה מחפש זוגיות כמובן!
James Bondage​(מתחלף)

Re: אם אתה אומר

James Bondage​(מתחלף) • 29 בינו׳ 2014
414 כתב/ה:
אתה ודאי יודע...
ובהנחה שאתה צודק,
מה שונה זה מכל אתר הכרויות אחר?
האם הםפייסבוק מחפש ומרגל אחרי טרוריסטים בקבוצות של שליטה נשית? - תהיה רציני..
וכאן לא עושים אאוטינג לפעמים?
אם אתה כ"כ חושש לדיסקרטיות שלך - תשים פרופיל בשם אחר, אך אם נתונים אמיתיים, ותצטרף
אתה מוזמן בשמחה,
בתנאי שאתה מחפש זוגיות כמובן!

הלוואי וזה לא היה שונה מכל אתר הכרויות אחר ... אבל זה כן, מכיון ש- BDSM, למרות הפתיחות אליו לאחרונה, עדיין רחוק מאוד מהנורמה. וחשיפה של זה שיש לך עניין ב- BDSM זה דבר שעדיין עשוי לפגוע בך אישית בצורה מהותית

לפחות אחת מאושיות הכלוב שלא מתחבאת מאחורי כינוי זכתה "להנות" מכזאת השפעה בזמן ויכוח משפטי; מי שקרא את הבלוגים בזמנו יודע על מה מדובר, ואם הוא/היא תרצה/ירצה היא/הוא מן הסתם יצעד קדימה.

אפשר לפתוח פרופיל בשם אחר בפייסבוק, אבל אם תעלו תמונה, פייסבוק מיד יזהו אתכם (תודות לחברה הישראלית face.com שנמכרה להם -- לא שזה לא היה קורה בלעדיהם עם חברה אחרת), וכנ"ל בחיפושים לפי מקום עבודה / בית ספר תיכון / תחביבים וכו', אנשים שמכירים אותכם עלולים לזהות, שכן כבר אי אפשר לשמור פרופיל חסוי. אז גם בשם לא נכון, לתת פרטים נכונים זה מסוכן.

ובנוסף לזה, תנאי השימוש בפייסבוק (קראת אותם לפני שנרשמת?) מחייבים אותך למלא פרטי אמת. לא לגמרי ברור שאתה לא עובר על חוק במילוי פרטים לא נכונים (הלוואי וזאת הייתה בדיחה - קריאה יבשה של חוק המחשבים 1995 http://www.knesset.gov.il/laws/heb/FileD.asp?Type=1&SubNum=1&LawNum=1534 עלולה לזעזע אתכם, ועד שאין תקדים בבית משפט הכל אפשרי, עד כמה שזה אבסורד - בארה"ב, חוק דומה בשם CFAA עמד בבסיס התביעה נגד Aaron Swartz - אתם מוזמנים לקרוא על המקרה הזה אם אתם לא מכירים), וגם אם אין פה בעיה חוקית, זכותם לסגור חשבונות שהפרטים בהם לא ניתנים לאימות על ידם, והאם אכן עושים זאת (כן, אני מכיר מקרים)

כן, גם כאן עושים אאוטינג לפעמים. ההבדל הוא שכאן בן אדם עושה לך אאוטינג (וזה יכול לקרות גם ברחוב, בלי קשר לטכנולוגיה) ואילו לפייסבוק וגוגל יש היסטוריה של אאוטינג סיטונאי של קבוצות משתמשים גדולות, "באופן אוטומטי" בלי שמישהו התכוון - פשוט שינוי של הגדרות כאלה ואחרות גרם לאאוטינג.

אני נשוי באושר ואין לי שום סיבה להצטרף לקבוצה זאת או אחרת. אני בסך הכל רוצה לידע מי שלא עוקב אחרי הדברים האלה: יש הרבה פחות פרטיות בפייסבוק (וגוגל וטוויטר) מאשר נדמה לכם. אם אתם לא מרגישים בנוח לשים את הפרטים המלאים שלכם בפרופיל בכלוב, אז אתם צריכים להרגיש כמעט לא נוח באותה מידה להצטרף עם הפרופיל האמיתי שלכם לקבוצת פייסבוק - אפילו אם היא סודית.

אני בטוח שיהיה מי שחושב שהתייחסותי לחוק המחשבים היא מגוכחת, ואפילו יהיו עורכי דין עם ניסיון באתר שיחשבו כך (אני לא עורך דין, למען הסר ספק). ובכן, אני מודה באשמה - אני פאראנואיד טיפש שלא מבין כלום.

אבל עצרו רגע ושאלו את עצמכם: לו סיפרתי לכם לפני שנתיים שכל אידיוט ב- NSA יכול לקרוא כל דבר שכתבתם באופן סודי בכל אתר שהוא ב- 10 השנים האחרונות, אפילו אם מחקתם את זה מאותו אתר 3 שניות אחר כך (ומן הסתם גם הגוף המקביל בארץ יכול לעשות את זה), הייתם מאמינים? אם הייתי מספר לכם לפני שנתיים שדפני ליף הולכת לעמוד למשפט ראווה, הייתם מאמינים? האמונה בהגיון והגינות בעולמנו אמנם נפוצה, אבל למרבה הצער לא נתמכת ע"י הניסיון המצטבר.
4X4​(אחר)

תודה

תודה על תגובתך ועל ההארה,
לא שזה עסקי - אך אם אתהנשוי באושר, מדוע אתה כאן? וכנ"ל רבים אחרים וטובים וטובות כאן.
ואל תשכח שאנחנו בפני מלחמה מול איראןicon_smile.gif
רק בשורות טובות...icon_smile.gif
בטי בום​(שולטת)
לפני 10 שנים • 30 בינו׳ 2014

Re: תודה

בטי בום​(שולטת) • 30 בינו׳ 2014
414 כתב/ה:
לא שזה עסקי - אך אם אתהנשוי באושר, מדוע אתה כאן? וכנ"ל רבים אחרים וטובים וטובות כאן.

בכלוב הוא לפטפורמה נהדרת להכרויות אבל לא רק
הכלוב הוא אתר הבית של הבדס"מ וכבר מזמן גם רשת חברתית
כשאני מסתכלת אחורה על 10 השנים שאני פה כבר מזמן אני לא נכנסת לפה לחפש נשלטים,

אם כל מי שלא מחפש לא יכנס לפה ונסלק את כל מי שבזוגיות מפה נישאר בעיקר בלי הרבה טובים ותרמים לדיונים.
    התגובה האהובה בשרשור
James Bondage​(מתחלף)

James Bondage​(מתחלף) • 30 בינו׳ 2014
414 כתב/ה:

אני אחזק את דבריה של בטי, ואשלח אותך לעשות קצת סטטיסטיקה (כי כנראה שלא שמת לב): בכלוב יש (אני מעריך) בין 10,000 ל- 100,000 הודעות עד עכשיו. כמה מהן הן מודעות היכרויות? (הערכה שלי - בין 1-50 ל- 1-200). וזה עוד לפני המגאזין, בלוגים והצ'אט. אולי 2% מהתוכן של הכלוב מהווה באופן ישיר אתר שידוכים.

בעקיפין, אתה יכול לטעון שכל האתר מטרתו שידוכים. כל מה שיש לי לענות על זה שבעקיפין, אם להקשיב לריצ'ארד דוקינס (וכדאי לך להקשיב לו, הוא איש חכם), כל המטרה של החיים שלנו זה לשכפל כמה גנים.
4X4​(אחר)

4X4​(אחר) • 30 בינו׳ 2014
בטי בום כתב/ה:
414 כתב/ה:

בכלוב הוא לפטפורמה נהדרת להכרויות אבל לא רק
הכלוב הוא אתר הבית של הבדס"מ וכבר מזמן גם רשת חברתית
כשאני מסתכלת אחורה על 10 השנים שאני פה כבר מזמן אני לא נכנסת לפה לחפש נשלטים,

אם כל מי שלא מחפש לא יכנס לפה ונסלק את כל מי שבזוגיות מפה נישאר בעיקר בלי הרבה טובים ותרמים לדיונים.

נהדרת את בטי, ולכן יצרנו את הקבוצה הקטנה, הסגורה וסודית בשביל מטרה זו של הכרויות!!!
אנחנו לא יוצרים תחרות לכלוב, נהפוך הואicon_smile.gif,
פור גוד
פור גוד • 30 בינו׳ 2014
ג'ייימס 007, את הגנים האינטילגנטיים והפרנואידיים שלך דווקא כדאי לשכפל. ואני רוצה לנצל בהזדמנות הזאת את כישוריי "הפראנויה האינטילגנטית" שלך, ולהציג לך שאלה דחופה מן התחום הפרוץ של אבטחת-המידע, על מנת להשאיל ממך איזה "מם" ( בשפתו של דוקינס ) שימושי.
ובכן, מזה כשבוע שגוגל שולח לי מדי לילה בלילה הודעות למייל בזו הלשון : “מנענו כניסה חשודה לחשבון שלך ! ואנו מציעים לך לשנות את ססמתך ! " ( שתי הכניסות החשודות הראשונות היו לדברי גוגל מארה"ב ). שיניתי את הססמה והודעה נוספת הגיעה , הפעם על כניסה חשודה מאלסקה ( אחח, הבחורות המופלאות באלסקה ! אף פעם עוד לא הייתה לי בחורה מופלאה מאלסקה ! )... הפירוש האוטומטי שנתתי להודעות האלו היה שכול הקטע הוא עוד המצאה גוגלית שיווקית שנועדה לרכוש את אמונך, ושהמסר הכללי של ההודעות האלו הינו : “אנחנו בגוגל אוהבים אותך, דואגים לך, שומרים עליך ואכפת לנו ממך. איתנו אתה יכול להרגיש בטוח, ואנחנו נעשה הכול בשביל שתרגיש טוב ותהיה מאושר. אנא הישאר נאמן לשירות שלנו. "
האם עליי להיות מודאג, ג'יימס ? בוודאי לאור כול החומרים המיניים השערורייתיים והמרשיעים שיש לי במייל ? - חומרים מרשיעים לא רק על עצמי, ג'יימס, אלא גם גם על אישים רמי דרג רבים בארץ ובעולם. האם גם כול האישים רמי הדרג בארץ בעולם צריכים להתחיל להיות מודאגים בגלל הכוסיות מאלסקה שמנסות לפלוש לי למייל ? בתודה מראש על תשובתך, ג'יימס.

נ.ב - ונסיים באמירה הבלתי נשכחת של סלבדור דאלי : “ ההבדל היחידי ביני לבין מטורף, הוא שאני לא מטורף" (-:
4X4​(אחר)

4X4​(אחר) • 30 בינו׳ 2014
James Bondage כתב/ה:
414 כתב/ה:

אני אחזק את דבריה של בטי, ואשלח אותך לעשות קצת סטטיסטיקה (כי כנראה שלא שמת לב): בכלוב יש (אני מעריך) בין 10,000 ל- 100,000 הודעות עד עכשיו. כמה מהן הן מודעות היכרויות? (הערכה שלי - בין 1-50 ל- 1-200). וזה עוד לפני המגאזין, בלוגים והצ'אט. אולי 2% מהתוכן של הכלוב מהווה באופן ישיר אתר שידוכים.

בעקיפין, אתה יכול לטעון שכל האתר מטרתו שידוכים. כל מה שיש לי לענות על זה שבעקיפין, אם להקשיב לריצ'ארד דוקינס (וכדאי לך להקשיב לו, הוא איש חכם), כל המטרה של החיים שלנו זה לשכפל כמה גנים.

icon_smile.gif אתה תותח חבל על הזמן,
ראשית שלא יהיו טעויות - אני דווקא מאד נהנה לנהל את השיחה הזו, אפילו אם אולי למראית עין זה לא נראה לצופה מן הצד.
בוא נזרום:
כשאני נכנס לכלוב אני רואה כ: 63,000 חברים +/-, אני קורא בבלוגים (בטי icon_smile.gif ), וכן בפורומים,
(האמת בטי ,אני רואה שאני כאן רק מ 2006..icon_smile.gif, כך שיש לך שנתיים עלי..icon_smile.gif)

עכשיו,
בבלוגים, החברים כאן חושפים את לבם, טרופם (אולי דברים שלא היו מעזים לגעת המציאות והם נשארים בגדר הפנטזיה - וטוב שכך..), סיפוריהם, וכויב'....

אם תיקח סטטיסטית (אתה התחלתicon_smile.gif ) - את כל הפרופילים, תגחה ש : 1:4, +/- כותבות שהן מעונינות להכיר גבר/אישה, שניהם ביחד וכל אחד לחוד,
מה שמשאיר אותנו עם 15,000 (עיגלתי למטה שיהיה נוח), אנשים שמחפשים להכיר - לפחות על הנייר.
בוא נוריד 50% נשואים/ בזוגיות / מאונני/ות מקלדת - קיבלנו 7,500.

% ההענות (בדוק!) - להצעות לפתח שיחת הכרות רלוונטית בין הרצוי משני הכיוונים
נע בין 1%- 3%, ניקח את החציון: 2% קיבלנו:35 ווחצי אנשים icon_smile.gif, ואני מניח בצד את המלכות בתשלום - איש איש ופרנסתו - לא אנחנו נשפוט. icon_smile.gif , כך שהן לא נכללות בספירה הכוללת - icon_smile.gif

לאנשים (כפי שהעדת גם על עצמך) קשה להפתח החוצה ממגוון סיבות וכולן מוצדקות.
הינו כדי להגיע ל 35 וחציicon_smile.gif אנשים, שיתעניינו, וינסו את עצמם להכנס ולהחשף, למטרת הכרות אמיתית. וזה עוד לפני סינן - האמן לי, יש אנשים עם חיבה ומשיכה לגברים שזה לא המקום לפרטם,
וכמובן ששום דבר לא יוצא החוצה!
מי שעובר את הסינון לבסוף ונכנס, ומוצא, כן בחמישה שבועות +/- הגענו ל 14 זיווגים עם כוונת אמת. להכיר לקשר רציני,
- יש צורך לכתוב כ 7,500 הזמנות אישיות. וזה לפני פרסום בפורום ובבלוג.
כך שזה יכול לתת לך תשובה מדוע הפרסומים החוזרים. - כפי שהתחלנו את ראשית השיחה.

החלפת מידע זה נהדר והפלטפורמה של הכלוב הוכיחה את עצמה, ובהחלט מהווה את הבית
של ה BDSM,

ובהתייחס לדברי אותו חכם שציטטת : שמטרתנו היא להתרבות סה"כ.
לא אגיד שהוא טועה, ושהרי בתורה עצמה ישנו הציווי: "פרו ורבו ומלאו את הארץ"...
עם זאת, לחלקנו יש כבר ילדים, חלקנו גרושים המחפשם פרק ב' , עם מינון כזה או אחר לנגיעות בדסמיות.
מאחר ואין לי מערכת Oracle וודאי לא את ה DATA, שיש לכלובי, איני יכול להנפיק לך דוחות מפורטים.בחיתוכים .icon_smile.gif, מן הסתם, icon_smile.gif

ברשותך, וברשות בטי שטענה שכבר מזמן אינה מחפשת נשלט/ים כאן בכלוב, מזה שנים,
ואם תסכימו איתי, ואין סיבה שלא בעצם - להכניס דם חדש לקהילה, רק יעצים אותה.
ולטובת כל המתעניינים לרמותיהם השונות+ בסופו של דבר - חבר מביא חבר (לעיתים icon_smile.gif ).
זה טוב לאתר, זה טוב למארגני המסיבות שמהקהל הזה הוא מתפרנס, ליצרני הבירה, לחנויות הבגדים וכיוב'...icon_smile.gif (ראה את הפרסומת של גד זאבי ),
לסיכום - כך מניעים את גלגלי הכלכלה.
ואנחנו איננו קבוצה מסחרית, לא גוזרים קופון, משלמים מכיסנו את הכניסה למסיבה וגם את הבירה: )

אני רוצה לספר לכם משהו שדי הפתיע אותי: באחת מהקבוצות בפייסבוק של גו"ג, נתקלתי בדברי המנהל - שאם נכנסת - לקבוצה שלו, וללא הפניה לאתר הכרויות אחר!! - שים לב,
תשלם אחרי חודש נסיון 29.90 ש"ח...
מה דעתכם?..צוקי ינגוס בעוגה או לא?...icon_smile.gif

שיהיה יום שמח icon_smile.gif