שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שתי תובנות על 24/7

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 7 בפבר׳ 2014

24/7 בעיני

בלוסום​(לא בעסק) • 7 בפבר׳ 2014
זו שאיפה. לא מתוך חולשה אלא מתוך כח ובחירה.
וגם אם לא נמצאים אחד ליד השניה, גם אז יש קוד וסט של כללים יסודים ובסיסים שתמיד את הולכת לפיהם.
וכמובן צריך לבחור במי שמבין את גודל האחריות וידע לנתב אותה לטובה...

ולבכוח - נשמע שאולי מישהו פגע בך במקום ההוא, במקום לטפח?
בכוח המוח​(שולטת)

Re: בענין הזה את

בכוח המוח​(שולטת) • 7 בפבר׳ 2014
הוא כתב/ה:
מפגינה בורות וגם מה לעשות צרות.
אני מפנה אותך לפטלייף, קצת מעבר להתרחשות המקומית, ואת מוזמנת לקרא קצת יותר
שימי לב למספר המצומצם של הפורומים הרולוונטים ומספר המשתתפים הדל.
Groups
24/7 subs (1,511 members)

The name of this group is 24/7 subs. And those who are involved in or want to be involved in, or want to talk about being involved in, that lifestyle are encouraged to post, comment and otherwise join in. BUT, this group is not limited to discussi...
24/7 for real (10,127 members)

Our purpose is to offer support, information and community for those living together in power/authority dynamics of all sorts: couples, triads, D/s, M/s, O/p, TPE, CNC, married, poly, monogamous, however you identify. Those for whom day to day l...
24/7- live in- service oriented slaves/subs (5,900 members)

This is not a "personals" group or a place to advertise. Ads are grounds for being banned! A group devoted to discussion/guidance/advice for 24/7 live in service oriented submissives and slaves, the Masters/Dominants who own them, and th...

view more groups →

התפיסה ש24.7 הוא אך ורק LIVE IN היא שגויה, מה גם שרבים בעולם מקימים זאת באינטינסיביות . גם אם פרטנרית הולכת לעבודתה היא יכולה לשאת את סט הכללים שלה ולנהוג לפי מה שמוטל עליה. וגם אם הוחלט לפרק זמן כלשהו שיורדים מפרוטוקול זה לא הופך את הקשר ללא 24-7 כי בכל רגע נתון זה יכול להשתנות. וניליות/שיויוניות כתנאי הכרחי לבדסמ נשמע מופרך.
ואיכשהו זה שוב זולג לויכוח האלמותי על מידת אמיתיותו של המיונז. הפעם מתוך חוסר ידע.
ממליץ לקרא קצת לפני שמחוים דעה כה נחרצת. זה ירחיב לך.

מה אתה מראה לי? שזו פנטזיה קוסמת?
שיש הרבה הסברים ל 24/7 מבחינת המינוח?
שזה יכול לא להיות כך כל הזמן, אבל יכול לחזור לשם?
חוץ מזה שדווקא אתה עצמך מתלהם ונחרץ, אתה לא אומר אחרת ממני.
וביננו - כמה מערכות יחסים כאלה חווית או נחשפת אליהן?
האם היית מספיק קרוב כדי לבחון את הבעייתיות שעולה שם?
מעבר לזה, אפשר להכריז שמדובר על 24/7 כי זה סטייט אוף מיינד אבל בפועל החיים יראו ״ רגילים״ לחלוטין. כשאני מדברת על כך שמתקיים קושי עצום לחיות תחת שליטה 24/7, אני מדברת על כך שבאמת מדובר בשליטה נון סטופ, ולא באיזה רעיון אמורפי, או איזו קינקיות לייט.
זה כמו פנטזיית אונס, היא פשוט מגרה כרעיון, אבל אונס במציאות הוא משהו אחר לגמרי.
ובכל זאת אין צרות ונחרצות במה שאני אומרת, כי כל זוג יכול להחליט איך הוא רוצה לחיות, ואיך הוא קורא למבנה הזה. הוא יכול לכנות אותו 24/7 או יהושוע הפרוע. מה אכפת לי?
אני מסכימה שלי אישית זה לא מתאים. יש לי עוד צרכים שאינם קשורים רק לבדסם, אבל כן קשורים לאינטימיות וזוגיות, לחברות, לשיתוף בעולמות תוכן, להומור זוגי, לפרוייקטים משותפים, לעצות הדדיות, להכלה שאינה בדסמית. אתה אומר שיש כאלה שלא זקוקים לזה? למרווחים ולדבק הזה? סבבה.
אני לא מכירה כאלה וגם לא רואה איך זה מתקיים בפועל.
בכוח המוח​(שולטת)

Re: 24/7 בעיני

בכוח המוח​(שולטת) • 7 בפבר׳ 2014
קליפסו כתב/ה:
וגם אם לא נמצאים אחד ליד השניה, גם אז יש קוד וסט של כללים יסודים ובסיסים שתמיד את הולכת לפיהם.

מה זה לטפח? אני לא עציץ.
את שוגה בפרשנות שלך, לא דיברתי על מערכת יחסים שלי. מי שמכיר אותי מעט יודע שלא יכולתי לחיות במערכת יחסים מהסוג שהצגתי ואליה נחשפתי.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 8 בפבר׳ 2014

Re: 24/7 בעיני

בלוסום​(לא בעסק) • 8 בפבר׳ 2014
בכוח המוח כתב/ה:
קליפסו כתב/ה:

מה זה לטפח? אני לא עציץ.
את שוגה בפרשנות שלך, לא דיברתי על מערכת יחסים שלי. מי שמכיר אותי מעט יודע שלא יכולתי לחיות במערכת יחסים מהסוג שהצגתי ואליה נחשפתי.

לא רק עציץ מטפחים. את הזלזול שלך תשמרי לעצמך כמו שלא קבלת אותו ממני.
הוא​(שולט)

את

הוא​(שולט) • 8 בפבר׳ 2014
יכולה גם לומר שהארץ שטוחה icon_smile.gif

את לא מכירה ולא רואה איך זה מתקיים, על סמך מה את החלטת שזו פנטזיה, שזה לא ישים, לא מספק צרכים אחרים, ושללא שוויון וויניליות לא יתכן בדסמ?

ולא מזיק לקרא להחשף למידע אחר גם אם זה נוגד איזו קונספציה.
בכוח המוח​(שולטת)

Re: את

בכוח המוח​(שולטת) • 8 בפבר׳ 2014
הוא כתב/ה:

את לא מכירה ולא רואה איך זה מתקיים, על סמך מה את החלטת שזו פנטזיה, שזה לא ישים, לא מספק צרכים אחרים, ושללא שוויון וויניליות לא יתכן בדסמ?

צודק.
התרשמתי מאוד מהשיתוף שלך ושל האחרים במערכת יחסים אמיתית של 24/7.

יש לך ידיעה ממקור ראשון על קשר כזה? ראית שהוא אכן 24/7 והוא באמת עובד יותר מכמה חודשים טרם הוא מתפרק? נראה לי שבמקום לצווח שאחרים בורים, אולי היית מביא לשולחן מקרה כזה והיינו בוחנים אם הוא אכן עובד? אם הוא עומד בהגדרות?
ושוב, כשאני אומרת שהוא באמת עובד, אני מתכוונת שתמיד יש שם מערכת של שולט ונשלט, ואין שם כפיה. וכמובן שזה עובד לאורך זמן. אני מסכימה ש24/7 יכולה להחזיק זמן מה.
השכילני נא, ועשה לי טובה, אל תשלח אותי לקרוא במקומות שלא ברור לך ולי מה אמת ומה בדיה שם.
lori{ע_מ}

lori{ע_מ} • 8 בפבר׳ 2014
בכוח המוח כתב/ה:
הוא כתב/ה:

צודק.

יש לך ידיעה ממקור ראשון על קשר כזה? ראית שהוא אכן 24/7 והוא באמת עובד יותר מכמה חודשים טרם הוא מתפרק? נראה לי שבמקום לצווח שאחרים בורים, אולי היית מביא לשולחן מקרה כזה והיינו בוחנים אם הוא אכן עובד? אם הוא עומד בהגדרות?
ושוב, כשאני אומרת שהוא באמת עובד, אני מתכוונת שתמיד יש שם מערכת של שולט ונשלט, ואין שם כפיה. וכמובן שזה עובד לאורך זמן. אני מסכימה ש24/7 יכולה להחזיק זמן מה.
השכילני נא, ועשה לי טובה, אל תשלח אותי לקרוא במקומות שלא ברור לך ולי מה אמת ומה בדיה שם.

לא ברורה לי האמירה שלך "היינו בוחנים האם הוא עובד, עומד בהגדרות"
של מי? בהגדרות שלך? בהגדרות של סירופ?
ויותר מזה, מה פתאום שאת תבחני קשרים כאלה, מי את? רוצה לשים את הקשר שלך על מגש הבלוג של הכלוב ולבחון אותו, זה עניין שלך, אבל לבקש מאחרים להציג את הקשרים שלהם על מנת לבחון כיצד הם עומדים אם בכלל בהגדרות שהצבת ואם לא מדובר בפנטזיה לא ישימה?
נו בחייאת.
בכוח המוח​(שולטת)

lori כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
הוא כתב/ה:

צודק.

לא ברורה לי האמירה שלך "היינו בוחנים האם הוא עובד, עומד בהגדרות"
של מי? בהגדרות שלך? בהגדרות של סירופ?
ויותר מזה, מה פתאום שאת תבחני קשרים כאלה, מי את? רוצה לשים את הקשר שלך על מגש הבלוג של הכלוב ולבחון אותו, זה עניין שלך, אבל לבקש מאחרים להציג את הקשרים שלהם על מנת לבחון כיצד הם עומדים אם בכלל בהגדרות שהצבת ואם לא מדובר בפנטזיה לא ישימה?
נו בחייאת.

24/7 זו אינה מערכת שנושאת הגדרה קשיחה ובהירה. כמו שאמרתי, ניתן להגדיר כל מערכת שליטה ככזו, מה הבעיה? מספיקה הידיעה שיש אדון ויש נשלט כדי שזה יפול בגדרי הגדרה אפשרית.
אני הגדרתי מה אני חושבת שהוא לא ישים כמערכת יחסים בדס״מית שהיא יומיומית, ולמה מערכת כזו , למרות שכפנטזיה היא מרגשת, במציאות היא תתקשה לעמוד ולמלא צרכים מלאים של שני הצדדים.
למיטב זכרוני לא ביקשתי ממך ולא מאף אדם ספציפי לחשוף את הקשר שלו, ולכן אני מציעה שתנהלי איתי את הדיון הזה בטונים אחרים.
הטענה שלך שאת מקיימת מערכת של 24/7 או מכירה מערכות כאלה מקרוב אינה יכולה להוסיף לדיון, כי כאמור לא מדובר בהגדרה קשיחה, ואין בך רצון לחשוף את המבנה המדובר.
אז אני מניחה שמעבר לתחושה הבלתי מבוססת שלך שמישהו מנסה לחדור לפרטיות שלך, לא התווסף שום דבר משמעותי לדיון, וזה גם בסדר. (:
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 8 בפבר׳ 2014
בכוח המוח כתב/ה:

יש לך ידיעה ממקור ראשון על קשר כזה? ראית שהוא אכן 24/7 והוא באמת עובד יותר מכמה חודשים טרם הוא מתפרק? ושוב, כשאני אומרת שהוא באמת עובד, אני מתכוונת שתמיד יש שם מערכת של שולט ונשלט, ואין שם כפיה.

כן. ארבעה מהם (זוגות) חברים בכלוב. את צריכה שמות?
בכוח המוח​(שולטת)

Brave Dwarf כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

יש לך ידיעה ממקור ראשון על קשר כזה? ראית שהוא אכן 24/7 והוא באמת עובד יותר מכמה חודשים טרם הוא מתפרק? ושוב, כשאני אומרת שהוא באמת עובד, אני מתכוונת שתמיד יש שם מערכת של שולט ונשלט, ואין שם כפיה.

כן. ארבעה מהם (זוגות) חברים בכלוב. את צריכה שמות?

למה שאני ארצה שמות? מה אני אמורה לעשות בשמות? אתה באמת חושב שמעניין אותי הפן הרכילותי?
אני מסבירה היכן לדעתי מערכות כאלה מתקשות לתת מענה. אני מסבירה שלדעתי רובנו ככולנו מרובדים יותר מאשר נשלטים או אדונים, ומערכת זוגית מצריכה מתן מענה רחב יותר לצרכים האלה. הסברתי שניתן להגדיר באינספור צורות מערכת של 24/7, ואני מדברת על הגדרה מסויימת שפרשתי אותה לדיון.

אתה אומר שאתה מכיר אישית ארבעה זוגות כאלה שמנהלים יחסי שליטה יומיומיים ורציפים כשהשליטה נוכחת שם כל הזמן, שאין בהם צדדים שוויוניים וונילים, בלי כפיה של אף צד, וזה עובד וממלא אותם ואת מגוון הצרכים שלהם?
סבבה. אני פשוט אאמין לך, ובשם זכותם לפרטיות גם לא אשאל שאלות נוספות. (: