שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שתי תובנות על 24/7

Brave Dwarf
לפני 10 שנים • 8 בפבר׳ 2014

Re: את

Brave Dwarf • 8 בפבר׳ 2014
בכוח המוח כתב/ה:

סבבה. אני פשוט אאמין לך

אין צורך פשוט סבבה להאמין לי.
תפני לפורומים אליהם הפנה אותך "הוא". המשתתפים בפורומים שהוא ציין מאוד נחמדים, תמיד מוכנים להסביר ולענות על כל השאלות, נוהגים לנהל את דיוניהם מבלי לבטל מערכות יחסים של אחרים ומתוך כבוד הדדי. גם במציאות חלקם הקליפורני מאוד נחמדים ולמרות שאינם נכללים באותם ארבעה זוגות שציינתי קודם, מנהלים מערכות יחסים BDsM L/S לאורך שנים.
בהצלחה.
בכוח המוח​(שולטת)

Re: את

בכוח המוח​(שולטת) • 8 בפבר׳ 2014
Brave Dwarf כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

סבבה. אני פשוט אאמין לך

אין צורך פשוט סבבה להאמין לי.
תפני לפורומים אליהם הפנה אותך "הוא". המשתתפים בפורומים שהוא ציין מאוד נחמדים, תמיד מוכנים להסביר ולענות על כל השאלות, נוהגים לנהל את דיוניהם מבלי לבטל מערכות יחסים של אחרים ומתוך כבוד הדדי. גם במציאות חלקם הקליפורני מאוד נחמדים ולמרות שאינם נכללים באותם ארבעה זוגות שציינתי קודם, מנהלים מערכות יחסים BDsM L/S לאורך שנים.
בהצלחה.

אוי.
אני ממש מצטערת שביטלתי מערכות יחסים של אחרים, ונהגתי בהם בחוסר כבוד למרות שאיני מכירה אותם, ובטח איני יודעת איך הם מגדירים את המערכת שלהם ומה התמהיל שלה. (:
אין לי מושג איך עשיתי את זה, אבל הנה אני עושה הוקוס פוקוס ומחזירה את אותן מערכות יחסים לחיים.
אני מבינה שכנראה זה לא פשוט לדון אפילו ברעיונות מבלי שמישהו יפגע, אישית או בשם אחרים, או בשם הבדס״ם.
מודה ועוזב ירוחם.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 8 בפבר׳ 2014
בכוח, תרגיעי.
אף אחד לא נפגע. טענת שמשהו לא קיים ודרשת הוכחות.
קיבלת הפניה מאוד מכובדת לטעמי.
יכול להיות שאחרי שיחה עם האנשים האלה תגיעי למסקנה שאכן צדקת ושאכן האופן בו L/S מוצג הוא לא האופן בו הוא מתקיים בפועל. יכול להיות שלא. אם לא תנסי, לא תדעי.
Brave Dwarf
לפני 10 שנים • 9 בפבר׳ 2014
Brave Dwarf • 9 בפבר׳ 2014
פרלין כתב/ה:
מה זה L/S?

24/7 לייף סטייל.
פור גוד
לפני 10 שנים • 9 בפבר׳ 2014
פור גוד • 9 בפבר׳ 2014
אני מסכים עם מה שבכוח אומרת. והייתי אפילו מגדיל ואומר שזאת כנראה לא רק פנטזיה שכיחה וקוסמת, אלא שכפנטזיה - זאת אפילו הפנטזיה הבסיסית.
היא גם לא טענה שאין זוגות שמנסים לחיות את ה-24/7 - ואפילו במובן הכי קיצוני של המונח, כלומר יחסי-שליטה בלי שום שארית אנושית לשום דבר אחר. בוודאי שישנם כאלו. וגם לא קשה לדמיין איך זה נראה בדרך-כלל.
קשה למשל לשכוח את הסרט הדוקומנטרי שהוקרן בזמנו בערוץ שמונה על זוג כזה, שהכיר במשחק המחשב ההוא שבו לכול אחד יש אווטאר ( איך הוא נקרא משחק-מחשב הזה, שכחתי, "חיים אחרים" ?), ובסוף ההיכרות הוירטואלית שלהם היא אפילו מהגרת בהתרגשות עצומה למדינה שלו בשביל הניסיון הזה. הזוג הזה, אוי לעיניים שכך ראו, שניהם כעורי-מראה במציאות ונטולי חוט-שדרה באורח קיצוני, שניהם כמעט על גבול הפיגור השכלי מעורר-הרחמים, ולשניהם אף אחד לא הפריע לנסות את מזלם. מהבחינה הזאת לפחות - אנחנו חיים בחברה די חופשית. איש הישר בעיניו יעשה, וגם אישה הישר בעיניה תעשה. הבחור שתיין-בירות בהמי שעיר כרסתן מגעיל ודוחה, עם טעם איום-ונורא במוזיקה, שקרן פאתולוגי ועם גישה לחיים של דפ"ר מקצועי, והבחורה - תרחם השם, תראו בעצמכם.... זה נגמר אחרי בערך שלושה חודשים כמדומני, כשהיא נכנסת בטעות להריון.
היא כמובן לא לומדת כלום מניסיונה המר, ובסוף הסרט-הדוקומנטרי היא חוזרת כצפוי לאתר לחפש לעצמה עוד "שולט" בעולם האווטארים של המציאות-המדומה ( נו יש לה "צרכים", מה לעשות, וצריך לכבד אותם ).
נ.ב - דרך אגב, האווטארים באנימציית ה"תלת-ממד הראליסטית" של משחק-המחשב הזה נראים כמובן יופי, נו מה..
* אני מבקש בכול לשון של בקשה לא לבוא בטענות אליי על חוסר כבוד כלפי ניסיונות אלטרנטיביים כושלים, אלא אך ורק אל ערוץ שמונה, ליוצרי הסרט הדוקמנטרי ההוא ולמשתתפיו. וגם לקב"ה (-:
Melody303​(נשלטת)
לפני 10 שנים • 18 בפבר׳ 2014
Melody303​(נשלטת) • 18 בפבר׳ 2014
נו טוב, אם אתם אומרים אז אני כנראה מפנטזת כבר 7 חודשים ברצף.
Karma Police​(אחרת)
לפני 10 שנים • 28 בפבר׳ 2014
Karma Police​(אחרת) • 28 בפבר׳ 2014
תשובה מעולמי לשאלה הראשית תוך כדי התעלמות מהשרשור שהתפתח. וכדי לא לקבל בראש רק אציין שכל הנכתב על ידי מייצג אך ורק את עצמי ואם יש מי שהמציאות שלו שונה ודרכו טובה לו- אני שמחה בשמחתו.

בעולמי, כל דבר שנמשך קצת יותר מדי זמן- חייב לשנות צורה.
24/7 זה מרגש וזה נחמד, עד שזה מפסיק להיות מרגש ונחמד והופך למאוס, מעיק ובעיקר- משעמם. אני לא רואה איך מציאות שלא משתנה יכולה להמשיך לסקרן אותי ולהשאיר אותי ״מעורבת״.
כאשר קשר שלי עם אדם נוסף הוא לא דינמי ומשתנה- דינו לגווע... וריטואלים חוזרים של התנהלות זהה מרגשת ככל שתהיה בתחילתה, גורמים לי לאבד ענין.