שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הפנטזיה שלכם למסיבת פמדום??

Alexey90210​(מתחלף)
לפני 10 שנים • 22 בפבר׳ 2014

מה הפנטזיה שלכם למסיבת פמדום??

Alexey90210​(מתחלף) • 22 בפבר׳ 2014

שלום חברים וחברות!
הייתי שמח לדעת איך אתם מפנטזים את מסיבת פמדום האידיאלית
השאלה היא לאנשים שכן הולכים למסיבות, שהם נשים שאוהבות לשלוט בגברים וגברים שסוגדים לשליטה נשית..

כמה אנשים צריכים להשתתף בה לדעתכם?
אילו אטרקציותבידור צריכות להיות בה?
מה הציוד שלדעתכם צריך להיות במקום?
מה לדעתכם צריכים ללבוש עבדים פנויים? ומה לעבדים מקולרים?
תחרויות, הופעוות - או זה מיותר לדעתכם?
מה עוד עושה לכם את "זה" ?

חשוב לציין שמדובר במסיבת פמדום אקסטרים ולא לייט, בלי ריקודים, בלי פוזה, בלי חרטה..

תודה
שלכם - אלכסי90210

Mary Jane
Mary Jane • 22 בפבר׳ 2014
שלומות אלכסיי (:

חשוב, לדעתי:

א. בחירת חלל לא גדול ולא קטן, ליצירת אווירה אינטימית שמעודדת "סשנים", עם ספות, תאורה מתאימה ומתקנים שונים (בעיקר לאזיקה/כליאה).
ב. ווליום לא גבוה מדי, כך שניתן יהיה לנהל שיחה ולפטפט בכיף (לחלופין, אקוסטיקה מוצלחת, מה שלא מאפיין את מרבית המועדונים).
ב. סינון קהל - גותים סתם זה לא מעניין, מה הם מבינים חוץ מהשקעה בלבוש ופרצוף מדוכא. רצוי, לטעמי, שהקהל יהיה בראש ובראשונה חובב BDSM ולאו דווקא חובב שחורים. כמו כן, שמירה על איזון בין מספר הנשים למספר הגברים.
ג. תקליטן שנבוך להשמיע "דפש מוד" ושאר פופולריים, אשר מסוגל להנעים את הזמן במוזיקה אפלה-מתוחכמת, מטכנו עד Dubstep.
ד. הופעה של אמזונה במגפי ירך שחורים מבריקים עם שרוכים לכל האורך וחצאית קטנה, בליווי שוט ביד ( ;

אגב, תמונה יפה בפרופיל
Alexey90210​(מתחלף)
Alexey90210​(מתחלף) • 22 בפבר׳ 2014
Mary Jane כתב/ה:
שלומות אלכסיי (:

חשוב, לדעתי:

א. בחירת חלל לא גדול ולא קטן, ליצירת אווירה אינטימית שמעודדת "סשנים", עם ספות, תאורה מתאימה ומתקנים שונים (בעיקר לאזיקה/כליאה).
ב. ווליום לא גבוה מדי, כך שניתן יהיה לנהל שיחה ולפטפט בכיף (לחלופין, אקוסטיקה מוצלחת, מה שלא מאפיין את מרבית המועדונים).
ב. סינון קהל - גותים סתם זה לא מעניין, מה הם מבינים חוץ מהשקעה בלבוש ופרצוף מדוכא. רצוי, לטעמי, שהקהל יהיה בראש ובראשונה חובב BDSM ולאו דווקא חובב שחורים. כמו כן, שמירה על איזון בין מספר הנשים למספר הגברים.
ג. תקליטן שנבוך להשמיע "דפש מוד" ושאר פופולריים, אשר מסוגל להנעים את הזמן במוזיקה אפלה-מתוחכמת, מטכנו עד Dubstep.
ד. הופעה של אמזונה במגפי ירך שחורים מבריקים עם שרוכים לכל האורך וחצאית קטנה, בליווי שוט ביד ( ;

אגב, תמונה יפה בפרופיל

תודה על התשבה מהירה נסיכה יפה!
ומה לגבי הלבוש??
CFNM - זה קיצוני מדי
שחור - מצ'עמם מדי

חוץ מזה אני מסכים עם הכל - והכל אפשרי, מוזיקה שקטה, מקום קטן עם ספות, מתקני קשירה, אני אפילו יודאע איך להזן כמוט נשלטים לאומת שולטות.
רק דבר אחד אני לא ממש יודע איך עושים - איך מסננים את האנשים??

והגב - אמרת שהמקום צריך להיות קטן, ל איזה מספר אנשים היתכוונת?

PS
תודה, אבל תמונת פרופיל שלך יותר יפה.))
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 22 בפבר׳ 2014
אם אתה מתכוון לפליי פארטי, לדעתי צריכים להשתתף לא יותר מכמה עשרות בודדות של אנשים (נגיד 30 או 40 אנשים), כדי שמצד אחד יהיה אינטימי ומצד שני יהיה מגוון ומבחר של אנשים לשחק איתם.

מקום אינטימי עם ספות, כורסאות, ציוד כמו מקומות לקשור, כלובים, סדים, צלבים. כדאי שיהיו חדרים ליותר אינטימיות.
בר קטן עם משקה ראשון חינם וכיבוד קל.

מוזיקה טובה של אווירה.

נשים יכולות לבוש בלבוש אלגנטי, וכך גם גברים. שמלות ערב, חליפות- מינימום מכנסיים מחוייטים וחולצה מכופתרת, לא חובה שחור, אבל כדאי- לגברים. נשים יכולות יותר להתפרע בצבעים של שמלות הערב.

גברים מקולרים יכולים פשוט לבוא בקולר, או שאפשר לחלק צמידים בכניסה- צבע מסויים לגברים פנויים וצבע לגברים מקולרים.

לדאוג שיהיו עבדים שהם מלצרים, מעסים, באטלרים. מהסוג שלוקח לאישה את המעיל ותולה בכניסה icon_smile.gif שמחלק כיבוד על מגשים בין האנשים. הם יכולים להיות מסומנים בכך שיסתובבו עם תחתונים ועניבה icon_smile.gif

מכירה פומבית של עבדים פנויים בסכום סמלי שיינתן לתרומה זה מגניב icon_smile.gif

לא צריך הופעות.

אפשרי שתסתובב מלכה או שתיים שיתנו הדרכה והסברים למלכות חדשות לגבי דברים בסיסיים כמו הצלפות וקשירות.

אלו הרעיונות שיש לי בינתיים icon_smile.gif
Slick​(סדיסט)
לפני 10 שנים • 23 בפבר׳ 2014
Slick​(סדיסט) • 23 בפבר׳ 2014
מסכים על הקוד לבוש. שחור כבר נהיה משעמם.
איזון בין המינים חשוב.
אלכוהול בשאיפה כמה שיותר זול כדי שאנשים ישתחררו.
וגם המוזיקה לא צריכה להיות קודרת!! (לא אומר פופ או מזרחית בהכרח אבל משהו שכיף לשמוע)
אפשר גם לתת לשולטים/שולטות להזמין אליהם סאבים לפי דרישת נוחיות (שרפרף לפה, שטיח לשם, מסאז׳ים וכו׳...)
hrgiger
hrgiger • 23 בפבר׳ 2014
אני רואה מקום לא קטן, על מנת לאפשר פרטיות ולא גדול, כדי לא ליצור ניתוק.
באיזור ה-50 אנשים, עם העדפה לכאלה שמגיעים כזוג בדס"מי ולא כיחידים.
אפלולי, אבל לא חשוך וללא אורות דיסקוטק. רהיטי שונים, כלובים, איקסים, פאק מאשינס.
בר מכבד עם ברמן/נית שידעו מתי להפסיק למכור על מנת למנוע שיכרות יתר, DM אמיתי, אחראי.
עבדים/שפחות פנויים צריכים להיות מסומנים, עם סרט על היד, או כתובת "פנוי" על המצח (:
שולטות שמרשות שיפנו אליהן גם צריכות לסמן זאת איכשהו, לדעתי, על מנת למנוע פניות לא מתאימות אל נשים שלא מעוניינות בכך.
כמובן שצוות העובדים צריך להיות נשלט, מובדל בבגדיו ומוכן לשרת את האורחות.
לא יודעת עד כמה דרסקוד רלוונטי פה, לדעתי הוא פחות הכרחי.
מוזיקה - כזאת שמאפשרת לשמוע את רעש הסטירות. לי אישית יש העדפה ברורה לגראנג' ורוק. אבל אני ילדת ניינטיז (:
קטסטרופה{Adonai}

אני?

קטסטרופה{Adonai} • 23 בפבר׳ 2014
הפנטזיה שלי היא 7 מלכות על 4 שמגישות את עכוזן לכל דיכפין.
בעצם, במחשבה שניה זו לא כזו פנטזיה.
זו יותר מציאות.
4X4​(אחר)
4X4​(אחר) • 23 בפבר׳ 2014
Alexey90210 כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
שלומות אלכסיי (:

חשוב, לדעתי:

אגב, תמונה יפה בפרופיל

תודה על התשבה מהירה נסיכה יפה!
ומה לגבי הלבוש??
CFNM - זה קיצוני מדי
שחור - מצ'עמם מדי

חוץ מזה אני מסכים עם הכל - והכל אפשרי, מוזיקה שקטה, מקום קטן עם ספות, מתקני קשירה, אני אפילו יודאע איך להזן כמוט נשלטים לאומת שולטות.
רק דבר אחד אני לא ממש יודע איך עושים - איך מסננים את האנשים??

והגב - אמרת שהמקום צריך להיות קטן, ל איזה מספר אנשים היתכוונת?

PS
תודה, אבל תמונת פרופיל שלך יותר יפה.))

לפני מס' שנים היתה מסיבת CFNM + Femdom בחתול והכלב, למי שהיה וביקר, זה היה מטורף והיסטטרי מה שהלך שם.
אחרי כמה פעמים ניסו לשחזר את זה אך ללא הצלחה..
המלכות התעייפוicon_smile.gif, בכלל נראה לי שככל שאנחנו מתבגרים, (אני מדבר בשם עצמי כמובן), אנחנו רוצים את זה נינוח יותר), אלא אם תהיה הפתעה מטורפת וזה דווקא יהיה בחלל לא רע - סגנון הבורדרליין, עם תאורה נכונה וסינון, לגבי מרולרים וכאלה שלא, כדאי להכין, לדעתי לפחות , אופציה לזה, וכך תתקבל רמה ממתחילים מתענינים - לרמה המובילה ביותר.
לדעתי האישית, כל נושא ההצלפות, " ללא אבחנה" (דיווה הישן בפ"ת), כבר עבר את גבול העניין..
שוב, זו דעתי.
4X4​(אחר)
4X4​(אחר) • 23 בפבר׳ 2014
כחולית כתב/ה:
אם אתה מתכוון לפליי פארטי, לדעתי צריכים להשתתף לא יותר מכמה עשרות בודדות של אנשים (נגיד 30 או 40 אנשים), כדי שמצד אחד יהיה אינטימי ומצד שני יהיה מגוון ומבחר של אנשים לשחק איתם.

מקום אינטימי עם ספות, כורסאות, ציוד כמו מקומות לקשור, כלובים, סדים, צלבים. כדאי שיהיו חדרים ליותר אינטימיות.
בר קטן עם משקה ראשון חינם וכיבוד קל.

מוזיקה טובה של אווירה.

נשים יכולות לבוש בלבוש אלגנטי, וכך גם גברים. שמלות ערב, חליפות- מינימום מכנסיים מחוייטים וחולצה מכופתרת, לא חובה שחור, אבל כדאי- לגברים. נשים יכולות יותר להתפרע בצבעים של שמלות הערב.

גברים מקולרים יכולים פשוט לבוא בקולר, או שאפשר לחלק צמידים בכניסה- צבע מסויים לגברים פנויים וצבע לגברים מקולרים.

לדאוג שיהיו עבדים שהם מלצרים, מעסים, באטלרים. מהסוג שלוקח לאישה את המעיל ותולה בכניסה icon_smile.gif שמחלק כיבוד על מגשים בין האנשים. הם יכולים להיות מסומנים בכך שיסתובבו עם תחתונים ועניבה icon_smile.gif

מכירה פומבית של עבדים פנויים בסכום סמלי שיינתן לתרומה זה מגניב icon_smile.gif

לא צריך הופעות.

אפשרי שתסתובב מלכה או שתיים שיתנו הדרכה והסברים למלכות חדשות לגבי דברים בסיסיים כמו הצלפות וקשירות.

אלו הרעיונות שיש לי בינתיים icon_smile.gif

אהבתי את הגישה כחולית
arnavi​(נשלט){הרומנטית}

בתור חובבי פליי פארטיס, הנה מה שהיינו שמחים לראות

arnavi​(נשלט){הרומנטית} • 23 בפבר׳ 2014
בראש ובראשונה אנשים רציניים שבאים לשחק.
כנראה ששאלת הסינון תשאר תמיד האתגר הגדול ביותר.
מי כן ?
שולטות מוכרות המעוניינות לשחק/לצפות/ללמוד
שולטות המביאות איתן נשלט/ת או יותר
נשלטים/ות בודדים המוכנים להפגין את רצינותם (הם יכולים להסתובב עירומים, בתחתונים מיוחדים, בתלבושת/אביזרי פטיש מיוחדים ומסומנים)
בגדול יחס של שני נשלטים על כל שולטת נשמע סביר
דרס קוד רשמי הוא לא ממש הכרחי ואם יש צורך לאנוס אותו אז כנראה שהמשתתפים קצת נכשלים במבחן הרצינות... השולטות גם ככה יחליטו עבור המקולרים שלהם איך להתלבש ואילו הלא מקולרים חייבים להוכיח את עצמם

המקום?
עדיף שהמקום יהיה גדול. אזור ישיבה ושיחה המופרד מאזור המשחקים. באזור המשחקים צריך להיות מקום כך שהמשחקים לא יתנגשו אחד בשני והצופים לא ייכנסו לספייס מחוסר ברירה. במידת האפשר ניתן ממש לגדר את אזורי המשחק (כפי שנעשה באזור המדיקל בבורדרליין). מוזיקה שקטה. באופן כללי באזור המשחקים צריכים לשמוע יותר צעקות/יללות/אנחות ופחות דיבורים.
מתקני קשירה וריתוק, מיטות ושאר המכשירים הם בונוס מבורך
באזור ההצלפות צריכה להיות לפחות אפשרות לתאורה חזקה. השולטות חייבות לראות את הסימנים, היכן הן פגעו ואם יורד דם.

אלכוהול הוא לא הכרחי ובכל מקרה יש להזהר ולהשגיח. אם מישהו זקוק למעט אלכוהול בכדי להשתחרר אני בטוח שהוא ימצא את הדרך.

המסיבה לא חייבת להתחיל באמצע הלילה. אין שום רע בפלי פארטי שמתחיל אחר הצהריים / שעות הערב המוקדמות.

סדנא לימודית כלשהי לפני המסיבה היא אפשרות נחמדה מאוד למי שמעונין
אפשר להסכים מראש עם שולטות ספציפיות על סשן מיוחד (להבדיל ממופע מבויים) שהן יבצעו בכדי לזרז את התחלת הפעילות וקצת להוריד מחסומים
תחרויות/מכירה פומבית/ פרסים זה יכול להיות נחמד גם כן כל עוד זה לא ארוך מידי ומלא בהומור
    התגובה האהובה בשרשור