לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הפנטזיה שלכם למסיבת פמדום??

מביט Nהצד​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 23 בפבר׳ 2014

יום בשבוע

מביט Nהצד​(לא בעסק) • 23 בפבר׳ 2014
כמו תמיד, מתחבר מאד למה שמרי וכחולית כתבו.

ואם אפשר להוסיף בקשה משל עצמי - אז לא ביום שישי בבקשה...

איך מסננים? מניח שקודם כל צריך להיות מדובר באנשים שקיימים כאן באתר זמן מה, ואפשר לבדוק אותם קצת אחורה, לפחות בפוסטים שכתבו. מעבר לזה, קצת לשוחח איתם בהודעות הפרטיות ולקוות שאתה כבר מספיק מנוסה כדי לזהות את החרטטנים / חרטטניות.
אנאלון​(נשלט)
לפני 10 שנים • 24 בפבר׳ 2014

באמת רצוי לא להתחיל בחצות

אנאלון​(נשלט) • 24 בפבר׳ 2014
אפשר לעשות זאת באחד מימי השבוע בשעות נורמליות כלומר ערב 7-8 והלאה
שימוש לרעה​(אחר)
לפני 10 שנים • 24 בפבר׳ 2014

CFNM

שימוש לרעה​(אחר) • 24 בפבר׳ 2014
הרי גם ככה כל ההבטחות, הפנטזיות והכללים לא נשמרים וכל מסיבה לרוב מקבלת את האופי שלה בזמן אמת...אז לפחות שיהיה מוסכם על CFNM. לפחות ככה אני מעדיף את זה.
Mary Jane
לפני 10 שנים • 25 בפבר׳ 2014
Mary Jane • 25 בפבר׳ 2014
Alexey90210 כתב/ה:
["]
...........
ומה לגבי הלבוש??
CFNM - זה קיצוני מדי
שחור - מצ'עמם מדי.................

והגב - אמרת שהמקום צריך להיות קטן, ל איזה מספר אנשים היתכוונת?
.....................))

לא אמרתי קטן, אלא אינטימי. משהו בסגנון החלל של "החתול והכלב", שיכול להכיל נאמר 150 איש או קצת יותר. 50 זה מעט מדי לטעמי. ומעט מדי אנשים = פחות אופציות (;

בקשר ללבוש, מעדיפה שהערב לא יהיה בסגנון CFNM, אלא שיישמר הדרסקוד הקיים במסיבות הנוכחיות - ויניל, עור, מינימום שחור. CFNM בסיטואציה כזו לא מושך בעיניי, אפילו מרתיע.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 25 בפבר׳ 2014
Mary Jane כתב/ה:
Alexey90210 כתב/ה:
["]
...........
ומה לגבי הלבוש??
CFNM - זה קיצוני מדי

.....................))

לא אמרתי קטן, אלא אינטימי. משהו בסגנון החלל של "החתול והכלב", שיכול להכיל נאמר 150 איש או קצת יותר. 50 זה מעט מדי לטעמי. ומעט מדי אנשים = פחות אופציות (;

בקשר ללבוש, מעדיפה שהערב לא יהיה בסגנון CFNM, אלא שיישמר הדרסקוד הקיים במסיבות הנוכחיות - ויניל, עור, מינימום שחור. CFNM בסיטואציה כזו לא מושך בעיניי, אפילו מרתיע.

יהיה נחמד לדעתי אם הדרס קוד יהיה: לנשים כל מה שהן רוצות ללבוש, ולגברים או שחור או מחוייט (עניבה אפילו).

הרי ברור שחלק מהנשים תבואנה עם ביגוד פטישיסטי, אז באופן טבעי לא יהיה מחסור בויניל ועור. וזה שחלק מהנשים סתם יהיו לבושות יפה זה נראה לי מגניב תמיד. וגברים - הגיוון של שניי הדברים (עבד בשחור, או משרת/גבר/חשפן בלבוש אלגנטי) במסיבה אחת, להגדיל את המבחר בעיין, יכול להיות מעניין.
SlaveToPrincess

חייב להיות אלגטי

SlaveToPrincess • 25 בפבר׳ 2014
משהוא וויקטוריאני עם נשים לבושות וגברים ערומים. נשים ממש אלגנטיות ואולי הגברים מגישים להם תה ועוגות בשקט ומוזיקה ישנה ברקע, שקטה ויפה וקלאסית.
אאאאאה... חבל שאף אחד לא בקטעים האלה שלי. למה הכל ערסים וביגריות ואייל גולן?
SlaveToPrincess

חייב להיות אלגטי

SlaveToPrincess • 25 בפבר׳ 2014
משהוא וויקטוריאני עם נשים לבושות וגברים ערומים. נשים ממש אלגנטיות ואולי הגברים מגישים להם תה ועוגות בשקט ומוזיקה ישנה ברקע, שקטה ויפה וקלאסית.
אאאאאה... חבל שאף אחד לא בקטעים האלה שלי. למה הכל ערסים וביגריות ואייל גולן?
מביט Nהצד​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 27 בפבר׳ 2014
מביט Nהצד​(לא בעסק) • 27 בפבר׳ 2014
Mary Jane כתב/ה:
Alexey90210 כתב/ה:
["]
...........
ומה לגבי הלבוש??
CFNM - זה קיצוני מדי

.....................))

אז זה לא בעצם הופך להיות כמו מסיבה רגילה? אותה כמות אנשים ואותו לבוש, רק ללא שולטים?

(וסליחה מראש אם אני לא בכיוון - מודה שבפעם האחרונה שהייתי במסיבה זה עוד היה בנו לימיט...)