אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסם ככלי נקמה

A v​(שולט)
לפני 10 שנים • 4 במרץ 2014

Re: וואי, איך אתם נסחפים...

A v​(שולט) • 4 במרץ 2014
נשרף בלהבה כתב/ה:
קודם כל, AV, כל מה שאתה כותב אולי טוב ויפה, אבל ממש לא קשור - אנדר (לפחות בתיאור המקורי), לא שירת "כל אחת", אלא מלכה שהוא הכיר והיה איתה בקשר כלשהו. כך שכל מה שאתה כותב קצת מוגזם.

ועיראקי, אתה בכלל נסחפת. אמנם התיאור שלך שתיארת היה יכול להצליח מאד בפורום שכן, אבל ממש אין לו קשר למקרה שתואר, ואני בטוח שאנדר יהיה הראשון להסכים לכך.

אני מסכים כאן לגמרי עם MJ. נכון, לפעמים כנשלטים אנחנו נסחפים ועושים דברים שאולי אנחנו מצטערים עליהם אחר כך. אבל בסיפור הזה, נראה לי די לגיטימי במסיבה, להניח מצד המלכה, שהפעילויות הקלות של ליקוקים, שימוש ככסא/ הדום והצלפות (וכן, ברור לי שיעירו שההגדרה של "קלות" היא סובייקטיבית, אבל נראה לי שכמעט כולם יסכימו שמה שתיארתי עונה להגדרה של פעילויות "קלות") מקובלות, ושאם הן לא מקובלות - הסאב יעצור אותה.

גם לגבי הנקמנות, וכאן אני כבר מעריך ויכול להיות שאני טועה - אני לא חושב שבאמת המטרה כאן היתה "לפגוע", כמו שאנדר כתב. כמובן, שאם המטרה היא באמת לפגוע - אז, לפחות מבחינתי, זה כבר לא בדס"מ, אבל נראה לי שכאן זה היה יותר ברמה של "עונש" במסגרת הסשן והשפלה מול הידידה הפגועה.

נשרף אני רק שאלה..

למה אתה לא מאמין לאנדר?

ונראה לך הגיוני שמישהי תעשה סשן כדי להתנקם בו?????????

לצערי זה לא נשמע מופרך..
מביט Nהצד​(לא בעסק)
קודם כל, כל בכבוד על התגובה המהירה icon_smile.gif ועוד בפורום שלכאורה אמור פחות לעניין אותך...

בלי קשר - למה אתה חושב שאני לא מאמין לאנדר? דווקא הוא בן אדם שאני מעריך מאד ואין כאן שום קשר לאמונה.

האם היא עשתה את זה במטרה לפגוע או לא - זאת פרשנות שלו, שיכולה להיות נכונה ויכולה להיות מוטעית. הרי היא לא אמרה - "עשיתי את זה כדי לפגוע בך" אלא אמרה "מישהי שפגעת בה ביקשה ממני לעשות את זה" (ואז לא מדובר פה בהכרח ברצון לפגוע - יכול להיות שהידידה היתה נהנית מעצם ההלקאה גם אם זה היה הפטיש המרכזי של אנדר, מעצם היות הדבר אקט של ענישה).

אלא אם אנדר יבוא ויגיד שההצלפות היו אכזריות במיוחד וחורגות ממה שבדרך כלל קורה במועדון, ואז אפשר היה להתייחס לזה כאינדיקציה לפגוע.

בסיכומו של דבר, נראה לי שמדובר באי הבנה, ודווקא לא מהנוראיות ביותר שיכולות לקרות בעולם הבדס"מ.

מה שאגב לא גורע כשהוא זה מהאמפטיה שאני חש כלפי אנדר, כמישהו שנקלע לסיטואציה לא לגמרי רצויה מבחינתו שהוא הרגיש שקשה לו לעצור אותה.
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 4 במרץ 2014
הנה יותר מהר..

אני מנסה להבין אם מפריע ששולט עונה בפורום כאן???

כל דיון על מהות כיוון ידע וכאלה מעניין.

אני חושב שאנדר נתן פירוט אמיתי ולא רק על תחושה..

ומה שהיא אמרה לא פחות גרוע.

אני מאמין לו.
Mary Jane

Mary Jane • 4 במרץ 2014
נשרף בלהבה כתב/ה:
וואי, איך אתם נסחפים...

אנשים אוהבים להיסחף בפורום ולעוות את הנאמר, איש איש, אישה אישה, למחוזות דמיונם השוקק, שלא נאמר - המופרע. זה ידוע.
הנה, אני למשל הוכתרתי בשרשור זה, לכזו המצדיקה אונס, בעלת מחשבה מסואבת (לא! מואה?), חסרת שיקול דעת ואינטליגנציה, רגשית ומינית, מסוכנת, שור מועד, ומה עוד, מה עוד? מוזמנים לשטוח פרקים נבחרים משיגעונותיכם.

חוסר הפרופורציות כאן וההתלהמות משעשעים (:
Ofan

Ofan • 4 במרץ 2014
Mary Jane כתב/ה:
נשרף בלהבה כתב/ה:
וואי, איך אתם נסחפים...

אנשים אוהבים להיסחף בפורום ולעוות את הנאמר, איש איש, אישה אישה, למחוזות דמיונם השוקק, שלא נאמר - המופרע. זה ידוע.
הנה, אני למשל הוכתרתי בשרשור זה, לכזו המצדיקה אונס, בעלת מחשבה מסואבת (לא! מואה?), חסרת שיקול דעת ואינטליגנציה, רגשית ומינית, מסוכנת, שור מועד, ומה עוד, מה עוד? מוזמנים לשטוח פרקים נבחרים משיגעונותיכם.

היי מרי תודי שאת לוקחת את זה בתור מחמאות
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 4 במרץ 2014
אני מסכים עם רוב דבריה של מרי ג'יין. גם בנוסח וגם באמירה.

(אני מאוד מופתע שזה קורה)
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 4 במרץ 2014
לא מבינה אתכם. בשביל מה לשפוט אותו? הנושא הוא בדס"מ ככלי נקמה.
לא אם בסדר שנטש את הידידה
לא אם בסדר ששיחק עם אחרת
לא אם השולטת היתה צריכה לברר גבולות מראש
לא אם הוא היה צריך להרגיש בנח או לא באמירת "לא"

אלא : "בדס"מ ככלי לנקמה"
מה לא ברור?!

וברור שלא.
בדס"מ לא צריך לשמש כאאוטלט לכעס של השולט על הנשלט
ובטח שלא ככלי נקמה של צד שלישי.
האמפרי

Re: מופתע לרעה..

האמפרי • 4 במרץ 2014
[quote="פור גוד"]
Mary Jane כתב/ה:
underheel כתב/ה:
...........
וגם מופתעת ממך לרעה.... ץ

גם אני מופתע לרעה. ולא דווקא ממך, אנדר. ואף לא מהמקרה המסוים שארע לך. אלא מופתע לרעה, באופן כללי. כבר שנים שאני מופתע לרעה באופן כללי. למעשה, מאז שנולדתי, אחת לאיזה זמן מוגבל, אני מופתע לרעה. אדם בא לעולם, וכילד הוא קורא אטלסים, מצייר לעצמו מפות, חולם על מסעות לגילוי ארצות לא נודעות, לומד על תגליות מדעיות, קורא על אנשי שם... ואז מה ? ואז... הוא "מופתע לרעה" (-:

עוד בפולניה היית מופתע לרעה

http://www.youtube.com/watch?v=32uR2-qktxE
מביט Nהצד​(לא בעסק)

Mary Jane כתב/ה:
נשרף בלהבה כתב/ה:
וואי, איך אתם נסחפים...

אכן משעשעים. זאת אחת הסיבות המרכזיות שאני עוד כאן icon_smile.gif

ומרי, את מוזמנת לאנוס אותי מתי שתרצי...

AV - אין שום בעיה ששולט יגיב כאן. סתם צוחק. קח קצת יותר בקלות...

ואושה - נכון שזאת הכותרת, אבל לפעמים, אם משקיעים קצת וקוראים גם את תוכן ההודעה, מגלים שיש כאן עוד כמה נושאים וניואנסים. ולמה לקחת את זה לשליליות של "לשפוט אותו"? אנדר הציג סיטואציה וביקש לשמוע דיעות. אני בטוח שגם הוא לא ציפה שכל הדיעות תהיינה: "אתה צודק, זה נורא". אם כולם חושבים אותו הדבר, מה הטעם להיות כאן?

מישהו כבר פעם אמר על עובדים שלו, שאם כולם יסמנים שחושבים כמוהו ומצדיקים אותו, אז הוא לא צריך אותם. להצדיק את דעתו הוא יכול לבד.
underheel

Re: בדסם ככלי נקמה

underheel • 4 במרץ 2014
העיראקי כתב/ה:

... אולם, מר אנדר הוא אדם בוגר ומבוגר, אשר צריך לתת את הדין על מעשיו ואל לו להלין בשום אופן על מעשים שאותם בחר לעשות, יש לציין ללא הפעלת כל לחץ כנגדו. לו היה חפץ בכך, יכול היה, ללא כל צל של ספק, להפסיק את ה"שעשוע" באמצע, שכן הכל היה מסתכם במילה אחת בודדה - "לא". ראוי לציין שגם ניתן הרושם כי ה"שולטת" הנ"ל הינה בוגרת ומבוגרת, ולכן לו היה מפסיק זאת באמצעות שימוש במילים הללו, לא היה נגרם לו כל רע, וכל אשר עמד לנגד עיניה של "ידידתו" היה טובו והנאתו של מר אנדר הנכבד. ניכר כי אדם אשר בוחר להתעלל באדם אחר כי מכרו "נעלב ממנו", ידע לשים בצד את האגו הפגוע שלו, את הרצון לנקום בשביל אותה המכרה ועוד רגשות זניחים אחרים, לטובת בריאותו וטובתו המלאה של זולתו, מר אנדר הנכבד. בנוסף על כך, ניכר כי לגברת ה"שולטת" היה חיבור כה עמוק ועז עם מר אנדר, עד אשר לא חשה בצורך לשאול על גבולותיו או שמא לסכם ולהחיל סימני עצירה מוסכמים מראש. כי בשביל מה? רועש מדי מכדי לדבר, והיא באה לשחק.

ניכר כי אין לך מושג קלוש על מה אתה מדבר. אין ולא היה חיבור כה עמוק עם אותו אישה, היה לי כבוד כלפיה, אבל בין כבוד למישהו שאני מכיר לחיבור עמוק עד כי יכולת לסשן ללא צורך לברר גבולות יש מרחק רב רב רב מאוד. אותה אחת לא ידעה לשים את האגו הפגוע בצד וזה ניכר מהתכתובת איתה וגם מהיחס במשך ההצלפות והלגלוג שאחרי. ואם הייתי אומר "לא" אף אחד לא היה שומע, כי אני מביט לקיר, ויש מוזיקה בווליום גבוה, ולי יש קול בווליום נמוך.

העיראקי כתב/ה:

בוא נניח שהסטיאוציה הבאה הייתה מתרחשת: ....
א', חברה קרובה של מר אנטי וירוס וידידתו מרי ג'יין, הייתה ... הייתה עוזבת .... נניח גם שלא הייתה מוצאת את נספחה, והייתה מתחילה לרקוד, כשלפתע .... היה צץ לו משום מקום בחור אשר היה מוצא חן בעיניה מאוד ... נניח שהם ...הוא היה מתחכך ...הוא היה לוחש ... והיא הייתה נענת לחיוב ... הוא היה מתחיל ... והיה סוחף... והיא הייתה נופלת ... נניח ששם, הוא היה מצליח ... מפה לשם, ... נניח שברגע זה היה נכנס בן זוגה לשעבר, ז', ... והייתי מורה לה למצוץ לו ... היינו מחליטים שאנחנו רוצים

בוא נניח שהחלטת לקחת את הדיון הזה ולפנטז על איזה ארוע, עם AV ומרי ג'יין, ובחור שהיה מוצא חן מאוד, ובן זוג לשעבר, ובאיזה שלב הבחור שהיה מוצא חן מאוד עובר להשתמש בגוף ראשון - הייתי - היינו - וזה נחמד מאוד, ובטח אם תעבד את זה קצת תוכל לעשות מזה סיפור אירוטי יפה, אולי תרצה לפרסם אותו בבלוג או במגזין, או בפוסט אחר בפורום, אבל מה הקשר לדיון?