לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסם ככלי נקמה

האמפרי
לפני 10 שנים • 6 במרץ 2014

Re: מופתע לרעה..

האמפרי • 6 במרץ 2014
[quote="פור גוד"]
האמפרי כתב/ה:
פור גוד כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
underheel כתב/ה:
...........
וגם מופתעת ממך לרעה.... ץ

גם אני מופתע לרעה. ולא דווקא ממך, אנדר. ואף לא מהמקרה המסוים שארע לך. אלא מופתע לרעה, באופן כללי. כבר שנים שאני מופתע לרעה באופן כללי. למעשה, מאז שנולדתי, אחת לאיזה זמן מוגבל, אני מופתע לרעה. אדם בא לעולם, וכילד הוא קורא אטלסים, מצייר לעצמו מפות, חולם על מסעות לגילוי ארצות לא נודעות, לומד על תגליות מדעיות, קורא על אנשי שם... ואז מה ? ואז... הוא "מופתע לרעה" (-:

עוד בפולניה היית מופתע לרעה

http://www.youtube.com/watch?v=32uR2-qktxE

כן, " זה היה לא נעים לראות את זה, הלב היה נקרע לך, כמה שהוא היה מופתע לרעה... "
אבל אפרופו פולנייה, האמפרי, תדע לך שדווקא השואה לא הפתיעה אותי לרעה. אני ראיתי את זה בא. אבל לא האמינו לי. אתה יודע, סיר-הבשר וכל זה... אמרתי להם : “ הצילו את נפשותיכם, מה כל זה חשוב ? “ אבל הם העדיפו ללכת כמו צאן-לטבח שוב ושוב
ושוב... (-:

אההה! ז'בוטינסקי!
היתה לי תחושה שזה יהיה אתה מאחורי הניק.
פור גוד

Re: מופתע לרעה..

פור גוד • 6 במרץ 2014
[quote="האמפרי"]
פור גוד כתב/ה:
האמפרי כתב/ה:
פור גוד כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:
underheel כתב/ה:
...........
וגם מופתעת ממך לרעה.... ץ

גם אני מופתע לרעה. ולא דווקא ממך, אנדר. ואף לא מהמקרה המסוים שארע לך. אלא מופתע לרעה, באופן כללי. כבר שנים שאני מופתע לרעה באופן כללי. למעשה, מאז שנולדתי, אחת לאיזה זמן מוגבל, אני מופתע לרעה. אדם בא לעולם, וכילד הוא קורא אטלסים, מצייר לעצמו מפות, חולם על מסעות לגילוי ארצות לא נודעות, לומד על תגליות מדעיות, קורא על אנשי שם... ואז מה ? ואז... הוא "מופתע לרעה" (-:

עוד בפולניה היית מופתע לרעה

http://www.youtube.com/watch?v=32uR2-qktxE

כן, " זה היה לא נעים לראות את זה, הלב היה נקרע לך, כמה שהוא היה מופתע לרעה... "
אבל אפרופו פולנייה, האמפרי, תדע לך שדווקא השואה לא הפתיעה אותי לרעה. אני ראיתי את זה בא. אבל לא האמינו לי. אתה יודע, סיר-הבשר וכל זה... אמרתי להם : “ הצילו את נפשותיכם, מה כל זה חשוב ? “ אבל הם העדיפו ללכת כמו צאן-לטבח שוב ושוב
ושוב... (-:

אההה! ז'בוטינסקי!
היתה לי תחושה שזה יהיה אתה מאחורי הניק.

לא, המאפרי, לא. "קיר הברזל" של ז'בוטינסקי היה רעיון מעפן בעיני. אני מעדיף "מילת ביטחון". והאמת, גם עליה אף פעם לא היה בא לי. וגם אמרתי לו את זה...אבל הכבוד והגאווה שהיו לו, אל תשאל, וגם ההדר הבית"רי ההוא - הוא לא היה מוכן להקשיב לי. וה"לנצח תאכל חרב"? אני לא יודע בקשר לז'בוטינסקי, אבל אני, האנטישמיות מעולם לא ריפתה את ידי, ואף לא החלישה את אמונתי ( הדלה במילא ) בבניאדם. אני לא מאמין בסכסוכים חשוכי-מרפא. וכמו שאומרים הצרפתים: "לעולם אסור להתייאש " (-:
אניגמטית​(שולטת)

לשם שינוי

אניגמטית​(שולטת) • 6 במרץ 2014
ובאופן חד פעמי (אל תתרגלו לזה), אני תומכת הפעם בצד של אנדר.
הרי אם ניקח את אותו סיפור, רק שהגיבורה שלו היתה נשלטת ולא נשלט, היינו כולנו קמות ומזדעקות על ניצול יחסי מרות, ניצול של סאבית מסכנה וחסרת אונים, בעלת רצון עז לרצות, היינו מביאות תקדימים על כך שנשים שלא צעקו "אונס" בשעת האונס אינן אשמות וכדומה.

כן, הוא היה צריך למחות ולסרב להמשיך במה שעשה לו רע, זאת בהחלט היתה האחריות שלו. אבל מה לעשות שבמציאות זה לפעמים בלתי אפשרי. אני לא יודעת אם זה היה לו בלתי אפשרי בגלל הצורך העז לרצות את אותה בחורה והפחד שסירוב יביא לסיום הקשר ביניהם או שהוא נכנס לאיזה הלם רגעי כי נגעו בגופו בלי רשותו ובלי הסכמתו ובצורה כואבת, השמורה לקשר אינטימי יותר או לפחות לתקשורת אינטימית קצרה, בכל מקרה - הוא באמת לא רצה וזה קרה והוא לא הפסיק את זה כי הוא פחד ממשהו.

כשולטת אני מסכימה עם מרי שהיה מאד מפריע לי לצאת כנאשמת מכזה קטע, כשבסך הכל באתי לעשות כיף ולא להכנס לשיחות של 'מי אני מה אני ושתי רכבות מתנגשות בתוך עיניי' ובכל זאת, אני כן חושבת ששולטת שמגיעה לדייט ראשון עם נשלט לא אמורה לשלוט בו בכלל בפומבי, מעבר למשהו קלוש וסמלי שמתאים לשניהם ואם כבר, אמורה לעשות זאת כשברור לה לגמרי מה מעבר ליכולתו. אולי הוא בכלל לא מזוכיסט? אולי כן אבל צריך להתרגל בהדרגה ואולי כן, אבל רק עם אישה שיש לו קשר אינטימי איתה? את כל אלה השולטת אמורה לברר ודווקא בגלל שהיא לא מכירה את היכולות שלו, היא זו שאמורה לתת לו מילת ביטחון. היא חושבת שהיא משחקת עם גבר בוגר שאמור להגיד לה בעצמו? שתחשוב שנית. כשהוא בתפקיד הנשלט שלה הוא לא גבר בוגר. הוא נשלט שסומך עליה שתדאג לשלומו, גם רגשית.

בנוסף והגרוע מכל בעיניי, גם לא לדאוג לו וגם לעשות את זה מנקמנות ועוד של מישהי אחרת?
אם "שולטת" היתה דרגה, אז זה השלב שהייתי מורידה אותה לטר"ש.

עכשיו תקראו לי 'אולד סקול' ואני אלך לשריין לי חדר בבית גיל הזהב. שלומות.
בכוח המוח{Aion}

Re: לשם שינוי

בכוח המוח{Aion} • 6 במרץ 2014
אניגמטית כתב/ה:
הרי אם ניקח את אותו סיפור, רק שהגיבורה שלו היתה נשלטת ולא נשלט, היינו כולנו קמות ומזדעקות על ניצול יחסי מרות, ניצול של סאבית מסכנה וחסרת אונים, בעלת רצון עז לרצות, היינו מביאות תקדימים על כך שנשים שלא צעקו "אונס" בשעת האונס אינן אשמות וכדומה.

כן, הוא היה צריך למחות ולסרב להמשיך במה שעשה לו רע, זאת בהחלט היתה האחריות שלו. אבל מה לעשות שבמציאות זה לפעמים בלתי אפשרי. אני לא יודעת אם זה היה לו בלתי אפשרי בגלל הצורך העז לרצות את אותה בחורה והפחד שסירוב יביא לסיום הקשר ביניהם או שהוא נכנס לאיזה הלם רגעי כי נגעו בגופו בלי רשותו ובלי הסכמתו ובצורה כואבת, השמורה לקשר אינטימי יותר או לפחות לתקשורת אינטימית קצרה, בכל מקרה - הוא באמת לא רצה וזה קרה והוא לא הפסיק את זה כי הוא פחד ממשהו.

כשולטת אני מסכימה עם מרי שהיה מאד מפריע לי לצאת כנאשמת מכזה קטע, כשבסך הכל באתי לעשות כיף ולא להכנס לשיחות של 'מי אני מה אני ושתי רכבות מתנגשות בתוך עיניי' ובכל זאת, אני כן חושבת ששולטת שמגיעה לדייט ראשון עם נשלט לא אמורה לשלוט בו בכלל בפומבי, מעבר למשהו קלוש וסמלי שמתאים לשניהם ואם כבר, אמורה לעשות זאת כשברור לה לגמרי מה מעבר ליכולתו. אולי הוא בכלל לא מזוכיסט? אולי כן אבל צריך להתרגל בהדרגה ואולי כן, אבל רק עם אישה שיש לו קשר אינטימי איתה? את כל אלה השולטת אמורה לברר ודווקא בגלל שהיא לא מכירה את היכולות שלו, היא זו שאמורה לתת לו מילת ביטחון. היא חושבת שהיא משחקת עם גבר בוגר שאמור להגיד לה בעצמו? שתחשוב שנית. כשהוא בתפקיד הנשלט שלה הוא לא גבר בוגר. הוא נשלט שסומך עליה שתדאג לשלומו, גם רגשית.

בנוסף והגרוע מכל בעיניי, גם לא לדאוג לו וגם לעשות את זה מנקמנות ועוד של מישהי אחרת?

בואי נראה:
נשלטת פוגשת במסיבה מכר, לוחצת את ידו, והוא מצביע לה בחיוך על רגליו. היא יורדת, מנשקת ואז מלקקת. הוא מורה לה לקום, מסובב אותה אל הקיר, מכין אותה. היא נשארת באופן הזה, והוא מצליף בה מספר הצלפות שכידוע לנו מתחילות להיות הצלפות מגששות (אנדר לא טען שהן כאבו, הוא טען שהיה לא לא נוח כי הוא הגיע עם מישהי אחרת, לגביה היו לו תכניות). בשלב מסויים היא עוצרת את זה די בקלות, מרימה ידיים וזזה משם. השולט שואל אותה אם זה היה כואב מדי.

איפה פה את מוצאת משהו שיש להכתיר כאונס? מה כאן לא בסדר? ויותר מזה, את נותנת לגיטימציה לנשלטים ולנשלטות לא לקחת אחריות. זו מסיבה מרובת משתתפים. לא קשה לעצור כלום, זו מכרה, הוא צלל לרגליה, ההצלפות לא היו כואבות במיוחד, ולא היתה לו בעיה לעצור את זה. נשלטים הם לא תינוקות, הם אנשים בוגרים עם צרכים מיניים קצת שונים, ולדעתי לא רצוי להתנהג אליהם כתינוקות. זה שהם נהנים מחוויית חוסר אונים וקורבנות מסויימת בבועה שלהם, לא יכול להוות כלי לניגוח. תני לה מרצע ביד לרצוע את אוזנו ותראי איזה יופי הוא יודע להגיד לא בנחרצות ולהעלם. נו באמת.

ועוד כמה תיקונים: זה לא היה דייט, היא לא שולטת שלו והוא לא נשלט שלה, לכל היותר היה אמור לצמוח ם שעשוע קינקי, לא קשר של שליטה שגורם לאובדן שליטה. הוא בעצמו טוען שהוא היה זורם, אבל הבעיה היתה שלא היה לו נוח בקשר לזו שאיתה הוא הגיע. איך זו אמורה לנחש את זה לעזאזל?

והוא לא חשש שהסירוב שלו יהרוס את הקשר - לא היה שם קשר! לא היה שם דייט, ולא היה שם עומק. מה שהיה זה שנשלט בא לשולטת במסיבה, ירד ללקק את נעליה, ולא התנגד שום התנגדות למספר הצלפות. כשהוא חש לא בנוח בקשר לגברת שניה, הוא הרים ידיים והלך. הא ותו לא.
הוא גם לא טען שהוא נכנס להלם (נו באמת, כמה דרמה אפשר לעשות מכמה הצלפות במסיבה, כשאתה מישהו שמסתובב בהן לא מעט, מלקק ומוצלף פה ושם?) אז אני לא חושבת שצריך להמציא לו סיבות ולצדד בקורבנות הזו - למה בעצם? הוא בעצמו אומר שהדבר הכי לא נעים שקרה זה שהוא הפסיק לכבד אותה. הוא המשיך במסיבה כרגיל.

ולסיום, איך את בעצם מסבירה את הנקמנות הזו? לאנדר אין אפילו מושג למה מישהו תרצה לנקום בו, ואותך אני שואלת אם נשמע לך הגיוני שמישהי תשלח מישהי אחרת להתנקם בנשלט ע"י ליקוקי מגפיים והצלפות? ואיך היא אמורה היתה להביא את הנקמנות הזו לידי ביטוי? הרי כשרצה להפסיק, פשוט הרים ידיים והלך...

בכנות, אני לא חושבת שאינטראקציה קינקית בין שני זרים או מכרים, בלוול כזה, מייצרת איזו אחריות. לפני שהוא מגיש את הישבן שלו להצלפות שגורמות לו אי נוחות בגלל אחרת שאולי מחכה לו, ראוי שהוא ישקול את שיקוליו, יחייך, יגיד בנימוס שהוא כאן עם מישהי, ונגמר הסיפור. זה לא גננת וילדים, זה גברים ונשים, כולם בוגרים. מה נהיה?
Mary Jane

Mary Jane • 6 במרץ 2014
אניגמטית כתב/ה:
..............כשהוא בתפקיד הנשלט שלה הוא לא גבר בוגר. הוא נשלט שסומך עליה שתדאג לשלומו, גם רגשית.

.... .

הלו אניג (:

אפשר ללקק לאישה את המגף ולחטוף כמה הצלפות על הגב, ועדיין להיות ולנהוג כמו גבר בוגר.
הדבקת תוויות לסיטואציה כמו ״נשלט״ או ״שולטת״ לא הופכת אדם לילד. ובכלל, לדעתי המילים האלה מיותרות ומכבידות על הסיטואציה, גורמות לך להשתעבד לסט חוקים וכללים, במקום לבחון את הדברים בצורה הגיונית.
אניגמטית​(שולטת)
לפני 10 שנים • 7 במרץ 2014

יו, שתיכן ביחד

אניגמטית​(שולטת) • 7 במרץ 2014
זה מעלה בי מחשבות מגונות רבות מספור.
רק בוקר, בנות, אני אגיב בזמן ובמקום.
בינתיים, תישארו כאן, צמודות ותשאירו לי מקום באמצע, כבר באהicon_smile.gif
פור גוד

פור גוד • 7 במרץ 2014
בכוח המוח כתב/ה:
אניגמטית כתב/ה:

בואי נראה:
נשלטת פוגשת במסיבה מכר, לוחצת את ידו, והוא מצביע לה בחיוך על רגליו. היא יורדת, מנשקת ואז מלקקת. הוא מורה לה לקום, מסובב אותה אל הקיר, מכין אותה. היא נשארת באופן הזה, והוא מצליף בה מספר הצלפות שכידוע לנו מתחילות להיות הצלפות מגששות (אנדר לא טען שהן כאבו, הוא טען שהיה לא לא נוח כי הוא הגיע עם מישהי אחרת, לגביה היו לו תכניות). בשלב מסויים היא עוצרת את זה די בקלות, מרימה ידיים וזזה משם. השולט שואל אותה אם זה היה כואב מדי.

איפה פה את מוצאת משהו שיש להכתיר כאונס? מה כאן לא בסדר? ויותר מזה, את נותנת לגיטימציה לנשלטים ולנשלטות לא לקחת אחריות. זו מסיבה מרובת משתתפים. לא קשה לעצור כלום, זו מכרה, הוא צלל לרגליה, ההצלפות לא היו כואבות במיוחד, ולא היתה לו בעיה לעצור את זה. נשלטים הם לא תינוקות, הם אנשים בוגרים עם צרכים מיניים קצת שונים, ולדעתי לא רצוי להתנהג אליהם כתינוקות. זה שהם נהנים מחוויית חוסר אונים וקורבנות מסויימת בבועה שלהם, לא יכול להוות כלי לניגוח. תני לה מרצע ביד לרצוע את אוזנו ותראי איזה יופי הוא יודע להגיד לא בנחרצות ולהעלם. נו באמת.

ועוד כמה תיקונים: זה לא היה דייט, היא לא שולטת שלו והוא לא נשלט שלה, לכל היותר היה אמור לצמוח ם שעשוע קינקי, לא קשר של שליטה שגורם לאובדן שליטה. הוא בעצמו טוען שהוא היה זורם, אבל הבעיה היתה שלא היה לו נוח בקשר לזו שאיתה הוא הגיע. איך זו אמורה לנחש את זה לעזאזל?

והוא לא חשש שהסירוב שלו יהרוס את הקשר - לא היה שם קשר! לא היה שם דייט, ולא היה שם עומק. מה שהיה זה שנשלט בא לשולטת במסיבה, ירד ללקק את נעליה, ולא התנגד שום התנגדות למספר הצלפות. כשהוא חש לא בנוח בקשר לגברת שניה, הוא הרים ידיים והלך. הא ותו לא.
הוא גם לא טען שהוא נכנס להלם (נו באמת, כמה דרמה אפשר לעשות מכמה הצלפות במסיבה, כשאתה מישהו שמסתובב בהן לא מעט, מלקק ומוצלף פה ושם?) אז אני לא חושבת שצריך להמציא לו סיבות ולצדד בקורבנות הזו - למה בעצם? הוא בעצמו אומר שהדבר הכי לא נעים שקרה זה שהוא הפסיק לכבד אותה. הוא המשיך במסיבה כרגיל.

ולסיום, איך את בעצם מסבירה את הנקמנות הזו? לאנדר אין אפילו מושג למה מישהו תרצה לנקום בו, ואותך אני שואלת אם נשמע לך הגיוני שמישהי תשלח מישהי אחרת להתנקם בנשלט ע"י ליקוקי מגפיים והצלפות? ואיך היא אמורה היתה להביא את הנקמנות הזו לידי ביטוי? הרי כשרצה להפסיק, פשוט הרים ידיים והלך...

בכנות, אני לא חושבת שאינטראקציה קינקית בין שני זרים או מכרים, בלוול כזה, מייצרת איזו אחריות. לפני שהוא מגיש את הישבן שלו להצלפות שגורמות לו אי נוחות בגלל אחרת שאולי מחכה לו, ראוי שהוא ישקול את שיקוליו, יחייך, יגיד בנימוס שהוא כאן עם מישהי, ונגמר הסיפור. זה לא גננת וילדים, זה גברים ונשים, כולם בוגרים. מה נהיה?

בכוח, בלי קשר לכך שאת כמובן צודקת מאה אחוז (וזה ברור כשמש בעיני ), אני מוכרח לומר לך שהנאום הנפלא ורווי-הפאתוס שלך נראה כמעט כאילו הוא יכול היה להילקח היישר מאיזו אפיזודה של "פרקליטי אל.איי “. ורציתי לשאול אותך בהזדמנות הזאת, האם נכון בעינייך הרושם שהיה לי תמיד, שמכל המקצועות שיש בשדה-החברתי שלנו, המיניות של עורכי הדין ( מודחקת או לא-מודחקת ) היא זו שהכי סאדו-מאזוכיסטית ? כי כל עורך-דין שיצא לי לדבר אתו עד-היום - מוכשר או לא-מוכשר, טיפש או חכם, גבר או אישה - כולם בלי יוצא מן הכלל נראו לי תמיד מבחינה ליבידנלית ( אם אתה רק מצליח להתבונן בהם קצת מעבר למה שאפשר שלקרוא לו אותו 'ווייב ערמומי של תחמנות-שומרת-חוק' שיש עליהם תמיד ) - סאדו-מאזוכיסטיים הארד-קור... (-:
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 7 במרץ 2014
פור גוד,
גם אני ביני וביני תהיתי למה עו״ד ( ואם נחשוב עוד צעד קדימה אז כנראה שגם שופטים, יועמשים בכירים וכיוב׳) עשויים מהחומר הבדס״מי המובהק. מהבחינה הזו אני מסכימה איתך - יש כאן המון עו״ד ונדמה לי שהרוב המוצהר של אלה שאני מכירה הם נשלטים.
אבל בטח יש סיבה, לא? הם לחיצים, ופנו למקצוע תובעני שרוב מה שמשמח בו זה התגמול הפיננסי והמעמד, והרי זה בדיוק מה שאמא רצתה כדי שיהיה לה בן מוצלח. אז מה יש לנו כאן? דמות הורית דומיננטית ( אב או אם) שהילד המוכשר מאוד רוצה לספק ולגרום להם גאווה, עד שהמדד מתהפך מהאושר שלו לאושר שלהם. המצב הזה מוצא ביטוי בבידי באופן מושלם. מעבר לזה המקצוע עצמו בדסמי נורא: מעמדות, טיעונים, ענישה, התרפסות, תחפושות, גבירתי ואדוני, והכי חשוב - השפלות. מי שלא ראה שופט זועם משפיל עורכי דין הטוענים בפניו, מנסה לעקם ולאיים, ומנגד לראות עו״ד מתרפס עם ״ כבודו, אבל כבודו, כבודו תמיד צודק ואולם..״ הפסיד בהחלט. icon_smile.gif
נערגומיבן39
נערגומיבן39 • 7 במרץ 2014
השורה התחתונה היא שהוא עשה בדיוק את מה שהוא מלכתחילה לא רצה לעשות- הוא פגע קשות בכבוד שלה וברגשותיה המלכותיים. // השאלה אם זה היה מצב שניתן או לא ניתן היה למנוע אותו מראש, ומי בדיוק אשם במצב הבלתי נעים הזה שנוצר, אינה רלוונטית לדעתי. הוא זה שצריך, כגבר, כגנטלמן וכעבד, לקחת על עצמו את האשמה, ולהתנצל. אכן, התנצלות אמרתי. והתנצלות, התנצלות רצינית, התנצלות כנה ואמיתית, התנצלות פומבית ומשפילה, זה ללא כל ספק בדיוק מה שמתבקש כאן. ודאי תסכימו איתי.
אניגמטית​(שולטת)

בנות, בנות

אניגמטית​(שולטת) • 7 במרץ 2014
נתחיל מהטענה המרכזית שלכן, שנשלט הוא גבר לכל דבר וצריך לשאת באחריות למעשיו בדיוק כמו כל גבר אחר, בלי להתקרבן אם קצת הצליפו בו או הורו לו לרדת ללקק משהו שהוא ממילא כנראה אוהב ללקק.

ובכן, גבירותיי, איני מסכימה איתכן. ראשית, רב הנשלטים הם גברים עם רמת חרדה גבוהה במיוחד מחד (והעמקתי בתאוריה בבלוג שלי, אם זה מעניין אתכן) וצורך לריצוי מעל הממוצע, מאידך. אם היינו פוגשות בנשלט במועדון ונילי, היינו נוהגות בו כבכל גבר אחר, אך מאחר ומדובר במועדון בו ההיררכיות ברורות וכן תפקידו בכוח, מבחינתי יש לקחת את המאפיינים הללו בחשבון ולנהוג בהתאם. זה לא שאני אוהבת את התכונות הללו או שמחה מהן, מבחינתי הן פשוט עובדה שאיני יכולה להתעלם ממנה ולכן אני מתחשבת בה.

שנית, בכוח טענת שגם אם דבר זהה היה קורה לנשלטת, זה היה בסדר ולא אונס. אני בהחלט מסכימה שלא מדובר באונס בשום דרך וצורה ונתתי את הדוגמא הזאת רק כדי להדגיש ששתיקה לא אומרת הסכמה. בנוסף, אני חושבת שאין מקום לשלוט בפומבי במישהו שאינו הנשלט שלך, בלי לבקש את אישורו לכך ולתאם איתו גבולות - בלי קשר למינו.

כל היתר, אם הוא היה בן זוגה או לא, בדייט איתה או לא, כאב או לא - לא רלוונטי בעיניי לנושא. לא נוגעים במישהו בלי רשותו, גם אם הוא נשלט או רק בגלל שהוא נשלט.