סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסם ככלי נקמה

בכוח המוח{Aion}
לפני 10 שנים • 7 במרץ 2014

Re: בנות, בנות

בכוח המוח{Aion} • 7 במרץ 2014
אניגמטית כתב/ה:
נתחיל מהטענה המרכזית שלכן, שנשלט הוא גבר לכל דבר וצריך לשאת באחריות למעשיו בדיוק כמו כל גבר אחר, בלי להתקרבן אם קצת הצליפו בו או הורו לו לרדת ללקק משהו שהוא ממילא כנראה אוהב ללקק.

ובכן, גבירותיי, איני מסכימה איתכן. ראשית, רב הנשלטים הם גברים עם רמת חרדה גבוהה במיוחד מחד (והעמקתי בתאוריה בבלוג שלי, אם זה מעניין אתכן) וצורך לריצוי מעל הממוצע, מאידך. אם היינו פוגשות בנשלט במועדון ונילי, היינו נוהגות בו כבכל גבר אחר, אך מאחר ומדובר במועדון בו ההיררכיות ברורות וכן תפקידו בכוח, מבחינתי יש לקחת את המאפיינים הללו בחשבון ולנהוג בהתאם. זה לא שאני אוהבת את התכונות הללו או שמחה מהן, מבחינתי הן פשוט עובדה שאיני יכולה להתעלם ממנה ולכן אני מתחשבת בה.

שנית, בכוח טענת שגם אם דבר זהה היה קורה לנשלטת, זה היה בסדר ולא אונס. אני בהחלט מסכימה שלא מדובר באונס בשום דרך וצורה ונתתי את הדוגמא הזאת רק כדי להדגיש ששתיקה לא אומרת הסכמה. בנוסף, אני חושבת שאין מקום לשלוט בפומבי במישהו שאינו הנשלט שלך, בלי לבקש את אישורו לכך ולתאם איתו גבולות - בלי קשר למינו.

כל היתר, אם הוא היה בן זוגה או לא, בדייט איתה או לא, כאב או לא - לא רלוונטי בעיניי לנושא. לא נוגעים במישהו בלי רשותו, גם אם הוא נשלט או רק בגלל שהוא נשלט.

לא הייתי מגיבה אם אנדר היה העניין. כי באמת, נדמה לי שזה כבר מוצה, והוסבר מעל ומעבר. מה שכן מעניינת אותי זו הגישה שלך.

אבל קודם נסיים עם התגובה שלך בקשר לאנדר:
בסייפא שלך, את אומרת שזה לא רלוונטי אם הוא היה בדייט איתה, בן זוג שלה, או אפילו אם כאב לו או לא. אני מפנה אותך לתגובה שלך - את היא זו שהתייחסה לנקודות האלה (שכאמור לא היו נכונות) כהסבר מדוע נכפתה עליו מרות כלשהי/מדוע הוא חשש לאבד אותה וכו. אני רק העמדתי דברים על דיוקם.

עוד את טוענת שלא נוגעים במישהו בלי רשותו - אבל כאן בהחלט ניתנה רשות פוזיטיבית בהתנהגות, וזו רשות לכל דבר ועניין לא רק במועדוני בדס"ם. כלום לא אנס אותו להיות שם, לכרוע ברך, ללקק, לקום, להסתובב לקיר, לחכות שהיא תצליף בו. כל אלה הם בעצם מתן רשות בין אנשים ברי דעת. עוד מעט אני בהחלט אגע בטענתך לכך שאולי נשלטים הם לא באמת ברי דעת.

עכשיו לטענה שלך הזו שאני מוצאת בה עניין רב-

"ראשית, רב הנשלטים הם גברים עם רמת חרדה גבוהה במיוחד מחד .. וצורך לריצוי מעל הממוצע, מאידך. אם היינו פוגשות בנשלט במועדון ונילי, היינו נוהגות בו כבכל גבר אחר. אך מאחר ומדובר במועדון בו ההיררכיות ברורות וכן תפקידו בכוח, מבחינתי יש לקחת את המאפיינים הללו בחשבון ולנהוג בהתאם."

באופן אישי אם היה לי נשלט, שהיה חש שיש היררכיות ברורות בין כמה נשים שהחליטו באותו ערב לקחת שוט ולצאת למועדון ובינו, ולהן היתה שליטה כלשהי עליו מכוח איזו היררכיה דמיונית, והוא היה חש איזה צורך לרצות אותן, הוא היה נבעט לירח בכזו מהירות, שהוא לא היה מבין איך זה קרה לו.

אבל יודעת מה? זה מעולם לא קרה ולא במקרה, הגברים איתם הייתי בקשר תמיד ידעו שמערכת השליטה היא ביננו, ושאין לו שום "תפקיד בכוח" - מה זה בכלל? ושאם אני השולטת שלו אני חזות הכל ואין מבלעדי, ומה שמאפשר ומייחד את זה, זה הקשר ביננו, התוכן שאנחנו יוצקים פנימה, והשליטה שהוא מעביר אלי כי זה מה שהוא רוצה לעשות.

אף אחד מהם לא היה אינפנטיל, סמכתי עליהם ועל הבחירות שלהם, הם לא היו פריכים, ולא חרדתיים, ואני לא הייתי המטפלת שלהם.

אני חייבת לומר שהטענה הזו שלך היא מטרידה - מה זה: היינו נוהגות בו ככל גבר?
את בעצם אומרת שנשלטים הם בעצם קצת פגומים, פריכים, חרדתיים, וילדותיים... וצריך להתנהג אליהם בהתאם...

וואו. זה דבר מאוד מפתיע לשמוע משולטת. למה שאישה תרצה בעצם תרצה אינטראקציה עם גברים מהסוג הזה? ואני באמת שואלת אותך באופן אישי. זה לא נשמע לי כמו דעה טובה על קבוצת הציד שלך. (:

אני בטוחה שיש גם ונילים כאלה, חרדתיים, אינפנטילים וסבוכים נפשית, ויודעת שיש נשלטים מסוג אחר: גברים גברים, מבינים, עמוקים, ברי דעת ונוטלי אחריות, אשר מאפשרים לעצמם לשחרר בתוך מבנים מאוד מסויימים, ובזמנים מאוד מסויימים, כשאת המודעות שיש להם הם משאירים לרגע בחוץ, אבל היא מתקיימת, גם במקביל וגם אחרי, כשאוספים ויונקים את החוויה ומדללים במתיקות שלה את המציאות שמחוץ לבועה.

כל אלה (גברים ונשים ד"א) שחיים בסרט של היררכיות רק בגלל לבוש ואיפור או סוגריים, או אפילו ג'נדר, עד שהדבר גורם להם תחושת עליונות או מושפלות, שיהיו בריאים. באמת שיהיו בריאים. הם נכנסים לעולם של קריקטורות כדי לקבל איזה סיפוק אינסטנט לרגע, ולא במקרה הם מתאכזבים שוב ושוב. הם עושים סחר מכר של פיקציה בפיקציה, לאורך המסלול של סיזיפוס.

כנשלט (וגם כנשלטת), הייתי מעדיפה שיתייחסו אלי כאל אדם רגיל., עם צורך רגשי מיני מעט יוצא דופן, ולא הייתי רוצה הנחות מהסוג הזה, כי הייתי מבינה את ההשלכות של התפישה הזו.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 7 במרץ 2014
אני בגדול מסכים עם אניגמטית הרבה, אבל גם קצת עם אלו שאמרו שגם לנשלט יש אחריות וכו'.

אבל (וכאן אני מסתכן בלצאת צדקן מניאק) יש משהו שנורא מפריע לי לאורך השרשור, ואני חייב להגיד אותו. מפריעה לי הקלות שבה אנחנו נוטים להטיל אחריות למישהו עוד לפני שהגענו למקומו, והבנו מה הוא אומר ומה הוא חש. הכי חשוב לאנשים פה, קודם כל, שהוא אשם. הוא קורבני, הוא צדקני, "שומר נפשו ירחק" ממנו.

גם אם יש טעם בדברים הללו, אני חושב שהם מחטיאים את המטרה, אם הם באים בלי איזושהי הבנה למה שאנדרהיל אמר. הוא אומר שלפעמים הנשלטים כלכך רוצים לרצות את השולטת, עד שלא יכולים לעצור את הסשן כשבא להם. הוא אומר שכדאי לבדוק גבולות תמיד, גם במסיבות, כי לפעמים הכמיהה וה"סרט" שיש לנו בראש כלכך חזקים על השולטת, ועל מה היא מצפה מאיתנו, ומה אנחנו מצפים מאיתנו, עד שכדאי מדי פעם לעצור ולבדוק איתנו מה העיניינים.

אז גם אם אתם חושבים שעל הנשלט יש אחריות, והשולטות רק רוצות לכייף קצת, וכו' והעולם ורוד ואידיאלי, באמת, לא תעצרו קצת ולפחות תנסו להבין את הנ"ל? חשוב לכם כלכך לצדוק ולשמוח במסיבות, כלכך, עד שלא תנסו לפחות לראות מה המרגש אצלנו? ומה יקרה עם תבינו? יתמוטט לכם העולם?

ולא משנה שהנושא שאנדרהיל התכוון אליו הוא שונה - והוא שבעיניו סשן מתוך נקמה הוא לא בדס"ם "טוב" (מה שאני ממש לא מסכים איתו, דרך אגב. זה יכול להיות ממש מגניב) עדיו. הקלות שבא הטלת האחריות, והבושה שאיתה, הלאה ממכם ומכן - כמה שיותר מהר. חזרה אל הנשלט, לצורך ה"סדר הטוב". וזה על חשבון הבנה בסיסית. זה מאוד לא נעים.
אניגמטית​(שולטת)

בכוח

אניגמטית​(שולטת) • 7 במרץ 2014
את בהחלט צודקת בדבר אחד בעיניי, למה שאישה תרצה וכו'. מאחר וזאת מסקנה שהגעתי אליה רק לאחרונה, אני שואלת את עצמי את אותה שאלה ואם אני בכלל רוצה. זה לא שאני אוהבת את המסקנה הזאת או את סוג הגבר המאופיין בחרדתיות יתר או בצורך כזה בריצוי שגורם לו לאבד מהאותנטיות שלו.
אני בהחלט מקווה עדיין שמדובר רק ברב הנשלטים ולא בכולם, אחרת באמת אין לי מה לעשות כאן (אני עדיין מצפה למצוא את המלך בעולמו והעבד איתי).

ואני מסכימה עם מה שפוג כתב. אני לא מכירה את אנדר בכלל (או לא שאני זוכרת) ובכל זאת, ניסיתי להקשיב למצוקה אמיתית מבחינתו ואיך שהוא תאר זאת, כן הוא שיתף פעולה אבל מבחינתו הוא עשה זאת ממקום לא בריא ולא נכון. לא אמרתי שהוא לא אחראי בכלל, להפך. אני כן חושבת שהשולטת אחראית מאד להיות רגישה למי שמולה ולבדוק אם הוא בעניין ואני חושבת שאין ויכוח על כך שהיא לא עשתה זאת.
בכוח המוח{Aion}
fog כתב/ה:
אני בגדול מסכים עם אניגמטית הרבה, אבל גם קצת עם אלו שאמרו שגם לנשלט יש אחריות וכו'.

אבל (וכאן אני מסתכן בלצאת צדקן מניאק) יש משהו שנורא מפריע לי לאורך השרשור, ואני חייב להגיד אותו. מפריעה לי הקלות שבה אנחנו נוטים להטיל אחריות למישהו עוד לפני שהגענו למקומו, והבנו מה הוא אומר ומה הוא חש. הכי חשוב לאנשים פה, קודם כל, שהוא אשם. הוא קורבני, הוא צדקני, "שומר נפשו ירחק" ממנו.

גם אם יש טעם בדברים הללו, אני חושב שהם מחטיאים את המטרה, אם הם באים בלי איזושהי הבנה למה שאנדרהיל אמר. הוא אומר שלפעמים הנשלטים כלכך רוצים לרצות את השולטת, עד שלא יכולים לעצור את הסשן כשבא להם. הוא אומר שכדאי לבדוק גבולות תמיד, גם במסיבות, כי לפעמים הכמיהה וה"סרט" שיש לנו בראש כלכך חזקים על השולטת, ועל מה היא מצפה מאיתנו, ומה אנחנו מצפים מאיתנו, עד שכדאי מדי פעם לעצור ולבדוק איתנו מה העיניינים.

אז גם אם אתם חושבים שעל הנשלט יש אחריות, והשולטות רק רוצות לכייף קצת, וכו' והעולם ורוד ואידיאלי, באמת, לא תעצרו קצת ולפחות תנסו להבין את הנ"ל? חשוב לכם כלכך לצדוק ולשמוח במסיבות, כלכך, עד שלא תנסו לפחות לראות מה המרגש אצלנו? ומה יקרה עם תבינו? יתמוטט לכם העולם?

ולא משנה שהנושא שאנדרהיל התכוון אליו הוא שונה - והוא שבעיניו סשן מתוך נקמה הוא לא בדס"ם "טוב" (מה שאני ממש לא מסכים איתו, דרך אגב. זה יכול להיות ממש מגניב) עדיו. הקלות שבא הטלת האחריות, והבושה שאיתה, ממכן וממכם והלאה, כמה שיותר מהרם, חזרה אל הנשלט, לצורך ה"סדר הטוב", על חשבון הבנה בסיסית, מאוד לא נעימה.

בוא נשים דברים אל דיוקם - אני לא מטילה אחריות. למעשה אנדר לא טוען שהוא נכפה. הוא אומר דבר אחר: באתי עם מישהי, נסחפתי לתוך סיטואציה שלא ידעתי איך לצאת ממנה, בלי להעליב את השולטת, ובשלב מסויים אזרתי עוז ועצרתי את זה.
לא לתת הסכמה זה להאנס לסיטואציה. זה באמת מה שקרה כאן?
הוא נאנס לכרוע?
נאנס ללקק?
נאנס להסתובב לקיר?
היתה באמת חציית גבולות? לא היתה. היא הרי לא עשתה משהו מעבר להצלפה, וכשהוא מסתובב לקיר זה היה להצלפות. זה לא שהיא פתאום אזקה אותו ותקעה בו מסמרים. (:
זה לא יאמן שדשים בזה בכלל בכזו רצינות, בחיי.

אני אגיד לך מה כן קרה, וזה בערך מה שנער גומי אמר באופן מופרך: אנדר הרגיש לא נעים להעליב את אותה אישה בכך שהוא לא יזרום איתה (כשכאמור לדבריו במצב דברים אחר הוא כנראה כן היה זורם בסבבה). הוא לא ידע לעצור את זה בזמן, וכשהוא עצר את זה היא באמת היתה מופתעת (ואולי גם נעלבה) והדבר שעלה בדעתה שאולי זה כאב לו מדי, אבל כדי להתמודד עם התחושה הקשה שלדעתו הוא יצר בה, הוא עשה לה בתוכו דמוניזציה, החליט שהיא ליגלגה, החליט שאין צורך לכבד אותה יותר, ולא נח ולא שקט (חצי שנה) עד שמצא סיבה עליה רצה גיבוי - היא בכלל עשתה את זה כנקמה, אז בהחלט טוב עד מאוד שהוא עצר את זה, כי מי יודע איך זה היה נגמר. (:

יש כאן מציאות ונרטיב מעורבבים יפה יפה.

עכשיו נחזור למציאות ברשותכם, יפהפיות נרדמות.
המציאות במסיבות היא כזו, למקרה שמישהו לא מסתובב או הסתובב בהם:
החומר הכי "זול" ושמיש שמסתובב במסיבות הם נשלטים. לכל אישה אטרקטיבית ברמה סבירה מגיעים במסיבה עשרות נשלטים עם בקשות שונות ומשונות: היא הכי יפה שהם ראו. הכי עוצמתית, הכי ווטאבר, מה לא היו עושים כדי שתשב עליהןם, תאפר עליהם, אולי היא רוצה משקה, אם אפשר רק לנשק את הסנדל לרגע. אם רק אפשר לשבת ברצפה לידה, אם רק אפשר להרגיש את השוט המהמם הזה, ועוד ועוד ועוד.

תאמין לי שהתחרות כל כך גדולה שהטענות שלך לא רק תמוהות אלא מגוחכות. מסתובבים שם נשלטים שמתאווים לאינטראקציה כלשהי, חלק מהם גם מנסים באסרטיביות מוגזמת. זה לא שהיא פתאום מצאה מציאה, והיא צריכה לברר את הרצון שלו. כולם רוצים! הכל! עכשיו! וגם לשתות את השתן שלך ומוכנים לשלם.

העדר הזה מסתובב, מחפש קצת חוויות חדשות לאוננויות שלו, שזה בסדר מבחינתי, אבל איך הפכנו פתאום לאלה שלא מבינות? שצריכות לבחון גבולות? שצריכות לשים לב לקולו העדין של הנשלט? ואולי גופו הוא ברשותו, והוא יכול לתת לגעת בו רק אחרי הנישואין או בקשר עמוק? נו באמת, נעים לכם להתבחבש קצת בזה שאתם הכוסיות הבתולות והחששניות, אני מבינה, אבל יש גבול. (:
פור גוד
פור גוד • 7 במרץ 2014
אניגמטית, גם לי “תאוריית החרדה " שלך ( או "חרדתיות-היתר" ), לפחות כמו שניסחת אותה בינתיים, נשמעת חיפוף-מוח בינלאומי. באותה המידה יכולתי לומר שהכרתי בימי חיי שולטים/ות רבים שהיו"פריקים-של-קונטרול" ( כלומר ) סבלו מהפרעות-חרדה קיצוניות ביותר ( צורך-גדול-מדי-בשליטה הופך בקלות למחלה ), לא יכלו להרפות לרגע מההנסיונות המגוכחים שלהם להעמיד פנים שהם תמיד "בשליטה", ולכן לא היו מסוגלים להשתחרר אף פעם ולא היו מסוגלים להנות באמת מכלום ומשום-דבר, היו חרדים באופן עמוק מהחיים, ומכול החוויות האקסטאטיות שיש לחיים להציע, חוויות שתמיד כרוכות באיזשהו וויתור או באבדן של שליטה, נדפקו בחיים פעם אחר פעם בגלל חוסר-הגמישות הנפשית שלהם, ונוסף על כך גם היו חרדים ( כמו כולנו ) מפני המחלה הזקנה והמוות. הוא שאמרתי, "תאוריית החרדה" שלך, לפחות כפי שהיא מנוסחת כרגע, היא לא רצינית... (-:
הדורבנים​(נשלט)
בכוח המוח כתב/ה:
fog כתב/ה:

ולא משנה שהנושא שאנדרהיל התכוון אליו הוא שונה - והוא שבעיניו סשן מתוך נקמה הוא לא בדס"ם "טוב" (מה שאני ממש לא מסכים איתו, דרך אגב. זה יכול להיות ממש מגניב) עדיו. הקלות שבא הטלת האחריות, והבושה שאיתה, ממכן וממכם והלאה, כמה שיותר מהרם, חזרה אל הנשלט, לצורך ה"סדר הטוב", על חשבון הבנה בסיסית, מאוד לא נעימה.

בוא נשים דברים אל דיוקם - אני לא מטילה אחריות. למעשה אנדר לא טוען שהוא נכפה. הוא אומר דבר אחר: באתי עם מישהי, נסחפתי לתוך סיטואציה שלא ידעתי איך לצאת ממנה, בלי להעליב את השולטת, ובשלב מסויים אזרתי עוז ועצרתי את זה.
הוא נאנס לכרוע?
נאנס ללקק?
נאנס להסתובב לקיר?
היתה באמת חציית גבולות? לא היתה. היא הרי לא עשתה משהו מעבר להצלפה, וכשהוא מסתובב לקיר זה היה להצלפות. זה לא שהיא פתאום אזקה אותו ותקעה בו מסמרים. (:

אני אגיד לך מה כן קרה, וזה בערך מה שנער גומי אמר באופן מופרך: אנדר הרגיש לא נעים להעליב את אותה אישה בכך שהוא לא יזרום איתה (כשכאמור לדבריו במצב דברים אחר הוא כנראה כן היה זורם בסבבה). הוא לא ידע לעצור את זה בזמן, וכשהוא עצר את זה היא באמת היתה מופתעת (ואולי גם נעלבה) והדבר שעלה בדעתה שאולי זה כאב לו מדי, אבל כדי להתמודד עם התחושה הקשה שלדעתו הוא יצר בה, הוא עשה לה בתוכו דמוניזציה, החליט שהיא ליגלגה, החליט שאין צורך לכבד אותה יותר, ולא נח ולא שקט (חצי שנה) עד שמצא סיבה עליה רצה גיבוי - היא בכלל עשתה את זה כנקמה, אז בהחלט טוב עד מאוד שהוא עצר את זה, כי מי יודע איך זה היה נגמר. (:

החומר הכי "זול" ושמיש שמסתובב במסיבות הם נשלטים. לכל אישה אטרקטיבית ברמה סבירה מגיעים במסיבה עשרות נשלטים עם בקשות שונות ומשונות: היא הכי יפה שהם ראו. הכי עוצמתית, הכי ווטאבר, מה לא היו עושים כדי שתשב עליהןם, תאפר עליהם, אולי היא רוצה משקה, אם אפשר רק לנשק את הסנדל לרגע. אם רק אפשר לשבת ברצפה לידה, אם רק אפשר להרגיש את השוט המהמם הזה, ועוד ועוד ועוד.

תאמין לי שהתחרות כל כך גדולה שהטענות שלך לא רק תמוהות אלא מגוחכות. מסתובבים שם נשלטים שמתאווים לאינטראקציה כלשהי, חלק מהם גם מנסים באסרטיביות מוגזמת. זה לא שהיא פתאום מצאה מציאה, והיא צריכה לברר את הרצון שלו. כולם רוצים! הכל! עכשיו! וגם לשתות את השתן שלך ומוכנים לשלם.

העדר הזה מסתובב, מחפש קצת חוויות חדשות לאוננויות שלו, שזה בסדר מבחינתי, אבל איך הפכנו פתאום לאלה שלא מבינות? שצריכות לבחון גבולות? שצריכות לשים לב לקולו העדין של הנשלט? ואולי גופו הוא ברשותו, והוא יכול לתת לגעת בו רק אחרי הנישואין או בקשר עמוק? נו באמת, נעים לכם להתבחבש קצת בזה שאתם הכוסיות הבתולות והחששניות, אני מבינה, אבל יש גבול. (:

הנקודה שלי היא אחרת, וכנראה שלא הבנת אותה, כי התגובה שלך רק מעצימה אותה:
הנה: יש המון שמות תואר, בתגובה שלך. תמוה. מגוחך, יפיפיות נרדמות. וגם כל מני כינויים. כוסיות בתולות, חששניות, עשה לה דמוניזציה.

בלי קשר לנכונות התיאורים, או אי נכונותם. יש להסכים על דבר אחד: כל התיאורים הללו באים לפרש עובדה אחת: לאנדרהיל לא היה נעים בסיטואציה במסיבה. כל התארים המחמיאים האלו, באים בשביל לעטוף את העובדה הזו. בסיפור שלך. כפי שאת רואה אותו.

לא היה לו נעים.

עכשיו, בואי נעשה דינמיקה קבוצתית קטנה: האם את יכולה לא לעטוף רגע את הסיפור? בשום עטיפה? לשנייה אחת?

לא היה לו נעים. זה כל מה שקרה.

האם אפשר לא לספור את כמות הנשלטים במסיבה? ולדמיין את השפיך שלהם וכמה הוא מגעיל ופלקטי?

פשוט, לא היה לו נעים.

בסדר?

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי מרץ 07, 2014 11:20 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 7 במרץ 2014
fog כתב/ה:

מפריעה לי הקלות שבה אנחנו נוטים להטיל אחריות למישהו עוד לפני שהגענו למקומו, והבנו מה הוא אומר ומה הוא חש. הכי חשוב לאנשים פה, קודם כל, שהוא אשם. הוא קורבני, הוא צדקני, "שומר נפשו ירחק" ממנו.

לא יודע אם ראית את התגובה שלי למשל, אבל בסופה דוקא כתבתי שאני מדבר מתוך הבנה של המקום הזה שאתה מדבר עליו בדיוק. זה שמשתק וגורם לנו להשאר במקום שלא טוב לנו, מקום אליו אנחנו נכנסים לא פעם בידיעה מראש שזה מה שיקרה ומקום שאנחנו חוזרים אליו שוב ושוב.
ועדיין אני עומד מאחורי מה שכתבתי בנושא.
מה גם, שאני לא בטוח בכלל שלזה underheel התכוון, זוהי פרשנות שלך לדבריו. וזכותו של כל אחד לפרש לפי הבנתו.

אני למשל התרשמתי מדבריו של underheel שיש בהם מן זילות של כל הנושא.
הוא מתאר איך הוא נוהג ללקק בקלות דעת את נעליה של כל בחורה שמציעה לו לעשות זאת במסיבה וזה דבר פעוט ערך ובכלל, שלא היתה לו כל בעיה עם הסיטואציה כולה אילולא בא לשם עם בחורה אחרת שכלפיה היו לו צפיות ועוד ועוד. ובסוף הוא מסכם שהיה פה ניצול לרעה של בדסמ לנקמה? נו באמת!

זה מוציא שם רע לכולנו, ולא פלא שיש כאלה שרואות בנו סמרטוטים חרדתיים ואינפנטיליים.
בכוח המוח{Aion}

Re: בכוח

אניגמטית כתב/ה:
את בהחלט צודקת בדבר אחד בעיניי, למה שאישה תרצה וכו'. מאחר וזאת מסקנה שהגעתי אליה רק לאחרונה, אני שואלת את עצמי את אותה שאלה ואם אני בכלל רוצה. זה לא שאני אוהבת את המסקנה הזאת או את סוג הגבר המאופיין בחרדתיות יתר או בצורך כזה בריצוי שגורם לו לאבד מהאותנטיות שלו.
אני בהחלט מקווה עדיין שמדובר רק ברב הנשלטים ולא בכולם, אחרת באמת אין לי מה לעשות כאן (אני עדיין מצפה למצוא את המלך בעולמו והעבד איתי).

ואני מסכימה עם מה שפוג כתב. אני לא מכירה את אנדר בכלל (או לא שאני זוכרת) ובכל זאת, ניסיתי להקשיב למצוקה אמיתית מבחינתו ואיך שהוא תאר זאת, כן הוא שיתף פעולה אבל מבחינתו הוא עשה זאת ממקום לא בריא ולא נכון. לא אמרתי שהוא לא אחראי בכלל, להפך. אני כן חושבת שהשולטת אחראית מאד להיות רגישה למי שמולה ולבדוק אם הוא בעניין ואני חושבת שאין ויכוח על כך שהיא לא עשתה זאת.

אני מבטיחה לך שיש אחרים. (:

והדבר היחיד שהיא לא בדקה היה: "יש מצב שבאת עם מישהי שאתה בונה לגביה משהו, ולכן אתה חש לא בנוח להמשיך?"
אבל איך היא יכולה היתה לנחש? הוא שיתף פעולה! חלק מהמשחק במסיבות זה שזה לא שליטה אלא קינק, ושעוצרים אם לא נעים. אם כואב אומרים: "איי איי לא" עם תנועת גוף. אם מסמנים לך לעשות משהו שלא בא לך, אתה מסרב יפה בחיוך. איפה יש כאן שליטה בכלל? למה צריך לבדוק גבולות? כשהוא מסתובב לקיר הוא מבין שזה להצלפות, והוא לא דיבר על כאב חזק או מפתיע.

עכשיו תרשי לי לומר לך משהו באופן אישי - את אדם טוב, טיפולי ומגונן, ואולי בגלל זה נמשכים אליך דווקא אלה שנשארו ילדים מבחינה רגשית, או חרדתיים. העולם הרבה הרבה פחות מפחיד מזה. אדם שנוגע באדם, לא קורה כלום. גם אם אתה מסיטואציה מעט לא מתאימה או נעימה, לא קורה כלום. הנפש שלנו עמידה ואלסטית אם רק ניתן לה את הכבוד המגיע לה. כל הבחבושים האלה רק מקטינים אותה. מהצד הזה ומהצד הזה. זו בכל אופן דעתי, וכך אני נוהגת עם שלי, כשלמרבה המזל היא מחזיקה מעמד לא רע.
הדורבנים​(נשלט)
אדון שפחון כתב/ה:
fog כתב/ה:

מפריעה לי הקלות שבה אנחנו נוטים להטיל אחריות למישהו עוד לפני שהגענו למקומו, והבנו מה הוא אומר ומה הוא חש. הכי חשוב לאנשים פה, קודם כל, שהוא אשם. הוא קורבני, הוא צדקני, "שומר נפשו ירחק" ממנו.

לא יודע אם ראית את התגובה שלי למשל, אבל בסופה דוקא כתבתי שאני מדבר מתוך הבנה של המקום הזה שאתה מדבר עליו בדיוק. זה שמשתק וגורם לנו להשאר במקום שלא טוב לנו, מקום אליו אנחנו נכנסים לא פעם בידיעה מראש שזה מה שיקרה ומקום שאנחנו חוזרים אליו שוב ושוב.
ועדיין אני עומד מאחורי מה שכתבתי בנושא.
מה גם, שאני לא בטוח בכלל שלזה underheel התכוון, זוהי פרשנות שלך לדבריו. וזכותו של כל אחד לפרש לפי הבנתו.

אני למשל התרשמתי מדבריו של underheel שיש בהם מן זילות של כל הנושא.
הוא מתאר איך הוא נוהג ללקק בקלות דעת את נעליה של כל בחורה שמציעה לו לעשות זאת במסיבה וזה דבר פעוט ערך ובכלל, שלא היתה לו כל בעיה עם הסיטואציה כולה אילולא בא לשם עם בחורה אחרת שכלפיה היו לו צפיות ועוד ועוד. ובסוף הוא מסכם שהיה פה ניצול לרעה של בדסמ לנקמה? נו באמת!

זה מוציא שם רע לכולנו, ולא פלא שיש כאלה שרואות בנו סמרטוטים חרדתיים ואינפנטיליים.

כן, ראיתי, גם אתה היית בסדר.
בכוח המוח{Aion}
fog כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
fog כתב/ה:

הוא נאנס לכרוע?
נאנס ללקק?
נאנס להסתובב לקיר?

הנקודה שלי היא אחרת, וכנראה שלא הבנת אותה, כי התגובה שלך רק מעצימה אותה:
הנה: יש המון שמות תואר, בתגובה שלך. תמוה. מגוחך, יפיפיות נרדמות. וגם כל מני כינויים. כוסיות בתולות, חששניות, עשה לה דמוניזציה.

בלי קשר לנכונות התיאורים, או אי נכונותם. יש להסכים על דבר אחד: כל התיאורים הללו באים לפרש עובדה אחת: לאנדרהיל לא היה נעים בסיטואציה במסיבה. כל התארים המחמיאים האלו, באים בשביל לעטוף את העובדה הזו. בסיפור שלך. כפי שאת רואה אותו.

לא היה לו נעים.

עכשיו, בואי נעשה דינמיקה קבוצתית קטנה: האם את יכולה לא לעטוף רגע את הסיפור? בשום עטיפה? לשנייה אחת?

לא היה לו נעים. זה כל מה שקרה.

האם אפשר לא לספור את כמות הנשלטים במסיבה? ולדמיין את השפיך שלהם וכמה הוא מגעיל ופלקטי?

פשוט, לא היה לו נעים.

בסדר?

תגיד, אם לא יהיה לי נעים כי דרסתי זקנה בירוק שלה, מה היית אומר?
ואידך זיל גמור.