סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קנאה ירוקה ומכוערת

Gummy Bear85​(שולט)
לפני 10 שנים • 18 במרץ 2014

קנאה ירוקה ומכוערת

Gummy Bear85​(שולט) • 18 במרץ 2014
לגיטימי?...

אני לא אוהב לחלוק צעצועים... למה שארצה לחלוק או לדעת ש"משתמשים" בעבד שאני רוצה שיהיה שלי?...

נראה לי שאני מעדיף פשוט לא לדעת...

בדיוק כמו שאם אני יוצא לדייט אם מישהו, אני לא רוצה לדעת שבמקביל הוא מפלרטט עם עוד גברים עד שהעניינים בנינו מתייצבים.

סעמק.
Under The Skin
לפני 10 שנים • 18 במרץ 2014

Re: קנאה ירוקה ומכוערת

Under The Skin • 18 במרץ 2014
Gummy Bear85 כתב/ה:
לגיטימי?...

אני לא אוהב לחלוק צעצועים... למה שארצה לחלוק או לדעת ש"משתמשים" בעבד שאני רוצה שיהיה שלי?...

בדיוק כמו שאם אני יוצא לדייט אם מישהו, אני לא רוצה לדעת שבמקביל הוא מפלרטט עם עוד גברים עד שהעניינים בנינו מתייצבים.

סעמק.

אתה קורא לה "קנאה ירוקה ומכוערת", אני קוראת לה "קנאה נחוצה ומחרמנת". אני חושבת שיש אנשים שפשוט לא יודעים להעריך שמקנאים להם, וזה אפילו נראה להם "מעיק". אצלי זה תנאי הכרחי ליחסים. חוסר קנאה זה כזה Turn Off.

אני יכולה להגיד לך שיש שני דברים שמחרמנים אותי: שליטה וקנאה. גם אם הן מגברים לגברים. icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
ויוה v​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 19 במרץ 2014

ויוה v​(לא בעסק) • 19 במרץ 2014
אני חושבת שיש אנשים שפשוט לא יודעים להעריך שמקנאים להם, וזה אפילו נראה להם "מעיק". אצלי זה תנאי הכרחי ליחסים.

כשתחנקי מקנאה תביני עד כמה היא מעיקה וחונקת.

ולא בריאה.
Under The Skin
לפני 10 שנים • 19 במרץ 2014

Under The Skin • 19 במרץ 2014
ויוה v כתב/ה:
אני חושבת שיש אנשים שפשוט לא יודעים להעריך שמקנאים להם, וזה אפילו נראה להם "מעיק". אצלי זה תנאי הכרחי ליחסים.

כשתחנקי מקנאה תביני עד כמה היא מעיקה וחונקת.

ולא בריאה.

לא דיברתי על אובססיה, דיברתי על קנאה בריאה.

יחי ההבדל הקטן.
דוב הקוטב​(שולט)
לפני 10 שנים • 23 במרץ 2014

דוב הקוטב​(שולט) • 23 במרץ 2014
ליתיום כתב/ה:
Gummy Bear85 כתב/ה:
לגיטימי?...

סעמק.

אתה קורא לה "קנאה ירוקה ומכוערת", אני קוראת לה "קנאה נחוצה ומחרמנת". אני חושבת שיש אנשים שפשוט לא יודעים להעריך שמקנאים להם, וזה אפילו נראה להם "מעיק". אצלי זה תנאי הכרחי ליחסים. חוסר קנאה זה כזה Turn Off.

אני יכולה להגיד לך שיש שני דברים שמחרמנים אותי: שליטה וקנאה. גם אם הן מגברים לגברים.

icon_smile.gif

יש קנאה ויש קנאה,
יש קנאה עוטפת ויש קנאה שורפת.
צריך תמיד להשאיר את הקנאה בתחום המדורה...