אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עד כמה להתמסר

פצפונת של אנטון​(נשלטת)
לפני 10 שנים • 31 במרץ 2014

תודה לכל מי שהגיב + עדכון

קיבלתי מכם תגובות לכאן ולכאן וזה השאיר אותי קצת מבולבלתקיוויתי
מרגיש לי שכולם צודקים באיזשהו מקום אבל זה לא קידם אותי.
בכל אופן נפגשנו עוד פעמיים וכבר בטלפון ניסיתי לרמוז לו מה מושך אותי באמת, כמו שחלק הציעו כאן. אני לא חושבת שהוא ממש הבין למה התכוונתי. אני קצת מפחדת להגיד את זה בצורה ברורה. בזמן ששכבנו כל בזמן רק חשבתי איך זה יהיה להיות איתו בסשן. איך זה ירגיש טוב אם הוא ישפיל אותי. חשבת בעצם קיוויתי שהןא יבין מאיך שהתלבשתי. אני רגילה לגברים שלא מהססים לטרוף בחורה שנראית ככה בשבלם והוא לצערי לא ממש הבין icon_smile.gif
אני בדילמה. מצד אחד אני לא מסוגלת לוותר עליו כי הוא מרגיש לי כל כך נכון. מצד שני אני יחייבת את השחרור הזה שיש לי בסשן עם אדון. שאני מרגישה שהכל בידיים שלו ואני כלי לגחמותיו.
מישהי הייתה במצב כמו שלי?
אוף למה זה כל כך קשה?
פצפונת של אנטון​(נשלטת)

תודה לכל מי שהגיב + עדכון

בכל אופן נפגשנו עוד פעמיים וכבר בטלפון ניסיתי לרמוז לו מה מושך אותי באמת, כמו שחלק הציעו כאן. אני לא חושבת שהוא ממש הבין למה התכוונתי. אני קצת מפחדת להגיד את זה בצורה ברורה. בזמן ששכבנו כל בזמן רק חשבתי איך זה יהיה להיות איתו בסשן. איך זה ירגיש טוב אם הוא ישפיל אותי. חשבת בעצם קיוויתי שהןא יבין מאיך שהתלבשתי. אני רגילה לגברים שלא מהססים לטרוף בחורה שנראית ככה בשבלם והוא לצערי לא ממש הבין icon_smile.gif
אני בדילמה. מצד אחד אני לא מסוגלת לוותר עליו כי הוא מרגיש לי כל כך נכון. מצד שני אני יחייבת את השחרור הזה שיש לי בסשן עם אדון. שאני מרגישה שהכל בידיים שלו ואני כלי לגחמותיו.
אוף למה זה כל כך קשה?
BelGoat​(שולט)

Re: תודה לכל מי שהגיב + עדכון

BelGoat​(שולט) • 31 במרץ 2014
פצפונת של אנטון כתב/ה:
אוף למה זה כל כך קשה?

אם את רוצה ללמד אותו - יש לי רעיון מעניין ששווה ניסוי
ספרי לו שאיזו מישהי שהיכרת מהצבא (או כל מקום אחר - אחת כזו שלא תפגשי שוב ולא הוא גם את בסוף תהיו נשואים) - ותגידי שהיא פנתה אליך עם אתר "הכלוב" - שהסתכלת על זה ולא הבנת בדיוק מה זה אומר.
תגרמי לו ללכת להסתכל שיגיד לך מה הוא חושב על זה - ואז תוכלי להכניס אותו לזה אם הוא יתלהב - או לא לספר לו בהנחה שהוא נגעל - ככה את מרחיקה את עצמך ועדיין בודקת את התגובה שלו.
kaly

זו רמאות

kaly • 31 במרץ 2014
אני חושבת שאם זה ברמת החייב- ואי- אפשר- בלי-זה והוא מרגיש לך כל כך נכון כדברייך,אז בטחי בתחושות שלך,תושיבי אותו לשיחה בצורה קלילה וספרי לו על המשיכה שלך לעולם הזה. אל תלכי על ניסוחים הארד קור ומושגים שהוא לא יבין את המשמעות שלהם.
נסחי את זה בצורה רומנטית,מלאה באהבה ובמושגים ונילים לחלוטין. תשתדלי לא לכלול בתוכם את מושג הסאדו מאזו אלא לתאר את זה כנתינה טוטאלית עד כאב(לדוגמא)

אני חייבת אבל להוסיפ שמהכרותי עם גברים ונילים,במיוחד בתחילת קשר כשהם טרם סגורים על הרגשות שלהם,לשמוע מישהי מדברת איתן על כזו טוטליות ונתינה והתמסרות מלחיצה אותם עד כדי בריחה במהירות מטורפת.

אני באמת עדין בעד הרעיון שלי,תרגישי אותו,את הרצונות שלו,את התשוקות שלו ומלאי לו אותן עד הסופ,תנו לו להרגיש מלך לפני שתבקשי להכתיר אותו למלך.

בהצלחה בכל מקרה icon_smile.gif