שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הפנטזיה שלכם למסיבת פמדום??

שוסי
לפני 10 שנים • 21 במרץ 2014
שוסי • 21 במרץ 2014
כמו קודמותיי,בהחלט אמנע מהלגיע לאירוע בו גברים יסתובבו בתחתונים.זה לא נעים ואף קריפי.

עם זאת,בניגוד לקודמותיי,בהחלט אשמח להגיע למקום בו כל מטרת הגברים היא להוות לי אמצעי שעשועי ובידורי.
timna

מיקוד יתר בלבוש

timna • 21 במרץ 2014
יקירותיי, אני חושש שאתן נטפלות לעניין שהוא יחסית פעוט. לבוש תחתון הוא מינימום, לא נראה לי קוד קשיח.

היה לי דיון קצר על העניין עם אלכסיי בפרטי, ותהינו האם נשים יעדיפו פלג גוף עליון דווקא עירום, או שמא בכלל לא ורק מי שנראה לכן יתבקש להסיר את בגדיו לפי דרישה (פתרון סביר בהחלט)? תגובות וכו'.

בנוסף, המלט, הדרישה הכללית כלפי נשלטים להיות זמינים למשחק, היא לא מופרכת. ואלכסיי צודק בדרישה שלו, כדי לסנן קריפים למיניהם שמחפשים פורקן מיני קל ולא בהכרח בעניין של שליטה. בכך מרי, אגב, זה גם עונה על דרישתך הראשונה להעדיף אנשים שהם "בעניין". כמובן, זה לא מייתר את אלמנט ה*הסכמה* ולא הופך כל אחד לצעצוע אוטומטי, חזון נפרץ. דווקא במסיבות ה"רגילות", שזה בעיניי גועל נפש.

ולאור ההערות הקודמות - נראה לי שסינון מינימלי של המשתתפים, יהיה הכרחי. ואני בעד מכירה פומבית. icon_smile.gif

ולבסוף - קצת כפיים ועידוד לאלכסיי שהוא מנסה להרים אירוע כזה, ולא רק דברי ביקורת. כפיים!!
timna

מיקוד יתר בלבוש

timna • 21 במרץ 2014
יקירותיי, אני חושש שאתן נטפלות לעניין שהוא יחסית פעוט. לבוש תחתון הוא מינימום, לא נראה לי קוד קשיח.

היה לי דיון קצר על העניין עם אלכסיי בפרטי, ותהינו האם נשים יעדיפו פלג גוף עליון דווקא עירום, או שמא בכלל לא ורק מי שנראה לכן יתבקש להסיר את בגדיו לפי דרישה (פתרון סביר בהחלט)? תגובות וכו'.

בנוסף, המלט, הדרישה הכללית כלפי נשלטים להיות זמינים למשחק, היא לא מופרכת. ואלכסיי צודק בדרישה שלו, כדי לסנן קריפים למיניהם שמחפשים פורקן מיני קל ולא בהכרח בעניין של שליטה. בכך מרי, אגב, זה גם עונה על דרישתך הראשונה להעדיף אנשים שהם "בעניין". כמובן, זה לא מייתר את אלמנט ה*הסכמה* ולא הופך כל אחד לצעצוע אוטומטי, חזון נפרץ. דווקא במסיבות ה"רגילות", שזה בעיניי גועל נפש.

ולאור ההערות הקודמות - נראה לי שסינון מינימלי של המשתתפים, יהיה הכרחי. ואני בעד מכירה פומבית. icon_smile.gif

ולבסוף - קצת כפיים ועידוד לאלכסיי שהוא מנסה להרים אירוע כזה, ולא רק דברי ביקורת. כפיים!!
Alexey90210​(מתחלף)
לפני 10 שנים • 6 באפר׳ 2014

התקדמות. נשף פמדום.

Alexey90210​(מתחלף) • 6 באפר׳ 2014
יש תאריך. וזה 30 במאי.
יש מקום ממש ממש נחמד
יש הגברת ציוד.
יש צוות מצויין שיעזור להפקה.
הולך להיות משהו מטורף.

הפרטים המלאים בקרוב..

השאלה האחרונה שעוד לא קיבלתי אליה תשובה, והיא לנשים בלבד:
איך אתם מעדיפות אותנו הגברברים העבדים בנשף פמדום??
-- עם תחתון בלבד
-- עם חולצה בלי מחנסיים
-- עם מחנסיים בלי חולצה
-- סקסי מאוד, ומי שלא להפשיט
-- לבוש סולידי
-- לבוש קינקי רגיל
-- אופציה אחרת
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 6 באפר׳ 2014
לבוש אלגנטי, בגדי פטיש יתקבלו אף הם בברכה.
אולי בשלב מסוים של הערב, הגברים ילבשו רק תחתונים.
מביט Nהצד​(לא בעסק)

התאריך

מביט Nהצד​(לא בעסק) • 6 באפר׳ 2014
הרגתם אותי icon_sad.gif

לא רק שזה ביום שישי, זה גם בתאריך שאין שום סיכוי שאני אוכל להגיע בו...

מקווה שהמסיבה הראשונה תהיה כל כך טובה שהיא תביא אחריה עוד אחת... ואז אולי אליה אוכל להגיע.

בכל מקרה המון הנאה לכל המשתתפים
שוסי
לפני 10 שנים • 7 באפר׳ 2014
שוסי • 7 באפר׳ 2014
לבוש סולידי.
מי שיבוא לי עליו,כבר יגיע למצב אחוז הגוף החשוף האידיאלי עבורי.
hrgiger
לפני 10 שנים • 7 באפר׳ 2014
hrgiger • 7 באפר׳ 2014
מה שזה לא יהיה לא בעירום/עירום חלקי.
נראה לי שאנחנו צריכות לבחור את מי אנחנו רוצות לראות ללא בגדיו.
Alexey90210​(מתחלף)
לפני 10 שנים • 6 במאי 2014
Alexey90210​(מתחלף) • 6 במאי 2014
Mary Jane כתב/ה:
שלומות אלכסיי (:

חשוב, לדעתי:

א. בחירת חלל לא גדול ולא קטן, ליצירת אווירה אינטימית שמעודדת "סשנים", עם ספות, תאורה מתאימה ומתקנים שונים (בעיקר לאזיקה/כליאה).
ב. ווליום לא גבוה מדי, כך שניתן יהיה לנהל שיחה ולפטפט בכיף (לחלופין, אקוסטיקה מוצלחת, מה שלא מאפיין את מרבית המועדונים).
ב. סינון קהל - גותים סתם זה לא מעניין, מה הם מבינים חוץ מהשקעה בלבוש ופרצוף מדוכא. רצוי, לטעמי, שהקהל יהיה בראש ובראשונה חובב BDSM ולאו דווקא חובב שחורים. כמו כן, שמירה על איזון בין מספר הנשים למספר הגברים.
ג. תקליטן שנבוך להשמיע "דפש מוד" ושאר פופולריים, אשר מסוגל להנעים את הזמן במוזיקה אפלה-מתוחכמת, מטכנו עד Dubstep.
ד. הופעה של אמזונה במגפי ירך שחורים מבריקים עם שרוכים לכל האורך וחצאית קטנה, בליווי שוט ביד ( ;

אגב, תמונה יפה בפרופיל

השאלה ששאלתי בתחילת פוסט הייתה: "מה הפנטזיה שלכם למסיבת פמדום פלאי פארטי"..
שמעתי והיפנמתי את הרעיונות שלכם - ובאמת תודה רבה!
הדבר החשוב ביותר שהבנתי שצריך ציוד (שמשום מה חסר בארץ) - קגון: "מתקנים שונים (בעיקר לאזיקה/כליאה)"..

והינה יש תאריך (30.05)
נרשמו X אנשים טובים
הגב זהפוסט החדש של מסיבה http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=34944

והינה - יש את הדברים שהיו חסרים..