לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזית מים

Fudo Sama
לפני 10 שנים • 26 באפר׳ 2014

פנטזית מים

Fudo Sama • 26 באפר׳ 2014
היא נכנס לבית שלי. היא מתרגשת. כל היום היא נסתה להוציא ממני מה אני הולך לעשות לה הלילה. אני יודע שזה מגרה אותה, חוץ מזה ההפתעה תמיד מחזקת את התוצאה. היא נכנסה לסלון וכנראה צפתה לראות איזשהן סימנים לסשן הקרוב. הם לא היו, רק בקבוק מים של ליטר וחצי חיכה על השולחן. אבל כיוון שהאקלים בארץ הזאת נורא מסוימים, תמיד יש בקבוקי מים בבית שלי, אני שותה המון מים. חיכיתי שהיא תתיישב על הספה, ואז אמרתי לה שתכין למאסטר שלה קפה, ולמה מרוב חוצפתה היא לא שאלה לשלומו של המאסטר שלה ודאגה שיהיה מרוצה. ידעתי שהיא שכחה כי היא מתרגשת. עם פרצוף חמוץ ומתוק היא קמה והלכה להכין לי קפה. התיישבתי על המקום ממנה היא קמה והדלקתי סגריה. הכול כבר מוכן, השאלה היא איפה, בחדר שינה, במרתף, בגינה בחוץ? היא חזרה לסלון עם ספל של קפה סורקת עם עינייה את הסלון בחיפוש רמזים נוספים, הם כמובן לא היו שם. היא התיישבה לרגליי ושאלה האם זה בסדר. עניתי לה שכן ושאלתי לשלומה. בררתי איך היא מרגישה והאם כואב לה משהו, שיחת ידידותית על היום, איך אצלה במשרד, איך היה אצלי בגלריה. ספרתי לה שאני מאוד מרוצה, לכן אני הולך לסשן אותה בעניין רב מאוד היום.

הצבעתי לה על הבקבוק מים והוראתי לה לשתות אותו תוך רבע שעה. "את תצטרכי את המים האלה יותר מאוחר". בינתיים החשיך בחוץ. יצאתי מהסלון ונעלמתי לה. חזרתי אחרי רבע שעה, והיא הייתה שם מחייכת ומתרגשת יושבת ומסתכלת עלי. הבקבוק היה כמעט ריק. אמרתי לה שכיוון שלא סיימה את המים, שאר המים ישפכו עליה, ואולי אפילו עוד קצת. אמרתי לה להתפשט ללבוש את הקולר עם הרצועה ולחכות לי על השטיחון בכניסה למרתף. אחרי כמה דקות הובלתי אותה למרתף. המרתף היה קר ולח, ריצפת אבן קרה עם כמה חורים קטנים באמצע לצנרת של המים החוצה. מהתקרה היו תלויות שרשראות עם אזיקים. על הקירות היו תלויים האביזרים האהובים עלי. היא ידעה שאם הוצאתי את הקרופ הספציפי הזה, זה אומר שהיא הולכת לחטוף. יכולתי כבר להריח אותה רטובה וחרמנית. הוראתי לה לעמוד באמצע החדר ולהרים ידיים.

נשקתי אותה נשיקה ארוכה ורטובה ושמתי עליה את הכיסוי עיניים. קשרתי את הידיים שלה מעל ראשה לשרשראות, וכך גם את הרגליים שלה לשרשראות מהצדדים. הרגשתי שהיא רועדת מרוב פחד. היא התמלאה בזעה קרה, חיוך קטן צץ על הפנים שלה מרוב התרגשות. שאלתי אותה האם היא זוכרת כמה מים היא לא שתתה. היא ענתה שלא. הסברתי לה בטון רגוע שבמקרה כזה אני אחליט כמה מים אשפוך עליה. הוצאתי צינור מים והדלקתי אותו. היא שמעה את המים נשפכים על הרצפה וקפצה, זה היה נשמע כמו הצלפה רטובה, וכך זה באמת הולך לקרות. היא הרגישה על עצמה זרם מים קרים, שותפים את הזעה הקרה, מרטיבים אותה לחלוטין בנוסף לרטיבות שכבר הצטברה לה בכוס המתוק שלה.

היא רעדה, לא מקור, היה יום חם מאוד, ולילה חם עוד יותר. היא רעדה מפחד של מה שהולך לבוא. מנסה להזכר באיזה שוטים היא ראתה על הקיר רגע לפני שכיסיתי את עינייה. לקחתי את הקיין, והתחלתי ללטף אותה בעזרתו, שורט טיפה, מלטף בעדינות. רגליים, תחת, גב, חזה. היא הרגישה איך אני תופס את החזה שלה עם היד שלי חזק והוציאה גניחה קטנה. "זהו? זה הכול? כל ההשקעה הזאת וככה את אומרת לי תודה?" צבטתי אותה בפטמה והיא הוציאה גניחה גדולה ועסיסית. ככה אני רוצה לשמוע אותה, זונה מושפלת, קשורה ורטובה.
"את יודעת שהקיין הרבה יותר כואב על עור רטוב נכון?" היא שתקה, היא יודעת את זה. הרגליים שלה כבר התחילו להתקפל מרוב שהם רעדו. "תעמיד זקוף זונה" היא מיד התיישרה, אבל הרגליים עדיין רעדו. "אני יודע, את בטח רוצה לשרותים נכון?" היא עשתה כן עם הראש. "חבל". גל של מים קרים שוב שטף אותה בכל הגוף. "עכשיו את הולכת לספוג. ברור זונה?" היא עשתה כן עם הראש ומיד חטפה סטירה "ברור זונה?" והיא מיד ענתה "כן מאסטר".

הקיין הראשון הגיע בהפתעה כמו תמיד, הוא היה עדין, כדי לבדוק איך היא מגיבה. היא קפצה מרוב פחד ושמעה את הצחוק המתגרה שלי מיד אחרי זה. זה מגרה אותה אפילו עוד יותר, אבל היא עוד לא החליטה האם היא יותר חרמנית או יותר רוצה להשתין. עוד מעט יהיה שם עוד גורם – הכאב. הקיין השני הגיע, שורף, כן זה כואב יותר על רטוב. עם השלישי כבר שמעתי אותה גונחת. אני אוהב לשמוע אותה, קולות האהבה האלה מרגשים נורא.
"אז מה עכשיו? מה יותר, כואב לך, רוצה להשתין, או לגמור?" היא חייכה. תפסתי לה שוב את החזה, והפעם עם היד השניה החדרתי לה את העצבא, עמוק, הרגשתי עד כמה היא רטובה וחמה. היא גנחה בהנאה גדולה. תפסתי לה את הדגדגן, והיא התחילה להניע את האגן שלה, מבלי שליטה הגוף שלה משתוקק לגמור. איך לא, כל היום התגרתי בה, היא כבר הגיעה רטובה מרוב סקרנות חרמנות. "רוצה לגמור?" שאלתי. "כן מאסטר בבקשה מאסטר". "או שאולי לתת לך להשתין?" "כן מאסטר גם זה היא לא יכולה להתאפק יותר בבקשה"."אסור לך לא לגמור ולא להשתין זבל" אני אתן לה להחליט לבד הפעם, הקיין הנוסף לא איחר להגיע. ואז שוב מים, ואז שוב קיין. היא כבר לא ידעה מה בא לפני או אחרי. היא נסתה להצמיד את הרגליים בנסיון נואש לעצור את השתן כמעט יוצא ממנה. ואז שוב קיין ומים.

הפעם היא הייתה צריכה רק ספנק קטן כדי שיצא ממנה רק טיפה של שתן. היא התחילה להתחנן. לא ידעה אפילו למה, היא לא יכלה לתת לעצמה להשתין ככה מולי. זה משפיל. היא התחננה שאשחרר אותה ואתן לה להשתין. אך סרבתי. עוד ספנק על התחת הרטוב שלה. ואז שוב מים וקיין מים וקיין. היא המשיכה להתחנן, למלמל בנואשות בקול מסכן. ואז שוב ספנק.

ואז זה הגיע, היא התחילה לבכות, נסתה להצמיד את הרגליים והשתן יצא ממנה. נשפך נצמד לרגל הימינית, יורד על הריצפה ונעלם בצנרת. ככה כמו שהיא, רטובה מלוכלכת ומושפלת היא השתינה על עצמה מולי. היא הורידה את הראש מיד כשסיימה, בהשפלה גדולה ובכי שקט.

שחררתי את הידיים והרגליים שלה והורדתי אותה על הריצפה. הוצאתי דלי קטן עם סבון וספוג. סבנתי את כולה, את העורף, הגב, החזה, הידיים הרגליים. בעדינות, מלטף אותה עם הספוג, נוגע בה עם אהבה. "הייתה מצוינת, מאסטר גאה בך" לחשתי לה באוזן. נתתי קצת מים חמים לזרם ושטפתי אותה. "מאסטר אוהב אותך" לחשתי לה והיא הצמידה את הראש שלה לחזה שלי.

"עכשיו אני אפנק אותך, על הברכיים" הראתי לה. התפשטתי, "פה גדול" והיא הרגישה את הזקפה הקשה שלי בתוך הפה שלה, היא השתוקה לטעום אותי כבר שבוע שלם. "זה הפרס שלך אוצר שלי" והוראתי לה לאונן בזמן שהיא מוצצת לי ולגמור. עד שזרם חם של זרע נכנס לה לפה, "תבלעי זונה" היא בלעה, היא אוהבת את הטעם של המאסטר שלה. "עכשיו תלקקי את הזין שלי ותנקי אותו" הראתי לה. שמתי עליה מגבת ולקחתי אותה על הידיים למעלה, לחדר השינה, שם אנחנו נעשה אהבה מלאת תשוקה ואני אראה לאישה הזאת כמה אני אוהב אותה.
    התגובה האהובה בשרשור
hrgiger
לפני 10 שנים • 30 באפר׳ 2014
hrgiger • 30 באפר׳ 2014
מקסים בעיני.