בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחפש שירות בארץ שמקביל לSpankeefinder הבריטית

Mary Jane
לפני 9 שנים • 6 במאי 2014
Mary Jane • 6 במאי 2014
צריך הרבה "אומץ" כדי לכבוש את רגש הבחילה כשהוא מגיע, לבנבן כזה, עם כרס משתפלת בקדמת הגוף, ושיער על כל הגוף חוץ מהראש (באופן מפתיע פורץ גם מהאוזניים ומהאף), ריח חמוץ ומראה שבאופן כללי מזכיר שילוב בין לטאה לקוף. הבעיה הכי גדולה, היא אומרת לו, כשהם שותים תה (הייתה מעדיפה בלי תה, לסיים את זה על המקום, אבל ככה הלקוח מתגרה יותר = משלם יותר), היא צרות העין והקנאה במצבי. דווקא מנשים. מדהים, לא? ברור, הוא משיב לה ושולח יד עם אצבעות קצרות ועבות, והריח החמוץ הזה, שלא מרפה. הן היו מתות להיות במקומך. שוב בחילה. קלה, כן? היא כבר מנוסה ועברה לפחות 20-30 קופים-לטאות. עוצמת עיניים. מתעשתת. ובדרך לחדר אומרת לעצמה: תיכף זה יסתיים, מה היא חצי שעה בחיים תמורת איקס דולרים, בעזרתם אוכל לשלם סוף סוף על -- (השלימו את החסר). מחייכת ללקוח חיוך אביבי עולץ, מלא חיבה, עושה עיניים מצועפות ובו זמנית לוחשת לעצמה: אומץ. אומץ. להשמיע קולות של הנאה וגניחות עונג. ורק לא להקיא על היצור באמצע.
Bloody
Bloody • 6 במאי 2014
הו, מרי ג'יין, את משוררת אמיתית... icon_redface.gif

לעניין השרשור:
השתלשלות העניינים -
''ספנקינג''
''לא, הן לא זונות. זו תאוות ספנקינג נטולת גבולות והרבה תיאטרליות של משחקי תפקידים''
''טוב, הן זונות, אבל להיות זונה זה כמו להיות מכונאית רכב''
''נו מה אתם רוצים, אני מעדיף לשלם למישהי, מאשר לבנות תקשורת הדדית עם אישתי ולקבל בבית. למה אתם לא מעודדים אותי, פרובינציאלים פרימיטיביים שכמותכם?!''

It must be Tuesday...
פור גוד
פור גוד • 6 במאי 2014
Mary Jane כתב/ה:
צריך הרבה "אומץ" כדי לכבוש את רגש הבחילה כשהוא מגיע, לבנבן כזה, עם כרס משתפלת בקדמת הגוף, ושיער על כל הגוף חוץ מהראש (באופן מפתיע פורץ גם מהאוזניים ומהאף), ריח חמוץ ומראה שבאופן כללי מזכיר שילוב בין לטאה לקוף. הבעיה הכי גדולה, היא אומרת לו, כשהם שותים תה (הייתה מעדיפה בלי תה, לסיים את זה על המקום, אבל ככה הלקוח מתגרה יותר = משלם יותר), היא צרות העין והקנאה במצבי. דווקא מנשים. מדהים, לא? ברור, הוא משיב לה ושולח יד עם אצבעות קצרות ועבות, והריח החמוץ הזה, שלא מרפה. הן היו מתות להיות במקומך. שוב בחילה. קלה, כן? היא כבר מנוסה ועברה לפחות 20-30 קופים-לטאות. עוצמת עיניים. מתעשתת. ובדרך לחדר אומרת לעצמה: תיכף זה יסתיים, מה היא חצי שעה בחיים תמורת איקס דולרים, בעזרתם אוכל לשלם סוף סוף על -- (השלימו את החסר). מחייכת ללקוח חיוך אביבי עולץ, מלא חיבה, עושה עיניים מצועפות ובו זמנית לוחשת לעצמה: אומץ. אומץ. להשמיע קולות של הנאה וגניחות עונג. ורק לא להקיא על היצור באמצע.

מרי, אני חושב שאת קצת מגזימה, וצריך רק עוד צעד קטן ממה שכתבת כדי לקלל גם את כל הבחורות שעובדות בשרות הזה מרצונן החופשי, ושלא יעזבו אותו גם אם תאפשרי להן ( נו הקללות הרגילות : "זונות מגעילות ומטונפות, ונרקומניות מזדיינות " וכל השאר....)

אני כמובן לא בעד זנות. אבל אין לי שום אשליות בנידון. אני לא חושב שהמירב-מיכלאיות או הזהבה-גלאוניות - או את - יודעות איך ליצור עולם אוטופי שאין בו 'שרותי-מין בעד כסף'. האמת המרה היא, שאין לכן מושג ירוק.
הזנות עתיקה יותר מאלוהים. היא תמיד הייתה, וגם תמיד תהיה.
ורק כדי לאזן מעט את התמונה, הרי היום כל בנאדם שאני פוגש ברחוב מספר לי שהוא "אוהב את העבודה שלו" ( או כמו שאומרים בממלכה-מאוחדת שאליה עורג ליבו של פותח השרשור הזה : " I LOVE MY JOB " ) – אינסטלטורים היום אומרים לי שהם "אוהבים את העבודה שלהם", וגם רואי חשבון, פקידי שומה, שוטרי-תנועה, ועורכי דין... כולם מספרים לך שהם "אוהבים את העבודה שלהם" ( עלק ).
כמובן שאם תציע להם חודשיים של חופשה-עם-תשלום-מלא, הדבר האחרון בעולם שהם יעשו זה לקום בבוקר וללכת לעבודה שהם "כל כך אוהבים". אבל יש להם מניעים לא-מודעים עמוקים שבגללם הם חייבים להאמין בזה. ולכן אני לא אתפלא אם גם רוב הבחורות שעובדות בשרות הזה יספרו לך שהן "אוהבות את העבודה שלהן".
ובכלל, כמו שהולכת הבדיחה הידועה, בלונדון קשה למצוא זונה שמציעה שרותי-מין וניליים. עד כדי כך הם סוטים שם (:
Mary Jane
Mary Jane • 6 במאי 2014
פור גוד כתב/ה:
[

מרי, אני חושב שאת קצת מגזימה, וצריך רק עוד צעד קטן ממה שכתבת כדי לקלל גם את כל הבחורות שעובדות בשרות הזה מרצונן החופשי, ושלא יעזבו אותו גם אם תאפשרי להן ( נו הקללות הרגילות : "זונות מגעילות ומטונפות, ונרקומניות מזדיינות " וכל השאר....)
......................
האמת המרה היא, שאין לכן מושג ירוק.
הזנות עתיקה יותר מאלוהים. היא תמיד הייתה, וגם תמיד תהיה............

בפעם המי-יודע-כמה, אתה מתבקש לא לסלף את דבריי ולא להוציאם מפרופורציות. אם אינך מסוגל לכך, פשוט התעלם ודלג לך בצעדי איילה חינניים לכותב/ת הבא/ת. קרובה לקלל בחורות? רחמנא ליצלן, למה שארצה בדבר כזה? שים לב שאפילו לא השתמשתי במילה "זנות". בכוונה תחילה לא עשיתי זאת. אין לי שום בעיה עם מי שמבחירה - או שלא מבחירה, כמו במרבית המקרים - מתפרנסת מהצעת גופה לאחרים. היא זכאית לכבוד כמו כל אחד אחר. כל מה שאני אומרת הוא שהעמדת הפנים, כאילו שהנשים נהנות מהעניין וחושקות בכך, רק כי האישה מציגה בפני הלקוח את מה שהוא מעוניין בו (חיוכים, שיחות, מלבושים ואיפור שובי לב וכו), היא מגוחכת לחלוטין, שלא נאמר, לוקה בטמטום ובעיוורון, וגם, לטעמי, בלב ערל.

סייג חשוב: מובן שיש מעטות שנהנות מכך, מתפרנסות יפה וחוגגות את החיים. להערכתי - 5 %. כלומר, חלק מזערי שאינו משקף את הכלל.

לדעתי יש מקום בהחלט להפריד בין הדיון על זנות לבין הדיון על שירותי ספנקינג. זה עולם אחר. לכן, במנותק מהנושא של השרשור שעניינו שירותי ספנקינג - בקשר לשאלה האם זנות "תמיד תהיה", כדבריך, אולי, אולי, אבל אני מקווה שהיא לא תהיה תוצר של פערי מעמדות, דיכוי נשים וחוסר ברירה, שלא תהיה כרוכה בצער כה רב, בכאב, בבושה, בביזוי חברתי של הצד שמעניק את שירותי המין, ושלא תביא, כמו בימינו, להידרדרויות למצבים קשים ועגומים, גופניים ונפשיים, המאפיינים נשים העוסקות במתן שירותי מין. אתה - וגם אחרים - צרכני שירותי מין וגם לא, מוזמנים לקרוא על ההשלכות, אחוזי ההתאבדויות בקרבן, הדיכאונות, התמכרויות לסמים קשים על מנת להצליח להמשיך לעסוק בכך וכיו"ב, ולהחליט האם ברצונכם לקחת חלק בדבר כזה, בפועל או כעמדה אידאולוגית בלבד. כמו כן הענקת שירותי מין אינה דומה לעבודה אחרת. אם אינך מבין זאת, כנראה שאתה לוקה בבעיית הבנה חמורה יותר.
פור גוד
פור גוד • 6 במאי 2014
Mary Jane כתב/ה:
פור גוד כתב/ה:
[

......................
האמת המרה היא, שאין לכן מושג ירוק.
הזנות עתיקה יותר מאלוהים. היא תמיד הייתה, וגם תמיד תהיה............

בפעם המי-יודע-כמה, אתה מתבקש לא לסלף את דבריי ולא להוציאם מפרופורציות. אם אינך מסוגל לכך, פשוט התעלם ודלג לך בצעדי איילה חינניים לכותב/ת הבא/ת. קרובה לקלל בחורות? רחמנא ליצלן, למה שארצה בדבר כזה? שים לב שאפילו לא השתמשתי במילה "זנות". בכוונה תחילה לא עשיתי זאת. אין לי שום בעיה עם מי שמבחירה - או שלא מבחירה, כמו במרבית המקרים - מתפרנסת מהצעת גופה לאחרים. היא זכאית לכבוד כמו כל אחד אחר. כל מה שאני אומרת הוא שהעמדת הפנים, כאילו שהנשים נהנות מהעניין וחושקות בכך, רק כי האישה מציגה בפני הלקוח את מה שהוא מעוניין בו (חיוכים, שיחות, מלבושים ואיפור שובי לב וכו), היא מגוחכת לחלוטין, שלא נאמר, לוקה בטמטום ובעיוורון, וגם, לטעמי, בלב ערל.

סייג חשוב: מובן שיש מעטות שנהנות מכך, מתפרנסות יפה וחוגגות את החיים. להערכתי - 5 %. כלומר, חלק מזערי שאינו משקף את הכלל.

במנותק מהנושא של השרשור שעניינו שירותי ספנקינג - בקשר לשאלה האם זנות "תמיד תהיה", כדבריך, אולי, אולי, אבל אני מקווה שהיא לא תהיה תוצר של פערי מעמדות, דיכוי נשים וחוסר ברירה, שלא תהיה כרוכה בצער כה רב, בכאב, בבושה, בביזוי חברתי של הצד שמעניק את שירותי המין, ושלא תביא, כמו בימינו, להידרדרויות למצבים קשים ועגומים, גופניים ונפשיים, המאפיינים נשים העוסקות במתן שירותי מין. אתה - וגם אחרים - צרכני שירותי מין וגם לא, מוזמנים לקרוא על ההשלכות, אחוזי ההתאבדויות בקרבן, הדיכאונות, התמכרויות לסמים קשים על מנת להצליח להמשיך לעסוק בכך וכיו"ב, ולהחליט האם ברצונכם לקחת חלק בבר כזה, בפועל או כעמדה אידאולוגית בלבד. כמו כן הענקת שירותי מין אינה דומה לעבודה אחרת. אם אינך מבין זאת, כנראה שאתה לוקה בבעיית הבנה חמורה יותר.

מרי, אני מבקש ממך בפעם הראשונה-האחרונה לא לכתוב אליי מתוך התנשאות. וגם לא בחוצפה ( "צעדי איילה" וכו' ). אלא לגופו של עניין.
כתבתי לך מתוך כבוד. אבל אני יכול גם בקלות לוותר על הכבוד..
אני עומד מאחורי מה שכתבתי. אני מאמין שמי שמקלל את כל הלקוחות של שרות כזה בשמות כמו 'קופים ולטאות', לא צריך בדרך-כלל ( אם-כי אולי את לא ) יותר מצעד קטן כדי לקלל גם את כל הבחורות שמספקות את השרות הזה.
אני באמת-ובתמים חושב - וזו דעתי האישית והכנה - שאנשים מוכרים המון פעמים את הנשמה שלהם בשביל להרוויח כסף. וזה לא פחות גרוע בעיני מאשר למכור את הגוף. ואם תגידי לי שאני "לוקה בבעיית הבנה חמורה ביותר", אענה לך שאת לוקה בצדקנות צבועה ובהתחסדות ילדותית.
ולגופו של עניין, אני חושב שהדרך היחידה שקיימת לפתרון שאר הבעיות שציינת בנוגע לזנות, ושהן אמיתיות, היא רק דרך מיסוד-הזנות.
כל השאר הוא בעיני רטוריקה שאין לה שום ערך, אלא אם כן כל מטרתה היא להנציח את המצב הבלתי נסבל בנוגע לזנות
פור גוד
לפני 9 שנים • 7 במאי 2014

עמדתי ביחס לזנות, אחת ולתמיד...

פור גוד • 7 במאי 2014
אני רוצה לנסות להסביר טוב יותר – כי זה באמת נראה לי נושא חשוב ( בין הנושאים היחידים שעולים מדי פעם לדיון בכלוב, ושמביאים לי ת'חשק לכתוב בפורום ברצינות ) - את עמדתי העקבית בכל השרשורים הללו ( הרבים-מספור ) שנוגעים, במישרין או בעקיפין, בשאלת הזנות ( הזנות הונילית או הקינקית או זו של משחקי-התפקידים או זו של המלכות-בתשלום, לא חשוב.. ).
ואני אנסה לכתוב בקיצור ( וגם מהר – כי הערב כבר יורד.. ) אבל מתאר לעצמי, ולכן גם מזהיר מראש, שבטח תצא פה תגובה ארוכה אחושרמוטה. אבל אל חשש, לא קיימת כל חובה לקרוא את זה. או שום דבר אחר ממה שנכתב בפורום. הכל מתוך רצון חופשי (:
ובכן, בשבילי קו פרשת-המים פה ( או נייר-הלקמוס שעוזר לי לדעת עם יש לי עסק בדיון כזה ) הוא היחס של מישהי/ו לשאלת מיסוד-הזנות. ובכל פעם שאני קורא רטוריקה כמו זו של מרי ג'יין בשרשור הזה ( אבל היא ממש לא העניין פה ), אני מנסה להבין האם מי שכותב/ת את זה הוא בעד או נגד מיסוד-הזנות. אם הוא בעד, אין לי שום בעיה עם הרטוריקה הזאת.
אבל אם לא, כמו שקורה כמעט תמיד (כי זו הרי רטוריקה שההנחה המובלעת בה היא שזנות זה פויה-איחסה-וגועל-נפש, ושזו השלוחה החולה ביותר של החברה שלנו, הביטוי המכוער ביותר של הנפש-הגברית, ושאסור בשום-פנים-ואופן לשתף אתה פעולה או להרשות לה להתרחש, ולבסוף...שאנחנו גם יודעים כמובן איך להכרית אותה מהעולם או לצמצם אותה למינימום ) - אני מבין מיד שיש לנו פה עסק עם מה שקוראים לו במסורת הפילוסופית "נשמה יפה" – רוצה לומר, מישהו שמה שמעניין אותו כרגע בעיקר זה הדימוי שלו בעיני אחרים, ועוד יותר מכך הדימוי-העצמי שלו, ושמה שעומד מאחורי המילים היפות שלו זה בעיקר הצורך שלו להרגיש שיש לו נשמה צחה וזכה, ושהוא כל כך, כל כך, מוסרי וצודק... ואני נשאר תמיד עם ההרגשה הלא-נעימה שהוא לא באמת שם קצוץ על הסבל הממשי והמיידי של הנשים שעובדות בזנות. כי הוא מעדיף להאשים את כל העולם ואשתו, ואת הטבע האנושי, וכמובן גם את כל עם-הגברים קופי-האדם והלטאות חמוצות-הריח, והכי-הכי חשוב: הוא לא מציע שום פתרון אמתי. העיקר שהוא יכול להמשיך לחלום-בהקיץ על עולם אחר, גן עדן עלי אדמות, שאף פעם לא היה וגם לא יהיה. והכל רק כדי לא לנסות לשפר במשהו את מצבן של הנשים הללו ( כי זנות זה פויה-איחסה ואסור לשתף עם זה פעולה.. וגו' ).
( הערה בשביל הקוראים מיטיבי-הלכת הבודדים שיש כלוב : המושג "נשמה יפה" הוא המושג הידוע של הגל ( הפילוסוף הגרמני, כן ? ), והוא השכיל לתאר היטב את מה שהוא קרא לו "המחלות של הנשמה היפה". וגם דוסטוייבסקי כבר דייק בכותבו על העניין הזה: “יותר מדי אידאלים הופכים את האדם לאכזרי.” )
חשוב לי לומר שהנושא קרוב-לליבי מפני שאורח החיים הדי-מופקר שניהלתי ( על מישורים אחרים לגמרי ), הביא אותי לא פעם ולא פעמיים למפגש פנים-אל-פנים ( וכל כך עצוב ) עם הזוועות הממשיות של עולם-הזנות בארצנו, ואני חושב שלמדתי להכיר די-טוב את אופן הפעולה של "נגיף" הזנות, ואת הדרך שבה כל הרבדים בפירמידת-הזנות ניזונים זה מזה, כל הדרך מארגוני הסחר-בנשים בקודקוד הפרימדה ועד לזונה הנרקומנית האחרונה בתחנה-המרכזית הישנה.
ואני יודע – וזה גם מה שהניסיון מלמד אותנו - שכמה שהזנות תהיה יותר "מוקצה מחמת-מיאוס" ( בגלל כל מיני נגזרות של מוסר פוריטני) ולא-חוקית, וכמה שאמצעי-הענישה של המשטרה ( הענישה שתושת על המכונים, הלקוחות והזונות עצמן ) יהיו קשים יותר - כך האלימות, הניצול, הגועל-נפש, הפשע-המאורגן, הסירסור, בעיות ההתמכרות והבריאות רק ילכו ויחמירו.
כמו שקרה למשל בארה"ב בשנות העשרים עם חוקי-היובש על האלכוהול ( שיצרו הלכה-למעשה את הפשע המאורגן שם ). או כמו שקרה אצלנו לא מזמן – למי שמכיר מקרוב או ראה את זה מתרחש בפועל - כשהמשטרה הדפ"רית והאימפוטנטית שלנו החליטה לפני כמה שנים לסגור ביום בהיר אחד - בגלל איזה שפריץ של מוסרנות-צדקנית ( ובגלל ההרגשה ש"צריך לעשות משהו" ) - את כל הכספומטים בלוד. האם נרקומן אחד נגמל בגלל זה ? האם היתה אפילו נרקומנית אחד פחות בזכות המהלך הזה ? ברור שלא. אבל באותם כמה חודשים - הניצול, הביזוי וההשפלה של המכורים ( ואני מתכוון פה להשפלה קיומית אמתית, לא להשפלה במובן הסאדו-מזוכיסטי המיני והקריקטורי של המילה ) הגיעו לשיאים חדשים. אבל מהר מאד הסחר הוחזר על-כנו ( כי כמו שאמר לי פעם קצין במשטרת-ישראל, כששאלתי אותו למה הם מרשים לסחר בסמים להתנהל בלוד: " כי זה נוח לכולם שזה יתנהל בלוד. הרי אף אחד לא מעוניין שיתחילו למכור סמים ברמת-אביב " ).
וזה מה שקרה גם בשוק הזנות ( כל שוק הסחר וההברחות של הנשים ממזרח-אירופה שהתפתח פה ברבות השנים, וכבר הגיע לממדים מפלצתיים ), וזה גם מה שיקרה כל עוד היא תהיה לא-חוקית ( או שאנחנו רוצים להמשיך לסמוך רק על המשטרה שתפתור את זה ? ).
כי כל עוד יהיה בעולם אפילו גבר אחד שיהיה מעוניין לשלם כסף בעד שירותי-מין ( לא חשוב מאיזה סוג ) - תהיה גם לפחות אישה אחת שתהיה מוכנה לספק אותם.
כי יש לנו פה עסק עם צורך אנושי שאינו בר-הכחדה ( למרות החולמנות של מרי ג'יין. ואני לא חושב דרך-אגב שיש לה כוונות רעות. ממש ממש לא. היא עשויה כולה, אפשר לומר, מאריג אהבת-האדם (-: אבל היא כאמור לא העניין פה. וכמו שאומרים, הדרך לגיהנום רצופה כוונות טובות... )
כי החוק הכלכלי הבסיסי ביותר, שחייבים להבין אותו טוב-טוב ולהפנים אותו, הוא שאיפה שיש ביקוש – יהיה כבר מי שיספק אותו.
כך שאין שום טעם, לדוגמה, שהמשטרה ( בלונדון או בישראל ) תסגור שרות-מין כמו זה שפותח השרשור הביא בפנינו. כי כל עוד קיים הצורך ( והוא קיים ) - שירות אחר דומה לו יפתח במקומו תוך פחות מכמה שבועות או חודשים. וחוזר חלילה. זה קרה כבר כל כך הרבה פעמים, שאידיוטי אפילו להעלות ספקות לגבי זה. כמו שקורה למשל בכל פעם שמשטרת-ישראל מסתערת בדון-קישוטיות על אחד מסוחרי-הסמים הכבדים בארץ. אותם הרי אפשר להחליף בקלות. ובאמת, תוך פחות משבוע בדרך כלל, צץ סוחר "כבד" אחר במקומו.
המציאות, כמו שאומרים, אינה סובלת ואקום..
והאמת היא שרטוריקה כמו זו של מרי ג'יין ( שנשמעת כל-כך חברית ויפה ואוהבת וחומלת ביחס לנשים שעובדות בזנות, אבל שהיא בעצם די פטרונית ומתנשאת אם רק חושבים על התוצאות שלה ) לא עצרה אף פעם אפילו לקוח אחד מלהרים את הטלפון לשרות-מין כזה ( או אחר ) כאשר עלה מלפניו החשק לכך. וגם אם היא תקרא ללקוח כזה קוף-לטאה עשר פעמים ביום, זה לא ישנה לו כהוא זה. והרבה יותר חשוב מכך – רטוריקה כזאת ( שמדברת גבוהה-גבוהה או מטיפה מוסר ) גם לא גרמה אף-פעם אפילו לזונה אחת להחליט לנטוש את תחום העיסוק שלה ( כל עוד הזנות השתלמה לה ותיגמלה אותה, לדעתה. או כל עוד לא נמאס לה לסבול מזה. או כל עוד זה נכפה עליה )
הערה חשובה : כמובן שיש דרכים רבות למיסוד-הזנות , ולא רק דרך אחת ( בדיוק כפי שיש בכלכלה דרכים רבות להפריט או להלאים משהו ). וגם אם מישהו כבר יהיה מוכן להסכים איתי שמיסוד הזנות הוא הרע-במיעוטו, ניתן בהחלט כבר ללמוד מהניסיון של ההולנדים בתחום הזה, ולהימנע מכה טעויות שהם עשו וכולי. ובכל מקרה, זו בעיה מורכבת, בעלת משתנים רבים, שצריך וכדאי לדון עליה. אבל לא ניכנס לזה פה, כי הרי לא באתר-הכלוב הולכת להתקבל ההחלטה האם ובאיזה-אופן יש למסד את הזנות. אבל אני רוצה לקוות שאולי בכל-זאת האקלים החברתי והפסיכולוגי סביב השאלה הזו יתחיל להשתנות לאט-לאט וטיפין-טיפין.
אבל מדוע אני (מאד) פסימי בנוגע לאפשרות של שינוי בכיוון החיובי בעניין הזה ?
מפני שבכל זמן ומקום או חברה שבה הארגונים הדתיים ( המתונים ביותר כמו גם הקיצוניים ביותר ) חוברים לארגוני-הנשים בהתנגדותם לעניין מסוים – מיסוד-הזנות במקרה שלנו – מובטח לנו שהמצב הולך להישאר על כנו, ושהוא אינו הולך להשתנות אפילו כמלוא הנימה בכיוון חיובי, ושעל מרבית הנשים שעובדות בזנות בארץ ( אלו ש"מיובאות" ממזרח-אירופה כמו גם הישראליות ) נגזר להמשיך ולסבול מאלימות, ניצול, ביזוי, השפלה וכולי.
אבל אני מכיר גם דרך-אגב כמה נשים שהן לא פחות מוצלחות או מוכשרות או יפות מאף אחת פה ( ובטח-ובטח לא קופות-לטאות בעלות ריח-גוף חמצמץ עד חמוץ, אם להשתמש בז'רגון של מרי ג'יין ) שכבר היום תומכות במיסוד הזנות. והן גם פמיניסטיות מוצהרות. כך שאין כל סתירה בין הדברים הללו.

נ.ב ( פחות רציני ) - בניגוד לרושם שעולה בכל-כך הרבה שרשורים בכלוב, נשים ןגברים הם לא אויבים. אני חוזר: נשים וגברים הם לא אויבים. בטח שלא בהכרח. ועזבו רגע בצד את כל השטויות הרגילות על מלחמת-המינים, שכל-כך הרבה אנשים פה נהנים לאונן עליהן. וגם לא כל הגברים הם קופים ולטאות, גם לא כל אלו שפונים לשירותי-מין ( אני אמנם לא בתוכם, אבל חשוב לציין את זה ). וכבר מזמן אני מתכנן להתארגן על טי-שירט שעליו אני אדפיס את הכיתוב : “נשים, ראו הוזהרתן – נשים הן לא תמיד החברות הכי טובות שלכן.”
כן, גם להומואים לקח זמן - אם ניזכר בתנועת-שחרור חשובה אחרת - להבין שלעתים קרובות האויבים הכי גדולים שלהם ( ע"ע אדגר הובר בתור אחת הדוגמאות הכי בולטות לכך ) הם בעצמם הומואים.
ודי לחכימא. עד כאן לפי שעה (:

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי מאי 07, 2014 5:42 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
פור גוד
לפני 9 שנים • 7 במאי 2014

Re: עמדתי ביחס לזנות, אחת ולתמיד...

פור גוד • 7 במאי 2014
כפול (:
gilsherr
לפני 9 שנים • 16 במאי 2014
gilsherr • 16 במאי 2014
Mary Jane כתב/ה:

מארי היקרה את לא מבינה כלום בזנות, בזונות או בבנות שמקבלות ספאנקים בתשלוח.
Mary Jane
לפני 9 שנים • 16 במאי 2014
Mary Jane • 16 במאי 2014
gilsherr כתב/ה:
Mary Jane כתב/ה:

מארי היקרה את לא מבינה כלום בזנות, בזונות או בבנות שמקבלות ספאנקים בתשלוח.

הלו גיל (:
לונג טיים. עדיין צורך שירותי מין, אני מבינה...נו, ואיך? שמחות לקראתך ? (;