שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לא מפריע לכם/לכן

DomYar​(שולט)
לפני 9 שנים • 30 באפר׳ 2014

Re: לא מפריע לכם/לכן

DomYar​(שולט) • 30 באפר׳ 2014
DomYar כתב/ה:
לאחרונה כמעט כל ניק של בחורה חדשה באתר הוא ניק של מלכה בתשלום.

מעבר לזה שיש תחושה של זנות שמתרחבת בתחום , האם זה לא מפריע לכן/לכם כל הנושא הזה של מלכות בתשלום?
האם זה לא גורם לכל העניין הזה להיות זול (לאלו שלא לוקחים כסף כמובן).
האם לכם הגברים הנשלטים לא נראה שכל כך קל לנצל אותכם וכל ילדה בת 20 מבקשת כסף בשביל זה? מה זה אומר על העולם הגברי?

לא יודע...לי זה מציק שהאתר הזה נהיה אתר זנות של מלכות בתשלום.

אני אחדד את הבעיה שלי.

זנות היתה וזנות תהיה , זה דרכו של עולם.
אני לא יודע מה אחוז הזונות ביחס הנשים באוכלוסיה אבל ברור לי שאחוז המלכות בתשלום שיש פה בחודשים האחרונים ביחס לשולטות "הרגילות" גדול מאחוז הזונות באוכלוסיה.
כמו כןן , גם אם הדבר לגיטימי לא מבין למה האתר עצמו נותן במה לזנות גם אם כביכול הדבר חוקי מאחר וכביכול אין סקס (זוכרים את המכוני עיסוי של פעם). ובכך האתר (ואנחנו) בעצם גורמים לנשים צעירות שאין להן מושג בקטע להכנס לעולם ממקום לא טוב ולא נכון.

דרך אגב...אישית נתקלתי פה גם ב 2 נשלטות בתשלום אבל זאת עדיין לא תופעה כמו המלכות בתשלום.

כמו כן , גם אם הדבר לגיטימי וחופש הבחירה והביטוי וכו וכו , אנחנו לא צריכים לעודד (בעצם הרשה לפרסם את זה) את העניין.

ותחשבו על זה
אלימלך
אלימלך • 30 באפר׳ 2014
חשבתי על זה, ולי הרבה יותר מפריע שיש גברים שבאמת נהנים להשפיל ולהכאיב לנשים
אבל אני לא הולך ופותח על זה שרשור בפורום "שליטה" גברית.
ואם זה באמת כל כך מפריע לך, לך לבית המחוקקים ותמצא לך שם איזה מחוקק משועמם שיחוקק לך איזה חוק אנטי שליטה בתשלום.
Gia X

Gia X • 30 באפר׳ 2014
[quote="DomYar"]
DomYar כתב/ה:

ותחשבו על זה

לא, לא כמות המלכות בתשלום ולא עצם קיומן כלל אינו מפריע.
נהפוך הוא, הן מאפשרות לאנשים עסוקים לפרוק את יצריהם בדרך בה הם זקוקים לכך.
בלי בלבולי מוח של מערכות יחסים ועירוב רגשות.
ביחס לאותן נשים צעירות שנכנסות לעולם הזה "ממקום רע" אוסיף -
לא כל אחת שמתהדרת בתואר "שירות לקוחות" יודעת באמת לתת שירות.
לא כל מוסכניק שמתקן את הרכב, באמת יודע מה הוא עושה, זה עדיין לא מונע מהם
לגבות מאיתנו תשלום, ולעיתים מופרז. אז?

במילים אחרות - לכל אחד שיקול דעת "ואיש הישר בעיניו יעשה"
**** באתר שאמור לגלות סובלנות ל"שונה" - יש מקום לשקול את תוכן הפוסט בטרם מעלים טרוניות כנגד קבוצה באשר היא.
    התגובה האהובה בשרשור
אלי מרבה רגליים{#רקביבי}
ואני שואל,לא מפריע לכם לדחוף את האף לעניינים לא לכם?
מי שרוצה לגבות תשלום,זכותה.
מי שמוכן לשלם,זכותו.
נקודה.
חלאס לחפש ולייצר דרמות
הנושא הזה טחון ולעוס ובאמת שכבר נמאס לדון בזה.
אלי מרבה רגליים{#רקביבי}
ואני שואל,לא מפריע לכם לדחוף את האף לעניינים לא לכם?
מי שרוצה לגבות תשלום,זכותה.
מי שמוכן לשלם,זכותו.
נקודה.
חלאס לחפש ולייצר דרמות
הנושא הזה טחון ולעוס ובאמת שכבר נמאס לדון בזה.
פור גוד

הזנות בארץ הקודש..

פור גוד • 30 באפר׳ 2014
כפי שכבר כתבתי בעבר, אין לי ספק שלו הייתי בחורה, הייתי נהייה לזמן-מה ( ואפילו רק בשביל הטריפ ) מלכה-בתשלום. למה לא ? יש לי כל מה שצריך בשביל זה: אני אוהב לדחוף אנשים אל הקצה שלהם. וכמובן, אני גם לא אדיש לקסם המאגי של הכסף... (:
וקצת יותר ברצינות. האמת היא שבכל שרשורי המלכות-בתשלום הללו נמצא תמיד גם כמה תגובות של נשים שכל מטרתן היא לצווח בקולי-קולות : “אני לא זונה, אני לא זונה ! אני סתם אחת שנהנית ואוהבת סקס ! אבל אני ממש לא זונה ! הן זונות, הן זונות ! אבל לא אני, לא אני ! “
אבל על כך אנו עונים : “ממי, כולן זונות. וגם כולם. כי כמו שברנרד שואו אמר: זו רק שאלה של מחיר.”
רוב האנשים מוכרים את הנשמה שלהם בשביל להרוויח כסף. וזה הרבה יותר גרוע מאשר למכור את הגוף.
ובמילא, קח-ותן יש בכל יחסים. ולא רק של כסף. אלא גם של זמן, אנרגייה, צומי, עניין ומה לא בעצם ... ואין מה להתבייש בזה.

שתי השאלות החשובות יותר לעניין הזנות, שיהיה עלינו לברר מתישהו, הן אלו :
א. מה עלינו לעשות, ובאילו צעדים עלינו לנקוט, כדי להעלות באופן מיידי את רמת הזנות המדורדרת בארץ הקודש – הן זו הונילית והן זו הבדסמית.
ב. והשאלה החשובה והדחופה ביותר : מדוע לא ממסדים כבר את הזנות בארץ, קיבינמט ?
כי מה שעצוב בכל העניין הזה, הוא שרוב ההתנגדות היום למיסוד הזנות עולה דווקא מצד ארגוני-הנשים פה, שרק במוחן הקודח יכולה להתקיים ההזייה על עולם-בלא-זנות.
אבל הזנות היא עתיקה יותר מאלוהים. והדרך היחידה שבאמצעותה ניתן למנוע היום את כל הסחר בנשים שמתנהל פה, ואת כל האלימות המחרידה כלפי הזונות הלא חוקיות, היא רק באמצעות מיסוד הזנות.
כי מה שהזונות זקוקות לו יותר מהכול כרגע – הרבה יותר מאשר הטפות-מוסר וזיוני-שכל "פמינסטיים" ( עלק ) על כך שהן "עברו טראומה מינית בילדותן ולכן 'בחרו' בזנות (כי הרי אף אחת לא תבחר מרצונה החופשי להיות זונה ) " - או כל רטוריקה אחרת, שאין לה שום ערך ( פשוט שום ערך ), אלא אם-כן כל המטרה שלה היא להנציח את המצב – הוא ביטוח-בריאות, הגנה מפני הסרסורים וסוחרי-הנשים, וכמובן עזרה בהסבה מקצועית ( ובהשתלבות מחודשת בשוק העבודה ) לכל מי שרוצה בכך.

נ.ב - וכמובן, גם הגיע הזמן שהזונות ( כולל המלכות-בתשלום! ) ישלמו כמו כולנו קצת מיסים על הכסף הקל שהן מרוויחות. כי כמו שאומרים : מה שבא בקלות, הולך בקלות. חשבוניות-המס והדו"ח-השנתי וכל השיט הזה גם ירתיעו קרוב לוודאי את כול אותן הנערות הצעירות והחמדניות שעל פי השרשור הזה נרשמות בהמוניהן לכלוב על מנת לנצל כספית את נשלטי-האתר התמימים ( עלק) ובעלי הכיסים העמוקים (עלק )
ולסיכום, בל נשכח : הירקון זורם ונשפך לים / הזונות גם (-:
פור גוד

Re: הזנות בארץ הקודש

פור גוד • 30 באפר׳ 2014
כפול (:
שירהפרבר​(אחרת)
לפני 9 שנים • 6 במאי 2014

שירהפרבר​(אחרת) • 6 במאי 2014
[quote="GiaX Playing Rough"]
DomYar כתב/ה:
DomYar כתב/ה:

ותחשבו על זה

לא, לא כמות המלכות בתשלום ולא עצם קיומן כלל אינו מפריע.
נהפוך הוא, הן מאפשרות לאנשים עסוקים לפרוק את יצריהם בדרך בה הם זקוקים לכך.
בלי בלבולי מוח של מערכות יחסים ועירוב רגשות.
ביחס לאותן נשים צעירות שנכנסות לעולם הזה "ממקום רע" אוסיף -
לא כל אחת שמתהדרת בתואר "שירות לקוחות" יודעת באמת לתת שירות.
לא כל מוסכניק שמתקן את הרכב, באמת יודע מה הוא עושה, זה עדיין לא מונע מהם
לגבות מאיתנו תשלום, ולעיתים מופרז. אז?

במילים אחרות - לכל אחד שיקול דעת "ואיש הישר בעיניו יעשה"
**** באתר שאמור לגלות סובלנות ל"שונה" - יש מקום לשקול את תוכן הפוסט בטרם מעלים טרוניות כנגד קבוצה באשר היא.

צודקת!!!!!!