בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיסוננס של ״שולטת״

plathitude
לפני 10 שנים • 25 במאי 2014

דיסוננס של ״שולטת״

plathitude • 25 במאי 2014
עולם הבדס״מ ופנטזיה בכלל הוא לא בואה בטוחה או נפרדת מהמציאות שאנו חיים בו, למרות שתמיד נחמד לחשוב עליו ככה, כבריחה ואף כבריחה שמשדרגת קצת את המציאות כפי שאנו חיים אותו, שהקסם בו נראה מוגבל לפעמים.

הרבה זמן לא חוויתי שברון לב, מאז התיכון אולי, זה זכרון שנראה לי רחוק ומשהו שאף נראה לי תגובה ילדותית כזו לפרידה, ככה זה הרגיש רחוק ממני.
הפרידה ותחושת הניפוץ וההרס הרגשי שאני חשה תפס אותי בהפתעה, שבר אמיתי שהחזיר אותי למציאות נטולת קסם ופנטזיה.
הפנטזיה הפכה למרה, למשהו שנראה מחוץ להשג יד. מוצאת את עצמי שבורה ומרגישה נטולת הכח והשליטה אותו אני כל כך אוהבת ושאיתו כל כך נח לי.

שברון הוא מצב עלוב, פטתי, אנושי מאוד ו(מרגיש) חלש. כמה שאני משתוקקת לטיפה שליטה וחוזק..״שולטת״ בהגדרתי, מרגישה כמו שמרטוט, שונאת את עצמי עד שאני אהיה שוב במצב האופטימלי שלי.

אולם אני לא בהכרח מתארת כאן מצב יוצא מן הכלל ומעורר עניין בכלל. אפילו אפשר להגיד שאני לוקחת סיכון ופוגמת ומצננת את ה-desirability הדימוי שלי, זה לא קינקי-סקסי. it just is.

I'm only human, עם כל ההשלכות הבנאליות שיש לזה...
    התגובה האהובה בשרשור
Syat I Afterwind
לפני 10 שנים • 26 במאי 2014
Syat I Afterwind • 26 במאי 2014
מה את מתנצלת?
בתור בנאדם את מביעה את עצמך בכנות, ברגע של חולשה מסוג שמוכר, פחות או יותר, לכולנו כאן.
בתור שולטת את בוחרת להביע את עצמך כי זה חשוב לך, ולא רק כי זה מרצה את רצונותיהם של אחרים.

כל הכבוד, כי כבר ניצחת.

אם יורשה לי, אני מאחל לך שאף פעם לא תשנאי את עצמך, כי זה מערפל את הראיה שלך ומקשה עליך ללמוד מהניסיונות שלך, כואבים ככל שיהיו.
תאהבי את עצמך תמיד.
שוטלדנית
לפני 10 שנים • 26 במאי 2014

ואת

שוטלדנית • 26 במאי 2014
עדיין ילדונת, מותר כשולטת להביע כל רגש,
שולטת היא בת אדם.
מותר שהלב ישבר.
הכי חשוב לצמוח וללמוד.