צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצעת ייעול להפחת הטרדות

4X4​(אחר)
לפני 10 שנים • 11 ביוני 2014

הצעת ייעול להפחת הטרדות

4X4​(אחר) • 11 ביוני 2014
עלה לי רעיון,

הרי רוב הגברים כשהם שולחים הודעות ולא נענים - ואתן הנשים מוטרדות ומופצצות בהודעות חוזרות ונשנות!

מדוע שלא יהיה במרכת ההודעות היוצאות אפשרות (בהדגשה) - שיראו אם ההודעה התקבלה, וזהו...?

אם זה מוצא חן בעיניכם - אולי תפנו אתן הנשים לכלובי?
טכנית זה ממש שטויות - הוספת שורה בקוד התוכנה..

מה דעתכם?
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
מכיוון שלכלובי אין תוכנית זדונית ליירוט הודעות, למה בכלל שמישהו יחשוב שההודעה לא התקבלה? שלחת? תניח שמי שקבל אותה ראה. לא קיבלת תשובה? חכה עוד קצת, כי לא כולם חיים ליד המחשב במשך כל היום, ואם לא נענית, כנראה שסוננת.

וי קטן ליד ההודעה לא יתן שום ערך מוסף.
the rain song
the rain song • 11 ביוני 2014
בג'יי דייט נדמה לי היה את הקטע הזה שאפשר היה לראות אם ההודעה נקראה.
כך יכולתי להשלות את עצמי זמן מה עד שההודעה סומנה שנקראה והבנתי שבחרו להתעלם ממני....

מה זה משנה אם ההודעה נקראה או לא? אין תגובה אז אין תגובה.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 11 ביוני 2014
אחד מציע שיפור לכלל האוכלוסייה, כי הוא מאמין שיש בעיה כוללת
ואחרים אומרים לו למה הוא לא בסדר

אני לא בטוח שאפיינת את הבעיה נכון..
יש פה 2 תסריטים:
הצפה ממתריד סדרתי
הצפה מכמות גדולה של יוזרים
Patient dom​(שולט)

ל414

Patient dom​(שולט) • 11 ביוני 2014
כמה נאיבי לחשוב כך ,מלבד כמה טיפוסים שליליים ואולי מזיקים רוב "ההטרדות" כאן הן הטרדות לפי הזמנת הלקוח ,נו באמת זה חלק מהחיזור שנשים כל כך אוהבות אבל רק קמצוץ מודה שהוא אוהב להיות "מוטרד"....חחח[ושוב אינני בא לנקות את הפליליסטים.

Re: ל414

אדון סבלני כתב/ה:
כמה נאיבי לחשוב כך ,מלבד כמה טיפוסים שליליים ואולי מזיקים רוב "ההטרדות" כאן הן הטרדות לפי הזמנת הלקוח ,נו באמת זה חלק מהחיזור שנשים כל כך אוהבות אבל רק קמצוץ מודה שהוא אוהב להיות "מוטרד"....חחח[ושוב אינני בא לנקות את הפליליסטים.

אפרופו טיפוסים שליליים ומזיקים, אני אפתח בוידוי: מעולם לא סבלתי את הכתיבה שלך, והיא נראתה לי תמיד כשל אשמאי סוטה שלא מבין או מכבד נשים בשיט. ההתבטאות הזו שלך כל כך מחזקת את האסוציאציה שלי, כי עולה ממנה שאתה מאלו שלא מבינים, שכשאת אומרת לא את מתכוונת לזה.

אם מישהי לא רוצה לענות למישהו - הוא צריך להבין רמז ולהתחפף! הוא בטח לא צריך להטריד אותה עד שימאס לה או עד שהיא תשבר. אני לא מכירה נשים שחובבות הטרדות ובטח לא כאלו שמגדירות זאת כחיזור, כאשר המטריד הוא מישהו שהן לא מעוניינות בו.
    התגובה האהובה בשרשור
Patient dom​(שולט)

זאלו פילית

אינני מבין מדוע אשה עם רגשי נחיתות כל כך גדולים ואני מכיר היטב את סיפור חייך,הופכת תשובה למשהו אישי ולא מגיבה לגופו של עניין,ולגופו של עניין שום דבר ממה שכתבת איננו נכון,ומה שבטוח שאותך לא הטרדתי זה בטוח,אחרי אחרות אולי חיזרתי,ולא ידוע לי על תלונות מצידן.

Re: זאלו פילית

אדון סבלני כתב/ה:
אינני מבין מדוע אשה עם רגשי נחיתות כל כך גדולים ואני מכיר היטב את סיפור חייך,הופכת תשובה למשהו אישי ולא מגיבה לגופו של עניין,ולגופו של עניין שום דבר ממה שכתבת איננו נכון,ומה שבטוח שאותך לא הטרדתי זה בטוח,אחרי אחרות אולי חיזרתי,ולא ידוע לי על תלונות מצידן.

מכיוון שאני לא נוטה להסתובב בחברת קריפיים חסרי בינה, אין סיכוי שאתה מכיר את סיפור חיי, ובטח לא מכיר אותו טוב. אלא אם אתה מודה שאתה והחברים-שאלוהים-יודע-למה-הם-בקשר-איתך, עשיתם לי אאוטינג (לא שנראה לי שיכולים להיות לנו חברים משותפים), ואז זה כבר לטיפולו של כלובי.

אכן לא שלחת לי פניה, אבל אם היית מנסה, גם ככה היית מגיע לחסומים, אז זה היינו הך. ואלו לא רגשי נחיתות, אלא אפס סובלנות לאידיוטים ויצורים קריפיים.
Patient dom​(שולט)

זאלופית

לא אוכל לפתור בעיות שאת מעמיסה וממשיכה להעמיס מילדותך ,אתן את הכבוד לבן זוגך לשאת אותם

Re: זאלופית

אדון סבלני כתב/ה:
לא אוכל לפתור בעיות שאת מעמיסה וממשיכה להעמיס מילדותך ,אתן את הכבוד לבן זוגך לשאת אותם

נסה קודם לפתור את בעיות ההתיימרות חסרת השחר שלך, לפני שאתה מנסה לזהות ולטפל באלו של אחרים.