שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בנוגע לבאנר ״המיליונר״ שהעליתי באתר

פייה{O}
לפני 9 שנים • 17 ביוני 2014
פייה{O} • 17 ביוני 2014
המלט, אתה מתפרץ לדלת פתוחה.
טענותי לגבי מיזוגניה ושוביניזם לא הופנו כלפי המליונר המדובר אלא, כפי שציינתי, כלפי מוזינקה שהתבטאה בבוז, תוקפנות, ביטול והתנשאות כלפי נשים שסה״כ כתבו שצורם להם לראות החפצה בוטה של נשים.

את דעתי לגבי המליונר כבר כתבתי בצורה ברורה, אין צורך בפרשנויות ובחיפוש סאב-טקסט.
nickless

Re: בנוגע לבאנר ״המיליונר״ שהעליתי באתר

nickless • 17 ביוני 2014
קוהיבה כתב/ה:
שלום.

סליחה שלא יצא לי להגיב עד כה לפוסט שנכתב בנושא הבאנר שרכשתי באתר זה, אבל אני לא נוהג כמעט לשוטט בדפי האתר אלא אך ורק בכדי להשיב להודעות שאני מקבל. תשומת הלב שלי הוסבה להודעה בנושא הבאנר שרכשתי על ידי אחת מיושבות האתר ולכן אני פה, לכתוב לכן את הצד שלי.

בכנות מלאה אני אכתוב לכן שאם פגעתי באיזושהי צורה ברגשותיכן, עמכן הסליחה ואני מצר על כך.
אין ולא היתה בכוונתי לזלזל באף לא אחת מכן, נהפוכו, אני מרגיש לא נוח לפנות ולהתדפק על ״דלתות״ פרופיליכן. לכן, חשבתי לתומי, כי זו תהיה אפשרות מעניינת וג׳נטלמנית, לפרסם את קיומי, ולהניח לכן לעשות את שלכן. באם תבחרו לפנות, אשמח. באם לא, לא קרה דבר. כמובן שבכדי להעלות את סיכויי הפניה, פרשתי את נוצותי במלוא תפארת. אבל זו כבר הרצאה אחרת בנושא שיווק שלא אכנס אליה.

כעת אני מבין כי רגשות יושבי המקום נפגעו וכי דברי הובנו שלא בכוונת המפעיל. אם כן, סליחה והבהרה: איני רואה באף אחת מכן נערת ליווי או זונה או השד יודע מה. בהן צדק אני נשבע כי מעולם לא שילמתי על סקס, או שכרתי זונה. זה לא מרגש אותי. אותי מרגשת החברות, ההיכרות, השיחה והקשר. אני אכן אדם מאוד עשיר, אבל מעולם לא עשיתי שימוש בכסף שלי בכדי לפגוע, להעליב או להקטין אף אחת או אחד.

נכון, אני אדם נשוי, וזהו ענייני שלי. לחיי שותפות ונישואין יש עליות ומורדות ולעיתים השיגרה יכולה להכות במלוא כוחה בביטול כל רצון בייצר כזה או אחר של יחד. מאידך לא הסתרתי זאת. בחרתי להציג העובדה כי אני נשוי בכדי שלא לנטוע כל תקוות שווא בנשות האתר ולנסות ״לגנוב זיון״. אין לי עניין לגנוב דבר, כל שאני מחפש זו מישהי שלא מחפשת זוגיות אלא אך ורק הנאה הדדית. אני אדם מאוד ייצרי ותאוותן ולכן, אני מוצא את הדרכים שלי לחיות מבלי להכאיב לסובב בין אם אלו ילדי או אישתי.

הסיבות שהביאו אותי לאתר זה מגיעות מהמקום של הייצר והצורך לשמר סוג של חיות המתקיימת בי. אני לא נמצא הרבה בישראל, ובחו״ל למצוא מישהי לחוויה הדדית זה עניין מאוד פשוט. אלא שהתאווה האמיתית שלי היא השיחה, והשיחה בעברית. זו הסיבה שאני כאן, תאמינו או לא, תקבלו או לא, אני אומר פה את שלי. אני לא מתכוון לממן, להיות הספונסר, או השוגר דאדי של מי שאפגוש. ויחד עם זאת, אני מאוד אוהב את החיים ואת הטוב שיש בכוחי לממש ולכן מן הסתם, אני בוחר לשהות במלון הכי יקר או המסעדה הכי יקרה. אני גם אוהב לנסוע ברכבי יוקרה ולשבת בכיסאות הוי.אי.פי של קונצרטים. אז מה? מה זה אומר עלי למעט שזו זכותו של אדם שעבד יום יום מגיל 10? אם זה נקרא ״לקנות״ מישהי או להוריד מישהי לזנות, אז אני מניח שהעולם כולו חוטא כמותי.

שוב, אציין זאת במפורש. אני לא קונה, מממן, משלם או מוכן להיות השוגר דאדי של אף לא אחת. האם זה היה מספיק ברור בכדי לנסות וליישר את ההדורים? אני לא רואה באף לא אחת זונה או נערת ליווי, ואין בכוונתי לפגוע או להעליב. אני לא נשלט ולא שולט. אני פרוורט שאוהב את הקיצוניות המינית ומחפש את האחת שהפרוורטיות שבה היא צורך. בזאת תמה ההבהרה.

בברכה,

קוהיבה.

נ.ב.
לגברים שפנו אלי עד כה בשאלות האם הבאנר ״עובד״ או לא. הנה תשובה:
עד כה פנו אלי 94 נשים.
66 שולטות ו-28 נשלטות.
הבאנר עלה לי 400 ש״ח.
לדעתי, ורק לדעתי, זו דרך מאוד נעימה וג׳נטלמנית להציג את עצמך, ולהניח למין היפה לבחור האם הוא יפנה אליך, או לא.

LIKE!
לילימיי​(שולטת)

כל אחד והנוצות שלו.

לילימיי​(שולטת) • 17 ביוני 2014

במשחקי חיזור, כל אחד מבליט
את הנוצות הבוהקות שלו.
כסף, והרבה ממנו, הוא נוצה המושכת הרבה נשים.
זאת המציאות ואין סיבה להלחם בה.

מספיק לעמוד בפקק תנועה, באחת הערים המרכזיות (באזור השרון למשל)
ולראות נוצות עשויות מתכת, השוות לעיתים, כמו דירה קטנה.
הן גדולות, מנקרות עיניים, מאיצות מאפס למאה תוך שניה...
גם אם משתמשים בהן לנסיעה קצרה, מפתח הבית עד לסופר הקרוב.
מספיק לראות את מלחמת הסמארטפונים,
כדי להבין את התחרותיות בין אנשים, המחליפים מכשיר חדשות לבקרים
כי יש אחד חדיש יותר, דק יותר, מהודר יותר...
והרי כולם עושים את אותה העבודה.

כאן בכלוב, כמו בחוץ, גברים ונשים מצחצחים ומבליטים כל מני נוצות.
יש את נוצת האקדמיה. את נוצת הכתיבה הבוטה.
נוצת ההתנשאות. נוצת ההרמון.
נוצת הסאדיזם. נוצת המאזוכיזם.
נוצת הקליקה. נוצת הבדיקה.
נוצת ההתלהמות.

אני חייבת לציין, שבעיניי
הנוצה האחרונה, היא הפחות מושכת מכולן.
המוזה

נוצת ההתפייטות תהא הצבעונית מכולן

המוזה • 17 ביוני 2014
רבדיה וגווניה השונים יהיו יפים לעין ערוך.
נעמה לי כתיבתך כמגע נוצה עדינה ((-:
Patient dom​(שולט)
לפני 9 שנים • 18 ביוני 2014

לילימיי

Patient dom​(שולט) • 18 ביוני 2014
חברתי אם זה היה סיכום הנושא עשית את זה הכי טוב ,תגובה עם המון קילומטרז' של נסיון חיים. ובטח "בקן הקוקיה" פה
לילימיי​(שולטת)
לפני 9 שנים • 20 ביוני 2014

Re: נוצת ההתפייטות תהא הצבעונית מכולן

לילימיי​(שולטת) • 20 ביוני 2014
מוזינקה כתב/ה:
רבדיה וגווניה השונים יהיו יפים לעין ערוך.
נעמה לי כתיבתך כמגע נוצה עדינה ((-:

נוצה עדינה,
היא מענגת וגם מטריפה.

הכי כיף icon_smile.gif
לילימיי​(שולטת)

Re: לילימיי

לילימיי​(שולטת) • 20 ביוני 2014
אדון סבלני כתב/ה:
חברתי אם זה היה סיכום הנושא עשית את זה הכי טוב ,תגובה עם המון קילומטרז' של נסיון חיים. ובטח "בקן הקוקיה" פה

אם יש נסיון חיים ולא משתמשים בו,
הוא לא שווה כלום.

(תמיד הייתי טובה בסיכומים icon_smile.gif )
Patient dom​(שולט)

לילמיי

Patient dom​(שולט) • 20 ביוני 2014
משפטנית?? את בסיכומים אני בהופעות
נקיון אא​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 7 באוג׳ 2014

Re: קוהיבה

נקיון אא​(לא בעסק) • 7 באוג׳ 2014
דיווינה כתב/ה:
ולמרות כל הבאזזזז הבאנר עדיין מככב.... אז מה זה אומר? מה לעשות אבל עם כל הכבוד, יש בזה הזנייה )מלשון זנות)של סוג יחסים שאני אוהבת ומוצאת בהם דרך חיים וסיפוק רב ולא רק מיני. כן בעיני זה נודף ריח של דנות והצעה מהזן הנמוך ביותר. זכותך כמובן ושיבושם לך . ואגב אני האחרונה מבין המלכות שתאמר לך שלהתפנק ולקבל "הטבות" מתנות וכו' זה לא כיף. זה כיף נחמד ומחמיא בכלל ובתור שולטת בפרט. על כל פנים בהצלחה אין ספק שאדם מלא תשוקה לחיים כמוך באמת יעשה את הכל.

כמה שאת צודקת את תמיד צודקת מגיע לך מלא מתנות מכובדות מגיע לך הכל עפר לרגלייך
את המלכה הכי מיוחדת והכי שווה
נקיון אא​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 7 באוג׳ 2014

Re: קוהיבה

נקיון אא​(לא בעסק) • 7 באוג׳ 2014
דיווינה כתב/ה:
ולמרות כל הבאזזזז הבאנר עדיין מככב.... אז מה זה אומר? מה לעשות אבל עם כל הכבוד, יש בזה הזנייה )מלשון זנות)של סוג יחסים שאני אוהבת ומוצאת בהם דרך חיים וסיפוק רב ולא רק מיני. כן בעיני זה נודף ריח של דנות והצעה מהזן הנמוך ביותר. זכותך כמובן ושיבושם לך . ואגב אני האחרונה מבין המלכות שתאמר לך שלהתפנק ולקבל "הטבות" מתנות וכו' זה לא כיף. זה כיף נחמד ומחמיא בכלל ובתור שולטת בפרט. על כל פנים בהצלחה אין ספק שאדם מלא תשוקה לחיים כמוך באמת יעשה את הכל.

כמה שאת צודקת את תמיד צודקת מגיע לך מלא מתנות מכובדות מגיע לך הכל עפר לרגלייך
את המלכה הכי מיוחדת והכי שווה