לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נקיונות - סיפור קצר

phoenix_remind​(מתחלף)
לפני 9 שנים • 10 ביולי 2014

נקיונות - סיפור קצר

phoenix_remind​(מתחלף) • 10 ביולי 2014
‘כן, חלק, כמו הקודם. ואת בטוחה שהוא מעל 18 כן?’. אנה מקשיבה לקול בצד השני של הקו ומהנהנת.
‘מצוין, תודה, אז שיגיע בשמונה’.
בשמונה בדיוק נשמעת דפיקה מהוססת בדלת. אנה מסיימת עם השפתון, בוחנת את עצמה במראה ומחייכת. היא מסתובבת ומביטה שוב לאחור במראה, מרוצה ממה שהיא רואה. בלי למהר היא צועדת אל עבר הדלת ופותחת אותה. בצד השני עומד נער בלונדיני חמוד. ללא מילה היא מורה לו להיכנס וסוגרת את הדלת.
‘אתה בטוח שאתה בן 18? אתה ממש לא נראה’.
‘כן, אני יכול להראות לך תעודה אם את רוצה.’
‘איך קוראים לך?’
‘יאן.’
‘נעים מאוד יאן, אני אנה.’
אנה מעבירה עליו מבט בוחן, מכפות הרגליים ועד הראש. כשהיא מגיע לעיניים ונעצרת, יאן מסמיק ומשפיל מבט. היא מרימה את הסנטר שלו עם אצבע אחת ומסתכלת ישר לתוך עיניו. אחרי רגע או שניים היא מורה לו באצבע להסתובב וממשיכה לבחון אותו. הוא גבוה מעט ממנה, גופו עדיין נערי ועם זאת אפשר כבר לראות סימני שרירים והתרחבות בכתפיים. הטוסיק שלו עגול ומעוצב.
‘יאן, איך אתה בלנקות בתים?’
‘טוב.’
‘אני שמחה לשמוע. תסתובב אלי בבקשה.’
יאן מציית. התנועות שלו קצת מקוטעות, כאילו משהו בתוכו מתנגד להוראות של אנה.
‘יאן, אל תפחד. לא יקרה שום דבר רע. אני רק רוצה שתנקה לי את הבית. הכל יהיה בסדר. כבר עשית את זה בעבר נכון?’
‘כן, פעם אחת.’
‘יופי, אז אתה יודע שאין לך מה לדאוג.’
אנה מושיטה לו חוטיני.
‘קח את זה, לך לחדר השני ותלבש את זה. אחר כך תחזור לפה ותתחיל לנקות. הדלי והסמרטוט שם בפינה.’
כשיאן חוזר, אנה כבר שכובה על הספה. היא מפנה אליו מבט. החוטיני הקטן והשחור בקושי מחזיק את הזין שלו, שעומד מעט.
‘אני רוצה שתסיר אבק, אחר כך תטאטא בכל הבית ובסוף תשטוף. באמבטיה צריך לשים לב במיוחד אז קרא לי כשאתה מגיע לשם.’
יאן מהנהן, נבוך, ומתחיל במלאכה. אנה מתיישבת על הספה עם ספר ומדי פעם מעיפה מבט, מסתכלת על הישבנים שלו ואיך הוא מנקה. לעיתים היא מעירה לו על הניקיון או אומרת משהו בעל גוון מיני.
‘כמה פעמים כבר יצא לך לנקות בתים ככה?’
‘זו הפעם השניה שלי.’
‘ואתה נהנה מזה?’
‘זה קצת מביך אבל הכסף טוב.’
‘למה מביך? אין לך מה להתבייש בזין שלך. אני רואה אותו מציץ שם והוא ממש בסדר.’
יאן מסתכל למטה ורואה שהזין שלו יצא מהחוטיני. הוא מסדר אותו בחופזה, כדי שלא יראו אותו, אבל החוטיני קטן מדי בשבילו.
‘אל תסתיר, אני אוהבת לראות אותו. חוץ מזה אני רואה שזה קצת מרגש אותך. אולי אפילו אטפל בו אחר כך.’
יאן, מבויש, חומק לחדר השני כדי להימלט מההערות של אנה. היא מחייכת.
לאחר כמה דקות יאן מגיע לאמבטיה ושואל את אנה מה לעשות.
‘מבחינתי ניקיון האמבטיה הוא החלק הכי חשוב של ניקיון הבית. אני רוצה שממש תקרצף את פנים האמבטיה כמה פעמים. בגלל שזו הפעם הראשונה שלך כאן אני אסתכל לראות אם יש מה לשפר.’
הוא מתחיל לנקות, מאוד מודע לכך שהיא בוחנת אותו מאחור בכל פעם שהוא רוכן קדימה לנקות את האמבטיה. הוא משתדל שתראה כמה שפחות אבל זה קשה בגלל שהחוטיני מאוד קטן. אנה מתקרבת אליו בזמן שהוא מתכופף לנקות חלק רחוק באמבטיה ושמה יד על הגב שלו.
‘טוב מאוד אבל נראה לי שיש שם חלק שפיספסת.’
בזמן שיאן מנקה את החלק אליו הצביעה הוא מרגיש אותה מסיטה את החוטיני מעט ואז מתחילה לעסות לו את החור של הטוסיק עם חומר קריר ונוזלי. הוא משתדל להתעלם.
‘נעים לך?’, היא שואלת.
הוא שותק, לא יודע מה להגיד.
‘אל תתביש, תגיד לי מה אתה מרגיש. זה נעים?’
‘כן.’
‘תרפה את השרירים, זה יהיה לך אפילו יותר נעים.’
אנה ממשיכה עם העיסוי בעוד היד השניה שלה מלטפת לו את הגב.
‘תמשיך עם הניקיון’, היא לוחשת לו באוזן תוך כדי ליקוק.
יאן מרגיש לחץ בחור של הטוסיק ואז משהו קר חודר פתאום פנימה. הוא צועק בהפתעה.
‘שששש, אל תדאג, תמשיך לנקות’, היא מרגיעה אותו.
‘מה את עושה?’
‘שששש...תרגע. אף פעם לא חדרו לך לטוסיק עדיין, נכון?’
‘כואב לי.’
‘אני יודעת, אל תדאג. זה תיכף יעבור. רק תרפה את השרירים. אני כל כך אוהבת לזיין נערים בתולים בטוסיק. שששש...’
‘מממ...ילד בתול שלי. איזה טוסיק צר יש לך. ממש נעים לחדור אליו. אל תדאג, בסוף תתרגל. עם טוסיק כמו שלך אני בטוחה שעוד הרבה ירצו לזיין אותך.’
אנה מתחילה לנוע קדימה ואחורה. יד אחת אוחזת ליאן במותן והשניה מלטפת לו את הגב. התנועות שלה עדינות ואיטיות.
‘ממש כיף לי לראות אותך נחדר בפעם הראשונה. אתה מבולבל חמוד שלי?’
‘כן, את יכולה בבקשה להפסיק?’
‘מה מבלבל אותך חמוד?’
‘אני לא אוהב שאת חודרת אלי לטוסיק.’
‘המממ...ילד מתוק שלי. אל תהיה נבוך, אני מזיינת את כל המנקים שלי, ועכשיו תורך. הטוסיק שלך ממש ביקש את זה מהרגע שנכנסת ואתה כל כך חמוד עם איך שאתה לא יודע איך להתמודד עם זה.’
אנה ממשיכה לזיין את יאן ולעשות קולות מרגיעים.
‘אתה רוצה יותר חזק חמוד?’
‘לא, בבקשה לא.’
‘טוב, אז אולי בפעם הבאה.’
אנה מוציאה את הדילדו מהטוסיק של יאן.
‘רוצה לראות לי את הכוס?’
‘כן.’
‘אז כנס לאמבטיה.’
יאן נכנס פנימה. אנה מתפשטת ונעמדת מעליו. היא לוקחת את היד שלו ושמה אותה על הכוס שלה.
‘לטף אותו.’
הוא מלטף, קצת בהססנות.
‘אל תפחד, אתה יכול ללטף.’ היא אוחזת ביד שלו ומנחה אותה, לוחצת על האצבע האמצעית שלו עד שהיא נכנסת לכוס ועוצמת עיניים.
‘כן, ככה זה נעים’, היא לוחשת. יאן ממשיך ללטף ביתר ביטחון עד שאחרי כמה דקות הוא מרגיש זרזיף של שתן יורד במורד האצבע שלו עד הזרוע, ואז למטה אל הגוף. הוא מוציא במהירות את האצבע. אנה פוקחת עיניים ומחייכת.
‘אל תפסיק, זה רק פיפי. הנה, תראה’, ופתאום פורץ זרם חזק שמרטיב את כולו, כמה טיפות פוגעות לו בפנים. אנה נאנחת בהנאה ומחייכת.
‘אתה רואה? לא קרה כלום’. היא לוקחת את הראש שלו ומצמידה אותו לבטן שלה. הכוס הרטוב שלה מתחכך לו בלחי.
‘נכון שזה היה כיף?’, היא שואלת. ‘עכשיו אני רוצה שתנשק את הכוס שלי.’
יאן מסובב את הראש ומנשק אותו.
‘לא ככה, אתה כבר ילד גדול, אתה יכול להכניס את הלשון.’
הוא מהסס מול הכוס שלה, והיא מרגישה את הנשימה שלו עליו לכמה רגעים. היא אוחזת בראשו ומקרבת אותו בעדינות לכוס שלה.
‘לקק חמוד ‘.
יאן מתחיל ללקק ואנה מרגישה את הלשון החמימה והחלקלקה שלו בהתחלה על השפתיים ואז בפנים. הלשון שלו עולה ומסתובבת סביב הדגדגן שלה והיא מרגישה עיקצוצים נעימים בכל הגוף.
‘יופי, חמוד, בדיוק ככה.’
יאן ממשיך ואנה מרגישה את האורגזמה נבנית באיטיות בין הרגליים שלה. הכוס שלה נרטב עוד ועוד והרגליים שלה מתחילות לרעוד. לפתע היא צועקת ויאן מרגיש את הידיים של אנה מתהדקות לו על אחורי הראש, מוחצות את הפנים שלו לתוך הכוס שלה. אחרי האורגזמה אנה לא מצליחה להחזיק יותר את המשקל שלה ומתמוטטת לישיבה מולו. היא מחבקת את יאן ומלטפת לו את השיער.
‘יופי ילד חמוד, בדיוק ככה.’
    התגובה האהובה בשרשור