סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איגוד המאסטרים הישראלי גאה לבשר על סיום קורס ט"ז -הודעת

amirdom​(שולט)
לפני 9 שנים • 11 באוג׳ 2014

איגוד המאסטרים הישראלי גאה לבשר על סיום קורס ט"ז -הודעת

amirdom​(שולט) • 11 באוג׳ 2014
הודעת דובר - לפרסום מידי

איגוד המאסטרים הישראלי גאה לבשר על סיומו של קורס ט"ז
טקס חלוקת השוטים יערך ביום חמישי ה-14/8 הציבור מוזמן

איגוד המאסטרים הישראלי גאה לבשר על סיומו של הקורס ה-16 של מאסטרים מוסמכים. במסגרת הקורס שנמשך שלושה חודשים רצופים עברו החניכים לימודים תאורטיים ומעשיים מבוקר עד ערב בנושאי קשירות, הצלפות, השפלות, אפטיר קייר, וטיפול כולל בנשלטות באשר הן.

השנה אף הוכנסו לחומר הלימוד מספר קורסים כגון קורס לינגוויסטיקה הנותן לחניכים כלי פתיחה והיכרות מוצלחים יותר מ-"על ארבע כלבה!" שהוכח באופן אמפירי כי אינו יעיל יותר; קורס מחוות (שכלל למשל את איך להגיש נכון את הטישו בזמן פרידה), וכן השתלמות בצילום סאביות ערומות וטשטוש פנים.

הקורס יסתיים רשמית ביום חמישי הקרוב ה-14/8 בטקס מרשים בו כל בוגרי הקורס יפגינו בפני הקהל את ביצועי הגמר שלהם ויקבלו כומתות, כנפיים שוטים מהודרים והחשוב מכל, תעודות רשמיות, אשר מעתה והלאה יעידו כי הם "שולטים אמיתיים". הציבור מוזמן.

"במחזור החדש שסיים זה עתה ראינו כישרונות מיוחדים, כמו למשל מאסטר ז. שהצליח להשיג סימטריית סימנים מושלמת על שני ישבנים, או אדון ח' שהפגין יכולת קשירה וריתוק שלוש סאביות בשלוש דקות בלבד". אמר יו"ר ראש הארגון, דומאסטר.

דומאסטר, יו"ר הארגון אף מנצל את ההזדמנות ומעודד את ציבור הנשלטות למיניהן לבקש ואף לדרוש בתוקף תעודת חבר מטעם האיגוד. "הגיעו לאוזנינו שמועות כי מסתובבים מתחזים שחלקם הם נפלים מהקורס, חלקם אפילו לא עמדו בדרישות הסף אשר מציגים את עצמם כשולטים אמיתיים. ומוסמכים. חשוב להדגיש, רק בעל תעודת מאסטר מוסמך עם לוגו וחותמת של איגוד המאסטרים הישראלי המעידה כי המחזיק בה סיים את הקורס הקשה והוא משלם דמי חבר שנתיים לאיגוד, הוא ורק הוא יכול לכנות את עצמו שולט אמיתי ורציני".

איגוד המאסטרים הישראלי הוקם בשנת 1998 מתוך מטרה לעשות סדר בתחום ומהווה איחוד של שלושת שלושת ארגוני השולטים - ארגון השולטים האמיתיים, ארגון השולטים עם 12 שנות ניסיון ואת ארגון השולטים האמיתיים עם 12 שנות ניסיון, הרגע חזרתי מחו"ל. הארגון אחראי על הסמכת מאסטרים (לאחר שעברו את הקורס) מארגן כנסים, השתלמויות וכן הלאה.

---
שמעתי על מישהו שמציע קורס סאביות ולא הצלחתי להתאפק. אני מבקש סליחה מראש ממנו ומכל מי שמוצא את עצמו נפגע. [align=center]
    התגובה האהובה בשרשור
Foxy LAB​(נשלטת){Alatar }

נהדר

Foxy LAB​(נשלטת){Alatar } • 11 באוג׳ 2014
בעברי הרחוק, יצא לי לקבל טלפון מאדם שהציג עצמו כחלק מקבוצת מאסטרים בד'אנגן. הוא שאל אותי אם אני מעוניינת לקחת חלק במופעיים יחודיים, הכוללים התעסקות מסיבית עם החלקים הפחות נעימים של הנפש. כשהשבתי לשלילה וניסיתי להבין מי אחראי לכול הבדיחה, מצאתי את עצמי שואלת בתמימות יתרה: "מאסטר? מי הסמיך אותך להיות כזה?"

עכשיו אני ממש רגועה כשנפתרה התעלומה, וכעת בבואי לסשן סאדו מאזוכיסטי האמור כולו להתנהל על פי ספר החוקים הנוקשה של הקהילה, אוכל פשוט "לבחור" מבין הבוגרים הטריים את ה"מאסטר" שמבין התמחויותיו ושלל ציוניו יעלה על רצונותיי האישים , ממש כמו שנשלטים בוחרים לאיזה מלכה ללכת, ולא אצטרך להגיע למפגש ולהרגיש כמו בראיון עבודה.

מצחיק איך ש"תעודה " פשוטה מסדרת את הכול לא?

קורס סאביות.. פחחחח
כאילו שמישהו צריך ללמד אותך איך לבטא צורך אינדיודואלי.
4X4​(אחר)

ואולי

4X4​(אחר) • 11 באוג׳ 2014
באמת הגיע הזמן לקורס שכזה?..
ללללא​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 12 באוג׳ 2014
ללללא​(לא בעסק) • 12 באוג׳ 2014
מזכיר לי ציטוט של מישהו שלמד איתי והרסתי את תמימותו icon_cool.gif ,
לאחר כמה חודשים אינטנסיביים אמר לי-
"בסכה רציתי לעשות תואר ב*** ויצאתי עם תואר בסאדיזם"
לגולאס​(שולט)
לפני 9 שנים • 13 באוג׳ 2014

איזו בדיחה!!

לגולאס​(שולט) • 13 באוג׳ 2014
ומי הסמיך את המורה בדיוק?
חחח
ממש מוסד עם הסטוריה.
shaydav​(שולט){TomahDav}
לפני 9 שנים • 29 באוג׳ 2014

האמת שזה לא רעיון כזה רע...

shaydav​(שולט){TomahDav} • 29 באוג׳ 2014
בתקופה הנאנדרטלית, בערך שאני נכנסתי לתחום היו מעט מאד אנשים שהיו מוכנים לחלוק, אבל כשהם חלקו הם נתנו את כל כולם.
ואני לא העזתי לעשות משהו לפני שלמדתי אותו על בוריו.
לא להצליף, לקשור ובטח ובטח שלא מדיקל.
לאורך זמן, למדתי והתפתחתי , ואני אף מעביר את הידע הלאה למי שמבקש במסיבות, ולכאלו שרוצים בסדנאות ובאופן פרטני.
היה נחמד אם היה מקום בו אני יודע שניתן ללמוד דברים.
ולא לראות ''שולטים'' ''שולטות'' לכאורה אוחזים בשוט, חגורה, חבל או מחט עושים יותר נזק מתועלת.
לא, אין זה לומר שאני את חלקי בטעויות לא עשיתי, אך תיקנתי את מה שיכולתי, ומה שלא ניסיתי והתנצלתי.
אבל אם יהיה מקום שידריך את השולטים והשולטות לעתיד לבוא, במיוחד עכשיו שהסטייה הזאת הפכה לסוג של מיינסטרים מה שמשמח אותי, אבל פחות משמח לראות כל מני פוחזים אוחזים בשוט לפני שהם יודעים מה הנזק שהם יכולים לעשות עימו.