לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כספומטים

מיתוסית​(שולטת)
לפני 9 שנים • 19 באוג׳ 2014
מיתוסית​(שולטת) • 19 באוג׳ 2014
פוג, קודם כל תירגע.
לא צריך להשתמש באותה אות מיליון פעם כדי להבהיר נקודה.

אני אשמח אם תספר לי למה אתה משלם על בחורה בדייט ראשון או בכלל (בהנחה שאתה עושה זאת), גם ובמיוחד אם ברור לך שהדייט הראשון הוא גם האחרון.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 19 באוג׳ 2014
כחולית כתב/ה:
פוג, קודם כל תירגע.
לא צריך להשתמש באותה אות מיליון פעם כדי להבהיר נקודה.

אני אשמח אם תספר לי למה אתה משלם על בחורה בדייט ראשון או בכלל (בהנחה שאתה עושה זאת), גם ובמיוחד אם ברור לך שהדייט הראשון הוא גם האחרון.

כבר הרבה זמן לא הייתי בדייט, אבל בעיקרון, אצלי זה די פשוט, אני חושב: אני משלם על בחורה כי היא רוצה, וכי זה נותן לה להרגיש מיוחדת, ובכך זה מעורר את הליבידו שלי ומעניק קצת משמעות לחיי - שהיא מרגישה מיוחדת ממעשיי. זה גורם לחיבור.

וגם ההיפך טוב: אם היא דורשת לשלם עליי, ומרגישה בכך עליונות עליי, ומיוחדת ככה. גם טוב.

אצל כספומטים אני מניח שזה אותו הדבר, רק קינקי יותר: היוא מרגישה בשליטה, ביכולת ניצול, והכספומטים האנושיים זה מעורר את הליבידו ומגרה אותם מינית, הסיטואציה, ההשפלה וכו'.

אבל, כפי שאמרתי: הכל סבבה בעיניי. לא מבין למה אנשים פוסלים את זה.
מיתוסית​(שולטת)
כי יש תחושה שזה לא מהמגיע מהמקום הזה, שהז לא קשור בכלל לשליטה או לג'נטלמניות.
שהנשים הללו פשוט מנצלות את הבדסמ כדי לנצל גברים כספית בלי שום אג'נדה מאחורי זה ובלי לספק תמורה.
לא מדובר במשהו שהוא חלק ממערכת יחסים.
כמו כן, נראה שיש הרבה יותר נשים שרוצות לנצל כספית נשלטים, מאשר נשלטים שרוצים להיות מנוצלים כספית.
Ashba​(נשלט)
Ashba​(נשלט) • 19 באוג׳ 2014
כחולית כתב/ה:
כי יש תחושה שזה לא מהמגיע מהמקום הזה, שהז לא קשור בכלל לשליטה או לג'נטלמניות.
שהנשים הללו פשוט מנצלות את הבדסמ כדי לנצל גברים כספית בלי שום אג'נדה מאחורי זה ובלי לספק תמורה.
לא מדובר במשהו שהוא חלק ממערכת יחסים.
כמו כן, נראה שיש הרבה יותר נשים שרוצות לנצל כספית נשלטים, מאשר נשלטים שרוצים להיות מנוצלים כספית.

זאת גם התחושה שלי
חבל שיש נשים שלוקחות משהו יפה כמו הערצה והתמסרות של נשלט
ועושות ממנו רווח ציני
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 19 באוג׳ 2014
אני בטוח שיש גם יותר נשים שרוצות שישלמו עליהם בדייט, מאשר גברים שרוצים לשלם (:.
זה עדיין לא הופך את זה לפסול
מיתוסית​(שולטת)
אבל זה מה שאני מנסה להסביר לך- זה לא אותו דבר.
ואני, אישית, חושבת שיש הבדל משמעותי בין גבר שמשלם על אישה בדייט בגלל מוסכמות חברתיות (כנראה שזו הסיבה העיקרית, אבל יש גם סיבות אישיות) קפה של 15 שקל, לבין גבר שמשלם על אישה ארוחה שלמה, מגפיים ב- 600 שקל, סיגריות וכו וכו ולקרוא לזה "שליטה" מבלי שהוא מעולם לא ראה אותה כ"דמי רצינות" או כהתנייה לפגוש אותה (?!) וכדומה.

אני, לדוגמה, כשאני יוצאת לדייט, אני כן מצפה שבדייט הראשון הגבר ישלם עליי, אבל זה לגמרי בסכום צנוע של עד 20 שקל שתייה. מעולם לא הזמנתי לאכול משהו, לדוגמה. לא רוצה להרגיש שאני מנצלת. אם הקשר ממשיך, גם אני מציעה ואכן משלמת בהמשך.

אם יש לי נשלט או בנזוג ובהמשך הוא ירצה לפנק אותי בדברים חומריים, אז סבבה ולגיטימי כשזה חלק מהקשר, לא כשזו התנייה או בתחילתה קשר עצמו ולא מדובר בסכומים סמליים.
בכלל, אני נגד הרעיון הזה.

זה כמו כאלה שירצו נשלט שהוא רק נהג או רק עבד ניקיון, ובאמת- ברור שזה לא מגרה אותן מינית ושזו הסיבה שהן הגיעו לבדסמ, נכון? icon_wink.gif

זה יותר גרוע בעיניי ממלכות בתשלום- שזה דווקא לגיטימי. שם גבר יודע בדיוק כמה הוא משלם ומה הוא מקבל בתמורה. הדברים ברורים ואין שום ניצול. אתה משלם תמורת שירות.
זאת לעומת נשים שהן סוג של מלכות בתשלום בהסוואה שאתה לא יודע שהן כאלה עד שאתה לא מגלה את זה במקרה לאחר שהתחילו כבר גישושי היכרות.

זה דומה בעיניי לללכת לפאב, להכיר בחורה שמתחילה איתך, אתם מדברים והכל סבבה, אתה אולי מזמין אותה לאיזה דרינק ואז היא מציעה לך ללכת לבית שלך. שמח וטוב לבב, אתם באים לבית שלך, נכנסים למיטה עירומים ושניה לפני שהיא באה לרדת לך, היא אומרת לך: אה, מותק, אם אתה רוצה שאני אמשיך, תשלם לי 450 שקל.. תודה icon_smile.gif

נראה מה תחשוב אז icon_wink.gif
דוכיפת​(נשלט)
לפני 9 שנים • 20 באוג׳ 2014
דוכיפת​(נשלט) • 20 באוג׳ 2014
וואו
כמה בלה בלה בלה.
יש ענף שלם בסטיתנו הנקרא "money slavery" Financial Domination""וכדומה.נשים שכל מה שהן מבקשות זה כסף או מתנה מ-wish list
והן בתמורה לכל היותר נותנות סשנים וירטואלים.
ויש כאלה,לא מעט שזה הענין שלהם מסיבות אלה ואחרות.אחרת איך תסבירו את ה מספר הגדול של המפרסמות.ראה יוטיוב למשל.
אז ארכיאולגיות תפקידן לחפור,אבל בסופו של דבר נאמר ע"י זיאולוגים ידועי שם-ירצו יאכלו לא ירצו..
וכל השאר בלה בלה בלה
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 20 באוג׳ 2014
כחולית, או, אז יש לי כמה דברים להגיד על הדברים שאמרת (:

ראשית - אנחנו מדברים פה אולי בשני רבדים שונים, וחבל. אצלי לפחות (ואני בטוח שגם אצלך), יש פער בין "אני לא אעשה את זה, זה לא מתאים לי" לבין "זה משהו שנתפס בעיניי לא לגיטימי מבחינה מוסרית". בתגובה שלך ערבבת בין השניים, זה לא כלכך פייר.

אישית - גם אני לא אהבתי כלכך לשלם במסעדות בדייטים, בגלל שבדרך כלל אשה שרוצה שאשלם עליה בדייטים, יש לה כנראה בראש דעות על יחסים בין גבר לאישה שלא מתאימות לי, והיא לא האשה בשבילי. יש כמובן יוצאות מן הכלל מהממות. ואני גם לא אהיה כספומט אנושי. בגלל שלהיות כספומט אנושי זה לא הקינק שלי - למרות שאני נשלט אני כן אוהב להיות בפוקוס קצת, ובטח שלא יתעלמו ממני.

הויכוח לדעתי הוא רק על השני של התגובה שלך, האם זה לגיטימי מבחינה מוסרית? האם הנשים האלה בקטע של בדסם, או סתם מנצלות רעות, יפיפיות וחסרות לב שרק רוצות לקחת לנשלטים חסרי אונים את מיטב כספם, לקנות להן נעליים ושמלות מיני? לנצל את היופי המסנוור שלהן, ואת הנשיות והחושניות החודרת שלהן, להפוך אותם לנשק ולקחת מנשלט, שאינו יכול לעמוד בפניהם ומרכין את ראשו, לקחת ממנו את חלומו, לרסק אותו, ולדרוך עליו בנעלי העקב המעוצבות, שנקנו בכספו/כספהין רק בשביל לטופף מעליו לקרבן הבא?

ובכן, אולי. אבל מי אמר שזה לא בדסם? icon_smile.gif

ותתפלאי לדעת כמה להיות מנצלת פיננסית אמיתית זו עבודה קשה, עם המון ניואנסים שצריך לחיות אותם.
ראי למשל את
https://www.youtube.com/watch?v=Hd2IIe2XZ8o

לסיכום, מי אנחנו שנחליט מה כן לגיטימי בזה ומה לא? מי אנו שנחליט איפה עובר הגבול בדיוק? מתי היא *מתאמצת מספיק* כדי שזה יהיה בסדר? זה נשמע לי לא לעניין...
שוטרת*
שוטרת* • 20 באוג׳ 2014
כחולית כתב/ה:

ההבדל הוא שאתה משלם על ארוחה כחלק ממערכת יחסים או פוטנציאל למערכת יחסים. בהמשך תעשה מנתינה וסביר להניח שתהיה הדדיות והיא גם תשלם עליך.

פה אנשים מספרים שיש דרישה מ"מלכות" לשלם עוד לפני שנפגשו על טייק אווי, סיגריות, טוקמן וכו, ומהר מאוד גם לרכוש נעליים וכל דבר אחר.
המתנה לא באה ממך, אלא מדרישה ואם זה קבוע, אז מערכת היחסים הופכת למבוססת על ניצול כספי.

אני יכולה לספר לך גם על דרישה מ"מלכה" (שונאת את המלה הזו) מעבד פוטנציאלי, שמעולם לא נפגשו וסיכוי גדול עוד יותר שגם לא היו נפגשים לעולם, להגיע עד ביתה (עיר אחרת ולא קרובה בעליל), רק כדי לגלות שם שקית זבל שהיה צריך לזרוק לפח. אני מניחה שבעיניים וניליות-גם זה היה נחשב לניצול. בעיניים אחרות אני יכולה לפרט לך על ריגוש מאוד גבוה משני הצדדים.

רק לחדד את העניין הזה שלא כל דרישה מחייבת פגישה+חיבוק אפטרקייר אחרי אקט מסויים. יכול מאוד שהוא מחפש תחושת השפלה למשל,ושאולי מה שהכי משפיל אותו, זה לתת כסף ולהרגיש שהצד השני לא חש בשום התחייבות כלפיו בעקבות זאת?

***נ.ב- גבר באשר הוא גבר חייב להיות ג'נטלמן. מן הנימוס שהוא יזמין את האשה שאיתו מבלי קשר להיותו ונילי או בדס"מי, בלי קשר להיותם נשואים/חברים/יזיזים/מכרים!****
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 20 באוג׳ 2014
אולי במקום לחשוב שיש הבדלים בין המינים, עדיף להבין שאנשים מרוששים רוצים שישלמו עליהם?
אנשים שיש להם כסף לרוב נהנים להראות שהם עצמאיים
אנשים שאין להם כסף מספרים סיפור ואז מבקשים שתשלם