ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ווניליות בתחפושת

A v​(שולט)
לפני 9 שנים • 29 באוג׳ 2014
A v​(שולט) • 29 באוג׳ 2014
די הרבה הכללות

ולטעמי רחוקות ממה שעושה אותה שולטת או לא.

יש מצב שאתה פגוע מחוסר היענות? מחוסר יחס? מכמות בלתי נסבלת של זונות בתשלום?

כשתמצא את האחת אתה צריך לזכור שאם בחרת להתמסר לה ולרצונותיה.

והיא לא כלי לשימושך..היא לא כאן כדי להגשים לך פנטזיות.. הפוך גוטה הפוך..
DanaDomme​(שולטת)

או בקיצור

DanaDomme​(שולטת) • 29 באוג׳ 2014
בוא נסכם שאישה שמחפשת את כל מה שאתה לא אינה דומיננטית icon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
הדורבנים​(נשלט)

Re: או בקיצור

הדורבנים​(נשלט) • 29 באוג׳ 2014
DanaDomme כתב/ה:
בוא נסכם שאישה שמחפשת את כל מה שאתה לא אינה דומיננטית icon_smile.gif

פששש שאת מוצלחת...
SlaveToPrincess
לפני 9 שנים • 31 באוג׳ 2014

מה כן ומה לא

SlaveToPrincess • 31 באוג׳ 2014
יש לי גבולות.
מי שחושבת שבגלל שזה פמדום נשלטים הם הסמרטוטים שלה גם טועה טעות מרה וגם לא תמצא את זה בי. כן, שמעתי את הכעס של כמה מהן וחבל, למרות שלא היו צריכות לכעוס, אבל כנראה זה פגע בהן אולי באגו או במקום אחר אז החליטו להפנות את הכעס כלפי ולומר לי כל מיני דברים שאולי הן יכולות לומר לנשלט שלהן אבל אני לא הנשלט שלהן, ונראה לי שהן מסכימות שטוב שכך אז מוזר שהן מתנהגות אחרת למרות הכל... מעניין למה

לא... יש לי גבולות. כחלק מהגבולות שלי שלמרות שאני ממש יכול להיות מסור אבל זה למישהיא שבעצם דומיננטית, כן, לפי ההגדרות שלי שכן מותר לי להגדיר למי אני נמשך ולמי בעצם לא או שלא בקטע של פמדום. בשבילי אלו ווניליות ועליכן או לכבד את זה או פשוט להתעניין במישהוא אחר. אבל בקיצור, מי ששולטת שולטת, לא מחכה שהעולם יסובב אותה. יוצרת מציות. פונה. מנהלת נשלטים ונשלטות. מי שלא... בהגדרה... וונילית. כואב, אני יודע
SlaveToPrincess
לפני 9 שנים • 31 באוג׳ 2014

מה כן ומה לא

SlaveToPrincess • 31 באוג׳ 2014
יש לי גבולות.
מי שחושבת שבגלל שזה פמדום נשלטים הם הסמרטוטים שלה גם טועה טעות מרה וגם לא תמצא את זה בי. כן, שמעתי את הכעס של כמה מהן וחבל, למרות שלא היו צריכות לכעוס, אבל כנראה זה פגע בהן אולי באגו או במקום אחר אז החליטו להפנות את הכעס כלפי ולומר לי כל מיני דברים שאולי הן יכולות לומר לנשלט שלהן אבל אני לא הנשלט שלהן, ונראה לי שהן מסכימות שטוב שכך אז מוזר שהן מתנהגות אחרת למרות הכל... מעניין למה

לא... יש לי גבולות. כחלק מהגבולות שלי שלמרות שאני ממש יכול להיות מסור אבל זה למישהיא שבעצם דומיננטית, כן, לפי ההגדרות שלי שכן מותר לי להגדיר למי אני נמשך ולמי בעצם לא או שלא בקטע של פמדום. בשבילי אלו ווניליות ועליכן או לכבד את זה או פשוט להתעניין במישהוא אחר. אבל בקיצור, מי ששולטת שולטת, לא מחכה שהעולם יסובב אותה. יוצרת מציות. פונה. מנהלת נשלטים ונשלטות. מי שלא... בהגדרה... וונילית. כואב, אני יודע