אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

יצא לכם להכנס לצ'אט?

DickLa​(פמית נשלטת){רק בנות.❤️}
לפני 9 שנים • 9 בספט׳ 2014

יצא לכם להכנס לצ'אט?

שוחחתי עם לא מעט שם
זה ממש אבסורד
אחת אחת, כל אחת כאן, או לפחות רובן, נמצאות כאן סתם.
מוזמנים לנסות... אחת כאן "משעמום", אחרת נשואה, שלישית וירטואלית, רביעית רצתה קשר רציני והתייאשה, חמישית, שישית ושביעית רוצות כסף, וכך זה ממשיך... ממש טרגדיה מה אומר לכם. ממש אחת אחת, כל אחת והסיפור שלה. אי אפשר למצוא כאן אחת לקשר... לא נשאר כבר למי לפנות.
Discipline

Re: יצא לכם להכנס לצ'אט?

Discipline • 9 בספט׳ 2014
DickLa כתב/ה:
שוחחתי עם לא מעט שם
זה ממש אבסורד
מוזמנים לנסות... אחת כאן "משעמום", אחרת נשואה, שלישית וירטואלית, רביעית רצתה קשר רציני והתייאשה, חמישית, שישית ושביעית רוצות כסף, וכך זה ממשיך... ממש טרגדיה מה אומר לכם. ממש אחת אחת, כל אחת והסיפור שלה. אי אפשר למצוא כאן אחת לקשר... לא נשאר כבר למי לפנות.

מתוך מילון אבן בדסמ:

"אני כאן משעמום" "אני לא יוצאת מהוירטואליה" "אני נשואה וכאן רק כדי לקרוא" = צורה מקובלת ומנומסת בכלוב לומר לאדם - אני אמנם מיוחמת כמו כלבה בתקופת ייחום קשה, אבל ממש לא עליך.
    התגובה האהובה בשרשור
סוליסט
סוליסט • 9 בספט׳ 2014
כל אחד נמצא באתר הזה, או בכל אתר אחר מסיבותיו שלו
למה כל אחד שגולש כאן חייב לרצות להכיר ? מה בדיוק חייב לך מישהו שנרשם לאתר ולמה ?
'Panda'{Beauty}

ואני כל הזמן הזה רק מנסה להבין למה הגברת מאוגנרת...

'Panda'{Beauty} • 9 בספט׳ 2014
אולי שורש הבעיה קשור לשירשור? icon_rolleyes.gif
The Shine​(שולט)
לפני 9 שנים • 6 באוק׳ 2014

Re: יצא לכם להכנס לצ'אט?

The Shine​(שולט) • 6 באוק׳ 2014
DickLa כתב/ה:
שוחחתי עם לא מעט שם
זה ממש אבסורד

אוי כמה שאני מבין
שנאוצר​(נשלט)
לפני 9 שנים • 8 באוק׳ 2014
שנאוצר​(נשלט) • 8 באוק׳ 2014
אני מסכים בגדול. חבל שקשה להכיר אנשים בקהילה הזאת. אין פתיחות מסיבות שאולי הגיוניות אבל זה משהו שאני מקווה שישתנה