אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האח הגדול

Discipline
לפני 9 שנים • 26 באוק׳ 2014

Re: Discipline

Discipline • 26 באוק׳ 2014
A v כתב/ה:
למרות שאני מסכים עם רוח הדברים שלך.

ההכללה גדולה מידי.

יש פה לא מעט זוגות,חברויות שיצאו מהמקום הזה.

הכלוב למרות מגרעותיו נותן במה ומקום שאין במקום אחר.

לא טענתי לרגע שלא. עובדה שאני כאן תקופה מאוד משמעותית, ואני יכול להעיד שהיו לי כאן מערכות בדסמיות עמוקות ומאוד עוצמתיות שכנראה שלא הייתי מוצא בשום מקום אחר.

אבל השאלה היתה אחרת - האם הייתי מכניס לכאן את אחותי הקטנה או מישהי יקרה לי, והתשובה שלי לעניין היא, שהסיכון שהיא תיפול בידיים לא נכונות כשהיא בסטייט אוף מיינד כל כך חשוף ופגיע, מעביר בי חלחלה.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
Discipline כתב/ה:
לעולם לא הייתי שולח לכאן מישהי שיקרה לי.

המקום הזה נותן לנשלטות צעירות וחדשות תחושה של "הגעתי הביתה" ו"מצאתי את המקום שלי" ו"זה המקום האידאלי למצוא את הזוגיות שלי" או את "המימוש שלי". בפועל, הסיכוי למצוא כאן זוגיות אמיתית קלוש והסיכוי למצוא מתעללים וזורקים (או במקרה היותר גרוע - מתעללים ושומרים) מאוד גבוה.

תשעים אחוז מהבנות הנשלטות כאן מחפשות את העומקים המטורפים שהמקום הזה מבטיח, את התוכן, את המנטאליות וכשזה מתקיים גם את הסקס המעולה שזה יוצר בעוד שתשעים אחוז מהגברים מחפשים כאן את הסקס המעולה שזה יוצר והתוכן הוא משהו שבמקה הטוב הם מבינים שצריך לייצר כדי לזכות בסקס המעולה ומכיוון שאי אפשר לזייף את התוכן הזה לאורך זמן, רוב המפגשים מתחילים בהיי מטורף ומסתיימים אחרי שבוע -שבועיים בהתרסקות קשה ובהרבה מקרים, בשברון לב.

תוסיפי לזה את ההתמכרות שהמקום כאן יוצר, זו שגורמת לכל סקס אחר להראות חיוור ולא מספק ולכל תוכן אחר להראות שטוח וחד גווני. למי שהתנסתה כאן וטעמה מהפרי האסור מאוד קשה לחזור אחורה ולוותר עליו. נשמע טוב ? נכון, אבל המחיר, המחיר יכול להיות מאוד יקר.

(כמובן שיש גם כאלו שמצאו כאן את האדון המשלים שלהן וקיבלו מתנה ענקית וחוויה גדולה או זוגיות מממשת, שהסיכוי שלהן למצוא אותה במקום אחר יותר נמוך אפילו מכאן, אבל אני חושב שאלו נמצאות כאן במיעוט)

הגדרת טוב מאד את הסיכון, אבל מצד שני, רוב האנשים שהגיעו לפה, הגיעו אחרי שהם חשו את החוסר הזה שמערכת יחסים ונילית לא יכולה למלא. אם היתה לי אחות, ברור שלא הייתי רוצה שהיא תיפול טרף לאידיוטים במסווה של אדונים, אבל מנגד לא הייתי רוצה שהיא תעבור את חייה בתסכול.

ואגב, גם אם אנחנו לא נכיר לאחות שלנו את האתר היא עדיין להגיע אליו. היא יכולה לגגל סאדו מאזו ולהגיע לכאן גם בלי שנחשוף את קיומו בפניה. השאלה היא האם היית מהמר על הסיכוי שהיא לא תגגל ותגיע לכלוב או בכל זאת מראה לה את האתר?
the rain song
the rain song • 26 באוק׳ 2014
אני הייתי מראה לה את האתר. גולשת איתה, מהכרטיס שלי. מראה לה קטעים מצחיקים שיש כאן (ולא חסר), ממליצה לקרוא כל מיני דברים ומבהירה לה שבכל תהייה או שאלה היא יכולה לדבר איתי ולא משנה מה הנושא.
הייתי מנדבת לה סיפורים מביכים על עצמי, שתדע שזה קורה לכולם והיא באמת יכולה להרגיש חופשיה איתי.
בטח שהייתי מנדבת עצות, בעיקר בזהירות אבל לוקחת בחשבון שהיא לא תקשיב לי. בדיוק כפי שאני לא הקשבתי בתחילת הדרך.

ואם וכאשר (חס וחלילה) יישבר לה הלב והיא לא תבין "איך היא היתה מטומטמת כזאת", אני אקשיב, אתמוך ואעודד ובטח לא אשפוט.

כשהרעב קיים - שום דבר לא יעצור אותו.
קניבל רגשות

Re: Discipline

קניבל רגשות • 26 באוק׳ 2014
Discipline כתב/ה:
A v כתב/ה:
למרות שאני מסכים עם רוח הדברים שלך.

ההכללה גדולה מידי.

יש פה לא מעט זוגות,חברויות שיצאו מהמקום הזה.

הכלוב למרות מגרעותיו נותן במה ומקום שאין במקום אחר.

לא טענתי לרגע שלא. עובדה שאני כאן תקופה מאוד משמעותית, ואני יכול להעיד שהיו לי כאן מערכות בדסמיות עמוקות ומאוד עוצמתיות שכנראה שלא הייתי מוצא בשום מקום אחר.

אבל השאלה היתה אחרת - האם הייתי מכניס לכאן את אחותי הקטנה או מישהי יקרה לי, והתשובה שלי לעניין היא, שהסיכון שהיא תיפול בידיים לא נכונות כשהיא בסטייט אוף מיינד כל כך חשוף ופגיע, מעביר בי חלחלה.

אני מזדהה עם זה גם מהצד השני. שהכנסתי את חבר שלי כאן, כשולט, בחודשים הראשונים כל הזמן דאגתי- כל הזמן רצה לי המחשבה. "רק שלא יפגע במישהי", למרות שסמכתי על החבר לחלוטין.
Alice'
לפני 9 שנים • 27 באוק׳ 2014

Re: האח הגדול

Alice' • 27 באוק׳ 2014
Black Lotus כתב/ה:
נניח שיום אחד אתם מגלים שאחותכם הקטנה בענייני הבדס"מ. תוך כמה שאלות, אתם מגלים שהיא בכיוון של נשלטת.
איך אתם ממשיכים מכאן? מה אתם מספרים / לא מספרים בכוונה? האם תקחו אותה למסיבה? וכו'
(המבצע תקף גם לאחים קטנים ממין זכר icon_smile.gif)

מחייכת לעצמי (בכל זאת אותם גנים icon_smile.gif ) ומתעלמת .
זה שלה - חיים שלה , התנסויות שלה ,דרך שלה .
בכוח המוח{Aion}
לפני 9 שנים • 27 באוק׳ 2014
בכוח המוח{Aion} • 27 באוק׳ 2014
עם אליס.
לשתף בני משפחה במיניות שלי, רק כי גם להם יש מיניות (דומה או קרובה) לא נשמע לי כזה רעיון להיט.
יכול להיות שאני מרובעת קצת, אבל אני לא רואה אף סיבה לקחת אחריות על השדות המיניים של אחותי, ולחשוף את השדות המיניים שלי מולה, רק כי אנחנו חולקות תשוקה למיניות מסויימת.

וכשאני חושבת על זה, ממש לא הייתי רוצה שמישהו מהמשפחה שלי שמזהה את זה אצלי, יחליט לקחת לי את היד וללמד אותי איך זה עובד.

בשולי הדברים, אני לא בטוחה שכאן יש יותר שברון לב מבעולם הונילי. כל אחד ומה שעושה לו. העולם של הונילים והמיניות שלהם יכולים להיות מאוד עוצמתיים ומטלטלים בעבורם.

נדמה לי שזה אנחנו, שההשפעה הונילית חלשה עלינו, שמחשיבים את הוניל כפחות סוחף ועוצמתי.