לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תמונת פנים בדף הראשי -כן או לא?

kakleta​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 2 בנוב׳ 2014

אני בעד

kakleta​(לא בעסק) • 2 בנוב׳ 2014
אין טעם להסתיר מה שאנחנו.
שים תמונה מוצלחת כמו שאני עשיתי לפני שנים.

icon_razz.gif
A v​(שולט)
לפני 9 שנים • 3 בנוב׳ 2014
A v​(שולט) • 3 בנוב׳ 2014
אני די נגד.

במיוחד שהרוב שנחשף זה בדרך כלל ילדות בסביבות גיל ה20

שלא ממש מבינות שיום אחד זה עול רדוף אותן.

והן משום מה לא דופקות חשבון ואני לא מתנשא אבל נראה לי שזה דווקא בגלל הגיל וחוסר נסיון.

בכל מקרה אני נגד לתת לאנשים אף מחשבה של כוח עליי.
כאבי גדילה

רעיון רע

כאבי גדילה • 3 בנוב׳ 2014
האתר, הפרופילים והבלוגים פתוחים וניתן להגיע אליהם דרך התוצאות בגוגל
לצורך הענין,נניח אם מישהו ירצה ניתן לקשר את הפרופיל עם התמונה שהעליתם לשם האמיתי שלכם
הוא לא יתקשה לעשות זאת
או אפילו כל אדם שיחפש ביטוי שמהווה כותרת בפוסט שלכם יוכל להגיע אליכם
כל מעסיק פוטנציאלי, לקוח, או כל אדם אחר הבודק עליכם ולא צריך לדעת על העדפות המיניות שלכם יוכל להיות חשוף למידע עליכם באתר
זה חכם לדעתכם?
אני חושבת שלא....
כאבי גדילה

רעיון רע

כאבי גדילה • 3 בנוב׳ 2014
לצורך הענין,נניח אם מישהו ירצה ניתן לקשר את הפרופיל עם התמונה שהעליתם לשם האמיתי שלכם
הוא לא יתקשה לעשות זאת
כל מעסיק פוטנציאלי, לקוח, או כל אדם אחר הבודק עליכם ולא צריך לדעת על העדפות המיניות שלכם יוכל להיות חשוף למידע עליכם באתר
זה חכם לדעתכם?
אני חושבת שלא....
Madame T​(שולטת)

Re: רעיון רע

Madame T​(שולטת) • 3 בנוב׳ 2014
secrets כתב/ה:
הוא לא יתקשה לעשות זאת
זה חכם לדעתכם?
אני חושבת שלא....

תמיד צריך לקחת בחשבון, שמישהו עלול לעשות בזה שימוש לרעה. עם כל הרצון בפתיחות וכו', שמור זאת לאנשים שאתה מכיר וסומך עליהם.

לעולם אין לדעת מי האנשים שמצויים באתר ומה הם עלולים לעשות במידע, שאינך מעונין שיעשו בו שימוש...

BETTER SAFE THAN SORRY....
שנאוצר​(נשלט)
לפני 9 שנים • 5 בפבר׳ 2015

Re: לצאת מהארון?

שנאוצר​(נשלט) • 5 בפבר׳ 2015
חסר לב כתב/ה:
כמעט כול מי שמכיר אותי יודע מה אני אוהב
ואני מדבר על העולם הונילי שסביבי
ואולי תתפלא לשמוע כולם סבבה עם זה

יש הבדל ממש ממש גדול בין שולט ונשלט בנושא הזה
המלט
לפני 9 שנים • 6 בפבר׳ 2015

המלט • 6 בפבר׳ 2015
שנאוצר כתב/ה:
חסר לב כתב/ה:

מסכים. בחברה שוביניסטית כמו שלנו, רוויה בהטרדה מינית ובכוחנות גברית החל מהצבא, דרך מוסדות השלטון וכלה בבית הנשיא, אין שום דבר קינקי או סוטה בלהיות ״שולט״, או ״נשלטת״, לצורך העניין. גם אם יש לך צמידי עור, שוט וחבלים. ״מיילדום הם החיים עצמם״ , כתבה כאן נילי ונילי לפני כמה שנים . לעומת זאת, גבר שנהנה להיכנע לנשים, להיות מושפל על ידן ולסגוד להן באופן כללי נתפס -- בחברה שלנו -- כסוטה גמור. כמה חזקה היא ההתניה החברתית אפשר לראות אפילו בתוך ה״קהילה״ שלנו, ביחס לפמדום של נשים נשלטות וגברים שולטים - המהווים ייצוג נאמן של הזרם המרכזי החברתי.

בקיצור, לשולט מסוקס או נשלטת ענוגה לא תהיה בעייה גדולה להתקבל למשטרה, נגיד, אבל דמיינו לכם תגובה של ניצב טיפוסי לגבר נשלט.
פור גוד
לפני 9 שנים • 7 בפבר׳ 2015

פור גוד • 7 בפבר׳ 2015
המלט כתב/ה:
שנאוצר כתב/ה:
חסר לב כתב/ה:

מסכים. בחברה שוביניסטית כמו שלנו, רוויה בהטרדה מינית ובכוחנות גברית החל מהצבא, דרך מוסדות השלטון וכלה בבית הנשיא, אין שום דבר קינקי או סוטה בלהיות ״שולט״, או ״נשלטת״, לצורך העניין. גם אם יש לך צמידי עור, שוט וחבלים. ״מיילדום הם החיים עצמם״ , כתבה כאן נילי ונילי לפני כמה שנים . לעומת זאת, גבר שנהנה להיכנע לנשים, להיות מושפל על ידן ולסגוד להן באופן כללי נתפס -- בחברה שלנו -- כסוטה גמור. כמה חזקה היא ההתניה החברתית אפשר לראות אפילו בתוך ה״קהילה״ שלנו, ביחס לפמדום של נשים נשלטות וגברים שולטים - המהווים ייצוג נאמן של הזרם המרכזי החברתי.

בקיצור, לשולט מסוקס או נשלטת ענוגה לא תהיה בעייה גדולה להתקבל למשטרה, נגיד, אבל דמיינו לכם תגובה של ניצב טיפוסי לגבר נשלט.

זה נחמד להאמין בזה, המלט, וזה עוזר לך אולי להרגיש קצת יותר ראדיקלי, אבל החברה שלנו היא לא מייל-דום, ומייל-דום הם לא החיים עצמם. ממש לא (גם אם נילי ונילי אמרה את זה לפני שנים רבות. והאמת, זה היה עדיין לא נכון אפילו אם ג'יימס ג'וייס בכבודו ובעצמו היה אומר את זה icon_smile.gif ).
מה שנכון לומר הוא ( וגם זה הולך ומשתנה למרבה השמחה ) שהחברה שלנו, ולא רק שלנו, הייתה במשך אלפי שנים חברה שהיא MALE=DOMINATED ( וכן, גם מאוד שוביניסטית )
אבל אלו שני דברים שונים בתכלית.
היא הייתה, בטח בתרבות היהודית-נוצרית שלנו, חברה של הדחקות והכחשות, חברה של "סודות קטנים ומלוכלכים", ושל דיכוי המיניות, בטח-ובטח של המיניות הנשית - על כול רכיביה, הן הרכיבים הנשלטים והן השולטים גם יחד.
אתה כמובן צודק בכך - וזו בהחלט המורשת של אלפי שנות היסטוריה - שלגברים רבים התנועה הנפשית שכרוכה בהנאה מסיטואציות של מייל-דום נראית קלה וטבעית בהרבה.
אבל אני בכלל לא אתפלא אם בעולם של הסטיות הביקוש לפאםדום בקרב הגברים כבר עולה היום בהרבה על זה של המיילדום.
אבל זה קשור כמובן למבנה של המנגנון הנפשי שלנו. ודי לחכימא...
עבד משועבד{עבד}
לפני 9 שנים • 7 בפבר׳ 2015

עבד משועבד{עבד} • 7 בפבר׳ 2015
בקיצור, לשולט מסוקס או נשלטת ענוגה לא תהיה בעייה גדולה להתקבל למשטרה, נגיד, אבל דמיינו לכם תגובה של ניצב טיפוסי לגבר נשלט.[/quote]

יואב יצחק באתר ניוז 1 אומר שהשוטרות הציעו לניצבים
את גופן כשוחד מיני תמורת קידום.
כביכול שולטות מלמטה.
in_the_dark​(מתחלפת)
לפני 8 שנים • 23 במאי 2015

נגד

in_the_dark​(מתחלפת) • 23 במאי 2015
כמו שכבר נאמר לפני - האתר עצמו דיי פתוח וניתן להגיע בקלות לרוב מה שמפורסם כאן
ולך תדע מה יקרה בעתיד שיהיה אפשר להשתמש בזה נגדך - שכן במדינה ״נאורה״ כמו שלנו
תמיד הוצאה מהארון משמשת כנשק 😕