שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיילי אוויר..

ממש גרוע​(אחר)
לפני 9 שנים • 16 בנוב׳ 2014

לא יודע מה עם דיילים וגם לא מעניין אותי

ממש גרוע​(אחר) • 16 בנוב׳ 2014
דיילות רובן ממש נחמדות ובד"כ גם יפות.
זה אומר שהן לא יכולות להיות רעות בקטע טוב?

אגב דיילות גם יכולות להיות ממש ביצ'יות.

מזכיר לי כשעליתי לא מזמין על ארקיע ושמו אותי ביציאת חירום (רגליים ארוכות..)
עליתי למטוס , דיילת מבוגרת בכניסה התחילה לדבר איתי ולא היה לי ממש כח אליה, חשבתי שהיא רוצה לבדוק אם אני יהודי וכאלה, והייתי כולי מעוך ועייף (אני לא נראה איזה מישהו מסקנדינביה) . אז היא מרימה טון, "אתה יושב ביציאת חירום, מאוד חשוב שתהיה קשוב וזה".. הנהנתי לה וברחתי למושב.

בסוף היא קלטה שאין לי כח אליה שלחה לי דיילת צעירה יפהפייה וחיננית... שהסבירה לי שאוי ואבוי אם המטוס יתקלקל באוויר חשוב מאוד שאני אדע מה לעשות וכאלה...

זה אומר שנשלטים אמור לאהוב ביצ'יות? טעות חמורה..
lirlir​(נשלטת)
לפני 9 שנים • 17 בנוב׳ 2014
lirlir​(נשלטת) • 17 בנוב׳ 2014
גברים כתב/ה:
ליר.

אנחנו, חברי פורום מכובד ורציני זה, מביעים מחאה חריפה על הזילות שנהגת בפורומנו המכובד.
כידוע לכל חבר מכובד כאן, פורום זה נועד לפולמוסים אינטלקטואלים, בנושאים שברומו של עולם ולא להתבדחויות או דיונים ארציים של פשוטי עם שכמוך !

לא יכול להיות שהחברים המכובדים שלנו, סוס בלי זה ודנה משהו, הידועים ברחבי העולם בקוד האתי החמור והעמוק שלהם, הנחשבים כמובילי דיעה ומנהיגים נערצים, שעסוקים יום יום ושעה שעה בקידום האנושות, יצטרכו לפתוח פורום זה ולקרוא (כן כן, ממש לקרוא ! ) דברים ארציים ופשוטים כמו שכתבת.

כחברת מועדון זוטרה שגרמה למועדון החברים הסגור שלנו נזק בלתי הפיך ודרדרה את המקום הזה לשפל מוסרי שטרם נראה כמוהו, אני נאלץ לשלוח אותך לעמוד בפינת המועדון (פנים לקיר ! ) עד שכל חברי הכלוב יתכנסו, יסתכלו איך את עומדת מושפלת בפינה, יזילו קצת ריר ויסמיכו אותנו להחליט (וכמובן לבצע) מה יהיה העונש הראוי למעשה כה חמור.

*חברי הכלוב המכובדים - הצעות יצירתיות איך להעניש את הפושעת הקטנה יתקבלו בברכה.

לא הבנתי... ניסית לחרמן אותי? חחח

ביישן, כתבתי דיילים כי התכוונתי דיילים. ממין זכר.
אמנם התלוצצתי בפוסט אבל זה אכן עבר לי בראש.
מוסר השירות של דיילי אוויר הוא גבוה בצורה מדהימה. אצל הדיילות מאוד קל לזהות חוסר סבלנות/ חוסר חשק לשרת/ להגיש וכו

לא זוכרת שיצא לי להתקל בהתנהגות מרומזת שכזו מצד דיילים..
מודה שלא פעם בטיסות זה העלה לי מחשבות כאלו ואחרות בנושא.
ziza
לפני 9 שנים • 6 בינו׳ 2015

האמת שאני טסה די הרבה לארופה

ziza • 6 בינו׳ 2015
ואני באמת נהנית יותר משרות דיילים מאשר דיילות. לא בכל המקרים אבל ברובם. לא היתה לי אסוציאציה של סאבים. יותר של גברים שבאופן טבעי נותנים יותר יחס לאישה. icon_razz.gif