לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ארבעה מאסטרים על כל שפחה

mapofthesoul
לפני 9 שנים • 4 בנוב׳ 2014
mapofthesoul • 4 בנוב׳ 2014
אושה כתב/ה:
אם כבר מתעסקים בסטטיסטיקות ויחסים,
יש למישהו כח וזמן לבדוק
מה אחוז השולטים הנשואים מבין סהכ השולטים
לעומת אחוז הנשלטות הנשואות?

יש לי הרגשה שמסתובבים פה יותר גברים מנשים
ויותר נשואים מנשואות
אולי זה מסביר למה אין הרבה שידוכים
רווקות מחפשות בן זוג ולא מאהב

אצל רוב הגברים השליטה היא ריגוש מיני שנגמר עם הגמירה. הם לא מחפשים מערכת יחסים שתהיה לחלוטין מבוססת על שליטה רגשית. גבר מחפש בת זוג שתהיה חברה טובה שלו ושתהיה אמא טובה לילדיו. אם הוא כנה איתה, מתישהו הוא גם ינסה להכניס אותה לעולם שכולו ספנקים ונשיקות. אם זה יצליח, מה טוב. אבל אם זה לא יצליח או שהאישה עושה את זה רק כדי לרצות את הבעל, הוא יחפש את הריגוש המיני הזה במקומות אחרים. להרבה נשים השליטה היא לא ריגוש מיני, אלא כמיהה לסוג של אהבה קשוחה וטוטאלית שתכוון אותן בחיים. ומפה מגעים ההבדלים.
שלגי
שלגי • 4 בנוב׳ 2014
mapofthesoul כתב/ה:
אושה כתב/ה:
אם כבר מתעסקים בסטטיסטיקות ויחסים,
יש למישהו כח וזמן לבדוק
מה אחוז השולטים הנשואים מבין סהכ השולטים
לעומת אחוז הנשלטות הנשואות?

יש לי הרגשה שמסתובבים פה יותר גברים מנשים
ויותר נשואים מנשואות
אולי זה מסביר למה אין הרבה שידוכים
רווקות מחפשות בן זוג ולא מאהב

אצל רוב הגברים השליטה היא ריגוש מיני שנגמר עם הגמירה. הם לא מחפשים מערכת יחסים שתהיה לחלוטין מבוססת על שליטה רגשית. גבר מחפש בת זוג שתהיה חברה טובה שלו ושתהיה אמא טובה לילדיו. אם הוא כנה איתה, מתישהו הוא גם ינסה להכניס אותה לעולם שכולו ספנקים ונשיקות. אם זה יצליח, מה טוב. אבל אם זה לא יצליח או שהאישה עושה את זה רק כדי לרצות את הבעל, הוא יחפש את הריגוש המיני הזה במקומות אחרים. להרבה נשים השליטה היא לא ריגוש מיני, אלא כמיהה לסוג של אהבה קשוחה וטוטאלית שתכוון אותן בחיים. ומפה מגעים ההבדלים.

אין לי מושג מה קורה אצל ״הרוב״ ואני נזהרת מהכללות שאינן מבוססות מחקר.
לכן, אתייחס רק למה שאני יודעת - קרי עצמי.
אינני זקוקה להכוונה בחיים ואני אדם שיודע לנהל את חייו לא רע בכלל, לא שאני חפה מפגמים - טרם פגשתי אדם שכזה. כולל דומים מהוללים.
עבורי שליטה היא בעיקר חלק מריגוש מיני ואינטימיות - ניתן לקרוא לזה נטיה מינית - ובגדול, לא אכנס למערכת יחסים עם גבר נשוי - זה לא קשור לצורך שלי בהובלה, אלא לחיבור שאני עושה בין אינטימיות לקשר משמעותי - ואין לי עניין להיות חלק מקשר אותו יש להסתיר.
נדמה לי שקראתי היכן שהוא שאחוז הגברים הבוגדים בנשותייהם כמעט זהה לאחוז הנשים הבוגדות - כך שהתאוריה ביחס לריגוש מיני תקפה גם לגבי נשים שאינן מצליחות למצוא את זה ״בבית״.
כמי שהיתה נשואה, אני בהחלט יכולה להבין את מכלול הסיבות המביאות ל״חפש בחוץ״ - כמי שבחרה אחרת, מתוך הבנה של הצרכים שלה - אני מודה, ההכללה הזאת בציטוט למעלה די מעצבנת אותי.
אבל בפרופורציה, כן..
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 4 בנוב׳ 2014
מאיפה הבאת את זה?!

ממש אבל ממש לא מסכימה איתך
כן מסכימה עם שלגי
הזוגיות שלי היא דוגמא הפוכה למה שכתבת
בודאי שבדסמ הוא ריגוש מיני עבורי

טוב אין לי כח להתחיל בויכוחים מטופשים
mapofthesoul
לפני 9 שנים • 5 בנוב׳ 2014
mapofthesoul • 5 בנוב׳ 2014
[quote="אושה"]מאיפה הבאת את זה?!

ממש אבל ממש לא מסכימה איתך
כן מסכימה עם שלגי
הזוגיות שלי היא דוגמא הפוכה למה שכתבת
בודאי שבדסמ הוא ריגוש מיני עבורי

טוב אין לי כח להתחיל בויכוחים מטופשים[/quo

מישהי פה מתעצבנת מהר... כנראה ההורמונים מההריון icon_biggrin.gif
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 27 בדצמ׳ 2014
בלוסום​(לא בעסק) • 27 בדצמ׳ 2014
אני רק מיצגת את עצמי
כאשה אני מחפשת מציאות יותר מפנטזיה
לא מחפשת מאהב אלא בן זוג.
מצד שני, צריכה שהוא יהיה מספיק מנוסה שאני לא אצליח לסובב אותו.
לא משנה איך תהפכו את זה, יש בעיות לכל מצב משפחתי: רווקים/גרושים מחפשים רגושים,
נשואים מחפשים זיונים לרוב.
שורה תחתונה קשה מאד למי שמחפשת מערכת יחסים אמיתית פה ולא סתם להיות עוד איזה חור
בחגורה של מישהו.
Master Bond​(שולט)
לפני 9 שנים • 4 בינו׳ 2015

Re: ארבעה מאסטרים על כל שפחה

Master Bond​(שולט) • 4 בינו׳ 2015
המחקר הגרמניה נראה כנכון ולצערנו בארץ שלנו שהיא יותר שמרנית, זה לדעתי עוד יותר גרוע מיחס של 4 שולטים לנשלטת...מניסיוני גם בכלוב במשך כ 8 שנים וגם במקומות אחרים ממש קשה למצוא נשלטת אמיצה שתסכים להיפגש...או שהן מתכתבות ונעלמות, או שהן משוחחות בטלפון ומוצאות תירוץ לא להיפגש...
אחת היתה שהסכימה להיפגש ואז בדרך אליה ביקשה שלא...
היחידות שנראה כאילו מצאו היו משוייכות וביקשו לא לפנות וגם זה לא בטוח שבאמת היה להן בן זוג שולט...
נראה שיש עבדים לרוב גם לגברים שולטים ובייחוד למלכות, אך נשלטות יש ממש מחסור והסיבות שהמחקר מעלה נראות כנכונות לצערנו...השולטים.
בקצב של הנשלטים היום שאינם כ"כ בארון, לא יירחק היום שראה ברחוב שולטות שהולכות ולרגליהן..."כלב אנושי"...זה יהפוך להיות חלילה, "כוכב הנשים"..אולי, .יותר מידי חופש המין הגברי לאורך השנים נתנו הגברים לנשים...יחד עם זאת אני מעדיף בת זוג אינטלגנטית, שווה בחיי היום יום ונשלטת בבית במיטה... 😢
Master Bond​(שולט)
לפני 9 שנים • 4 בינו׳ 2015

Re: ארבעה מאסטרים על כל שפחה

Master Bond​(שולט) • 4 בינו׳ 2015
המחקר הגרמניה נראה כנכון ולצערנו בארץ שלנו שהיא יותר שמרנית, זה לדעתי עוד יותר גרוע מיחס של 4 שולטים לנשלטת...מניסיוני גם בכלוב במשך כ 8 שנים וגם במקומות אחרים ממש קשה למצוא נשלטת אמיצה שתסכים להיפגש...או שהן מתכתבות ונעלמות, או שהן משוחחות בטלפון ומוצאות תירוץ לא להיפגש...
אחת היתה שהסכימה להיפגש ואז בדרך אליה ביקשה שלא...
היחידות שנראה כאילו מצאו היו משוייכות וביקשו לא לפנות וגם זה לא בטוח שבאמת היה להן בן זוג שולט...
נראה שיש עבדים לרוב גם לגברים שולטים ובייחוד למלכות, אך נשלטות יש ממש מחסור והסיבות שהמחקר מעלה נראות כנכונות לצערנו...השולטים.
בקצב של הנשלטים היום שאינם כ"כ בארון, לא יירחק היום שראה ברחוב שולטות שהולכות ולרגליהן..."כלב אנושי"...זה יהפוך להיות חלילה, "כוכב הנשים"..אולי, .יותר מידי חופש המין הגברי לאורך השנים נתנו הגברים לנשים...יחד עם זאת אני מעדיף בת זוג אינטלגנטית, שווה בחיי היום יום ונשלטת בבית במיטה... 😢