שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כ"כ קשה למצוא כאן אהבה?

Masterpiece1​(נשלט)
לפני 9 שנים • 28 בדצמ׳ 2014
Masterpiece1​(נשלט) • 28 בדצמ׳ 2014
gimme אני נוטה להסכים איתך, אכן קשה למצוא אהבה ולא רק פה אלא בכללי. אבל זה אפשרי.. אהבה בדסמית? זה כבר עניין יותר קשה.
טטראהידרוקנאבינול
לפני 9 שנים • 29 בדצמ׳ 2014
טטראהידרוקנאבינול • 29 בדצמ׳ 2014
יש הרבה שלא סגורות על עצמן.
דוגמא טריה מאתמול - שוחחתי בצ'אט עם מישהי ועברנו לג'ימייל. מיד לאחר מכן היא אמרה שהיא בעצם החליטה שהיא לא מעוניינת להמשיך. אין שום סיבה. היא סתם החליטה שפתאום לא. היא אמרה שבעצם היא חשבה על זה לעומק (דקה לאחר שעברנו לג'ימייל) ובעצם לא. בקושי שוחחנו בג'ימייל. היא לא קיבלה שום אינפורמציה חדשה... זה פשוט מאד רגע אחד כן ורגע אחר לא.
ובוא נהיה כנים לרגע, מי מגיע לתחום? אנשים עם בעיות כאלו ואחרות. אני. אתם. בעיות רגשיות. מיניות. רק תבחרו. אז לא צריכים (כנראה) להיות מופתעים.
דתלש
לפני 9 שנים • 4 בינו׳ 2015
דתלש • 4 בינו׳ 2015
Masterpiece1 כתב/ה:
gimme אני נוטה להסכים איתך, אכן קשה למצוא אהבה ולא רק פה אלא בכללי. אבל זה אפשרי.. אהבה בדסמית? זה כבר עניין יותר קשה.

יותר קשה?
קשה מאד אפילו.
הלוואי שכל מי שמחפש את האהבה הקינקית שלו ימצא.
Patient dom​(שולט)

great

Patient dom​(שולט) • 4 בינו׳ 2015
אין ספק שאתה צודק בתיאורים שלך,ואתה משלם את מחיר הפציעה של קודמיך בהן ורובן כאן סובלות מזה גם אם הם יכחישו,העלית בעיה נוספת והיא , 2" משפטים איתם והם בורחות" זה סוג של חוסר נימוס וגם לזה שמתי לב ,של המון פשוט המון בנות כאן שפשוט נעלמות,הם יצוצו שוב אם חלילה וחס תיטעה באיזו אות רחמנא ליצלן ויתקפו אותך כאילו אתה אחראי לצליבת ישו,ומאידך נעלמות ללא שלום ,למה כמה, כלום איחסיות גואל נפש תת תרבות תת כבוד אבל 5 נקודות בספרות.
את אלו אל תספור ,גם אל תשפיל,הן לא שוות את זה,כך או כך היא או כונייפה ,או פמיניסטית מתוסכלת.

יש המון נשים טובות בעולם, שלך כתובה ומובטחת למעלה המתן לה בסבלנות ותזכה לחיים מאושרים.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 4 בינו׳ 2015
בכל הנוגע לקופי פייסט. לי אישית קשה לפתוח בשיחה באיזה משהו מאולץ כמו "קראתי את השיר הזה שכתבת בפרופיל והוא מאוד נגע לי ללב" או "נראה לי שאנחנו נהיה מאוד מתאימים כי המידע הלא מבוטל על עצמך בפרופיל נוגע לליבי". אתה שולח "היי", או "מה קורה" או "מה המצב" לא בגלל שאתה לא משקיע ועושה קופי פייסט. אני שולח את זה מתוך הנחה שהבחורה ששלחתי לה את ההודעה מודעת לזה שקראתי את הפרופיל שלה והיא קראה את שלי. אחרי שזה נתחיל שיחה נראה אם אנחנו מתאימים וזה זורם. העניין הוא שזה מרגיש שהמון לא מתייחסות וחבל. אני בטוח שהרבה מהנשים באתר הזה שולטות ונשלטות מפסידות הזדמנויות להכיר אחלה אנשים.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 5 בינו׳ 2015

מנסיון,

בלוסום​(לא בעסק) • 5 בינו׳ 2015
שנאוצר כתב/ה:
בכל הנוגע לקופי פייסט. לי אישית קשה לפתוח בשיחה באיזה משהו מאולץ כמו "קראתי את השיר הזה שכתבת בפרופיל והוא מאוד נגע לי ללב" או "נראה לי שאנחנו נהיה מאוד מתאימים כי המידע הלא מבוטל על עצמך בפרופיל נוגע לליבי". אתה שולח "היי", או "מה קורה" או "מה המצב" לא בגלל שאתה לא משקיע ועושה קופי פייסט. אני שולח את זה מתוך הנחה שהבחורה ששלחתי לה את ההודעה מודעת לזה שקראתי את הפרופיל שלה והיא קראה את שלי. אחרי שזה נתחיל שיחה נראה אם אנחנו מתאימים וזה זורם. העניין הוא שזה מרגיש שהמון לא מתייחסות וחבל. אני בטוח שהרבה מהנשים באתר הזה שולטות ונשלטות מפסידות הזדמנויות להכיר אחלה אנשים.

רובם בכלל לא טורחים לקרוא את הפרופיל, ואם כבר קראו - לא מכבדים את הדברים שכתבתי שם.
ועדין - זו אחלה מסננת. מי שלא טורח בכל כך מעט להכיר את מי שמולו - לא שווה שאשקיע בו גם.
בלוסום​(לא בעסק)

מנסיון,

בלוסום​(לא בעסק) • 5 בינו׳ 2015
שנאוצר כתב/ה:

רובם בכלל לא טורחים לקרוא את הפרופיל, ואם כבר קראו - לא מכבדים את הדברים שכתבתי שם.
ועדין - זו אחלה מסננת. מי שלא טורח בכל כך מעט להכיר את מי שמולו - לא שווה שאשקיע בו גם.
Master Bond​(שולט)

תגובה לבעיית המציאת אהבה כאן...

Master Bond​(שולט) • 5 בינו׳ 2015
בעיה כאובה גם מבחינתי...
גם כשמתכתבים עם נשלטות, זה לא ממש מגיע לגישת היכרות...
אולי הפחד הפיזי או החשש לעשות את הצעד..בפנטזיה זה קל, אך להפוך אותה למציאות...גם גברים נשלטים מקבלים רגליים קרות לפעמים...מניסיוני כשולט לשני המינים.

יחד עם זאת, היא נתנה הסבר מלומד...לצערנו בשני המינים יש את "הסתמיים" שמציפים ויוצרים את הבאסה להתייחס ברצינות לאלו הרציניות או הרציניים..
זה קצת דומה לכתבה על ביטוח לאומי שחושד ש"כולם רמאים" ובפועל יש רק 5 אחוז "רמאים"...

נקווה לטוב ובהצלחה לכולנו במציאת הקשר הנכון
the rain song
לפני 9 שנים • 6 בינו׳ 2015
the rain song • 6 בינו׳ 2015
שאלה לגברים בבקשה -
לא קרה לכם שהתחלתם לדבר עם מישהי וקלטתם שבעצם משעמם לכם לדבר איתה?
שקיבלתם "מה קורה" והכרטיס והתמונה לא מצאו חן בעיניכם?

איך תמיד מתקבל הרושם שלגברים אין טיפת בררנות והנשים "נורא קשות ולא סגורות על עצמן"?

איזו שיחה יכולה להתפתח מ- "היי מה המצב? ערב טוב, חג שמח וכד'"?

ובכלל, גם אם שיחה מעניינת מתפתחת, זה אומר שזה חייב להוביל לאהבה?
אי אפשר סתם לדבר עם אנשים לפעמים? בלי לחץ?

וכל החוקים האלה איך לפנות - אנשים מבוגרים לא יודעים איך לדבר עם אנשים אחרים?
יש אינספור דרכים להתחיל בשיחה, זה לא כל כך קשה, בחייכם.

למצוא אהבה אי אפשר על סמך פרופיל ו/או בלוג. צריך קליק, ניצוץ, שקורה או שלא קורה.
וזה כבר לא קשור לג'ימייל או לצ'אט.
Patient dom​(שולט)
לפני 9 שנים • 6 בינו׳ 2015

תגובה לrain

Patient dom​(שולט) • 6 בינו׳ 2015
העלית סוגיה מעניינתוהתשובה [שלי]
קורה גם קורה בוודאי,ודיי הרבה,
אבל,התגובה אצל נשים היא קיצונית מאוד ,נדמה להם תמיד שזה ששלח להם הודעה הוא כניראה"הבעל המיועד" הם מזנקות בטירוף ואחרי מספר משפטים ו קריאה נוספת בכרטיס או לא יודע מה,הם מתאכזבות בצורה הקיצונית ביותר ,האדם מפסיק להיות אדם ,היא באכזבה נוראית משהו מטורף ,כאילו כבר שילמה על האולם חח,הופכת את עורה או שלא ממשיכה לכתוב ,פשוט נעלמת ,בלעה אותה האדמה,הוא שמקצרת למילה אחת ומנתקת,התנהגות ברברית/היסטרית/מבוהלת,,איכס תתאדם.

גם אם את לא מצאת חן בעיני [אולי] כי קשה לדעת כל כך מהר,בטח שלא איזה מטומטמת קצרת עין [בת 23 שיצאה בחייה עם 4 ילדים עלייק גברים]
אוקיי אז גם במצב זה כמובן שאדבר איתך ואתן לך כבוד ולו מתוך ידידות חברות נימוס.למרות שדפקת לי את החלום של החופה המשותפת איתך.
בקיצור אשה...כן גישתם של גברים שונה גם אם את לכאורה לא מוצאת חן ,אבל דיי להיסטריה לא קרה כלום אם זה לא הוא, שהרי אנחנו דיי משתעשעים פה ל אז בואו נזרום בכייף