שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה כ"כ קשה למצוא כאן אהבה?

Winterfeldt​(מתחלף){סגולה}
לפני 9 שנים • 29 בינו׳ 2015
אני די חדש בכלוב. באתי לפה במטרה להכיר את הקהילה כאן.
מכיוון שאני יותר פעיל בSECOND LIFE אני מכיר יותר אנשים מרחבי העולם. אבל לצערי רוב העולם הוא לא ישראל.
אני בתור חבר חדש שמבקש להיכנס לקהילה נמצא כאן כבר כמה חודשים ועדיין לא מצליח להבין את כל מה שקורה פה.
אני מעדיף לחשוף את עצמי לאט לאט בבלוג וכך להיחשף ליותר אנשים שאולי יאהבו את מה שאני כותב ויתחברו אליו.
אין לי מה לפנות לבחורה אם אין לי מידע בפרופיל שאני יכול להגיד "הנה זאת מתאימה"
כמו שאני חושב שאם מישהי תאהב את מה שאני כותב אני אקבל פניות.
מה לעשות אנחנו גברים ואוהבים לגשת ישר ולעניין(רובנו). גישה כזאת היא יתרון לכמה וחיסרון לאחר.
עניין של טעם. פשוט צריך למצוא את המכסה המתאים. (ולעבוד קשה בשביל שימשיך להתאים)
המלט
לפני 9 שנים • 29 בינו׳ 2015
המלט • 29 בינו׳ 2015
the rain song כתב/ה:
המלט כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
אני חושבת שהוא התכוון להגיד שלנשים קל יותר להכיר. לא רק כאן, בכל מקום. וזה נכון.
אבל שזה לא יטעה אף אחד, אהבה קשה למצוא, לכולם.

בהנחה ש׳היכרות׳ מצריכה שני צדדים ושברוב הפעמים כל מין מכיר מישהי/ו מהמין השני,
אי אפשר לומר ש״לנשים קל יותר להכיר.״ -

אהבה זה סיפור אחר.

בודאי שאפשר.
אולי צריך קודם להגדיר מה זה "להכיר".
אם אשה מקבלת 20 הודעות ביום הרי שכבר יש לה פוטנציאל להכיר 20 גברים חדשים. אם היא תבחר לענות לכולם יש לה סיכוי מצויין לנהל שיחה עם 20 גברים. מבחינתי זה שלב ראשון של הכרות.
אם היא תרצה להפגש עם כולם, אני משערת שהרוב יסכימו, כנ"ל בהקשר לסקס.
מהפגישה השניה ואילך הסיכויים לקשר יציב, מערכת יחסים ואפילו אהבה פוחתים בהדרגה ומשתווים לאילו של הגברים. אבל שיחה? טלפון? דייט? סקס? - אין שום בעיה.
אצל הגברים, אם להסתמך על העדויות כאן, המצב שונה לגמרי.

נכון, לא כל אשה, זה תלוי בכל מיני גורמים אבל על סמך נסיוני - הכרות ראשונית? (בכל אתר אינטרנט, בכל מקום בחיים האמיתיים - קלי קלות.

אלא אם כן אתה מגדיר את המושג "להכיר" אחרת לגמרי ממני.

בואי נגדיר את הפוטנציאל של x (גבר או אשה) ״להכיר״ בכלוב באופן הבא: כל הודעה ש x *מקבל/ת* מזכה את x בנקודת-זכות של פוטנציאל להכיר. מצד שני, כל הודעה ש x שולח/ת מזכה אותה/אותו רק בחצי נקודה, משום שפוטנציאל ההיכרות תלוי יותר במקבל ההודעה מאשר בשולח. עכשיו נגיד שאישה מקבלת עשרים הודעות ביום ושולחת עשר. אז יש לה 25 נקודות זכות של פוטנציאל להכיר. אבל גבר טיפוסי בכלוב שולח חמישים הודעות ביום ומקבל אפס, אז גם לו יש 25 נקודות זכות של פוטנציאל להכיר. מכאן שהיכולת להכיר שווה בין גברים ונשים בכלוב icon_cool.gif icon_cool.gif
the rain song
לפני 9 שנים • 30 בינו׳ 2015
the rain song • 30 בינו׳ 2015
המלט כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
המלט כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
אני חושבת שהוא התכוון להגיד שלנשים קל יותר להכיר. לא רק כאן, בכל מקום. וזה נכון.

אהבה זה סיפור אחר.

בודאי שאפשר.
אם אשה מקבלת 20 הודעות ביום הרי שכבר יש לה פוטנציאל להכיר 20 גברים חדשים. אם היא תבחר לענות לכולם יש לה סיכוי מצויין לנהל שיחה עם 20 גברים. מבחינתי זה שלב ראשון של הכרות.
מהפגישה השניה ואילך הסיכויים לקשר יציב, מערכת יחסים ואפילו אהבה פוחתים בהדרגה ומשתווים לאילו של הגברים. אבל שיחה? טלפון? דייט? סקס? - אין שום בעיה.

נכון, לא כל אשה, זה תלוי בכל מיני גורמים אבל על סמך נסיוני - הכרות ראשונית? (בכל אתר אינטרנט, בכל מקום בחיים האמיתיים - קלי קלות.

בואי נגדיר את הפוטנציאל של x (גבר או אשה) ״להכיר״ בכלוב באופן הבא: כל הודעה ש x *מקבל/ת* מזכה את x בנקודת-זכות של פוטנציאל להכיר. מצד שני, כל הודעה ש x שולח/ת מזכה אותה/אותו רק בחצי נקודה, משום שפוטנציאל ההיכרות תלוי יותר במקבל ההודעה מאשר בשולח. עכשיו נגיד שאישה מקבלת עשרים הודעות ביום ושולחת עשר. אז יש לה 25 נקודות זכות של פוטנציאל להכיר. אבל גבר טיפוסי בכלוב שולח חמישים הודעות ביום ומקבל אפס, אז גם לו יש 25 נקודות זכות של פוטנציאל להכיר. מכאן שהיכולת להכיר שווה בין גברים ונשים בכלוב icon_cool.gif icon_cool.gif

זו נוסחה יפה מאוד המלטicon_smile.gif
אבל אין בינה לבין המציאות דבר וחצי דבר ואני חושבת שאתה יודע את זהicon_smile.gif

בקיצור, הנוסחה לא מתאימה.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 30 בינו׳ 2015
the rain song כתב/ה:
המלט כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
המלט כתב/ה:
the rain song כתב/ה:

אהבה זה סיפור אחר.

בודאי שאפשר.

זו נוסחה יפה מאוד המלטicon_smile.gif
אבל אין בינה לבין המציאות דבר וחצי דבר ואני חושבת שאתה יודע את זהicon_smile.gif

בקיצור, הנוסחה לא מתאימה.

אני חושבת שהמלט יודע את זה ורק שיחק קצת עם המספרים. (:
תכלס, הנוסחה המתאימה יותר עובדת ככה -
כל הודעה ש x *מקבלת* מזכה את x בנקודת-זכות של פוטנציאל להכיר. מצד שני, כל הודעה ש x שולח/ת מזכה אותה רק בחצי נקודה, משום שפוטנציאל ההיכרות תלוי יותר במקבל ההודעה מאשר בשולח, אבל ל-X יש (בממוצע) יותר ביקוש מ-Y פי 50.
כל הודעה ש Y *מקבל* מזכה את Y בנקודת-זכות של פוטנציאל להכיר. מצד שני, כל הודעה ש Y שולח מזכה אותו רק ב-0.01 נקודה, משום שפוטנציאל ההיכרות תלוי יותר במקבל ההודעה מאשר בשולח, והביקוש של Y נמוך כאמור מ-X.
עכשיו נגיד שאישה מקבלת עשרים הודעות ביום ושולחת אחת. אז יש לה 20.5 נקודות זכות של פוטנציאל להכיר. אבל גבר טיפוסי בכלוב שולח חמישים הודעות ביום ומקבל אפס, אז לו יש 0.25 נקודות זכות של פוטנציאל להכיר. מכאן שהיכולת להכיר רחוקה מלהיות שווה בין גברים ונשים בכלוב .

מ(ה).ש(לא ממש רצינו).ל(הוכיח).
בלוסום​(לא בעסק)

מסכימה אתך

בלוסום​(לא בעסק) • 30 בינו׳ 2015
Winterfeldt כתב/ה:
אני די חדש בכלוב. באתי לפה במטרה להכיר את הקהילה כאן.
מכיוון שאני יותר פעיל בSECOND LIFE אני מכיר יותר אנשים מרחבי העולם. אבל לצערי רוב העולם הוא לא ישראל.
אני בתור חבר חדש שמבקש להיכנס לקהילה נמצא כאן כבר כמה חודשים ועדיין לא מצליח להבין את כל מה שקורה פה.
אני מעדיף לחשוף את עצמי לאט לאט בבלוג וכך להיחשף ליותר אנשים שאולי יאהבו את מה שאני כותב ויתחברו אליו.
אין לי מה לפנות לבחורה אם אין לי מידע בפרופיל שאני יכול להגיד "הנה זאת מתאימה"
כמו שאני חושב שאם מישהי תאהב את מה שאני כותב אני אקבל פניות.
מה לעשות אנחנו גברים ואוהבים לגשת ישר ולעניין(רובנו). גישה כזאת היא יתרון לכמה וחיסרון לאחר.
עניין של טעם. פשוט צריך למצוא את המכסה המתאים. (ולעבוד קשה בשביל שימשיך להתאים)

לגבי פרופילים של בחורים (שולטים) פה. אם אין לו שום דבר שכתוב בפרופיל שיכול לשפוך אור על מי שהוא, אין לי שום דבר להאחז בו להכרות. והכי מרגיז? פרופילים חצי או ריקים לגמרי, שבשיא שחצנותם כותבים לך תתאמצי כדי לקבל ממני מידע. אוי מאי גאד... אדם שסגור כמו מבצר לא מביא לי חשק לשום דבר בכלל.
kaly
kaly • 30 בינו׳ 2015
Geshem Black כתב/ה:
המלט כתב/ה:
Geshem Black כתב/ה:
המלט כתב/ה:
המלט כתב/ה:
Geshem Black כתב/ה:
המלט כתב/ה:

הרשה לי להתחיל מהסוף: אין לך דבר דוחה יותר מגבר המייבב בפומבי על חוסר הצלחותיו עם נשים, תוך

ואנחנו נותרים עם תרבות מלקיוואנית של פסיכופתים

תודה על הדברים הכנים שלך. לקחתי לתשומת לבי.

המשפט שהתכוונתי לומר (ללא השגיאה של הכתיבה הרגשית המהירה) "ואנחנו נותרים עם תרבות מקיאווליאנית של פסיכופתים..."

ואני מקווה, בעצב, שתגובתך כעת הייתה רצינית ולא מליצית.

רצינית לחלוטין!

אגב, בהתחלה לא הבנתי למה התכוונת כשכתבת ״מלקיאוונית״. זאת אומרת, התחושה הראשונה היתה שזה קשור למקיאבלי, (ולא לברלין, נגיד), אבל נתתי לך את הקרדיט שלא חטאת בכתיבה רגשית מהירה, אז חיפשתי ומצאתי ש Malkavian - באיות המדויק שלך! -- זה שבט של ערפדים! נו טוב, גם פסיכופת וגם ערפד. כנראה שממש הרגזתי אותך. העצב שלך מעציב אותי גם, וכמה קשה להבחין בין מליצה לסבר חמור.

ערב טוב icon_smile.gif

כי בראש שלי אני מחבר בין השניים, ממשחקים ישנים בVampire: The Masquerade.
כל פעם שאני מנסה להתייחס להשלכות המחקריות האינטלקטואליות בעקבות "הנסיך" של מקיאוולי, הבאג במוח שלי מזכיר לי את השבט הרצחני של הערפדים המלקיוואנים. אני חושב שגם שמם נובע באיזשהו אופן בהשראת אותו מושג "נרכש".
אבל זה מחזיר אותי לניסיון שלי אתמול לשוחח בצ'אט על תכונות הDark Tetrad\Triad שנכשל, בגלל ההצפה באותם אנשים שלא מסוגלים להכיל שמדברים עליהם ושכמותם.

---

רפרנסים להעשרה --

https://www.psychologytoday.com/blog/fulfillment-any-age/201301/shedding-light-psychology-s-dark-triad

http://www.slate.com/articles/health_and_science/climate_desk/2014/02/internet_troll_personality_study_machiavellianism_narcissism_psychopathy.html

http://www.theregister.co.uk/2014/10/10/internet_trolls_dark_tetrad_personality_defects/

http://www.academia.edu/Documents/in/Dark_Tetrad

השכלתי,תודה icon_smile.gif
Cat-Man-Dude{❤️?}
לפני 7 שנים • 7 בינו׳ 2017
Cat-Man-Dude{❤️?} • 7 בינו׳ 2017
למי שכתבה פה על פרופיל לא מושקע - את יודעת על מה את מדברת? 
לצערי הרב, א' לא מעט לא קוראות פרופילים (יש כאלו שכן, נכון). ב' הרבה משתמשות כותבות ממש מעט בפרופיל. באתרי הכרויות זה עומד לרוב על... אפס מילים. תסתכלי באוקייקופיד למשל. 
כל מי שכתב 5-10 שורות כבר "שיחק אותה".