סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גבריות וכניעה

ASP Mothership
לפני 9 שנים • 1 בפבר׳ 2015

גבריות וכניעה

ASP Mothership • 1 בפבר׳ 2015
הי, השאלה מופנית לגברים נשלטים- איך אתם מצליחים לשלב בין שני היבטים אלו? האם ישנם אתגרים מיוחדים בעקבות החיים בחברה הישראלית שהיא ברובה מסורתית וצבאית?

שאלה נוספת לנשלטות- איך זה עבורכן להישלט על ידי גברים שהם מתחלפים?

תודה על השיתוף
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 1 בפבר׳ 2015
גברים אמיתיים נכנעים לפעמים מול נשים אמיתיות. זה יכול להיות הדבר הכי סקסי בעולם.
    התגובה האהובה בשרשור
שוסי
שוסי • 1 בפבר׳ 2015
האמת שזו חתיכת שאלה יפה
דמיאו​(שולט)
דמיאו​(שולט) • 1 בפבר׳ 2015
מעשיי המיניים הם לא נחלתם של דתיים או מילואימניקים וגם אין קשר בין היותי גבר ובין היותי מתחלף.
זה מגדר, וזאת העדפה מינית.

מה שכן, הייתי ממליץ לכל אחד לחוות את שני צידי השוט.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 1 בפבר׳ 2015
אני חושב שהרבה נשלטים הם גם קצת מתחלפים באיזשהו מקום. לפחות אני יכול לדבר באופן אישי. אני בחיי היום יום דיי סבבה עם זה. אף אחד לא יודע על הנטיות שלי כמעט ואין לזה השפעה על החיים הרגילים. הייתי ביחידה קרבית והתקדמתי שם בלי שהעובדה שאני אוהב להיות נשלט במיטה השפיעה עלי. כמו כן שהייתי בזוגיות נהנתי גם מאוד מסקס ונילי, וההיבט של הבדסמ לא היה עד כדי כך אבסולוטי בחיים שלי. למרות שזה היה גם כיף להזרים את החברה בכמה פנטזיות icon_wink.gif
המלט
לפני 9 שנים • 2 בפבר׳ 2015
המלט • 2 בפבר׳ 2015
matter כתב/ה:
מעשיי המיניים הם לא נחלתם של דתיים או מילואימניקים וגם אין קשר בין היותי גבר ובין היותי מתחלף.

אתה ממליץ לכל אחד גם לנסות סקס עם בני אותו המין? סתם שואל, כי בפירוש ציינת שהבדסמ שלך הוא העדפה מינית.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 2 בפבר׳ 2015
המלט כתב/ה:
matter כתב/ה:

אתה ממליץ לכל אחד גם לנסות סקס עם בני אותו המין? סתם שואל, כי בפירוש ציינת שהבדסמ שלך הוא העדפה מינית.

למה כולם בפורום הזה כאלה עוקצניים ? icon_smile.gif
דמיאו​(שולט)
דמיאו​(שולט) • 2 בפבר׳ 2015
המלט כתב/ה:
matter כתב/ה:

לא לזה התכוונתי, אבל וכי אתה מציין, במידה ויש העדפה מינית או משיכה לסקס עם בני אותו מין... אין סיבה לשלול בגלל מקובלות חברתיות.
לא הצלחתי להבין איך שני צידי השוט (דומיננטי ונשלט) הופכים לבני אותו המין (גבר וגבר).
המלט
המלט • 2 בפבר׳ 2015
matter כתב/ה:
המלט כתב/ה:
matter כתב/ה:

לא לזה התכוונתי, אבל וכי אתה מציין, במידה ויש העדפה מינית או משיכה לסקס עם בני אותו מין... אין סיבה לשלול בגלל מקובלות חברתיות.
לא הצלחתי להבין איך שני צידי השוט (דומיננטי ונשלט) הופכים לבני אותו המין (גבר וגבר).

נכון, אין הקבלה מושלמת בין שני צידי השוט לגבר וגבר, או אשה ואשה; ההקבלה היא בין העדפות מיניות. כשאתה ממליץ לחוות את שני צידי השוט אתה למעשה אומר שההעדפה המינית, ככל שהיא מתבטאת בבחירה של אחד מצידי השוט (ורק אחד, בדרך כלל), איננה ״חזקה״ כמו העדפה מינית ככל שזו מתבטאת בבחירת המגדר של הפרטנר המיני. כשאני לעצמי, הרתיעה שלי מגברים כפרטנרים מיניים די דומה לרתיעה שלי מלבחור להיות בצידו השולט של השוט. מבחינתי אלה הן העדפות מיניות מובהקות, ונראה לי מוזר שמישהו מציע לי לנסות את מה שכלל אינה העדפתי המינית.