ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגיגים מבית היוצר של דמי – הגדרות ואני

Demi
לפני 19 שנים • 30 ביולי 2004
Demi • 30 ביולי 2004
@buba@ כתב/ה:
דמי , יש לי שאלה אליך .
קראתי מה שכתבת , הגדרת את עצמך כשולט , זה מה שנכון לך לעכשיו ועם זה אתה מרגיש בסדר . הבנתי את המסר ....

השאלה היא :
באה אליך מלכה גבוהה , יפייפיה , קשוחה ואומרת לך :
"דמי , מהיום אני רוצה שתהיה כלבלב שלי ,תתמסר לי ותיכנע לכל דרישותיי !!!!!!!!"

לא תסכים ??????.
או שתגיד לה " מלכה יפייפיה שכמוך , אני כרגע בתקופה של שולט נטו . למה לא באת קודם לפני ששיניתי והגדרתי את עצמי כשולט ?icon_rolleyes.gif

בובה, אולי היא בכלל תעשה סוויצ'.... מקסימום נשאר ידידים, או שסתם נעשה סקס ונילי קינקי משך כמה שעות.... icon_twisted.gif

רמז - כבר היו הצעות, ואת ההחלטות שלי עם עצמי עשיתי אחרי שלא התחברתי עם ההצעות.
מצד שני.... זאת תהיה טעות לקבע את עצמי ולהגיד - לעולם לא, אז נכון יותר להגיד - כרגע לא מתאים.
ורה

אבסטרקטית גם היא

ורה • 30 ביולי 2004
מזל טוב שמח מאד, אדון......
icon_razz.gif

אולי כדאי גם לי להתחיל לקרוא לעצמי סאבית? (לפחות זה יסנן פניות וירטואליות בלתי רצויות!) אני אחשוב על זה.

יפה.
דסדמונה{שטן}
דסדמונה{שטן} • 30 ביולי 2004
באמת יקירי, אתה כל כך מסתבך...ולמה ??? פשוט תהיה מה שאתה...ואם אתה שואל אותי...כן, אתה הרבה יותר דום מכל דבר אחר - אבל אני ממש לא בטוחה שאתה נופל להגדרה הזו...בכלל ...ויסלחו לי כל המגדירים. חבר על בזבוז האנרגיה...אלא אם כן אתה באמת נהנה להתפלסף (ונראה לי שבמקרה שלך זה העניין). עולם הבדס"מ הוא כל כך רחב...כבר נשאלה השאלה הזו מכל הכיוונים...האם למשל ...גבר הנהנה מסקס ונילי לגמרי...אך יש לו למשל...משיכה עזה לכפות רגליים...האם הוא מוגדר בתור סאב??? אולי די לתחינת השכל. כל זמן שכל אחד עושה מה שהוא נהנה ממנו ולא פוגע באנשים אחרים...בשביל מה הוא צריך להגדיר מה הוא ואיפה הוא נמצא. היום אני אהיה דומית - מחר סאבית who gives a dam or a demi...
חזירונת_בבוץ
חזירונת_בבוץ • 30 ביולי 2004
יו
אני לא מאמינה
הכנסת אותי לחתימה שלך!

ThePassionMaster
לפני 19 שנים • 1 באוג׳ 2004
ThePassionMaster • 1 באוג׳ 2004
"אילולא העולם היה מושתת על הגדרות, לעולם אדם לא היה מצליח למקם את עצמו בין השורות."

למה כולם צריכים להיות ממוקמים ?
מה רע לו לאדם בסתם לרחף ?