אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משהו שאולי הרבה מרגישים

לברדור נאמן
לפני 9 שנים • 20 במרץ 2015

משהו שאולי הרבה מרגישים

לברדור נאמן • 20 במרץ 2015
אני אהיה לך הכל רק תתייחסי אלי בחום
אני רוצה את זה באהבה, אני רוצה את זה בנשיקה,
אני רוצה את זה בחום, ובחיבוק, אני אהיה בשבילך משטח לרגליים,
אני אהיה בשבילך כסא לתחת היפייפיה שלך וגם אקדיש את פניי וגופי להיות לך.. כאסלה.
כשירותים. אני אוהב אותך. תתייחסי אלי ותשתמשיבי. ותתייחסי אלי.
אני לא זבל ולא אסלה מחרסינה, יש לי רגשות (ואולי גם לה.. אבל לא נדע לעולם)..

הדבר הזה נכתב עקב חשיפה שלי לאכזריות כל כך פוגעת שאני רואה בסרטי הפמדום וביחוד הסקאט.
ביחוד הרג אותי הפמדום היפני.. נראה שהתרבות המוקפדת שלהם והצנועה בחיים הרגילים,
מתבטאת באכזריות וחוסר רגישות משווע שאפשר לראות אצלהם בהרבה דברים, החוסר חמלה שם משווע.
כשזה בא לידי ביטוי במקרה בסרט פמדום סקאט מבויים יוצאת גם האותנטיות האכזרית כל כך עד שנשבר לך הלב.
אם אני גומר על סרט כזה נשבר לי הלב ואני מרגיש פגוע. אני לא רוצה להרגיש פגוע כל כך, אני רוצה להיות נאהב ורוצה לאהוב ולהתמסר מכל הלב לבחורה האגדית שתחזיר לי באותו מטבע, מהצד השולט.

הסרטים הבודדים הטובים ברשת שיצא לי לראות, שהמלכה מתייחסת, קצת מחייכת, מהתלת, מלטפת..
מעולם לא יצא לי לראות אותה באמת אוהבת.. כי כנראה לא נותנים לזה לצאת באמת ולא יודעים כמה זה יכול להיות אמיתי ונכון לכל כך הרבה אנשים.
זה הדברים שגמרו לי לגמור ולצאת מגדרי הכי טוב בעולם.

מחבק את ירכייך בחום ומנשק ברוך את כוסך הזוהר.
רק שלך, לבדרוד נאמן.
    התגובה האהובה בשרשור
נשלט גברי​(נשלט)
לפני 9 שנים • 26 במרץ 2015
נשלט גברי​(נשלט) • 26 במרץ 2015
ידוע וגם לפי דעתם של פסיכולוגים, סקסולוגים ויועצי מין רבים שהפורנו בסופו של דבר יותר פוגע מאשר תורם.
בפורנו ולא משנה באם מדובר במין רגיל ובסטיות שונות, ישנה שם הקצנה, בימוי , משחק ולא מעט זיופים.
מה שנראה בסרטים מוטמע לתת מודע ולא תמיד מצליחים להפריד בין המציאות לדמיון קרי המציאות אותה ראית בסרטים ולכן פנטזיות רבות נבנות אצלך על סמך חשיפה לפורנו, כך שהריגוש האמיתי שלך מגיע מדברים קיצוניים באמת ולא אותה רומנטיקה פשוטה אותה ציינת.
הפורנו נותן מענה לסיפוק לכל אותם שזקוקים לו אך ככל שהוא הופך חלק בלתי נפרד מחייך ובמיוחד בשלבים מוקדמים של חייך ומהווה תחליף לקשר אמיתי, תקשורת אמיתית, רגשות וכו', הוא יכול להרוס יותר מאשר לתרום ויכול להפוך לסוג של בור ללא תחתית שקשה לצאת ממנה.
לברדור נאמן
לפני 9 שנים • 26 במרץ 2015

יש בזה הרבה

לברדור נאמן • 26 במרץ 2015
הרבה אמת בדברים פרט לדבר אחד והוא שהנחת שהריגוש האמיתי שלי מגיע בהכרח מדברים קיצוניים. מה שציינתי ביחוד לקראת סוף הדברים בא להדגיש את זה שדווקא הרומנטיקה המהתלת שנוגעת ברוך וליטוף לסירוגין עם שליטה ממקום של אהבה ולא של אכזריות, אותה רומנטיקה ביחס לשגעון שבפורנו, דווקא היא זו שגורמת לי לגמור חזק icon_smile.gif תודה רבה על ההארה הכוללת שלך זה עזר להבין עוד דברים בצורה יותר מובנת, אני חושב שזה מכנה משותף להרבה אנשים בנות וגם בנים כל אחד מהצד שלו/ה ומהפוזיציה השולטת והנשלטת. מרתק
אביטל46​(שולטת)
לפני 9 שנים • 27 במרץ 2015

יש הבדל עצום

אביטל46​(שולטת) • 27 במרץ 2015
בן הרצון שלך לחום , אהבה, חיבוק

לבין פורנו ולא משנה מאיזה מדינה בעולם לא משנה אם פורנו רגיל או שליטה ..

הפורנו שאתה/אתם צורכים מסתובב מסביב לאקט עצמו מוגזם ככל שיהיה

הפורנו לא מתייחס ל "מערכת יחסים" או לרגש אתה צופה בעצם בזיון נטו ולא תמיד מגרה במיוחד .

אל תצפה לראות רגש חום ואהבה בסרטים ושוב לא משנה איזה סוג פורנו

למען האמת אני לא מוצאת בפורנו משהו מגרה , זה סקס/שליטה מאוד מוגזם ולא נכון.

ואגב גם החשיפה שלך לאכזריות בסרטים האלה היא לא אמיתית , זה ביום אחד גדול ורוב האלימות שאתה נחשף אליה לא באמת מתבצעת - וגם את זה אני בטוחה שאתה יודע .

מערכת יחסים כנה ונכונה גם בן עבד למלכה צריכה /אמורה / רצוי שתבוא מתוך רגש אחרת זה זמני ומועד לכישלון מראש.

עם זאת אני מאמינה שרגש כמו כן גם כימייה נבנים לאט ולא כמו ברוב המקרים שאנחנו פוסלים אדם אם בן זוג ואם נשלט ע"י רושם ראשוני וזו טעות. יש סיבות ברורות מאוד לטעות הזו אבל לא אפרט כי זה כבר לא קשור לנושא icon_smile.gif
אביטל46​(שולטת)

יש הבדל עצום

אביטל46​(שולטת) • 27 במרץ 2015
בן הרצון שלך לחום , אהבה, חיבוק

לבין פורנו ולא משנה מאיזה מדינה בעולם לא משנה אם פורנו רגיל או שליטה ..

הפורנו שאתה/אתם צורכים מסתובב מסביב לאקט עצמו מוגזם ככל שיהיה

הפורנו לא מתייחס ל "מערכת יחסים" או לרגש אתה צופה בעצם בזיון נטו ולא תמיד מגרה במיוחד .

אל תצפה לראות רגש חום ואהבה בסרטים ושוב לא משנה איזה סוג פורנו

למען האמת אני לא מוצאת בפורנו משהו מגרה , זה סקס/שליטה מאוד מוגזם ולא נכון.

ואגב גם החשיפה שלך לאכזריות בסרטים האלה היא לא אמיתית , זה ביום אחד גדול ורוב האלימות שאתה נחשף אליה לא באמת מתבצעת - וגם את זה אני בטוחה שאתה יודע .

מערכת יחסים כנה ונכונה גם בן עבד למלכה צריכה /אמורה / רצוי שתבוא מתוך רגש אחרת זה זמני ומועד לכישלון מראש.

עם זאת אני מאמינה שרגש כמו כן גם כימייה נבנים לאט ולא כמו ברוב המקרים שאנחנו פוסלים אדם אם בן זוג ואם נשלט ע"י רושם ראשוני וזו טעות. יש סיבות ברורות מאוד לטעות הזו אבל לא אפרט כי זה כבר לא קשור לנושא icon_smile.gif
לברדור נאמן

מסכים אבל

לברדור נאמן • 27 במרץ 2015
מערכת יחסים אוהבת או לפחות עם רגשות הדדיים, יכולה להיות גם בפורנו וגם אם תהיה מבוימת (משחק זו אמנות ומי שמשחק טוב משכנע). זה ירים בצורה אדירה את כל ההתעניינות והסיפוק שיש בזה.
זה קיים כבר עכשיו במעט סרטים שזה קיים בצורה מורגשת ואני בטוח שחלק נחשפו להם ועניין אותי לדעת אם גם אתם הכי אהבתם אותם. רציתי להדגיש את הצורך שלי בדבר כזה ולהעלות את המודעות לזה והשיתוף.

בקשר לאכזריות המבוימת, אני לא יודע מה הז'אנר שאת רואה בד"כ אביטל, אבל בסרטי הפמדום סקאט הקשים (במיוחד היפנים) רואים עבד שאשכרה מקבל את ה"מתנות" בכמות גדולה פיזית ממשית והן ממשיכות בלי טיפה של התחשבות ורחמים בצורה שאתה לא יכול לקבל, במדינה מערבית זה בקושי היה קורה בסרט מסוג כזה. אולי אני תמים אבל את זה ספציפית קשה לי לראות איך מביימים ולטעמי הוא מרגיש את הרוב ועצם ההצגה של זה עם 0 אחוז חיבה או רגש חם טיפה לעבד פוגעת בי.

אניי גם מאוד מאוד מסכים עם מה שאמרת לגבי היחסים והרגשות במערכת יחסים של שליטה כמו בכל מערכת יחסים.
Bagel
לפני 9 שנים • 30 במרץ 2015
Bagel • 30 במרץ 2015
הפורנו לא נשלח מהירח הוא מבטא את מה שהגברים שצורכים אותו מרגישים. מי שמתעניין בסאדו מאזו בדרך כלל מעדיף קור ואכזריות על פני יחס אוהד וחברי. אתה צריך לשאול את עצמך מה אתה בדיוק עושה מול כל אותם סרטי סקאט יפאניים מלכתחילה. הרי אף אחד לא מכריח אותך לראות אותם אבל איכשהו אתה מוצא את עצמך מולם. מביט.
Spirit
לפני 9 שנים • 31 במרץ 2015
Spirit • 31 במרץ 2015
מסכים איתך לגמרי.