בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כבר מיואש..

firex
לפני 9 שנים • 25 בפבר׳ 2015

מיואש

firex • 25 בפבר׳ 2015
אני ממליץ לך לא לחפש מישהי בכלוב או במועדונות BDSM , יש הרבה הרבה גברים ומאד מעט נשים
תחפש מישהי בעולם הונילי, ותנסה להביא אותה לעולם BDSM , יש כאלה שיאהבו , אבל יש לזהר, זה משחק מסוכן, כי יש גם נשים שלא יאהבו, ומה אם תתאהב בה כבר ?? אז הטריק בהוא היכולות לצאת מהיחסים איתה אם אתה רואה שהיא אף פעם לא יהיה שם.
אם כן תמצא מישהי שפתוח ונהנה מ BDSM , אני מצאתי שזה היחסים הכי טובים כי יש גם אהבה רגשית ולא רק אהבה מינית
lockedforever
לפני 9 שנים • 6 באפר׳ 2015

Re: מיואש

lockedforever • 6 באפר׳ 2015
firex כתב/ה:
אני ממליץ לך לא לחפש מישהי בכלוב או במועדונות BDSM , יש הרבה הרבה גברים ומאד מעט נשים
תחפש מישהי בעולם הונילי, ותנסה להביא אותה לעולם BDSM , יש כאלה שיאהבו , אבל יש לזהר, זה משחק מסוכן, כי יש גם נשים שלא יאהבו, ומה אם תתאהב בה כבר ?? אז הטריק בהוא היכולות לצאת מהיחסים איתה אם אתה רואה שהיא אף פעם לא יהיה שם.
אם כן תמצא מישהי שפתוח ונהנה מ BDSM , אני מצאתי שזה היחסים הכי טובים כי יש גם אהבה רגשית ולא רק אהבה מינית

לצערי זאת האופציה היחידה.
lockedforever
לפני 9 שנים • 6 באפר׳ 2015

Re: מיואש

lockedforever • 6 באפר׳ 2015
firex כתב/ה:

לצערי זאת האופציה היחידה.
mclovin
לפני 9 שנים • 3 במאי 2015
mclovin • 3 במאי 2015
וואלה אני בדיוק במצב שלך..
נראלי צריך לעבור לברלין