סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ספיד דייטינג בדס"מי לקשר רציני

Mary Jane
לפני 9 שנים • 6 באפר׳ 2015
Mary Jane • 6 באפר׳ 2015
שנאוצר כתב/ה:
יוזמה מבורכת, אבל השולטות לא ירצו כי אין כמעט שמחפשות קשר רציני עם נשלטים.

יש מעט נשים "שולטות", ואלו שישנן כמעט אף פעם לא יבחרו לקשר זוגי ו/או רציני גבר המכנה עצמו בשם של כלב, אסלה, נעל בית, משרת לכל דיכפין או כינוי אחר בסגנון. ככל שתקדימו להפנים את זה ולהציג את עצמכם כבני אדם ולא ככלבים ומשרתים, הסיכוי שתמצאו מישהי יעלה, נראה לי. בהצלחה.
    התגובה האהובה בשרשור
שנאוצר​(נשלט)

Re: קשר רציני?

שנאוצר​(נשלט) • 6 באפר׳ 2015
DanaDomme כתב/ה:
slave for ever כתב/ה:
DanaDomme כתב/ה:
שנאוצר כתב/ה:

אני מניחה שקשר רציני בעיניך זה קשר של שליטה, שתהיה העבד הבלעדי שלה ושהחיים יראו כמו סרט פורנו.
לא חלילה בני זוג, חתונה, ילדים משכנתא ובלה בלה בלה בלה...

כנראה שכאן טמון ההבדל בין רציני לדעתך ובין רציני בעיניה של השולטת.

יש כאלה שמחפשים את שניהם. גם להיות העבד הבלעדי וגם להיות הבן זוג, כולל חתונה וילדים...

זה לא אמור לסתור אחד את השני. מכיר כאלה זוגות.

הבעיה היא שכיום, רוב הנשים לא מוכנות לקשר מונוגמי הדדי.

מוזר לקרוא את זה.
לדעתי נשים תמיד מוכנות לקשר מונוגמי, בתנאי שתרצו אותן גם לחיים ולא רק כמלכות שלכם שיגשימו לכם את הפנטזיות.

ולי מוזר לקרוא מה שאמרת עלי בלי לקרוא לי את הפרופיל כי כמובן רק אנחנו הגברים שולחים פה הודעות "היי" בלי לקרוא דבר לפני ובלי לתת יחס.
מה שאני מחפש זה בדיוק לא סרט פרונו של בדסמ. אני מחפש חברה שאוהבת גם קצת בדסמ במיטה, ילדים ואולי גם משכנתא(למרות שהה דיי באסה).
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 6 באפר׳ 2015
Mary Jane כתב/ה:
שנאוצר כתב/ה:

יש מעט נשים "שולטות", ואלו שישנן כמעט אף פעם לא יבחרו לקשר זוגי ו/או רציני גבר המכנה עצמו בשם של כלב, אסלה, נעל בית, משרת לכל דיכפין או כינוי אחר בסגנון. ככל שתקדימו להפנים את זה ולהציג את עצמכם כבני אדם ולא ככלבים ומשרתים, הסיכוי שתמצאו מישהי יעלה, נראה לי. בהצלחה.

היי ראבק יש לי כלבה שנאוצרית בבית זה אחלה זן icon_smile.gif. אני מסכים איתך ברמה מסוימת, יכול להיות שהכינוי שלי יכול לרמז על משהו מוגזם. אני זוכר שנרשמתי לפה וקראתי שמישהי כתבה שזה מגוחך כל הכינויים מהסגנון הזה, וניסיתי לא להיות בוטה מדי, אולי הגזמתי באופן אישי.
מעבר לזה, נכון אין הרבה שולטות אני מסכים, אבל להציג את החוסר רצינות של הרבה שולטות כאן לנסות להכיר, בזה שחלק מהגברים קוראים לעצמם באתר אסלה זה פשוט לא נכון. לא כל פניה זה רצון לסשן או סקס.
Mary Jane
Mary Jane • 6 באפר׳ 2015
מציעה לך לא להתרכז בקיטורים על ההיצע הקיים, אלא לנסות למצוא פתרונות ולנסות לשפר את עצמך ואת מצבך.

ולפי התרשמותי, רובם של הנשלטים כן אוחזים בכינויים מהסוג שתיארתי. נו, מילא (:
Josephin​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 8 באפר׳ 2015
Josephin​(לא בעסק) • 8 באפר׳ 2015
Mary Jane כתב/ה:
שנאוצר כתב/ה:

כמה שאת צודקת icon_smile.gif
חג שמח!
Mary Jane
Mary Jane • 8 באפר׳ 2015
ואם כבר אז כבר - ולו על מנת להעלות את המודעות -

הרבה מההודעות הפרטיות שנשלחות אליי מנוסחות פחות או יותר כך (ציטוט): "מבקש לדעת אם אפשרי ומה נדרש כדי ליצור קשר איתך (כמלכה)? - אם לא אפשרי אז מבקש מראש סליחה."

בעיניי, כן, רק בעיניי, זה מוזר מאוד. איזו מלכה? מה?...על פניו פניה מנומסת, לכאורה. אך מה הקשר אליי בכלל? מה כל הכתרים האלו? כך פונים לאישה שאינך מכיר? מרגיש כמו פניה לנותנת שירותים כלשהי, לאודישן או למישהי שמלאו לה 100 בקיץ האחרון. ובכל מקרה מרגיש כאילו יש כאן חוסר יכולת לתקשר ולעניין ברמה הבסיסית ביותר.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 8 באפר׳ 2015
זה בגלל שרוב הנשלטים מתייחסים אלינו כעל מושא לפנטזיות שלהם.
הם מגיעים לפה מסוחררים מהמגוון של המלכות ומהאפשרות להגשים את הפנטזיות שלהם שחשבו שקיימות רק בפורנו, ושוכחים שאנחנו קודם כל נשים, בנות אדם, ורק לאחר מכן בדסמיות.

גם שולטים חוטאים בפניות מזעזעות. או בפניות בכלל, גם בפני מי שמגדירה בגבולות שלה מפורשות שאינה מעוניינת בפניות מגברים.

בכלל, לגברים פה יש נטייה להתעלם מהגבולות בפרופיל בתקווה ש"הם יהיו שונים".
Mary Jane
Mary Jane • 8 באפר׳ 2015
אישה אחרת כתב/ה:
זה בגלל שרוב הנשלטים מתייחסים אלינו כעל מושא לפנטזיות שלהם.
הם מגיעים לפה מסוחררים מהמגוון של המלכות ומהאפשרות להגשים את הפנטזיות שלהם שחשבו שקיימות רק בפורנו, ושוכחים שאנחנו קודם כל נשים, בנות אדם, ורק לאחר מכן בדסמיות.
...........

.

לדעתי זה מעיד על איזו בעיה שכלית, אולי רוחנית. מן ניתוק. חוסר הבנה. אטימות. דבר לא מפותח, לא משוכלל. ובעומק הלב - חוסר רצון (או יכולת) לתקשר באמת ובתמים עם האדם מולך. אז שלא יתפלאו שלא עונים להם, לא רוצים קשר ומתעלמים כלאחר יד.
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 8 באפר׳ 2015
אני באמת לא מבין כבר מה אתן רוצות, ועל מה אתן בכלל מתלוננות. לפני כמה חודשים דיברתי פה באחד השרשורים שאני שולח "היי" או "מה קורה?" וכמעט אין שולטות שעונות. אני זוכר שרשמתי שזה נראה לי מגוחך לרשום איזה משהו גרוטסקי, גס או מאולץ בפניה לאדם שאני לא מכיר באינטרנט, ובמיוחד לאישה שאני מתחיל איתה. נשים בפורום הזה יצאו עלי והסבירו לי שבנות פה מקבלות מאות פניות ביום ואם זה מה שיש לי להציע "היי." אז ברור שאני יסונן.

שוב מה אתן רוצות?, איך אתן רוצות שיפנו אליכן? יש איזשהי סוג של פניה וירטואלית שהיא מספיק טובה כדי שתתחילו להתכתב ?. אין פה שום בעיה של פניות של נשלטים. יש פה רק בעיה של יחס נמוך של נשים מול גברים ואין לכן בכלל על מה להתלונן באמת. אני לא מבין איך שלושתיכן עם היצע כזה גבוה לא מצאתן פה משהו טוב עדיין.