לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם זה בדס"מ או ניצול יחסי מרות?

אביטל46​(שולטת)
לפני 9 שנים • 16 באפר׳ 2015

טוב

אביטל46​(שולטת) • 16 באפר׳ 2015
אני לא נוטה לספר ולשתף על החוויות שאני חווה כשולטת אבל הפעם אחרוג .

מניסיון שלי וכן הייתי בקשרים של 24/7 מה שאת מתארת זה לא קשר כזה ובטח לא קשר בדסמי.
קשר 24/7 הוא אומנם אינטנסיבי ולא מיועד לכל אחד אבל עם זאת זה קשר מהנה , מספק, ועם יכולת מדהימה להכיר באמת את הצד השני ולא רק את התארים "נשלט" "שולטת" .
אישית נהנתי מכל רגע , וכן לא תמיד בטח לא 24/7 יש חשק להיות בשליטה וצריך לדעת את המינון הנכון על מנת שזה יצליח.

את נמצאת בקשר עם גבר אלים מתנשא שהקשר שלו לבדסם הוא מיקרי בהחלט ויותר מזה הוא הורס לשולטים אחרים .

אני מכירה גברים שולטים ואני יודעת בוודאות שולט אמיתי ובמיוחד ל קשר אינטנסיבי כמו 24/7 זה אחד יהיה לו רגש אליך , יכבד אותך , יכבד את הרצונות שלך ויידע גם לוותר כשאת מסרבת לו . מאחר ושולט אמיתי לא ידרוש ממך לעשות דברים שיביאו אותך למצב של סירוב.

יקירתי את במערכת יחסים עם סימפטומים של "אישה מוכה" ולא בקשר בריא ומהנה .

יש הבדל עצום בין להשפיל לבין לפגוע. ואם את נפגעת את לא צריכה להיות שם.

המלצה שלי וזה באמת מתוך איכפתיות נטו צאי מהקשר הזה ומהר!

אני מדברת כשולטת ולא כשולט ואני יודעת שיש הבדלי שליטה והבדלים משמעותיים , אבל מאידך אני בספק אם יש גבר שקורא לעצמו שולט שינהג כמו הזכר שאת מתארת.
sid​(נשלטת){נווד במדבר}

זה יכול להיות חלק מהשליטה

אך ורק אם הסכמתם על זה מראש.

באופן כללי, כל שולט שמתחיל לשכנע את השפחה שלו שככה לא מתנהגת נשלטת אמיתית - מעיר אצלי נורות אדומות.
אני לא מספיק שפחה בשבילך? דיברת איתי וזה עדיין לא עונה על הצורך שלך? אל תהיה איתי.
זה נשמע ממש לא לעניין...
Ez Knot​(שולט)

תשפטי לפי התוצאה

Ez Knot​(שולט) • 16 באפר׳ 2015
שולט נמדד גם ביכולת שלו להשיג תוצאה.

תראי מה את מרגישה ותראי לאן הגעת.
את לא בטוחה
יש לך ספקות
זה מרגיש לך רע

וזה בפני עצמו אומר לא שאת נשלטת רעה, אלא שיש בעיה באיכות השליטה

כח בלי שליטה הוא כלום (או נזק).

אני ממליץ לכל נשלט או נשלטת לשפוט את איכות השולט שלהם לפי איך שהוא גורםלהם להרגיש.
אם זה טוב התמסרו
אם זה רע, הלאה תעברו.
המאבחן
לפני 9 שנים • 17 באפר׳ 2015

Re: האם זה בדס"מ או ניצול יחסי מרות?

המאבחן • 17 באפר׳ 2015
Lorie Sharp כתב/ה:
שלום לכולן..
אני לא הרבה זמן בסצינה למרות התעניינותי הרבה מזה כבר מספר שנים.
לאחרונה נכנסתי לקשר בדס"מ של שולט- נשלטת 24/7
כידוע, קשר מסוג זה מגדיר כי הנפשות הפועלות אינן עוזבות את מקומן או תפקידן, שהרי זהו אורח חייהם אותו הן אמצו

לכן הרבה פעמים אני נמצאת במצבים שהם בגדר תחום אפור מאחר שמעולם לא הייתי בקשר בדס"מ שלא לדבר על 24/7..

לעיתים עולות בי תהיות האם השולט שלי מנצל את מרותו עליי לרעה בטענה שמדובר בבדס"מ גרידא.

שאלתי נסובה האם ההתנהגויות מצד השולט שלי, אותן הוא מגדיר כהתנהגויות מקובלות מצד שולט הן בתחום הגבול הסביר של הבדס"מ או שמא הן חורגות ממנו.

לדוגמא;

הוא טוען שעליי תמיד להיות כפופה לרצונותיו גם אם יש בהן פגיעה בי. לעיתים כשהוא מבקש ממני משהו שאני מרגישה שמבזה אותי אני מסרבת ואז הוא מתחיל "לשטוף" אותי בקללות ("זונה", "בת זונה", "הלואי ותמותי" "אני שונא אותך" וכו') כשאני אומרת לו שזה מרגיש שהקללות לא באות ממקום בדס"מי נקי אלא באמת פוגעות בי נפשית הוא טוען שאני כלל לא נשלטת אמיתית.

לעיתים העניינים מסתבכים ואז הוא דורש ממני לצאת מהדירה שלו.

אני מרגישה שהתבטאויות כמו; צאי מהדירה שלי, או קללות מגוונות שאינן נאמרות ו/או נעשות במתחם של סשן או אקט מיני, אינן אלא בריונות וניצול יחסי מרות.

מה דעתכם/ן?

הוא טוען שאת כלל לא נשלטת אמיתית והוא צודק...משהו מפריע לך?תעלי את זה מולו במקום למרוח את מערכת היחסים שלכם על כל המסך.
slave for ever​(נשלט)
לפני 9 שנים • 17 באפר׳ 2015

slave for ever​(נשלט) • 17 באפר׳ 2015
המאבחן כתב/ה:
Lorie Sharp כתב/ה:
שלום לכולן..
כידוע, קשר מסוג זה מגדיר כי הנפשות הפועלות אינן עוזבות את מקומן או תפקידן, שהרי זהו אורח חייהם אותו הן אמצו

לכן הרבה פעמים אני נמצאת במצבים שהם בגדר תחום אפור מאחר שמעולם לא הייתי בקשר בדס"מ שלא לדבר על 24/7..

לעיתים עולות בי תהיות האם השולט שלי מנצל את מרותו עליי לרעה בטענה שמדובר בבדס"מ גרידא.

שאלתי נסובה האם ההתנהגויות מצד השולט שלי, אותן הוא מגדיר כהתנהגויות מקובלות מצד שולט הן בתחום הגבול הסביר של הבדס"מ או שמא הן חורגות ממנו.

לדוגמא;

הוא טוען שעליי תמיד להיות כפופה לרצונותיו גם אם יש בהן פגיעה בי. לעיתים כשהוא מבקש ממני משהו שאני מרגישה שמבזה אותי אני מסרבת ואז הוא מתחיל "לשטוף" אותי בקללות ("זונה", "בת זונה", "הלואי ותמותי" "אני שונא אותך" וכו') כשאני אומרת לו שזה מרגיש שהקללות לא באות ממקום בדס"מי נקי אלא באמת פוגעות בי נפשית הוא טוען שאני כלל לא נשלטת אמיתית.

אני מרגישה שהתבטאויות כמו; צאי מהדירה שלי, או קללות מגוונות שאינן נאמרות ו/או נעשות במתחם של סשן או אקט מיני, אינן אלא בריונות וניצול יחסי מרות.

מה דעתכם/ן?

הוא טוען שאת כלל לא נשלטת אמיתית והוא צודק...משהו מפריע לך?תעלי את זה מולו במקום למרוח את מערכת היחסים שלכם על כל המסך.

איזו תגובה טיפשית.
Johnnyos
לפני 9 שנים • 18 באפר׳ 2015
Johnnyos • 18 באפר׳ 2015
נשמע לי הזוי מה שאת עוברת... באמת נהנית להיות איתו?
לדעתי צריך קודם אהבה וחשק אחד לשני , ו רק אחר כך אפשר להכניס את השליטה לתחום
High T
לפני 9 שנים • 19 באפר׳ 2015

High T • 19 באפר׳ 2015
Lorie Sharp כתב/ה:
שלום לכולן..

לדוגמא;

מה דעתכם/ן?

לנושא זה אפשר להשיב בכמה דרכים ורוב המגיבים עשו כן
הבעיה שאני רוצה להעלות היא " התחושה הקודמת למעשה"
האם הירגשת באפשרות הזו לפני שניכנסת לקשר עם אותו אדם?
האם היו סממנים מזהירים כגון חוסר סבלנות דיבור בוטה או פנייה אלימה?

בגלל שאני דוגל בחופש קשה לי להבין כל מערכת יחסים של 24/7

פעם קראתי תגובה של דום מסויים באתר אחר
"אם את מכניסה את האצבעות למטחנת בשר פועלת אל תצפי שם לא יצאו שחוטות"
יש אקסטרימים ויש פגועי נפש בתחום הזה.
בסופו של דבר זו בחירה ואחריות לתוצאות שלכל אדם
opiate​(שולט)
לפני 9 שנים • 19 באפר׳ 2015
opiate​(שולט) • 19 באפר׳ 2015
Im loving the written diarrhea in this thread

Well written nonesense by all parties
פאני היל​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 20 באפר׳ 2015

פאני היל​(לא בעסק) • 20 באפר׳ 2015
זה בכלל לא משנה מה הוא אומר, משנה אך ורק מה את מרגישה, ואם את מרגישה זלזול וחוסר כבוד, מרגישה רע בקשר- כדאי לך לחפש שולט אחר.

פאני