ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יכול להיות שגבר סטרייט יחשוש תקופה ארוכה שהוא אוהב ; סטראפון

MyVanil​(אחר)
לפני 9 שנים • 27 באפר׳ 2015

יכול להיות שגבר סטרייט יחשוש תקופה ארוכה שהוא אוהב ; סטראפון

MyVanil​(אחר) • 27 באפר׳ 2015
חדירה נשית עם סטראפון ? לא אוהב בדסמ וכאלה אך חושש תקופה ארוכה וזה מתסכל לחשוב ולא

לדעת . ( לא דחיפה עצמית של סטראפון לבד ) אלא חדירה נשית עם סטראפון .
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 27 באפר׳ 2015
זה טבעי. כי יש את הפחד, אם אני אוהב סטרפון, אולי גם זין?

האם אני הומו?

לדעתי, אין שום קשר בין השניים. אם אתה מפנטז על זה, זה בסדר גמור.

זה לא יגרום לך לשנות את הנטייה המינית שלך.

שווה לך לנסות, רק בשביל להגיד לעצמך ניסיתי. יכול להיות שבמציאות לא תהנה מזה.

בהצלחה
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 27 באפר׳ 2015
לא, כל כך הרבה סטרייטים ומצואיסטים אוהבים סטרפון.
לערמונית ניתן להגיע רק מהרקטום ואין קשר להומוסקסואליות.
הומו זה גבר שנמשך ואוהב גברים ולא חובב אנאלי.
אגב מנסיוני גברים שממש פוחדים להפוך להומואים בגלל חדירה רקטאלית לא משנים את הזהות המינית שלהם גם עם הם מעדיפים בתחת.
MyVanil​(אחר)
לפני 9 שנים • 28 באפר׳ 2015
MyVanil​(אחר) • 28 באפר׳ 2015
זהו שאני לא אוהב גייז , אני יכול להקיא מזה ברמות וגם לא עומד לי ככה שזה לא רלוונטי לנושא .

רק מה שאני חושש ממנו כשאני רואה סרטים של נשים שחודרות לגברים עם סטראפון תוך כדי שאני

חרמן

אני יכול לגמור מזה . וכשראיתי סרטי גייז נגעלתי וכמעט הקאתי ומיד סגרתי את זה ואפילו הפסיק

לעמוד גם כשהייתי בשיא החרמנות . מה שאני לא בטוח בגללו זה כי תמיד יוצא לי לראות סרטים כאלה

תוך כדי שאני חרמן והתגובה היא תגובה רגילה כמו לסקס רגיל . כמו שאתם אומרים יכול להיות שאני

לא יאהב את זה בכלל אם אני ינסה אבל אם זה כבר תקופה ארוכה מדיי אז זה החשש ....

נ.ב ; אני גם לא אוהב BDSM זה יכול לגרום לי לטראומה נפשית אני חושש לקטע של התחלפויות

תפקידים .
פור גוד
פור גוד • 28 באפר׳ 2015
MyStrapon כתב/ה:
זהו שאני לא אוהב גייז , אני יכול להקיא מזה ברמות וגם לא עומד לי ככה שזה לא רלוונטי לנושא .

רק מה שאני חושש ממנו כשאני רואה סרטים של נשים שחודרות לגברים עם סטראפון תוך כדי שאני

חרמן

אני יכול לגמור מזה . וכשראיתי סרטי גייז נגעלתי וכמעט הקאתי ומיד סגרתי את זה ואפילו הפסיק

לעמוד גם כשהייתי בשיא החרמנות . מה שאני לא בטוח בגללו זה כי תמיד יוצא לי לראות סרטים כאלה

תוך כדי שאני חרמן והתגובה היא תגובה רגילה כמו לסקס רגיל . כמו שאתם אומרים יכול להיות שאני

נ.ב ; אני גם לא אוהב BDSM זה יכול לגרום לי לטראומה נפשית אני חושש לקטע של התחלפויות

תפקידים .

אם יש לך בעייה כלשהי באורנטצייה-המינית, מיי-סטראפאון, תדע לך:
הרופא פה (:
אבל אני לא מתכוון אליי, כמובן, אלא לבטי בום. שענתה לך יפה ולעניין.
אבל מה שהיא עוד לא סיפרה לך, הוא שאם אתה מקיא מסרטי גייז - אשכרה מקיא - זה לוא דווקא אומר שלא מסתתר בנבכי הארונות של נפשך איזה גיי קטן ולטנטי שמבקש לו קצת תשומת לב, קצת מקום, קצת אפשרות לביטוי-עצמי וכו'
כי אני למשל ממש לא חוטף ת'בחילה ( וגם לא חוטף ת'פאניקה ) מסרטי גייז. אני סתם מעביר ערוץ. גם סרטי לסביות לא ממש עושים לי את זה. כי איך להגיד את זה הכי פשוט, הן גורמות לי להרגיש מיותר.
ועכשיו, "בחזרה אלייך, יונית " (:
    התגובה האהובה בשרשור
High T
High T • 28 באפר׳ 2015
MyStrapon כתב/ה:

חרמן

תפקידים .

וסתם מתוך סקרנות - לידיבוייז או טרנסיות
איך זה מתחבר אצלך?
MyVanil​(אחר)
High T כתב/ה:
MyStrapon כתב/ה:

חרמן

תפקידים .

וסתם מתוך סקרנות - לידיבוייז או טרנסיות
איך זה מתחבר אצלך?

זה כמו הומואים זה לא תופס בכלל ....... ( לא שאני מבין בהגדרות שלהם אבל ככה זה נתפס אצלי ) ..
MyVanil​(אחר)
UP Good Nghit Evreyone
שמעון רביזדה​(אחר)
לפני 9 שנים • 1 במאי 2015
אני גם בדיוק כמוך.
מדליק אותי המחשבה שאישה תחדור אליי עם סטראפון אבל גייז זה משהו שממש עושה לי טרן אוף ואני סטרייט לחלוטין.
לדעתי זה נורמלי...יש לא מעט כאלה.

למרות שתכלס זה יותר מחרמן ברמת הפנטזיה..כשמבצעים את זה זה פחות כיף ממה שדמיינת בראש.
MyVanil​(אחר)
לפני 9 שנים • 1 במאי 2015
MyVanil​(אחר) • 1 במאי 2015
עבד שרירי וחלק כתב/ה:
אני גם בדיוק כמוך.
מדליק אותי המחשבה שאישה תחדור אליי עם סטראפון אבל גייז זה משהו שממש עושה לי טרן אוף ואני סטרייט לחלוטין.
לדעתי זה נורמלי...יש לא מעט כאלה.

למרות שתכלס זה יותר מחרמן ברמת הפנטזיה..כשמבצעים את זה זה פחות כיף ממה שדמיינת בראש.

בדיוק זאת הכוונה , סוף סוף משהוא עם אותה הרגשה ; אבל הרצון לנסות הוא לא קטן .