לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

רן גבריאלי: ״למה הפסקתי לצרוך פורנו״

Bent
לפני 9 שנים • 5 במאי 2015
Bent • 5 במאי 2015
כמות החורים ההכללות והטעויות בתחילת ההרצאה, שלא לדבר על הטפת המוסר הצדקנית מונעים ממני להמשיך לצפות מעבר לדקה הראשונה.

אבל יש לו את הקול שלי עם הוא יבחר לרוץ למשרת האפיפיור.
טליה​(שולטת)
לפני 9 שנים • 6 במאי 2015
טליה​(שולטת) • 6 במאי 2015
בנט, אתה חש כי הטפת המוסר הצדקנית של רן גבריאלי תופסת אותך בתור צרכן פורנו, או בתור שחקן פורנו שטרם מימש את עצמו, ומעוניין לככב בסרט גאנג בנג עם חמישה כושים שגומרים לו על הפנים?
Bent
Bent • 6 במאי 2015
טליה כתב/ה:
בנט, אתה חש כי הטפת המוסר הצדקנית של רן גבריאלי תופסת אותך בתור צרכן פורנו, או בתור שחקן פורנו שטרם מימש את עצמו, ומעוניין לככב בסרט גאנג בנג עם חמישה כושים שגומרים לו על הפנים?

גם וגם, וגם במאי בלתי ממומש, צלם אקטיבי של פטיש, ואדם חושב.

ואולי עוד כמה דברים.

תבחרי.

ואת?
טליה​(שולטת)
אני לא חושבת שרן גבריאלי צדקן.

ולדעתי כל מי שמאמין שיש נשים שחולמות להעשות שחקניות פרונו, וממשות את עצמן בעבודה הזו, פשוט חי בסרט.
    התגובה האהובה בשרשור
פור גוד
פור גוד • 6 במאי 2015
טליה כתב/ה:

בנט - אהלן.
השאלה שטליה הפנית אלייך ציחקקה אותי, וגם אני ( צרכן-פורנו לא קטן שאני יכול להיות בעצמי בתקופות מסויימות של חיי - נו האמת חייבת להיאמר, גם אם אינך יכול ממש להתגאות בה ) מחכה בקוצר-רוח ובנפש-כלה לתשובה יותר אינטילגנטית ויותר מפורטת ממך. ופחות מתחמקת.
תשובה שאתה תכתוב לה, כמובן, רק אחרי שתאונן את הליבידו שלך "אאוט-אוף-דה-סיסטם", כמו שאומרים, וכך תוכל לענות לה בצורה רציונלית ושקולה יותר- בשלווה ברוגע ומתוך יישוב-הדעת (-:

נ.ב - אבל חשוב שתדע שאני דווקא נמנה עם אלו שבהחלט נהנים להתבונן באמנות הארוטיקה הסאדו-מזוכיסטית העכשווית שאתה מעלה לבלוג שלך, ומגלה בה עניין רב.
חייבים לשמור על האמנות-הארוטית חיה ונושמת. רק חסר לנו שגם האמנות הזאת תמות לנו איכשהו ותהפוך להיות אמנות נשכחת
וכשאני עולה בהזדמנויות שונות לבלוג שלך, אני מגלה לרווחתי הרבה שהאמנות הזאת עדיין חיה--ונושמת וממשיכה להמציא את עצמה מחדש. ואז אני נרגע קצת. אז תמשיך ככה וחזק ואמץ !

(* ותכף ניגש לכתוב תגובה גם לגשם השחור.. icon_smile.gif )
Bent
Bent • 6 במאי 2015
פור גוד כתב/ה:
טליה כתב/ה:

בנט - אהלן.
השאלה שטליה הפנית אלייך ציחקקה אותי

האמת היא שהשאלה לא ציחקקה אותי, היא תקפה אותי, בצורה לא נעימה במיוחד,במיוחד שאין בשאלה קשר ישיר למה שאני כתבתי, או שאיני מבין את השאלה ביחס למה שכתבתי. לכן עניתי כפי שעניתי.

אם יש לך שאלה שאתה חושב שהיא נוגעת למה שכתבתי, אשמח לענות עליה.
טליה​(שולטת)
בנט, תהיה מוכן להסביר עבורי את מה שעבורך הוא ככל הנראה מובן מאלו, והוא כיצד תקפתי אותך?
Bent

אם אני מוכרח, אז כן אני יכול להסביר

Bent • 6 במאי 2015
מכאן השאלה שלך הופכת לתוקפנית לטעמי.

טליה כתב/ה:
ומעוניין לככב בסרט גאנג בנג עם חמישה כושים שגומרים לו על הפנים?
טליה​(שולטת)
טוב, תיארתי לעצמי שלא נפגעת מהרעיון שאתה צרכן פורנו.
אבל עד כמה שזה קשה, בשביל שתהיה תעשיית פורנו מישהו צריך לעשות את הפורנו.
ואחרי שנים של תמיכה בתעשייה כצרכן חשבתי שאולי תשמח לתרום כיצרן.
בתור אחד שנמצא מעבר להטפות מוסר צדקניות, מזה כבר קצת גאנג בנג עם חמישה כושים שגומרים לך על הפנים?
בוודאי שלא צריך להעלב מהרעיון. ואם תעשה סרט כזה ותעלה אותו לרשת, אני מבטיחה שלא להיות צדקנית גם בעצמי ולצפות בו.