ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם זה בדס"מ או ניצול יחסי מרות?

Bia{❤ Bia}
לפני 8 שנים • 15 במאי 2015

Re: האם זה בדס"מ או ניצול יחסי מרות?

Bia{❤ Bia} • 15 במאי 2015
Lorie Sharp כתב/ה:
שלום לכולן..
אני לא הרבה זמן בסצינה למרות התעניינותי הרבה מזה כבר מספר שנים.
לאחרונה נכנסתי לקשר בדס"מ של שולט- נשלטת 24/7
כידוע, קשר מסוג זה מגדיר כי הנפשות הפועלות אינן עוזבות את מקומן או תפקידן, שהרי זהו אורח חייהם אותו הן אמצו

לכן הרבה פעמים אני נמצאת במצבים שהם בגדר תחום אפור מאחר שמעולם לא הייתי בקשר בדס"מ שלא לדבר על 24/7..

לעיתים עולות בי תהיות האם השולט שלי מנצל את מרותו עליי לרעה בטענה שמדובר בבדס"מ גרידא.

שאלתי נסובה האם ההתנהגויות מצד השולט שלי, אותן הוא מגדיר כהתנהגויות מקובלות מצד שולט הן בתחום הגבול הסביר של הבדס"מ או שמא הן חורגות ממנו.

לדוגמא;

הוא טוען שעליי תמיד להיות כפופה לרצונותיו גם אם יש בהן פגיעה בי. לעיתים כשהוא מבקש ממני משהו שאני מרגישה שמבזה אותי אני מסרבת ואז הוא מתחיל "לשטוף" אותי בקללות ("זונה", "בת זונה", "הלואי ותמותי" "אני שונא אותך" וכו') כשאני אומרת לו שזה מרגיש שהקללות לא באות ממקום בדס"מי נקי אלא באמת פוגעות בי נפשית הוא טוען שאני כלל לא נשלטת אמיתית.

לעיתים העניינים מסתבכים ואז הוא דורש ממני לצאת מהדירה שלו.

אני מרגישה שהתבטאויות כמו; צאי מהדירה שלי, או קללות מגוונות שאינן נאמרות ו/או נעשות במתחם של סשן או אקט מיני, אינן אלא בריונות וניצול יחסי מרות.

מה דעתכם/ן?

Run Lorie Run
המאבחן
לפני 8 שנים • 16 במאי 2015

Re: האם זה בדס"מ או ניצול יחסי מרות?

המאבחן • 16 במאי 2015
Lorie Sharp כתב/ה:
שלום לכולן..
אני לא הרבה זמן בסצינה למרות התעניינותי הרבה מזה כבר מספר שנים.
לאחרונה נכנסתי לקשר בדס"מ של שולט- נשלטת 24/7
כידוע, קשר מסוג זה מגדיר כי הנפשות הפועלות אינן עוזבות את מקומן או תפקידן, שהרי זהו אורח חייהם אותו הן אמצו

לכן הרבה פעמים אני נמצאת במצבים שהם בגדר תחום אפור מאחר שמעולם לא הייתי בקשר בדס"מ שלא לדבר על 24/7..

לעיתים עולות בי תהיות האם השולט שלי מנצל את מרותו עליי לרעה בטענה שמדובר בבדס"מ גרידא.

שאלתי נסובה האם ההתנהגויות מצד השולט שלי, אותן הוא מגדיר כהתנהגויות מקובלות מצד שולט הן בתחום הגבול הסביר של הבדס"מ או שמא הן חורגות ממנו.

לדוגמא;

הוא טוען שעליי תמיד להיות כפופה לרצונותיו גם אם יש בהן פגיעה בי. לעיתים כשהוא מבקש ממני משהו שאני מרגישה שמבזה אותי אני מסרבת ואז הוא מתחיל "לשטוף" אותי בקללות ("זונה", "בת זונה", "הלואי ותמותי" "אני שונא אותך" וכו') כשאני אומרת לו שזה מרגיש שהקללות לא באות ממקום בדס"מי נקי אלא באמת פוגעות בי נפשית הוא טוען שאני כלל לא נשלטת אמיתית.

לעיתים העניינים מסתבכים ואז הוא דורש ממני לצאת מהדירה שלו.

אני מרגישה שהתבטאויות כמו; צאי מהדירה שלי, או קללות מגוונות שאינן נאמרות ו/או נעשות במתחם של סשן או אקט מיני, אינן אלא בריונות וניצול יחסי מרות.

מה דעתכם/ן?

קודם כל תירגעי
amy​(נשלטת)
לפני 8 שנים • 17 במאי 2015
amy​(נשלטת) • 17 במאי 2015
בלת"ק, אם את מרגישה שם לא טוב, אם את מרגישה שלא מכבדים אותך- זה מספיק. אין כאן משמעות לביטויים כמו "נשלטת אמיתית"- עדיין לא פיתחו דרכים לגלות זיוף. עם אחד זה יעבוד ועם אחר- לא.
אני מאמינה בכנות ולחלוטין שכל אחת, נשלטת או לא, צריכה להרגיש שבסופו של דבר מכבדים אותה.
המאבחן
המאבחן • 17 במאי 2015
amy כתב/ה:
בלת"ק, אם את מרגישה שם לא טוב, אם את מרגישה שלא מכבדים אותך- זה מספיק. אין כאן משמעות לביטויים כמו "נשלטת אמיתית"- עדיין לא פיתחו דרכים לגלות זיוף. עם אחד זה יעבוד ועם אחר- לא.
אני מאמינה בכנות ולחלוטין שכל אחת, נשלטת או לא, צריכה להרגיש שבסופו של דבר מכבדים אותה.

כן..זיוף זו מילת המפתח כאן
Discipline

נשלטת אמיתית

Discipline • 17 במאי 2015
שלגיה היתה צריך נשיקה מנסיך אמיתי כדי להתעורר, נשיקה מכל גבר אחר (גם אם הוא ממש חרמן חובב נקרופליה) לא עזרה.

נשלטת "אמיתית" צריכה מבט מצמית ועמוק משולט "אמיתי" כדי להעיר אותה מתוך הבחורה "הרגילה" שהיא שוכנת בתוכה.

לפעמים מגיע זיוף (כמו "מאבחן") שמעיר לרגע את הנשלטת ה"אמיתית" שחושבת שהנה הגיע השולט "האמיתי" שלה , אבל זיופים מהסוג הזה סופם להתגלות במהרה על ידי הנשלטת "האמיתית" שחוזרת מיד להתכנס פנימה ומשאירה את הזיוף, מבולבל ומתוסכל, עם הבחורה הרגילה.
השמש בהתגלמותה

Re: נשלטת אמיתית

השמש בהתגלמותה • 17 במאי 2015
Discipline כתב/ה:
שלגיה היתה צריך נשיקה מנסיך אמיתי כדי להתעורר, נשיקה מכל גבר אחר (גם אם הוא ממש חרמן חובב נקרופליה) לא עזרה.

נשלטת "אמיתית" צריכה מבט מצמית ועמוק משולט "אמיתי" כדי להעיר אותה מתוך הבחורה "הרגילה" שהיא שוכנת בתוכה.

לפעמים מגיע זיוף (כמו "מאבחן") שמעיר לרגע את הנשלטת ה"אמיתית" שחושבת שהנה הגיע השולט "האמיתי" שלה , אבל זיופים מהסוג הזה סופם להתגלות במהרה על ידי הנשלטת "האמיתית" שחוזרת מיד להתכנס פנימה ומשאירה את הזיוף, מבולבל ומתוסכל, עם הבחורה הרגילה.

זה יפה icon_smile.gif
שולט ומפנק​(שולט)
לפני 8 שנים • 18 באפר׳ 2016
שולט ומפנק​(שולט) • 18 באפר׳ 2016
שליטה  או ניצול

שליטה ראויה היא כזו שבה שני הצדדים מרגישים שהם מקבלים את היחס והכבוד והגישה והחיבוק שהם צריכים.  יש קו דק בין שליטה לניצול ושולט שלא שולט בייצרו אז קל לו לחצות את הקו. 

אם זה מרגיש לך רע  וגורם לך לא לרצות להשאר  ויש לך מועקה  ויש לך תחושת בטן  שאת צריכה לברוח  אז קחי את עצמך  ולכי לחפש ולמצוא שולט שישלוט בך עם כבוד אהבה והערכה
Master A​(שולט)
לפני 8 שנים • 18 באפר׳ 2016
Master A​(שולט) • 18 באפר׳ 2016
הכי מגניב כשמישהו מפרסם תגובה רצינית ומנומקת לפוסט בן שנה....
איפה היית עד עכשיו? 
בוקר טוב נחמה.
העכברה מהדרום​(נשלטת)
לפני 8 שנים • 19 באפר׳ 2016
מסכימה עם האחרים שהגיבו כאן, זה לא קשר בריא גם לא בשליטה. נראה שהוא מחפש סמרטוט לא אשה נשלטת. 
formidable
לפני 8 שנים • 19 באפר׳ 2016
formidable • 19 באפר׳ 2016
נשמע שאת יודעת את התשובה על השאלה הזו..
מה שמרגיש לך לא נכון, לא נכון עבורך
ומה שמרגיש נכון - מרגיש נכון!
אינטואיציה בייבי