סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שילוב אלמנטים בדסמים בקשר ונילי/סקס ונילי

מייק לי​(נשלט)
לפני 8 שנים • 22 במאי 2015

שילוב אלמנטים בדסמים בקשר ונילי/סקס ונילי

מייק לי​(נשלט) • 22 במאי 2015
אשמח לשמוע מניסיונכן/ם הצעות או דרכים לעשות זאת.

מה שקורה ספציפית אצלי הוא כזה -
אני נשלט. והפטישים הקשורים לבדסמ, בשילוב יחסי כניעה/שליטה, הם בערך הדבר היחיד שמעורר אותי מבחינה מינית. כמובן שסתם מגע ונשיקות וכו' זה נעים וכיף, אבל זה לא עושה לי את זה ברמה המינית.
ניסיונותיי לקיים יחסי מין וניליים רגילים כמעט תמיד העלו חרס ולא צלחו, בעיקר בגללי.

עכשיו - אני לא רוצה להגביל את עצמי אך ורק לאנשים מהקהילה הבדסמית (על אף שחלקם מאוד חמודים). ובאופן כללי, לא רוצה שהאופציה היחידה שלי תהיה קשר בדסמי. רוצה שתהיה לי גם האופציה לקיים מערכת יחסים רגילה רומנטית מונוגמית, שבתוכה אפשר יהיה לשלב בזמן יחסי מין את האלמנטים הבדסמים, כדי שזה יוכל לעבוד (מבחינתי לפחות), ושאני אוכל לגמור.

עכשיו 2 - יש גם את הבעיה שרוב האנשים הוניליים לא יהיו מסוגלים לשתף פעולה עם הדברים האלו. למעשה אני בטוח שישנן הרבה בנות שעצם זה שאני רק אספר להן ששליטה ופוטפטיש וכו' הם דברים שמחרמנים אותי כבר יגרום להם להסתכל עליי לגמרי אחרת. ובכלל - קשה לשנות הרגלים וגירויים של אנשים שבכלל לא רגילים לבדסמ, אפילו אם הם מכבדים את זה. ובכלל 2 - שינוי יחסי המרות בין בני הזוג, אפילו אם זה מוגבל רק לצורך ולזמן קיום יחסי המין, עלול לשנות לגמרי את המשך ההתקשרות, אולי אפילו לקלקל (לא לכולם כמובן).

מה עושים?
הצעות, תובנות וסיפורים מעבר/הווה יתקבלו בברכה גדולה
עבד 7'24​(נשלט)

Re: שילוב אלמנטים בדסמים בקשר ונילי/סקס ונילי

עבד 7'24​(נשלט) • 22 במאי 2015
עבד יעיל כתב/ה:
אשמח לשמוע מניסיונכן/ם הצעות או דרכים לעשות זאת.

מה שקורה ספציפית אצלי הוא כזה -
אני נשלט. והפטישים הקשורים לבדסמ, בשילוב יחסי כניעה/שליטה, הם בערך הדבר היחיד שמעורר אותי מבחינה מינית. כמובן שסתם מגע ונשיקות וכו' זה נעים וכיף, אבל זה לא עושה לי את זה ברמה המינית.
ניסיונותיי לקיים יחסי מין וניליים רגילים כמעט תמיד העלו חרס ולא צלחו, בעיקר בגללי.

עכשיו - אני לא רוצה להגביל את עצמי אך ורק לאנשים מהקהילה הבדסמית (על אף שחלקם מאוד חמודים). ובאופן כללי, לא רוצה שהאופציה היחידה שלי תהיה קשר בדסמי. רוצה שתהיה לי גם האופציה לקיים מערכת יחסים רגילה רומנטית מונוגמית, שבתוכה אפשר יהיה לשלב בזמן יחסי מין את האלמנטים הבדסמים, כדי שזה יוכל לעבוד (מבחינתי לפחות), ושאני אוכל לגמור.

עכשיו 2 - יש גם את הבעיה שרוב האנשים הוניליים לא יהיו מסוגלים לשתף פעולה עם הדברים האלו. למעשה אני בטוח שישנן הרבה בנות שעצם זה שאני רק אספר להן ששליטה ופוטפטיש וכו' הם דברים שמחרמנים אותי כבר יגרום להם להסתכל עליי לגמרי אחרת. ובכלל - קשה לשנות הרגלים וגירויים של אנשים שבכלל לא רגילים לבדסמ, אפילו אם הם מכבדים את זה. ובכלל 2 - שינוי יחסי המרות בין בני הזוג, אפילו אם זה מוגבל רק לצורך ולזמן קיום יחסי המין, עלול לשנות לגמרי את המשך ההתקשרות, אולי אפילו לקלקל (לא לכולם כמובן).

מה עושים?
הצעות, תובנות וסיפורים מעבר/הווה יתקבלו בברכה גדולה

תמצא בחורה אסרטיבית / שתלטנית. תאמין לי יש הרבה כאלה בחורות שהן לא בדיוק מהקהילה אבל אוהבות לשלוט בבן זוג וזרום עם זה. אגב פוטפטיש זה ממש לא ייחודי לBDSM.

בהצלחה.
Bagel
Bagel • 22 במאי 2015
אי היכולת להגיע לסיפוק מיני מלעשות אהבה הוא סוג של אי שפיות. איך אפשר לשלב אלמנטים של אי-שפיות במערכת זוגית שפויה ואינטימית? קשה למצוא מישהי כזאת ואני בספק אם היא בכלל קיימת.

בגלל זה אנשים קינקיים מוצאים את עצמם כלואים בכלוב, עם עוד אנשים קינקיים. שם (כאן) הם אינם חייבים להרגיש לא שפויים, פה הם לחלוטין בסדר. מי אמר שצריך לעשות אהבה בכלל? מי קבע שסטירת לחי אינה מעשה הגיוני?

אלא שרוצים לעזוב את הכלוב מסתכנים בכך שלא יבינו אותם ושיתייגו אותם כקצת-לא-בסדר. השאלה היא האם אתה יכול לראות את עצמך מגיע לסיפוק מיני (וסיפוק בחיים) גם בלי לחטוף מכות והשפלות, חבוק בידיה של מישהי שלא תנצל אותך אלא תאהב אותך. עינוג הדדי אמנם חסר את התבלין החריף הזה שהבדס"מ מציע אבל איכשהו רוב האנושות מצליחה לשרוד עם הדיאטה הזאת.
עבד 7'24​(נשלט)
Bagel כתב/ה:
אי היכולת להגיע לסיפוק מיני מלעשות אהבה הוא סוג של אי שפיות. איך אפשר לשלב אלמנטים של אי-שפיות במערכת זוגית שפויה ואינטימית? קשה למצוא מישהי כזאת ואני בספק אם היא בכלל קיימת.

בגלל זה אנשים קינקיים מוצאים את עצמם כלואים בכלוב, עם עוד אנשים קינקיים. שם (כאן) הם אינם חייבים להרגיש לא שפויים, פה הם לחלוטין בסדר. מי אמר שצריך לעשות אהבה בכלל? מי קבע שסטירת לחי אינה מעשה הגיוני?

אלא שרוצים לעזוב את הכלוב מסתכנים בכך שלא יבינו אותם ושיתייגו אותם כקצת-לא-בסדר. השאלה היא האם אתה יכול לראות את עצמך מגיע לסיפוק מיני (וסיפוק בחיים) גם בלי לחטוף מכות והשפלות, חבוק בידיה של מישהי שלא תנצל אותך אלא תאהב אותך. עינוג הדדי אמנם חסר את התבלין החריף הזה שהבדס"מ מציע אבל איכשהו רוב האנושות מצליחה לשרוד עם הדיאטה הזאת.

סלח לי אבל אתה מדבר שטויות.
עבד 7'24​(נשלט)
Bagel כתב/ה:

פור גוד
פור גוד • 22 במאי 2015
בתור מי שהדליק כבר בימי-חייו כמה-וכמה בחורות ו"ניליות לחלוטין" על הקטע ( וכמה מהן עדיין לא הצליחו לסלוח לי על כך עד עצם היום הזה (: ) - והוא למוד תלאה וסבל (: - עצתי הטובה ביותר לך, עבד 24/7, היא דבר ראשון לדבר על כך איתן בפתיחות, בכנות ובצורה הישירה ביותר ( וגם בצורה הכי מושכת ופתיינית שאתה מסוגל לה כרגע.. אני מאמין במשיכה, לא בפירסומת (:
ודבר שני, ולעניין ההדרכה המעשית (והסרת המכשולים של הפחד הבושה והאשמה מעל דרכנו ), הדבר הכי טוב הוא להתחיל לתת לה דוקא להתנסות בלהיות נישלטת. וזאת על-מנת להראות לה באופן מעשי, שגם היא נהנית למסור שליטה, לוותר על אחריות וכו'..
אבל אני - בהגדרה הכלובית שלי - " מתחלף " ( ולא שהגדרות משנות יותר מדי, כי הכול תלוי בדינמיקה שנוצרת בין שני אנשים ) - כלומר יש לי מנגנון נפשי גמיש, ואני יודע להנות משני "צידי השוט". אז אולי קל לי יותר לעשות את זה.
אבל דע לך, שבתהליך הכשרתן של הדומינות המעולות ביותר שיש כרגע בלונדון ובברלין ( בירות הבדסמ העולמיות ), הן ברובן מחוייבות לעבור גם פרק של התנסות-מעשית בצד הנישלט, כדי להבין את הדקויות הפסיכולוגיות, את המורכבות שלו , את האופי של הכאב הסאדו-מזוכיסטי וכולי...
בהצלחה רבה לך עבד 24/7. אני סומך עלייך לגמרי ! (:
    התגובה האהובה בשרשור
פור גוד
פור גוד • 22 במאי 2015
נ.ב - התגובה כוונה כמובן לעבד יעיל ( ולא לעבד 24/7). הניקים שלכם ממש יכולים לבלבל את הבנאדם ..(:
עבד 7'24​(נשלט)
פור גוד כתב/ה:
נ.ב - התגובה כוונה כמובן לעבד יעיל ( ולא לעבד 24/7). הניקים שלכם ממש יכולים לבלבל את הבנאדם ..(:

פור אני מסכים איתך ב 100%. אכן יש הרבה בחורות וניליות שידליק אותם העניין. במיוחד בנות אסרטיביות / שתלטניות ואני מדבר מניסיון קטן שיש לי בנושא זה. לדעתי במובן מסויים במיוחד כשמדובר בקשר זוגי עדיף בחורות כאלה על גבי מלכות מקצועיות.
Bagel
לפני 8 שנים • 23 במאי 2015
Bagel • 23 במאי 2015
עבד 7 24 כתב/ה:
Bagel כתב/ה:

וכמובן שכל המצוין בפרופיל שלך זה לא שטויות? עבד אמיתי. באמת אתה עבד אמיתי? מעניין. ושאתה מוכן לתת ולתת ולתת ולא מצפה לכלום בתמורה. תגיד לי, בתור מי שכותב שטויות מומצאות בפרופיל שלו (כנראה מתוך מודעות אפסית לעצמו) אתה הפכת למומחה לשטויות?

ככל שאישה יותר אסרטיבית כך היא תתנגד יותר לנסיונות של מישהו לשלוט בה ובמיניות שלה, הפמדום אינו קשור באמת להעצמת נשים אלא יותר לשליטה עקיפה (פאסיב אגרסיב) של גברים בעלי פנטזיות ונכונות לשקר (גם לעצמם)

לפותח השרשור יש בעיה אמיתית עם נשים והיכולת לפתח איתן יחסים אינטימיים אמיתיים.
עבד 7'24​(נשלט)
לפני 8 שנים • 23 במאי 2015
עבד 7'24​(נשלט) • 23 במאי 2015
Bagel כתב/ה:
עבד 7 24 כתב/ה:
Bagel כתב/ה:

וכמובן שכל המצוין בפרופיל שלך זה לא שטויות? עבד אמיתי. באמת אתה עבד אמיתי? מעניין. ושאתה מוכן לתת ולתת ולתת ולא מצפה לכלום בתמורה. תגיד לי, בתור מי שכותב שטויות מומצאות בפרופיל שלו (כנראה מתוך מודעות אפסית לעצמו) אתה הפכת למומחה לשטויות?

ככל שאישה יותר אסרטיבית כך היא תתנגד יותר לנסיונות של מישהו לשלוט בה ובמיניות שלה, הפמדום אינו קשור באמת להעצמת נשים אלא יותר לשליטה עקיפה (פאסיב אגרסיב) של גברים בעלי פנטזיות ונכונות לשקר (גם לעצמם)

לפותח השרשור יש בעיה אמיתית עם נשים והיכולת לפתח איתן יחסים אינטימיים אמיתיים.

קודם כל בו תסביר מה בעיניים שטויות בכרטיס שלי? רק לידיעתך בהרבה זוגות רגילים לגמרה בסופו של דבר קורה בדיוק מה שכתבתי שהגב הוא עושה הכל וגם מביא כסף הביתה. ואם יש לך בעיה להעניק לבת הזוג שלך אז אתה בבעיה גדולה וכנראה מגיע לך לצאת רק עם בנות חדלות אישיות. אני מעדיף בחורה שיש לה אישיות בחורה אסרטיבית שיודעת מה היא רוצה וכן אן היא תמצא חן בעיניי אני אעניק לה כל מה שיש לי מתוך אהבה!