צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה השולטות פאסיביות?

קילינג אינסטינקט​(אחרת)
לפני 9 שנים • 23 במאי 2015
[quote="ליידי תמרה"][quote="בכוח המוח"][quote="קילינג אינסטינקט"]
טליה כתב/ה:

ולגבי פטישיסטים ופנטזיות, נושא מעולה. נראה לי שאחשוב על זה קצת ואפתח שרשור חדש.

היי ליידי תמרה. באמת נושא מעולה. והבטחות , צריך לקיים icon_razz.gif
ליידי תמרה​(שולטת)
ליידי תמרה​(שולטת) • 23 במאי 2015
[quote="קילינג אינסטינקט"][quote="ליידי תמרה"][quote="בכוח המוח"]
קילינג אינסטינקט כתב/ה:
טליה כתב/ה:

כן, אבל icon_smile.gif

א. בגדול תקופה לחוצה בעבודה. ולכן בתיאוריה אני עובדת, שזה כמובן מתרגם להמון זמן בכלוב. וגם -
ב. הצטברו המון נושאים בקנה. האם להתחיל מלמה פטישיסטים בגדול לא מתאימים לשולטות, למה המקומות שבאמת קשים לנשלטים הם אף פעם לא המקומות שמופיעים בפנטזיות, למה פוליאמוריה אינה מה שחושבים ואיך נראים חיים פוליאמוריים, או אחד מהנושאים האחרים שמעסיקים את מחשבתי? כי אם אתחיל ממשהו, אבדוק תגובות ואגיב. וזה ממש לא מתיישב עם שבת של עבודה פרודוקטיבית. מה שמחזיר אותי ל-א.

בקיצור, בקרוב מאוד.

יש לי הרגשה שאת ועוד כמה פה יודעות על מה אני מדברת.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 23 במאי 2015
לא יודע דיקלה,

אני קראתי כרגע שרשור של שלוש עמודים, שאת פתחת, ושרוב המגיבות בו היו שולטות.
מפה הן נראות לי די אקטיביות...
קילינג אינסטינקט​(אחרת)
[quote="ליידי תמרה"][quote="קילינג אינסטינקט"][quote="ליידי תמרה"]
בכוח המוח כתב/ה:
קילינג אינסטינקט כתב/ה:
טליה כתב/ה:

כן, אבל icon_smile.gif

א. בגדול תקופה לחוצה בעבודה. ולכן בתיאוריה אני עובדת, שזה כמובן מתרגם להמון זמן בכלוב. וגם -
ב. הצטברו המון נושאים בקנה. האם להתחיל מלמה פטישיסטים בגדול לא מתאימים לשולטות, למה המקומות שבאמת קשים לנשלטים הם אף פעם לא המקומות שמופיעים בפנטזיות, למה פוליאמוריה אינה מה שחושבים ואיך נראים חיים פוליאמוריים, או אחד מהנושאים האחרים שמעסיקים את מחשבתי? כי אם אתחיל ממשהו, אבדוק תגובות ואגיב. וזה ממש לא מתיישב עם שבת של עבודה פרודוקטיבית. מה שמחזיר אותי ל-א.

בקיצור, בקרוב מאוד.

יש לי הרגשה שאת ועוד כמה פה יודעות על מה אני מדברת.

מבינה אותך לגמרי, ליידי תמרה, וגם מזדהה. אז בזמנך החופשי, וכל הנושאים שהצעת קרובים לליבי ומשיקים לחיי בהמון המון מובנים
DickLa​(פמית נשלטת){רק בנות.❤️}
fog כתב/ה:
לא יודע דיקלה,

אני קראתי כרגע שרשור של שלוש עמודים, שאת פתחת, ושרוב המגיבות בו היו שולטות.
מפה הן נראות לי די אקטיביות...

אה זהו? לפי x שולטות החלטת שכולן אקטיביות?
חוץ מזה שבצ'אט זו דינמיקה אחרת... הרוב לא ממש מנהלות את הצ'אט. אתה זה שצריך לנהל אותו.
ובלי קשר קילינג אינסטינקט סיקרנה (או שעם קשר?) icon_razz.gif
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
לפני 9 שנים • 27 במאי 2015

Re: למה לא?

כפוף כתב/ה:

מעניין שיש גם הרבה מאוד שולטות שלא מוצאות כאן את מבוקשן, למרות ההיצע הרב והנכונות של הנשלטים להתפשר על מה שיש ולמרות כל חבילת ההטבות שהן יכולות להשיג במערכת יחסים כזו.

היתה תקופה ארוכה בה חיפשתי בכלוב. בן זוג או שעשוע, לפעמים גם וגם. ו - האמת? צר לי לאכזבך, יקירי, אך אתה לא באמת יודע על מה אתה מדבר.
''ההיצע הרב''? כמות אינה מעידה על איכות. ''נכונות להתפשר''? לא שאני זיהיתי.''"חבילת הטבות''? כאן אני מודה שאיני מבינה למה אתה מתכוון. אלא אם כן אתה מדבר על ניצול כספי ודברים דומים, מהסוג שממש לא מדבר אליי.

רק כדי להבהיר את הנקודה, אתן דוגמה לדרך בה התנהל, לצערי, הרוב המכריע של ההתכתבויות שניהלתי.
זה התחיל מפניה, שלי אליו או שלו אליי. לאחר וידוא שהתקיימו התנאים הבסיסיים (כגון גיל ומקום מגורים), ניסיתי לקדם עניינים. במקרה שלי, נתתי לכל אחד מהבחורים איתם הייתי בקשר משימה פשוטה. התרצה לדעת מה קרה?
מה שקרה היה פשוט מאוד: רובם המכריע של הבחורים איתם התחיל קשר כלשהו, לא מילאו את המשימה שנתתי להם. אני מניחה שהסיבה היא שזה לא תאם את הפנטזיה שלהם, לכן הם לא טרחו לעשות זאת. כמובן, דרשתי לדעת מה היתה הסיבה.
אם הייתי מקבלת תשובה בסגנון 'אני מצטער, לא מתאים לי משימה כזו' - הייתי מקבלת אותה. אחרי הכל, אנחנו קודם כל בני אדם ורק אחר כך עבדים ומלכות. אבל מה תגיד על זה, שמאה אחוז (!!!) מהתשובות שקיבלתי ל'למה לא ביצעת את המשימה שהטלתי עליך?' היה 'את צודקת, הייתי ילד רע, תענישי אותי'? תשובה השקולה ל'לא מעניינת אותי הפנטזיה שלך, את תגשימי את הפנטזיה שלי, ועכשיו!'. כמובן, שאצלי אין עונשים - רק פרסים. לכן, אף אחד מהם לא זכה למשימה נוספת או לעונש.

אז נכון, ההיצע גדול. למצער, ההיצע כאמור לא מעיד ולו כלום על השווי.
High T

High T • 27 במאי 2015
מאדאם קירי כתב/ה:
כפוף כתב/ה:

מעניין שיש גם הרבה מאוד שולטות שלא מוצאות כאן את מבוקשן, למרות ההיצע הרב והנכונות של הנשלטים להתפשר על מה שיש ולמרות כל חבילת ההטבות שהן יכולות להשיג במערכת יחסים כזו.

היתה תקופה ארוכה בה חיפשתי בכלוב. בן זוג או שעשוע, לפעמים גם וגם. ו - האמת? צר לי לאכזבך, יקירי, אך אתה לא באמת יודע על מה אתה מדבר.
''ההיצע הרב''? כמות אינה מעידה על איכות. ''נכונות להתפשר''? לא שאני זיהיתי.''"חבילת הטבות''? כאן אני מודה שאיני מבינה למה אתה מתכוון. אלא אם כן אתה מדבר על ניצול כספי ודברים דומים, מהסוג שממש לא מדבר אליי.

רק כדי להבהיר את הנקודה, אתן דוגמה לדרך בה התנהל, לצערי, הרוב המכריע של ההתכתבויות שניהלתי.
זה התחיל מפניה, שלי אליו או שלו אליי. לאחר וידוא שהתקיימו התנאים הבסיסיים (כגון גיל ומקום מגורים), ניסיתי לקדם עניינים. במקרה שלי, נתתי לכל אחד מהבחורים איתם הייתי בקשר משימה פשוטה. התרצה לדעת מה קרה?
מה שקרה היה פשוט מאוד: רובם המכריע של הבחורים איתם התחיל קשר כלשהו, לא מילאו את המשימה שנתתי להם. אני מניחה שהסיבה היא שזה לא תאם את הפנטזיה שלהם, לכן הם לא טרחו לעשות זאת. כמובן, דרשתי לדעת מה היתה הסיבה.
אם הייתי מקבלת תשובה בסגנון 'אני מצטער, לא מתאים לי משימה כזו' - הייתי מקבלת אותה. אחרי הכל, אנחנו קודם כל בני אדם ורק אחר כך עבדים ומלכות. אבל מה תגיד על זה, שמאה אחוז (!!!) מהתשובות שקיבלתי ל'למה לא ביצעת את המשימה שהטלתי עליך?' היה 'את צודקת, הייתי ילד רע, תענישי אותי'? תשובה השקולה ל'לא מעניינת אותי הפנטזיה שלך, את תגשימי את הפנטזיה שלי, ועכשיו!'. כמובן, שאצלי אין עונשים - רק פרסים. לכן, אף אחד מהם לא זכה למשימה נוספת או לעונש.

אתן את דעתי בעניין
מוזר לי שגם בסביבה עיסקית ניהולית יש שבירה של מה שאני מגדיר מחוייבות מילולית. אומנם אין חוזה אבל יש הסכמות ברורות ומקובלות. החל תהליך של התאמה ומאמץ של שני הצדדים למטרה מסויימת אבל לפתע מגלים שממש הוא/היא לא בסרט שלכם. לא מחוייב ולא מתעניין.
אחד מהדברים שלמדתי לשחרר זה אנרגיה של השקעה. מפני שלפעמים לא משנה עד כמה שאתה משקיע במשהוא.
זה לא הולך, מתקדם או מממש את עצמו לדבר ברור ומלא.
כך לפי דעתי גם בתחום וגם בקשרים יותר אינטנסיביים. יש חשש בהשקעה מפחד פגיעה או היתמסמסות של ההשקע הקודמת.
כפוף

כפוף • 27 במאי 2015
מאדאם קירי כתב/ה:
כפוף כתב/ה:

חבילת ההטבות כוללת פטור ממטלות הבית השוטפות וחיי מין מספקים במקום בזמן ובאופן שאת בוחרת.
מעניין אותי איזו משימה פשוטה הטלת על המועמדים שלך ואף אחד לא הסכים לבצע ומדוע בחרת שלא להגיד מה היא הייתה?
אין לי כוונה להקניט או להתקוטט אתך אבל אם אין אצלך עונשים את לא שולטת שאותה מחפשים רוב המזוכיסטים. הרבה נשים שמגיעות לכאן בתור שולטות מתעלמות מכך שזה אתר סאדו/מאזו בגלל שהפנטזיה הזו לא מושכת אותן. משום מה הן מנסות בכל זאת לצוד בן זוג דווקא כאן.
אבל בנות שימו לב:
פמדום זו פנטזיה גברית מוגדרת היטב שהוצגה לראשונה ע"י אבי האומה לאופולד זאכר מאזוך ושופרה ושוכללה בהמשך עם התפתחותן של טכנולוגיות חדשות. אבל המרכיבים הבסיסיים שלה לא השתנו.
לא מעניין אתכן? לא מתאים? אני מציע לפתוח פורום שליטה נשית ונילית. אני בטוח שכלובי יאות להקצות לו משאבים באתר שלו למרות אופיו הבדס"מי המוצהר. זה יהיה להיט לוהט בקרב הרבה מנשות ישראל ואני מניח שגם לך מאדאם יקרה ימצא בו מקום.
קילינג אינסטינקט​(אחרת)

כפוף כתב/ה:
מאדאם קירי כתב/ה:
כפוף כתב/ה:

חבילת ההטבות כוללת פטור ממטלות הבית השוטפות וחיי מין מספקים במקום בזמן ובאופן שאת בוחרת.
מעניין אותי איזו משימה פשוטה הטלת על המועמדים שלך ואף אחד לא הסכים לבצע ומדוע בחרת שלא להגיד מה היא הייתה?
אין לי כוונה להקניט או להתקוטט אתך אבל אם אין אצלך עונשים את לא שולטת שאותה מחפשים רוב המזוכיסטים. הרבה נשים שמגיעות לכאן בתור שולטות מתעלמות מכך שזה אתר סאדו/מאזו בגלל שהפנטזיה הזו לא מושכת אותן. משום מה הן מנסות בכל זאת לצוד בן זוג דווקא כאן.
אבל בנות שימו לב:
פמדום זו פנטזיה גברית מוגדרת היטב שהוצגה לראשונה ע"י אבי האומה לאופולד זאכר מאזוך ושופרה ושוכללה בהמשך עם התפתחותן של טכנולוגיות חדשות. אבל המרכיבים הבסיסיים שלה לא השתנו.
לא מעניין אתכן? לא מתאים? אני מציע לפתוח פורום שליטה נשית ונילית. אני בטוח שכלובי יאות להקצות לו משאבים באתר שלו למרות אופיו הבדס"מי המוצהר. זה יהיה להיט לוהט בקרב הרבה מנשות ישראל ואני מניח שגם לך מאדאם יקרה ימצא בו מקום.

כפוף אתה שוב מצחיק אותי נורא.
וחבילת ההטבות יכולות לכלול גם עוד כמה דברים, אז אל תגביל את הדמיון שלנו כפוף (:
וגם, באינטרנט יש בשנים האחרונות טרנד נורא חזק ( המון בלוגים וטמאבלרים וכדומה) של מה שקיבל את השם ( FLR (Female Led Relationship - שהוא מעין פשרה בין הפמדום הקלאסי שהוא באמת פנטזיה גברית לבין עולם הפנטזיות והצרכים של האישה
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
High T,
בדיוק: ברוב המקרים, לצערי, העניין לא התקדם.

כפוף,
אני חוששת שאתה מפספס את הנקודה. אצלי אין עונשים, משום שלשרת אותי, כמו גם לקבל ממני הצלפה או סטירה, אינו עונש - אלא פרס. זה משהו שהעבד צריך לעבוד בשביל להיות ראוי לו. ולמה שעבד יזכה בפרס אם לא מלא אחר המשימה שהטלתי עליו?
לא פירטתי מהי המשימה משום שזה נראה לי לא רלוונטי. אם אתה ממש סקרן, אזי המשימה היא לשתות את הזרע שלך. אחד הדברים שהכי מגרים אותי עלי אדמות.