ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה השולטות פאסיביות?

טליה​(שולטת)
לפני 9 שנים • 27 במאי 2015

Re: למה לא?

טליה​(שולטת) • 27 במאי 2015
[quote="כפוף"][quote="מאדאם קירי"]
כפוף כתב/ה:

אבל בנות שימו לב:
פמדום זו פנטזיה גברית מוגדרת היטב שהוצגה לראשונה ע"י אבי האומה לאופולד זאכר מאזוך ושופרה ושוכללה בהמשך עם התפתחותן של טכנולוגיות חדשות. אבל המרכיבים הבסיסיים שלה לא השתנו.

.

קראת את וונוס בפרווה?

מדובר בספר מפוקח ומפוכח, שלא רק מציג פנטזיה גברית, אלא גם מוסר השכל.
זה סיפור על גבר שמחפיץ אישה, על אישה שמקבלת על עצמה את ההחפצה, ועל ההשלכות של זה על הקשר שלהם.

זהירות ספויילר:
בסופו של דבר האישה מתאהבת בגבר אחר, ונוהגת בו באכזריות רבה כל כך עד שהוא נגמל מהפנטזיות שלו.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 27 במאי 2015
מאדאם קירי כתב/ה:
High T,
בדיוק: ברוב המקרים, לצערי, העניין לא התקדם.

כפוף,
אני חוששת שאתה מפספס את הנקודה. אצלי אין עונשים, משום שלשרת אותי, כמו גם לקבל ממני הצלפה או סטירה, אינו עונש - אלא פרס. זה משהו שהעבד צריך לעבוד בשביל להיות ראוי לו. ולמה שעבד יזכה בפרס אם לא מלא אחר המשימה שהטלתי עליו?
לא פירטתי מהי המשימה משום שזה נראה לי לא רלוונטי. אם אתה ממש סקרן, אזי המשימה היא לשתות את הזרע שלך. אחד הדברים שהכי מגרים אותי עלי אדמות.

כפוף עכשיו מופתע לטובה כשהוא מגלה שהמשימה שהטלת זה לשתות את הזרע שלו, ושזה הכי מגרה אותך - אז תארי לך עד כמה הוא היה מופתע אם אחד מהנשלטים היה מבצע את המשימה.
(:
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
בכוח המוח כתב/ה:
מאדאם קירי כתב/ה:
High T,

כפוף,
אני חוששת שאתה מפספס את הנקודה. אצלי אין עונשים, משום שלשרת אותי, כמו גם לקבל ממני הצלפה או סטירה, אינו עונש - אלא פרס. זה משהו שהעבד צריך לעבוד בשביל להיות ראוי לו. ולמה שעבד יזכה בפרס אם לא מלא אחר המשימה שהטלתי עליו?
לא פירטתי מהי המשימה משום שזה נראה לי לא רלוונטי. אם אתה ממש סקרן, אזי המשימה היא לשתות את הזרע שלך. אחד הדברים שהכי מגרים אותי עלי אדמות.

כפוף עכשיו מופתע לטובה כשהוא מגלה שהמשימה שהטלת זה לשתות את הזרע שלו, ושזה הכי מגרה אותך - אז תארי לך עד כמה הוא היה מופתע אם אחד מהנשלטים היה מבצע את המשימה.
(:

icon_lol.gif icon_lol.gif
פור גוד

Re: למה לא?

פור גוד • 27 במאי 2015
[quote="טליה"][quote="כפוף"]
מאדאם קירי כתב/ה:
כפוף כתב/ה:

אבל בנות שימו לב:
פמדום זו פנטזיה גברית מוגדרת היטב שהוצגה לראשונה ע"י אבי האומה לאופולד זאכר מאזוך ושופרה ושוכללה בהמשך עם התפתחותן של טכנולוגיות חדשות. אבל המרכיבים הבסיסיים שלה לא השתנו.

.

קראת את וונוס בפרווה?

מדובר בספר מפוקח ומפוכח, שלא רק מציג פנטזיה גברית, אלא גם מוסר השכל.
זה סיפור על גבר שמחפיץ אישה, על אישה שמקבלת על עצמה את ההחפצה, ועל ההשלכות של זה על הקשר שלהם.

זהירות ספויילר:
בסופו של דבר האישה מתאהבת בגבר אחר, ונוהגת בו באכזריות רבה כל כך עד שהוא נגמל מהפנטזיות שלו.

מילא "ונוס בפרווה", טליה.
את הממואר של וונדה כבר יצא לך לקרוא ? ( יש לי אותו בבית אם את ממש חייבת . )
"ונוס בפרווה" הוא הרי - במובן מסויים - אוטוביוגרפיה ( עם קפיצות קטנות של הדמיון, שמאזוך מרשה לעצמו ).
בניגוד לסאד שכתב בבית הכלא, וספק רב אם הוא אי פעם ניסה לחיות את הפנטזיות שלו, מאזוך, כפרה עליו, היה איש אמיץ ביותר ( ! ) שפשוט הלך על זה בלי לראות בעיניים.
וונדה המפורסמת הייתה כמובן אישה אמיתית, אישה בשר-ודם.
בערוב ימיה,שנים אחרי הפרידה ממאזוך ( ושנים לאחר סיומו של הסטוץ הקטן עם "היווני" שמסיים את הרומן ) כשהיא חסרת פרוטה ( אשכרה הומלסית היא הפכה להיות ברבות הימים ), היא הולכת ברוב-ייאושה להוצאת-ספרים, ומוכרת את זיכרונתיה בעד כסף טוב.
עכשיו, כזה ספר משעמם וגרוע - שכתוב בכזה חוסר-כישרון - לא קראתי בחיים שלי. כזה ביצ'ינג-אראונד שאין לך מושג,! קיטוריאדה בינלאומית !
והרי לך כול התמצית של ספר-הזיכרונות שלה:
מאזוך בנזונה -ומאזוך לא מספר את האמת בספר- ומאזוך ניצל את תמימותי- ומאזוך ככה- ומאזוך ככה- ... ואכלו-ושתו לי-ובלעו לי....(-:
Mary Jane
Mary Jane • 27 במאי 2015
ומילא אם היא - וונדה - אכן הייתה נוהגת בו "באכזריות רבה". מה שהיא עושה שם זה הכי בקטנה, כמה הצלפות שוט, שיתוף גבר זר, ממש להירדם. אישה ממלאת פקודות - לא מעניינת. הכי אהבתי את הברונית תיאה בספרו של דוד פוגל (מתוך "חיי נישואים", שכבר הומלץ פה כמה וכמה פעמים). סאדיזם נשי במיטבו, שלא מצאתי עוד כמוהו בספרות. לא צפוי. לא בשליטה של אף גבר. לא רך, לא נכנע, מגשים רק את עצמו, כלומר, עצמה, לא קורא לדברים בשמות, ויחד עם זאת, הם שם, נוכחים ומקומממים-מכמירים את הלב. פשוט מתוקה. העלו הצגה המבוססת על הספר לפני כמה שנים בתיאטרון "תמונע". וגם שם הברונית הייתה, איך לומר, ריבה. היה ערב מהנה.
פור גוד
פור גוד • 27 במאי 2015
Mary Jane כתב/ה:
ומילא אם היא - וונדה - אכן הייתה נוהגת בו "באכזריות רבה". מה שהיא עושה שם זה הכי בקטנה, כמה הצלפות שוט, שיתוף גבר זר, ממש להירדם. אישה ממלאת פקודות - לא מעניינת. הכי אהבתי את הברונית תיאה בספרו של דוד פוגל (מתוך "חיי נישואים", שכבר הומלץ פה כמה וכמה פעמים). סאדיזם נשי במיטבו, שלא מצאתי עוד כמוהו בספרות. לא צפוי. לא בשליטה של אף גבר. לא רך, לא נכנע, מגשים רק את עצמו, כלומר, עצמה, לא קורא לדברים בשמות, ויחד עם זאת, הם שם, נוכחים ומקומממים-מכמירים את הלב. פשוט מתוקה. העלו הצגה המבוססת על הספר לפני כמה שנים בתיאטרון "תמונע". וגם שם הברונית הייתה, איך לומר, ריבה. היה ערב מהנה.

(-:
Mary Jane
Mary Jane • 27 במאי 2015
( :
כפוף
כפוף • 27 במאי 2015
מאדאם קירי כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
מאדאם קירי כתב/ה:
High T,

כפוף,

(:

icon_lol.gif icon_lol.gif

אני באמת מופתע לטובה מאדאם וחוזר בי מכוונתי להגלות אותך לפורום שליטה ונילית. מקומך הוא כאן איתנו. דרישתך הייתה לגיטימית ופסילת העלובים האלה שסירבו למלא אותה מוצדקת ביותר. בנוגע להגדרת המושג "פרס" חוששני שפרשנותי הייתה נאיבית במקצת ואתך הסליחה.
קילינג FLR- זו אכן גרסה חלבית ונטולת קפאין של פמדום גברי, אפשר להתפשר על זה בתור התחלה אם זה יוביל לדבר האמתי.
טליה יקירתי - אני כתבתי את הספר רק שלרוע מזלי גיליתי שמאזוך הקדים אותי בכמה שנים ולכן גנזתי את זה שלי. אגב לעניות דעתי הרומן שלי הרבה יותר מוצלח מזה שלו .
ואחרונה וחביבה מרי ג'ין - ספרו של דוד פוגל אכן מצוין ומומלץ ולא בגלל הברונית תיאה שהיא אישה רעה ואדם רע.
Mary Jane
Mary Jane • 27 במאי 2015
לא חיבבת אותה?
כנראה כי אתה לא מאזוכיסט אמיתי ומקומך אינו באתר סאדו מאזו. נסה את הגרסה החלבית.
(;
כפוף
לפני 9 שנים • 28 במאי 2015
כפוף • 28 במאי 2015
Mary Jane כתב/ה:
לא חיבבת אותה?
כנראה כי אתה לא מאזוכיסט אמיתי ומקומך אינו באתר סאדו מאזו. נסה את הגרסה החלבית.
(;

icon_biggrin.gif
למדת משהו