צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הטרדות/תקיפות במסיבות של הקהילה

FairyInChains​(מתחלפת){SimbaInCha}
לפני 8 שנים • 20 ביוני 2015

Re: הטרדות/תקיפות במסיבות של הקהילה

לצערי זה לא עוזר להיכנס בזוגות. רק חלקית, כי בנזוגי מבלה את הערב בלהוריד ידיים של אחרים ממני. טריגרי, הורס את הערב.
גם הפסיכו' מציין זאת בלינק בתגובה הראשונה icon_sad.gif

אני שמחה לשמוע שחווית מהצד טיפולים מהירים ויעילים במטרידנים. אבל בתחושה שלי, הרבה לא מעיזות להתלונן. אני רוצה ליצור מצב בו באמת אנשים מרגישים בנוח להתלונן על דברים כאלו. איך? לא יודעת. אולי לפרסם כקהילה באיזה ליין מתייחסים כשאתה מתלונן ולהוקיע ליינים שלא דואגים לבטיחות של הבליינים שלהם? הלוואי והיה לי פיתרון קסם שיגרום לכך שלא צריך להתמודד עם מטרידנים מלכתחילה. שמטרידנים יפחדו שיתפסו אותם כמה אנשים במסיבה ויפרקו אותם אם ישלחו ידיים. שהמטרידנים יפחדו ושלא נצטרך להיות על המשמר בכל שניה ושניה).

לגבי חדרי חושך וחדרים יותר ''אינטימיים' יש רק פתרון אחד וזה כניסה ויציאה בזוגות בלבד.
אם בחורה מכניסה גבר לתוך החדר חושך או כל חדר שמיועד לזוגות, אין לאפשר יציאה מהחדר הנ''ל ביחידים. אם נכנסת עם בן אדם, את תצאי עם אותו הבן אדם או אחד אחר.
זוגות בלבד זה גם בכניסה וגם ביציאה.
זה יפתור את בעיית המטרידים או לפחות יצמצם אותה כמעט לאפס.
זה אני יודעת מנסיון ועבודה בתחום במשך שנים.

לגבי הטרדות ברחבי המועדונים, לא משנה באיזה ליין זה, זה משהו שאי אפשר לשלוט עליו במאה אחוז במיוחד אם אנשים לא מעדכנים את בעלי הליין או השומרים במקום.
לא אחת נתקלתי בחוויות שבהם עבדים שולחים ידיים ונוגעים ללא רשות ואפילו גם לאחר שקיבלו איסור מפורש שלא לגעת, עדיין ניסו לשלוח טלפיים לאחר שדעתי הייתה מוסחת.

אם גבר/אישה נוגעת בכם ללא רשותכם, אתם פשוט מוכרחים להפנות את תשומת לב הצוות של המסיבה לכך. צוות שמקבל תלונות חוזרות ונשנות לגבי מטרידן ספציפי או מטרידנים, ירחיק את המטרידנים מהמועדון.
לפחות כך זה היה בכל המסיבות שאני עבדתי או התלוננתי, במידת הצורך, בעת בילוי שם.

אפס סובלנות של המקום וכל החוקים שתתלה על הקיר לא יעזרו אם המטרידנים עוברים תחת הראדר ולא מאירים עליהם אלומת אור אל מול הצוות של המקום.
לא אחת נתקלתי במטרידנים שמוצאים את עצמם מחוץ לדלת שהם נגררים למורת רוחם לאחר שעברו על החוקים והצוות יודע מיידית.

אנשים עם חמימות כלפי המושג אונס והטרדה ימשיכו להיות כאלו.
זה התפקיד שלנו לדאוג אחד לשני, להתריע, לדווח, להרחיק. לדאוג שתהיה לנו סביבה בטוחה.
אם מישהו מבלה קבוע ומטריד קבוע, אין לו מקום במסיבת בדסמ.
אם כל פעם שהמטריד יעשה משהו וידווח לשומר/צוות/בעלים - הוא יורחק.

אם נשמור אחד על השני, נוכל ליצור סביבה בעלת אפס סובלנות לחרא הזה ואנשים ידעו שכאשר הם מתנהגים בצורה כזו,
הם צריכים לא רק להתחבא מהשומרים והצוות אלא גם ידעו
שהמבלים עצמם לא מוכנים לסבול זאת בשקט וכל מעבר על החוקים גורר תגובה חריפה וחד משמעית. הם יזהרו או יחפשו מקום אחר להטריד בו.
אחריות קולקטיבית, זה לא רק אחריות של המועדון.

אין מקום להטרדות.
זה בדסמ, לא Rape R Us.
שפוי, בטוח ובהסכמה- זה לא סתם רשום בכל מקום.

[/quote]
להבה חשופה
לפני 8 שנים • 21 ביוני 2015

Re: הנה הפוסט פמיניזם בפרוטה שחוקה הגיע גם לכאן

להבה חשופה • 21 ביוני 2015
עידו הפניקס כתב/ה:
תקיפות מדומיינות בקהילה בדסמית - התגלמות האבסורד. שיא גינס בצביעות.

עוזארד!

חזרת לשפוך את ביב השופכין שלך (גם) בפורומים?.

אתה, סובל מדימוי עצמי נמוך. הגיעה השעה שתטפל בעצמך.

להבה חשופה.
AIR​(נשלט)
לפני 8 שנים • 21 ביוני 2015
AIR​(נשלט) • 21 ביוני 2015
אשמח להעיף מטרידנים מהספייס, הטרדה מינית זה BIG NO NO