שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

כשהמלכה משתינה על העבד

פור גוד
לפני 8 שנים • 26 ביוני 2015
פור גוד • 26 ביוני 2015
את צודקת תמרה. ובאמת אם לא ייכתבו פה יותר דברים מכוערים ואישיים עליי ועל ניקים-כפולים ופנייה לנשים בניקים-כפולים, ושקרים חצופים אחרים מהסוג הזה, אני גם לא ארגיש יותר צורך לכתוב שום תגובה נוספת בפורום הזה. אפילו לא אחת. האווירה פה, כפי שכבר אמרתי, היא רעלנית מדי ועכורה מדי ולא נעימה בשבילי.
ויאללה ביי.
מקופלת​(נשלטת){Blue eyed }
פור גוד כתב/ה:
בטי, היה לי עכשיו קצת יותר זמן לקרוא את התגובה המכוערת והמשתלחת והלא-מנומסת שלך.
אז עזבי רגע בצד את השטות המוחלטת כאילו קילינג היא ניק כפול שלי. היא איננה ניק כפול שלי.
הניק הכפול היחיד שלי הוא FOR GOOD באנגלית, שבו אני כותב את הבלוג שלי. אבל הניק הזה חסום לכתיבה בפורום בגלל אישה בגיל-העמידה שסובלת מאיזו הפרעת אישיות דיסואטיבית, ובניק הגברי שלה היא פעם מעליבה את פייה, פעם את רפאל, ופעם אותי ( אני מבקש מכולם ובמיוחד מכלובי לשים לב שלא עשיתי שום אאוטינג בתגובה הזו. לא ציינתי שם או כתובת או ניק, ומי שיודע על מה אני מדבר, יודע. ומי שלא, לא. )
הייתי כמובן יכול לבקש מכלובי להסיר את החסימה מהניק FOR GOOD, ואני מאמין בלב-שלם שהוא היה מסיר לי אותה, אבל בחרתי שלא, כדי שזו תהיה תזכורת לכולנו לדיראון-עולם, מה שנקרא icon_smile.gif על הרגלי הצינזור האנכרוניסטיים שלו.
האינטנרט כולו קם ונוצר והתארגן בדינימקה "אנרכיסטית" לגמרי, בלי עורכים-עליונים, בלי ועדות-מסדרות, בלי ראשי-ממשלה, ובלי צנזורים למיניהם.

אני החלטתי לאחר השירשור הזה, בטי, שאלו היו ושאלו גם יהיו חילופי-הדברים האחרונים ביננו - ביני לבינך., אני מתכוןן. לא הפסד גדול בשבילי. ואני בטוח שגם לא הפסד גדול בשבילך אז כל טוב הכי טוב שיהיה לך.
וליל מנוחה וחלומות פז

אתה וואחד דביל, בחיי.
להבה חשופה
להבה חשופה • 26 ביוני 2015
מקופלת כתב/ה:
פור גוד כתב/ה:
בטי, היה לי עכשיו קצת יותר זמן לקרוא את התגובה המכוערת והמשתלחת והלא-מנומסת שלך.
אז עזבי רגע בצד את השטות המוחלטת כאילו קילינג היא ניק כפול שלי. היא איננה ניק כפול שלי.
הניק הכפול היחיד שלי הוא FOR GOOD באנגלית, שבו אני כותב את הבלוג שלי. אבל הניק הזה חסום לכתיבה בפורום בגלל אישה בגיל-העמידה שסובלת מאיזו הפרעת אישיות דיסואטיבית, ובניק הגברי שלה היא פעם מעליבה את פייה, פעם את רפאל, ופעם אותי ( אני מבקש מכולם ובמיוחד מכלובי לשים לב שלא עשיתי שום אאוטינג בתגובה הזו. לא ציינתי שם או כתובת או ניק, ומי שיודע על מה אני מדבר, יודע. ומי שלא, לא. )
הייתי כמובן יכול לבקש מכלובי להסיר את החסימה מהניק FOR GOOD, ואני מאמין בלב-שלם שהוא היה מסיר לי אותה, אבל בחרתי שלא, כדי שזו תהיה תזכורת לכולנו לדיראון-עולם, מה שנקרא icon_smile.gif על הרגלי הצינזור האנכרוניסטיים שלו.
האינטנרט כולו קם ונוצר והתארגן בדינימקה "אנרכיסטית" לגמרי, בלי עורכים-עליונים, בלי ועדות-מסדרות, בלי ראשי-ממשלה, ובלי צנזורים למיניהם.

אני החלטתי לאחר השירשור הזה, בטי, שאלו היו ושאלו גם יהיו חילופי-הדברים האחרונים ביננו - ביני לבינך., אני מתכוןן. לא הפסד גדול בשבילי. ואני בטוח שגם לא הפסד גדול בשבילך אז כל טוב הכי טוב שיהיה לך.
וליל מנוחה וחלומות פז

אתה וואחד דביל, בחיי.

ק'ופלת!.

חבל על המילים הוא "הבטיח" שלא יגיב.
הוא, אוויל משריש חרא. שמחפש ריב ומדון.

שבת שלום.
להבה חשופה
להבה חשופה • 26 ביוני 2015
פור גוד כתב/ה:
את צודקת תמרה. ובאמת אם לא ייכתבו פה יותר דברים מכוערים ואישיים עליי ועל ניקים-כפולים ופנייה לנשים בניקים-כפולים, ושקרים חצופים אחרים מהסוג הזה, אני גם לא ארגיש יותר צורך לכתוב שום תגובה נוספת בפורום הזה. אפילו לא אחת. האווירה פה, כפי שכבר אמרתי, היא רעלנית מדי ועכורה מדי ולא נעימה בשבילי.
ויאללה ביי.

מעולם לא עמדת במילתך.

שקרים, דברי רכילות, מנת חלקך היומית בפורומים (כולל תגובות לעצמך, בשלל שמות הניקים הנוספים שלך).

תעמוד במילתך, אל תגיב יותר בפורומים!.
כנראה שאני
כנראה שאני • 26 ביוני 2015
מס' עמודים במעלה השרשור אמר מישהו שלא יכל להתאפק, גם אני לא יכול. ולמה להתאפק כשאנו בשרשור פיפי? אז בנתיים למדתי שאבותינו הקופים הם מורשת בעייתית מאד, ואני מבין שעשרות אלפי שנות הומו ספיינס לא שיפרו בהרבה את המצב. למדתי גם שפיפי זה משפיל, בהכרח, שהרי מקומו בסאדו-מאזו ובכלל הכל מונע מהשפלה. עוד למדתי שכולנו סאדו-מאזו שכולל את הכל, בלי להתייחס לאלמנטים של שליטה מתוך 4 האותיות שבזכותן אנו מכונסים כאן: bdsm. לו אני נשלט משמע אני מורבץ. אני לא מתאפק עוד קצת כדי לתהות מה הקשר בין הדברים של תמרה על מהותו של אלפא-מייל, ביקורת לגיטימית ונכונה על דבריו של מר 4גוד, לבין געגוע דמיוני שכביכול שירטטה לחברה קמאית המבוססת על קופים (רבאק).
למרות טענה שעלתה, לא היו כאן אי הבנות. היתה כאן האחזות במילת מפתח שמישהי או מישהו כתבו וסביבה רקמו מספר אנשים רשת של ויכוחים, התלהמות והתנפלות חסרת שחר ותוכן ענייני שנטלה את העוקץ מכל הדיון.
ומילה לגבי כבוד. אתמול רכשתי כבוד בשוק. כבוד הוא מוצר עגלגל וחלק למגע, דומה מעט לצלחת, קל לאבד אותו אבל הנחתי אותו בזהירות על שולחני ועכשיו יש לי כבוד. אם מישהי תשתין עלי חלילה, מיד אשלוף את צלחת הכבוד שלי וכך האקט המשפיל יהפוך לרב כבוד והדר. מכאן - השתנה בהחלט יכולה להיות אקט של כבוד, למרות טענות-נגד תקיפות. אבל אני אצביע בעד אינטימיות ונגד אמירות חד-משמעיות.
Brave Dwarf
לפני 8 שנים • 27 ביוני 2015
Brave Dwarf • 27 ביוני 2015
פור גוד כתב/ה:

וליל מנוחה וחלומות פז

אתה אשכרה מנסה לעשות מאתנו מפגרים? כאן, בשרשור הזה (פעמיים ביקשת יפה ולכן קיבלת):

https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=30528&postdays=0&postorder=asc&start=50

IN YOUR MIND
הוא אתה

FOR GOOD
הוא אתה

רוחנית 34
היא/הוא אתה

READ LEAF
אתה

וכולם מדברים ביניהם . בנוסף: "שבשבת" אתה. "בלונדיני שטני" אתה. כאן:
https://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?p=401381&highlight=#401381
"לא חשוב" אתה "ממש לא חשוב" שוב אתה!!!

חלקם כבר נמחקו ע"י כלובי הנורא והאיום שבאופן מוזר מתנגד לניקים כפולים שמדברים עם עצמם ותוקפים בהמוניהם אנשים אחרים. אבל לך תבין אותו, האנטי אנרכיסיזם שכמותו שנמצא בין פטיש לסדן ורוצה כמה שפחות לפגוע בחופש הביטוי ובמקביל לשמור על אמינות בין חברי הקהילה. בכל מקרה, אני לא מסכים עם כל אלה שהגיבו לך. אתה משתלב פה נהדר. אנא הישאר. אתה לגמרי מגיע להם, בשלמותך על כל ניקיך וסכסוכיך, והלב שלי הרבה יותר שקט כשאני יודע שאנשים כמוך נמצאים בכלוב.
פור גוד
פור גוד • 27 ביוני 2015
מגה מתחזה ( בלשון נקבה ). כך רפאל קורא ליצור הזה.
לכי לישון מותק, ומחר תתעוררי באחת האישיות היותר נעימות שלך. והכול ייראה לך קצת אחרת.
הכול בסדר. אני מאמין בלב-שלם שכלובי ימחק את השירשור הזה מייד כשהוא יתעורר. אין לי כוונה להיכנס פה לכול זה.
Brave Dwarf
פור גוד כתב/ה:
מגה מתחזה ( בלשון נקבה ). כך רפאל קורא ליצור הזה.
לכי לישון מותק, ומחר תתעוררי באחת האישיות היותר נעימות שלך. והכול ייראה לך קצת אחרת.
הכול בסדר. אני מאמין בלב-שלם שכלובי ימחק את השירשור הזה מייד כשהוא יתעורר. אין לי כוונה להיכנס פה לכול זה.

אני מאוד מקווה שלא. ואם כן, כל עוד אתה כאן, יהיו עוד רבים כמוהו. ובפעם הבאה, מכיוון שאתה כה גמיש -- פעם נשלטת-פעם שולטת-פעם שולט-ופעם נשלט -- כשהאובססיה שלך אלי תתייצב לך כרומח מהתחת לגרון, תחסוך משנינו את רמזיך ולך תמצוץ לעצמך.
פור גוד
פור גוד • 27 ביוני 2015
פסיכית אמתית. זה משהו משרשור משנת תרפפו ( בחזקת 12 ), מהחודשים הראשונים להרשמתי בכלוב. אני לא היחיד שהיו לו פה כמה ניקים ובוטלו. כמעט לכול אחד פה יש או היו בתקופה-מסויימת כמה כאלו, כפי שכולנו יודעים מצוין.
והעיקר, אני יכול לכתוב פה את כל הניקים שלך ( בלשון נקבה ) כולל אלו בעבר וכולל אלו בזמן הווה, כל כך הרבה כאלו יש לך, אבל בשביל מה לנו כול העניין הזה ?
אז כפי שכבר אמרתי:

"מגה-מתחזה" ( בלשון נקבה ). כך רפאל קורא ליצור הזה.
אז לכי לישון מותק. ומחר תתעוררי באחת מהאישיות היותר נעימות שלך. והכול ייראה לך קצת אחרת.
הכול בסדר. אני מאמין בלב-שלם שכלובי ימחק את השרשור המכוער והמטופש הזה ברגע שהוא יתעורר.
Brave Dwarf
פור גוד כתב/ה:
פסיכית אמתית. זה משהו משרשור משנת תרפפו ( בחזקת 12 ), מהחודשים הראשונים להרשמתי בכלוב. אני לא היחיד שהיו לו פה כמה ניקים ובוטלו. כמעט לכול אחד פה יש או היו בתקופה-מסויימת כמה כאלו, כפי שכולנו יודעים מצוין.
והעיקר, אני יכול לכתוב פה את כל הניקים שלך ( בלשון נקבה ) כולל אלו בעבר וכולל אלו בזמן הווה. אבל בשביל מה לנו כול העניין הזה ?
אז כפי שכבר אמרתי:

"מגה-מתחזה" ( בלשון נקבה ). כך רפאל קורא ליצור הזה.
אז לכי לישון מותק. ומחר תתעוררי באחת מהאישיות היותר נעימות שלך. והכול ייראה לך קצת אחרת.
הכול בסדר. אני מאמין בלב-שלם שכלובי ימחק את השרשור המכוער והמטופש הזה ברגע שהוא יתעורר.

אין לי פה אף ניק כפול. אני עם הקהילה הזאת כבר למעלה מעשור (13 או 14 שנים לא זוכר) כ BRAVE DWARF. גדלתי לתוכה כ BRAVE DWARF, הזדקנתי בתוכה, מצאתי בה מזור, למדתי לאהוב אותה , לשנוא, להשלים ולהיפרד ממנה.
אז אל תבלבל לי ולאחרים את המוח.
לא כולם כמוך, פורגוד, לא בהתחלה ולא בסוף.
.