בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך עוברים מהוירטואליות למציאות?

Ross​(אחר)
לפני 8 שנים • 11 ביולי 2015

איך עוברים מהוירטואליות למציאות?

Ross​(אחר) • 11 ביולי 2015
אני כאן כבר תקופה ארוכה, לא רואה איך אני מצליח לעשות את זה, גם כשזה הולך לכיוון זה מאוד מרתיע, אשמח לעזרה ממישהו עם ניסיון בעניין, תודה...
שרמומית
לפני 8 שנים • 11 ביולי 2015

אני חושבת

שרמומית • 11 ביולי 2015
שאתה צריך למצוא לך את המישהי הזאת שאתה סומך עליה ונעים לך איתה, ואז הכל יהיה לך קל יותר.
או, שאתה פשוט צריך את הזמן שלך.
    התגובה האהובה בשרשור
High T
לפני 8 שנים • 12 ביולי 2015

Re: איך עוברים מהוירטואליות למציאות?

High T • 12 ביולי 2015
[quote="omer1234"]אני כאן כבר תקופה ארוכה, לא רואה איך אני מצליח לעשות את זה, גם כשזה הולך לכיוון זה מאוד מרתיע, אשמח לעזרה ממישהו עם ניסיון בעניין, תודה...[/quote]בעיקרון בסיסי עם הרבה זהירות.
יש מפגשי מאנ'ץ להיכרות אנשים ללא סאשנים. ניתן למצוא זאת בפורום הבלינים
יש את המועדונים אשר בהם ניתן לראות או לקבוע עם מי שיצרתה קשר בצורה וירטואלית.
חייבים לזכור שיש פער בין הוירטואלי למציאותי ולכבד את מה שיש ולא מה שבפנטזיה.
בהצלחה icon_smile.gif
ofer00

זה בעצם לעבור מפנטזיה למציאות

ofer00 • 12 ביולי 2015
וזאת שאלה מאד מורכבת שכן פנטזיה מעצם המילה שלה היא פנטזיה ואז המציאות עם כל המורכבות שלה תמיד תיהיה שונה מהפנטזיה.
אני יכול לומר לך שזה מעבר כואב אך גם אמתי ומהנה, ככל שתיהיה עם פחות תרחישים צפצפים אלה הבנה למה אתה מתחבר מה אתה אוהב באמת. אתן לך דוגמא מהחיים שלי הרבה מאד זמן פנטזתי על להגיע לאישה שולטת ולנקות את ביתה, הפלא ופלא עשתי זאת כמה פעמים עם שולטת מקסימה מקסימה והבנתי עד כמה המימוש של הפנטזיה שונה כאשר הוא מגיע למציאות...
מאחל לך לחוקר את הדברים לעמוק להכיר את עצמך והכי חשוב למצוא פרטנרית מתאימה כי רק כך אפשר לעוף גבוהה

בלוסום​(לא בעסק)

אין לזה נוסחה מחושבת מראש...

בלוסום​(לא בעסק) • 12 ביולי 2015
תמצא לך את מה שאתה צריך כדי להרגיש בנוח, וכשמכירים בוירטואל תעביר את זה למציאות בצורה שנוחה לך. כללי ה"משחק" הם שלך...