בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך נכנסים אל תוך העולם הזה ?

תרצה B​(נשלטת)
לפני 8 שנים • 15 ביולי 2015
תרצה B​(נשלטת) • 15 ביולי 2015
איזה כללים? אמנת ז'נבה?
שאלת שאלה? מצפה לתגובות? תכבד את מי שהשיב לך בתודה מנומסת. 
אולי הוא לא נכנס במהלך יממה וחצי, שלא ישאל מלכתחילה אם הוא עסוק.
לא מרגיש בנוח? ממה בדיוק? ונגיד שכן, שלא ישאל מלכתחילה.
למה פור גוד צריך לכתוב לו מענה של 40 שורות ואז להרגיש לעצמו שהוא טמבל כי השואל (חסר הפרופיל - עוד סימן לזלזול - בייחוד מצד מי שתמה למה לא מתייחסים אליו) בכלל לא טורח לקרוא מה שענו לו. 

לדעתי, מי ששואל שאלה בפורום בכלוב, שיפקיד קודם 250 ש"ח אצל כלובי, בתור ערבון שיחולט במקרה והוא לא ישיב בתוך 24 ש' למי שענה לו. 
וטובה שעה אחת קודם. 
פייה{O}
פייה{O} • 15 ביולי 2015
מגנוליה, אם מצליחים לדמיין אותך כשולטת אכזרית שמטיחה את כל כללי הנימוס והנזיפות האלו, זה כמעט סקסי. 
the omelette​(מתחלף)

פורגוד

the omelette​(מתחלף) • 15 ביולי 2015
פורגוד- דבר ראשון תודה רבה על עזרתך, הארת את עיניי בכמה פרטים.
אך האם ההתחברות עם אנשים פה בפורום היא וירטואלית בלבד או שלעתים זה אף מתממש במציאות ?
מגנוליה - אל תשפטי כל אדם עוד לפני הכרותו, אין פה שום אקט ושום צעד של זלזול.
אם אינך יודעת מה אני עושה או עובר בחיי האישיים,אז את לא יכולה לקבוע למה לא עניתי.
תרצה B​(נשלטת)
תרצה B​(נשלטת) • 15 ביולי 2015
[quote="פייה"]מגנוליה, אם מצליחים לדמיין אותך כשולטת אכזרית שמטיחה את כל כללי הנימוס והנזיפות האלו, זה כמעט סקסי. [/quote]גם אם אני בעצם גבר? 
פייה{O}
פייה{O} • 15 ביולי 2015
מגנוליה אנחנו לא בררנים כאן באתר (;
High T

אקח את התשובה לכוון אחר

High T • 15 ביולי 2015
אני חושב שזה לא עולם.
נכון יש נישות שונות וכאן יש פתיחות גדולה יותר לדבר ולהגיב על כל מה שעושה לכל אחד טוב או רע (וטוב). יש אנשים שמדברים על 24/7 ולחיות את התחום.
אך החיים לפי דעתי חזקים יותר. בסופו של דבר הכול מתחיל/ניגמר באנשים וביחסים שבינהם.
באותה המידה אפשר להגיד כיצד נכנסים לזוגיות או כיצד מטבלים את חיי המיניות.

לשאלה הזו אשיב - בזהירות רבה ועם הסכמה של שני הצדדים. כך להרבה בתולים/ות וסקרנים/ות אמליץ על הדרך הזהירה וחקר עצמי לפני התחייבות למעשה כלשהו.
קל לפנטז ולדמיין אבל כאשר הכאב מתחיל, החוויות מועצמות. לא כולם מרגישים כמו בספרים. יש כאילו שלא מצליחים להפוך את הכאב לעונג ושם נאבד משהו.
the omelette​(מתחלף)

hight

the omelette​(מתחלף) • 15 ביולי 2015
האם אפשרי שמשהו שאני מפנטז עליו כל כך הרבה ונהנה ממנו כל כך לא יתאים לי בסופו של דבר ?
אני פשוט לא מצליח להבין את אותם אנשים, שהנושא הזה הוא נטו קטע וירטואלי שיש להם.
אני לא מוכן להעביר את חיי בפנטזיה, אני מעדיף להיות מאותם אנשים שהופכים את הפנטזיה למציאות.
Jess​(שולטת)

מסכימה עם פור גוד

Jess​(שולטת) • 15 ביולי 2015
לא אחת פניתי למישהו בעקבות הבלוג שלו,
וכן, זה התממש באופן הכי מציאותי שאתה יכול לדמיין. 
רהיטות מדליקה אותי. 
למעשה אם לא הייתי בהפסקה אולי אפילו פור גוד היה מקבל אדומה..
פור גוד
לפני 8 שנים • 16 ביולי 2015
פור גוד • 16 ביולי 2015
אפשר גם תמיד לקחת הפסקה מההפסקה, ג'יסי, ואחר-כך לעשות שוב חושבים, ולהמשיך את ההפסקה אם רוצים.
זה כול היופי עם הפסקות, לא ? (:

ומייקי. אני רואה שכבר כתבת פרופיל קטן  - רק תעזוב בהזדמנות את אזור-הדרום. זה בית-קברות לחלומות (: -  ואני רואה שכבר פתחת בלוג.
אתה תופס מהר.
תתחדש, תהנה, והמון בהצלחה !
ואל תשכח כאשר תנהג יום אחד בלמבורגיני החדשה שלך בגג ובחלונות פתוחים בשייטת של ת"א מאורגן כבר על ארבע שולטות דה-לוקסוס שיושבות לידך ובמושב האחורי, מפזרות חיוכים עליזים לכול-עבר - אל תשכח לפרגן לי בשאריות (:

נ.ב - אבל מכיון שאני רואה שאתה תופס מהר, ורק רוצה להיות בטוח שאתה לא קולט לאט, אני רוצה לבקש ממך שאת האדומה הראשונה שלך  - והאדומה הראשונה שלך, יחד עם האחרונה שלך, תדע לך מייקי, הן שתיהן נמנות עם האדומות היותר חשובות וגורליות שיצא לך לשלוח בימי-חייך  (:   -  תשלח למגנוליה.
אתה לא תצטער, מייקי.  אני ממליץ לך עליה בחום.
כזאת שולטת בובה כשרונית-ואכזרית עוד לא ראית בחיים שלך ... (: 
the omelette​(מתחלף)
לפני 8 שנים • 16 ביולי 2015

פורגוד

the omelette​(מתחלף) • 16 ביולי 2015
חחח אכן איזור הדרום בעייתי.
אל תגזים אני יותר בחור של לימוזינת רולס רויס.
ורק אני לא מבין מה זה האדומות האלה ?