לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחאה או בדסם?

פור גוד
לפני 8 שנים • 18 ביולי 2015
פור גוד • 18 ביולי 2015
שלגי - אהלן.
המלט כבר הסביר יפה ופשוט מה אפשר לומר לילד בן 5, אם הוא רואה תמונה כזאת ברחוב.
זוגות של הומואים שמתחרמנים ברחוב כבר אפשר לראות היום בכול טיול קטן בדיזינגוף.
ממה את כל-כך מפחדת ?
אני לא יודע בני כמה ילדייך, אבל בואי נניח לצורך העניין שיש לך ילד בן 12-13.
היית נותנת לו היום לראות 'משחקי-הכס', אם הסדרה מעניינת אותו ?
שלגי
שלגי • 18 ביולי 2015
הבן שלי שמזמן אינו ילד קטן אמר לי במקרה לפני מספר ימים אחרי ביקור של מספר ימים אצל חבר שלו בתל אביב:אמא, בחיים לא ארצה לגור בתל אביב, נראה לי שמאבדים שם את התמימות בגיל כל כך צעיר. והוא לא קרא את הפוסט הזה (כנראה... ולמיטב ידיעתי)

אז זוגות הומואים מתחרמנים בציבור, סבבה, מי אמר שזה בהכרח טוב?
ולגמרי סבבה שלך ולהמלט מתאים לגדל ככה ילדים, זה לא מתאים לכל אחד
ובטח שלא צריך להמציא סיפורים על מבוגרים שאוהבים לשחק בסוסים. סתם ככה וזה.

זאת כנראה אחת הסיבות שאינני גרה בתל אביב...
פור גוד
פור גוד • 18 ביולי 2015
לא , לא, תל-אביב היא אחלה. נו בואי, בואי. אל תהיי כזאת (:

אבל אני רק רוצה להיות בטוח שאני יורד לסוף דעתך.
אז האם החברה האידיאלית בעינייך, זו שהיית מעדיפה לחיות בה, היא חברה כזו שבה אישה ושני סוסים-אנושיים או גבר וכלבה-אנושית, שיצאו לשחק את השטויות שלהם ברחוב, צריכים ללכת למעצר באבו-כביר, או לחטוף אחושרמוטה קנס על ביצוע מעשה "מגונה" בפומבי ?
כי אחרת, איזו עוד דרך יש לנו כדי למנוע מאנשים לעשות את זה, אם זה הקיק שלהם בחיים?
את חושבת שהטפות-מוסר יעזרו פה ?
וזה הרי הולך לשם. נו מה לעשות. רק תראי מה קורה בשעות או בימים מסויימים ברחובות ברלין "המעתירה". אללה יוסטור...(:
והכול בסדר גמור שם., ואנשים נראים די-מאושרים ומרוצים בסך-הכול.
או שאולי היית מעדיפה גם לחזור לימים של הצנזורות על הסדרות או על האינטרנט בכלל ?
ומי ימנה את הצנזורים ? הממשלה ? איזו ועדה-מסדרת ? על מי היית סומכת בעניין הזה ?
והרי רמת האלימות והזוועות בהן רק עולה-ועולה ושוברת שיאים-חדשים בכול שנה.
שלגי
שלגי • 18 ביולי 2015
נדמה לי שהייתי די ברורה, אין לי ממש כוח להמשיך ולהתפלפל למרות שיש על מה.

אולי בהמשך יבוא לי, כרגע באופן אישי מיציתי.

המשך שבת נפלאה
פור גוד
פור גוד • 18 ביולי 2015
המשך שבת נפלאה בחזרה בריבוע גם לך שלגי !
שבת נפלאה וסקסית. ונטולת 'פלפולים', כמובן. עד שיבוא לך החשק שוב (:
פור גוד
פור גוד • 18 ביולי 2015
מכיון שלי ישנה יכולת מוכחת להמשיך ו'להתפלפל' עם עצמי ימים-ולילות - ולעיתים אפילו שנים !  ואני אפילו לא תמיד צריך פרטנר בשביל זה!  (:  -  הבה נמשיך אפוא.
ובכן אני פשוט לא מצליח להבין ממה הפחד הכל-כך גדול.
מהפכת-האינטרנט שינתה הרבה דברים.
בימינו לדוגמא ילדים בני-13, אם זה מה שבזין שלהם, עולים לאתרי-פורנו, ונחשפים לדימויים ויזואליים שחבל-על הזמן.
ומי שסבור שכול אותם הורים שקוראים להם היום בדרך-כלל בכינוי-הקולע "הוריי הליקופטר" - כלומר כל אותם הורים שחגים מעל כתפיו של הילד כול-היום וכול-הלילה, כדי שיגלוש רק באתרים שהם מרשים ולו ,ויהיה ילד טוב ירושליים,  או שמתקינים לו את כול תוכנות החסימה למיניהן- מי שסבור שהם מצליחים להתמודד עם זה, לא יודע על מה הוא מדבר.
בקרב-המוחות האקלטרוני בין הילדים וההורים, ידם של הילדים תהיה על העליונה. 
למעשה, כבר היום היא על העליונה. זה לא כוחות בכלל. ואני מציע לכולנו לשים את הכסף עליהם.
הם כבר היום מוצאים בקלות-רבה דרכים יצירתיות ביותר כדי להתגבר על כול מישטורי-הגלישה של הוריי-ההליקופטר.

והדרך להתמודד עם עולם שמשנה את פניו, איננה באמצעות כול מיני תגובות ריאקציונריות - מוסרניות צבועות או צדקניות - או באמצעות כל מיני קריאות קינה-ונהי למיניהן, ונוסטלגיה לימים אפלים.
וגם לא באמצעות הניסיונות להסתגר בכול מיני גטאות-עירוניים מהסוג שהחרדים מנסים ליצור לעצמם.
ואף הם לא ממש מצליחים!
צריך ללמוד להסביר לילדים, לאט ובסבלנות ובסבר פנים יפות, במה דברים אמורים.
שאלימות היא חלק מהחיים לפעמים, אפילו שלא היינו רוצים בכך. ושבישראל שלנו כל כמה שנים ישנה איזו מלחמה. ואנשים נהדרים נהרגים, וכך זה יימשך עד שיהיה שלום.
ושמיניות היא דבר בסך-הכול יפה ונפלא ונעים, ושיש לה פנים רבות, וכך-הלאה.
לא קרה שום אסון. בעיני אפילו להפך. פירותיה הטובים של מהפכת-האינטרנט עולים לאין-שיעור על פירותיה הפחות טובים.
לאין שיעור. ובכול קנה-מידה.
ואני מימיי עוד לא קראתי בכלוב מישהו שמציע להטיל צנזורות על סדרות הטלביזיה והאינטרנט האלימות-בטירוף, והמלאות בסצנות-זוועה הכי גראפיות שרק ניתן להעלות על הדעת.
אז לקרוא באתר סאדו-מזוכיזם תגובות שמהן נרמז שאנחנו צריכים היום למנוע מאנשים לצאת לרחוב ולשחק את המשחקים הקטנים שלהם ( מה שכבר מתרחש בברלין ובסן פרנסיסקו לדוגמא מעשה יום-יומו, ולא רק בהן ) -  ובעזרת מעצרים וקנסות, כי הרי אין דרכים אחרות כמובן  - זה בעיני פשוט לא-מובן עד-הסוף.

נו אז האם באמת יהיה עלינו להוסיף ל"משפט-השאלה-ישר-לפנתאון" של הנרי מילר גם את התוספת הקטנה הזו, "ומי שונא את הסאדומזוכיסטים יותר מאשר הסאדו-מזוכיסט ? " (:
בלוסום​(לא בעסק)

Re: בעיני

בלוסום​(לא בעסק) • 18 ביולי 2015
[quote="Anna Marie"][quote="endromeda"]אנשים עצובים שחייבים את התגובה של החברה כדי להיות שלמים עם עצמם.
למה בפרהסיה? למה כולם צריכים לדעת מה הולך בחדר המיטות של כולנו?[/quote]

ואולי הם עושים זאת כי הם נהנים מהפומביות?
אולי הם עושים זאת כי הם נהנים מלחגוג את מה שיש בין שלושתם גם מחוץ לחדר המיטות?

לגבי עניין הילדים - מה שענו כאן לפני כבר.
פשוט לא להתייחס לזה כמשהו כל כך חריג או כמשהו כל כך פסול
אני אישית מאלה שמקווים שיום יבוא וכמו שהמלט כתב - "טיול כזה של אישה וסוסים, או גבר וכלבה אנושית על ארבע יתקבלו על ידי החברה כמעשה כמעט שיגרתי, עניין רגיל גם אם לא תמים, אך מכל מקום לא מגונה."[/quote]

זו התממות מוחלטת לראות את זה כאקט תמים ולא מגונה. ולמה אני צריכה לראות את זה? אם הם רוצים, שיממשו בפרטי.
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 18 ביולי 2015
ציטוט: quote="Anna Marie"][quote="endromeda"]אנשים עצובים שחייבים את התגובה של החברה כדי להיות שלמים עם עצמם. 
למה בפרהסיה? למה כולם צריכים לדעת מה הולך בחדר המיטות של כולנו?

ואולי הם עושים זאת כי הם נהנים מהפומביות? 
אולי הם עושים זאת כי הם נהנים מלחגוג את מה שיש בין שלושתם גם מחוץ לחדר המיטות? 

לגבי עניין הילדים - מה שענו כאן לפני כבר. 
פשוט לא להתייחס לזה כמשהו כל כך חריג או כמשהו כל כך פסול 
אני אישית מאלה שמקווים שיום יבוא וכמו שהמלט כתב - "טיול כזה של אישה וסוסים, או גבר וכלבה אנושית על ארבע יתקבלו על ידי החברה כמעשה כמעט שיגרתי, עניין רגיל גם אם לא תמים, אך מכל מקום לא מגונה."[/quote] 

זו התממות מוחלטת לראות את זה כאקט תמים ולא מגונה. ולמה אני צריכה לראות את זה? אם הם רוצים, שיממשו בפרטי.[/quote]

ואיפה זה עוצר?
למה אנשים צריכים לראות אנשים אחרים מתנשקים ברחוב?
למה צריכים לראות התמזמזויות בפאב או במועדון?
למה צריכים לראות אנשים הולכים עם בגדים בדסמים למועדון?

ואני שואלת - למה הם צריכים להגביל את עצמם?
לא, אני לא רואה את זה כאקט מגונה, אני בוחרת לראות את זה כאקט של לחגוג את מה שיש בין שלושתם.
ובגדול פשוט מאוד - לשמוח בשבילהם.
פור גוד
פור גוד • 18 ביולי 2015
השאלה האמתית בשנים הקרובות איננה הולכת להיות האם אנשים יעשו את זה או לא. 
הם יעשו את זה.
בין אם מישהו נהנה לראות את זה ובין אם לוא.
כשאני יוצא למשל לרחובות תל-אביב אני רואה הרבה דברים שאינם מוצאים חן בעיני, ושאיני נהנה לראותם, ואני נתקל על כול צעד-ושעל בהתנהגויות של גסות-רוח אמתית.
אבל מכיון שהן אינן מהוות עבירה על החוק, אני נאלץ להשלים עימן.
ואנשים יעשו את זה, בין אם סאדו-מזוכיסטיים מסויימים ימשיכו לשנוא את עצמם -  ויתחילו להצטווח בהיסטריה " גוולד! תועבה! גוולד!  לכו הביתה סוטים!  איחסה! פויה! לא רוצים לראות אתכם! " וכולי וכולי.
השאלה האמיתית, כמו תמיד, הולכת להיות רק היכן עובר הגבול.
כך לדוגמא, בדיוק כפי שלא היינו רוצים לחיות בחברה שבה אנשים מתערטלים בפרהסיה ( ואנו מקצים להם חופים מיוחדים לשם-כך ), אני נוטה לשער שלא היינו רוצים לחיות בחברה שבה סשנים שלמים מתנהלים לעיני העוברים-והשבים ברחוב, שלא בחרו מרצונם-החופשי לצפות בכך.
ולמען האמת, אנשים ממילא ככעט אף פעם אינם עושים זאת, אלא מכבדים את זולתם. כולל בערים המתקדמות ביותר כמו סן פרנסיסקו וברלין.הם מבינים לבדם שאין דין סשן מלא, הכול-כולל-הכול, כדין יציאה למשחק-קטן שאינו מזיק לאיש, כמו טיולון רגלי עם כלבה-אנושית, או רכיבה על עגלה הרתומה לשני סוסים-אנושיים.

ושאלת הגבולות היא שאלה-משפטית שתמיד מתעורררת כל-אימת שהחוק צריך להתאים את עצמו למציאות משתנה.
זה לא דבר חדש.
גם גיל-ההיתר לדוגמא - שברוב המדינות עומד היום על 16-17 - הוא גבול  "שרירותי-משהו" שנקבע במהלך הדורות מתוך ניסוי-וטעייה. הרי אין שום הגיון אמתי מאחורי העובדה שאם אתה בן 17 פחות חודש - אתה תלך לכלא אם קיימת יחסי מין. אבל חודש לאחר-מכן כבר לא תלך לכלא.
איזו קפיצת-התבגרות ( ואחריות! ) הבחור הביא בתוך חודש, הא ?(:
פור גוד
פור גוד • 18 ביולי 2015
כנ"ל - נו לא יכולתי להתאפק מלציין את זה - גם אין כול הגיון אמתי מאחורי העובדה שמישהו בן 18 פחות חודש  -  לא יוכל להירשם לכלוב ולשחק אותה ביחסי-שליטה ; ואילו מישהו בן 18 יוכל.
שוב, איזו קפיצת-התבגרות ואחריות הנער הביא בתוך חודש !
ולא יכולתי להתאפק מלציין את זה כי רק לפני כמה ימים נתקלתי באחד "משרשורי-הצעירים" במישהו ששאג מרוב שמחה: " אני בן 18 ! אני בן 18 ! " (:
גבולות הם תמיד שרירותיים במידה מסויימת. תמיד. אבל צריך לשים אותם איפשהו.

* וכמו שסבתי עליה-השלום הייתה אוהבת לומר לי: "פור גוד, גם אם עוברים את הגבול - זה לא אומר  שאין גבול."  (: