לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"כנגד כל הסיכויים אני כן מאמינה שיש התאמה זוגית ובדסמית

Alex Who
לפני 8 שנים • 20 ביולי 2015
Alex Who • 20 ביולי 2015
רוב חיי הייתי במערכות יחסים בו אני הייתי הדומיננטית (לא בדס״מית). אני הובלתי ,אני החלטתי ואני לקחתי את המושכות. כאשר הייתי מגיעה להתפרקות בני הזוג שלי לא יכלו להכיל את זה.... ולכן אני מגיע עם מערך של מחשבות מתוך ניסיון אישי של איך לי זה הרגיש. לא באתי לעשות הכללות וברור שכולם הם אנשים וברור שיש גברים שתומכים לא משנה מה הנטיה שלהם! אל תהפכו אותי להיות קלולסית לחלוטין... שאלתי על מנת לקבל פרספקטיבה שונה מהחוויות שלי. רשמתי בשורה הראשונה שאני לא עושה הכללות ודיברתי אך ורק מנסיון אישי. העדפה שלי לגבר דומיננטי בחיים נובעת מתוך היותי דומיננטית ואשמח לגבר שווה כוחות אליי. ולא מארי אני לא מפונקת או בכיינית אך כן יש לי את הצורך לפרוק את מעמסי הנפש שלי בדיוק כמו כולם!.  אני מודה לכולכם על התגובות. תכלס המגיב הנחמד ביותר היה כלבלב נסתר אשר מצא דרך נעימה להעביר את המסר. לא היה צורך להכניס מתחת לחגורה ולשפוט אותי בלי ידיעה מי אני ומאיפה אני באה. 
Mary Jane
Mary Jane • 20 ביולי 2015
היי אלכס

הכוונה הייתה לכתוב משהו כללי, בהתייחס לתגובתך. האישי לא מעניין בעיניי, וכמובן שאני לא מכירה אותך ולא יודעת עלייך דבר או חצי דבר. אני מבינה שנפגעת אז סליחה. ברשותך, אני מושכת את תגובתי.

ובכלל - בין השאר לאור התערבותו הטורדנית של פורגוד, אשר הבטיח עלי פורום להתעלם מתגובותיי והנה הוא שוב שם עצמו כפרשן וסכסכן מלבה אש - אמנע להבא מהפורום ומפרחיו העדינים (אמירה שאינה קשורה אלייך אלכס). נראה לי עדיף.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 20 ביולי 2015
גם אני מתנצלת עם  נעלבת מתגובתי אבל איכשהו לשירשורים בפורום הזה יש נטיה לקבל סאב טקסט אחר.
כנראה שהרגישות שלי לדברים שאני פחות אוהבת פה נפלה על האדם הלא נכון.
מקווה שתמצאי את האדם המתאים לך שידע להכיל ללא קשר לנטיה שלו לשלוט או להישלט.
פור גוד
פור גוד • 20 ביולי 2015
אוי מרי, זה נכתב ברוח-טובה.
בלי שום כוונה לסכסך.על מה את מדברת בכלל, תגידי לי ?
ממש להפך. בהומור, בקריצה וברוח-טובה.

תסלחי לי, אבל את לוקחת את עצמך ברצינות-תהומית. על גבול הגיחוך לעיתים. ממש ככה. ופשוטו כמשמעו.
זו באמת דעתי הכנה.
החלפנו הרי בינינו מאז כבר כמה הודעות פרטיות, רק לא מזמן, אני ואת, ואת מי שבחרת להתייחס לשרשור ההוא, עם בכוח וכולי ( ובמילותייך "ולעניין השרשור ההוא"... זוכרת ? ).
אני כבר שמתי אותו מזמן מאחוריי. והייתי בטוח שגם את דפדפת אותו כבר. 
כמה שאת לוקחת את עצמך ברצינות. על-מה ולמה ? איזה סכסכנות בראש-שלך ואיזה נעליים בראש שלך.

יש לי דאגות הרבה יותר גדולות ממך בחיים, מותק.

יאללה. תהיי בריאה. לא אתייחס אלייך יותר בפורום.
פשוט קטע מטופש לחלוטין. ובצורה היסטרית.  כול טוב הכי טוב.

נ.ב - ואלכס, גם אני מתנצל בהזדמנות הזאת, כמובן, אם נפגעת ממני בצורה כלשהי ומבלי שהתכוונתי.
Alex Who

חימום לב.

Alex Who • 20 ביולי 2015
מארי ובטי הפתעתן אותי. התנצלותכן הייתה אמיתי וכנה ואני אכן מקבלת אותה. לא פשוט להגיב פה בפורום בלי ש״ותיקי השבט״ יתקפו ישר לגרון. אומנם אני חדשה פה ובכלל לחיי הבדס״מ ,אך לא באתי ממערה חחח.  נושא הפורום הוא בהחלט נושא חשוב ומעניין. הוא נושא שלי אישית שובר סטיגמות ודעות קדומות אשר בהחלט אשמח להשתחרר מהם. ומי יודע אולי אוכל באמת למצוא נישלט אוהב ולמצוא את האיזון במערכת שכזאת. אני מודה...כרגע למצוא שולט שהוא בגובה העיניים שלי מאוד קשה לי למצוא... להבדיל מכמה וכמה נשלטים שהיה לי בלב פינה מאוד חמה עבורה ובגלל המאבק הפנימי שלי לא הצלחתי לעבור איתם לשלב הבא (סקס ומערכת יחסים זוגית). כמו כן אני מתנצלת עם הרמתי לאויר פצעים מדממים בין חברי הקהילה. בטח שאין לי צורך או רצון לגרום לסכסוכים ומריבות,שלא נדבר על כעסים מיותרים.  אז שוב תודה על הפניה המחממת לב וההבנה. כמו כן קיבלתי את דיברכן וראיתי בין השורות. אם תרצו להמשיך ולהרחיב בנושא אתן יותר ממוזמנות לכתוב לי בפרטי את השקפותייכן ואיך זה עובד לכן.      אור ואהבה. icon_smile.gif
קילינג אינסטינקט​(אחרת)
איזו היסטריה. ובפורום היסטרי במילא. ובכי. ו"מה עשו לי". והתנצלויות. אפשר לחשוב. וכמעט כרגיל  icon_smile.gif                 
Alex Who

איףףףף

Alex Who • 20 ביולי 2015
לא נמאס לכם לזרוק חרא פה אחד על השני?
קילינג אינסטינקט​(אחרת)
 גם אני מתנצלת בפנייך  ALEX WHO. ממעמקי ליבי.  אין לך באמת קצת חוש הומור ? ערב סבבי שיהיה לך.  אין לי כוח לזה, אני עסוקה מדי ואני פורשת מהשרשור.
Alex Who
Alex Who • 20 ביולי 2015
יש לי חוש הומור... כשהדברים מצחיקים . ציניות גם עושה לי את זה אבל כשזה לא על חשבוני... ותכלס חוץ מלעשות ״לייק״ על הפוסטים פה לא ממש תרמת חוץ מלהוסיף שמן למדורה.   ומה שעצוב פה שנושא הפורום היה ממש מעניין.  ערב מצויין גם לך icon_smile.gif
אישה מפונקת
לפני 8 שנים • 21 ביולי 2015

אם

אישה מפונקת • 21 ביולי 2015
אם תרצו אין זו אגדה.

הכללות זה דבר רע.