סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה בקשר למכשיר

בימבו{נערת ליווי}
לפני 8 שנים • 11 ביולי 2015

שאלה בקשר למכשיר

בימבו{נערת ליווי} • 11 ביולי 2015
שאני רואה בהרבה סרטונים והבנתי שקוראים לו מאלץ אורזמות
ואני רואה שמשתמשים בו הרבה אבל לא מצאתי כזה באינטרנט
מישהו יודע איפה אפשר להשיג כזה דרך האינטרנט?
אני מתכוונת למכשיר שעושנ מסאז'ים חיצוניים ולא לויברטור שמחדירים
תודה מראש
אקליפטוס טרופי
אקליפטוס טרופי • 11 ביולי 2015
תכתבי בגוגל "מכשיר שעושה מסג'ים חיצוניים,לא כזה שמחדירים"...
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 11 ביולי 2015
ידעתי ששכחתי לקנות לי משהו חשוב ליומולדתicon_smile.gif
Melody303​(נשלטת)
לפני 8 שנים • 17 ביולי 2015
Melody303​(נשלטת) • 17 ביולי 2015
א-דום​(שולט)
לפני 8 שנים • 21 ביולי 2015

זה קצת יותר רחב

א-דום​(שולט) • 21 ביולי 2015
מאלצי אורגזמות הם יותר מאשר מכשיר אחד. יש גם ויברטורים עם חדירה שנקראים כך. לכל אישה תגובה מינית שונה. לכן מה שמתאים לאחת לא מתאים בהכרח לאחרת. הויברטורים הקלאסיים שנקראים כך הם בעלי חלק חודר שרוטט מתפתל ובעל רצועה של פנינים שמגרה את החלק הקדמי והמאוד רגיש של הנרתיק. בנוסף יש להם רטט חיצוני מכוון דגדגן. כך מכוסים כל או כמעט כל האזורים הכי רגישים האפשריים קדמת הנרתיק, נקודת G   נקודת  A.  לכן הם "מאלצי אורגזמה" הויברטורים החיצוניים הם מאוד חזקים אבל פועלים בעיקר על הדגדגן ובאופן מפושט _כלומר לא נקודתי בדגדגן) ומצוינים למי שצריכה גירוי חזק מאוד בדגדגן כדי לגמור. אם זה תוך יחסי מין יש את המכשירים הקרויים we vibe  והם פועלים כמאלצי אורגזמה בשיתופו של בולבול. אבל אישה יכולה לנסות להשתמש בהם גם לבדה. יש כאלה שגם ישתמשו בנוסף לנ"ל במקביל בבאט פלאג רוטט ו\או במצבטי פטמות רוטטים או לא. אני הייתי ממליץ דווקא על ויברטור מאלץ או we vibe   כי ההימור פה כמעט בטוח. אבל זה תמיד אישי.
Noti{גנר}
לפני 8 שנים • 28 ביולי 2015

כמה דברים

Noti{גנר} • 28 ביולי 2015
  1. ה we vibe לא ממש מאלץ אורגזמה, אבל הוא נחמד מאוד לשימוש משותף ולשליטה מרחוק.[/*]
  2. ניתן ליצור בקלות מאלץ אורגזה ל מג'יק/היטאצ'י, בעזרת חבלים, ריתמה, ועוד המון דברים שמסתובבים בבית.
    פשוט להיות יצירתיים icon_smile.gif.[/*]
up u rs​(אחרת)
לפני 8 שנים • 9 באוג׳ 2015

בדוקטור גב

up u rs​(אחרת) • 9 באוג׳ 2015
אני רצינית. 
יש שני גדלים. אחד חביב והשני שצריך פרטנר עם כישורי הרמת משקולות (מכשיר ענק. מכסה חצי גב...)
במקור הם מיועדים אכן לטיפול בכאבי גב. נראה לי שהממציא היה מגיש את עצמו למועמדות לנובל אם היה יודע מראש למה המכשיר הזה עוד טוב...