בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התמסרות

Mermaid
לפני 8 שנים • 16 באוג׳ 2015

התמסרות

Mermaid • 16 באוג׳ 2015
אני חדשה כאן ,כבר כמה חודשים . אפילו עשיתי הפסקה אחרי שהבנתי שאני צריכה להתנקות .
אני כאן כי הבנתי שזה נטייה מינית שלי ,זה יצא לי בדרך הכי טבעית .
מאז גיבשתי פנטזיות וכל שיחה הובילה אותי להבין עוד דברים על העולם הזה ,על ההתנהלות בכלוב.
מהדדת לי השאלה בראש מהרגע שקראתי את סיפורה של o .
למה כל כך קשה לשלב בין מערכת שליטה לזוגיות ? מה הבעיה ?ושאלת השאלות איך אפשר להתמסר בלי שהשלוט מתמסר אליי בחזרה ,איך אפשר לרדת על ארבע לא מחרמנות מרצון אמיתי עם אין רגשות ,מערכת זוגית ,איך אפשר לחצות גבולות בלי ביטחון ,ועם רוצים עוד..
איך אפשר להיות על ארבע במפגש ראשון בלי להכיר את האדם חוץ משיחות וירטואליות ?
אני לא רק נשלטת זאת הנטייה המינית של אבל  יש עוד הרבה דברים שאני אוהבת לעשות  ומרכיבים אותי כאדם.
האם אני מבזבזת את הזמן ,וכדאי לי להכיר אדם שלא מתאים לנטיה המינית שלי ,להדחיק כי כאן אין את מה שאני מחפשת ?
    התגובה האהובה בשרשור
מכה בתורה
לפני 8 שנים • 16 באוג׳ 2015

את בתחילת הדרך

מכה בתורה • 16 באוג׳ 2015
היא אף פעם לא נגמרת...
זה החיים 
לא לכל השאלות תשובות
ולא לכל התשובות שאלות.
תתחברי לתחושות שלך תקשיבי לעצמך ולמי שמולך...
בהצלחה
כהן מידיאן
לפני 8 שנים • 24 באוג׳ 2015
כהן מידיאן • 24 באוג׳ 2015
השאלות שלך נוגעות  כמו סיכה בנקודות הרגישות ביותר , להערכתי זאת שיחה מרתקת בין שולט לנישלט ( אבל קיום השיחה עשוי לערער על סמכות השולט או על מצב הנשלט), אבל אני לא מתימר להבין ולחוש הכל  . אהבתי יותר את השאלות. מצביע בעיני על בן אדם יותר מורכב מאשר התגיות ( נשלט/ נשלטת או שולט / שולטת ).      שאפו גדול
הוא​(שולט)

כמה הערות

הוא​(שולט) • 24 באוג׳ 2015
  • די בלתי אפשרי להתמסר ללא רגש כלשהו ומבלי שתהני מזה.[/*]
יחד עם זה, לנהל חשבון/פנקסנות אם הוא יתמסר אני אתמסר זה ונילי וילדותי.
  • יש לא מעט זוגות שמנהלים זוגיות בדסמית ברמות כאלה ואחרות, אז כנראה שזה אפשרי.[/*]
  • זה באמת מתסכל למצוא התאמה אופטימלית אבל ברגע שתמצאי את הפרטנר המתאים[/*]
שמעונין במה שאת רוצה למלא זה יתחבר לך.
  • מומלץ להתנסות בכמה שיותר פרטנרים בלי להגביל את עצמך לגובה, גיל, צבע המכונית ואורך השיער.[/*]
up u rs​(אחרת)

תתפלאי

up u rs​(אחרת) • 24 באוג׳ 2015
כמה קינקים/בסדמים/שולטים/נשלטים מסתובבים ב"עולם האמיתי" בלי תויות.
איך שהוא גילתי שאני ממגנטת כאלו, כולל בנהזוג הנוכחי...נדלקתי על בנאדם כבנאדם. בלי קשר לכלום, באירוע חברתי, מפה לשם אחרי שכבר הכרנו והיינו יחד הסתבר שבלי לדעת בכלל לאיית את המונח BDSM נפלתי על בנאדם שהפטזיות שלו (והנכונות לממש) הולכות יותר רחוק מכל תושבי האתר הזה ביחד.
איך שהוא בחיים לימדו אותי שהדרך הכי טובה למצוא זה לא לחפש משהוא ספציפי, או רשימת מכולת, אלא פשוט (ניו איגי וקלישאתי ככל שישמע) לפתוח את הלב ולתת לדברים לקרות.
ofer00

מאד מתחבר למה שכתבת

ofer00 • 24 באוג׳ 2015
בבדסמ המערכת יחסיים אינה שוויונית, האם בחיים ביום יום ההייתי רוצה לחיות ככה? לא.
רוצה להיות על ארבע כאשר אנו בקטע אך לא כל הזמן. זה סוגיה מסובכת ואני מאמין שכל זוג מוצר את הדרך שלו לשלב בין העולמות. מה שבטוח שאחרי הרבה שנים של מערכות יחסיים ונילים עם תוספות.קלות של שליטה (ממש קצת) זה לא עובד חייב למצוא בת זוג שאוהב את העולם הזה. 

האם את יכולה לדמין את השולט כבן אדם עם חולשות וזמנים שהוא נזקק?

האם היית רוצה תמיד לשרת? לא היית רוצה שגם ישרתו אותך לפעמים?
Discipline
Discipline • 24 באוג׳ 2015
כל העניין בבדסמ הוא שהוא יוצר אי שוויון. את למטה הוא למעלה, הוא פוקד את מבצעת, הוא האדון ואת השפחה שלו.

אבל, אי השוויון הזה הוא רק בפרקטיקה, במעשים ולא במכלול.  במכלול שניכם כאן כי זה מספק אתכם, כי זה ממלא אתכם וכי זה המקום שלכם.

כך גם לעניין ההתמסרות. ההתמסרות שלך מתבטאת בכך שאת מרצה אותו, מצייתת לו, עושה בשבילו, מושפלת עבורו, כואבת עבורו, מוסרת לו ופותחת בפניו את שערי נשמתך ומוסרת לו את גופך לשימושו הבלעדי ולכל מטרה שיראה לנכון, לטוב ולרע. כשזה מחרמן אותך וגם כשזה לא.

ההתמסרות שלו מתבטאת בזה שהוא שומר עלייך, מכאיב לך, עוטף אותך, משפיל אותך, מחבק אותך, גורם לך לבכות, גורם לך לצחוק, מקטין אותך ומרומם אותך. 
היא מתבטאת בכך שהוא שם בשבילך, מייצר לך את המקום הזה מולו שמאפשר לך להוריד את כל החסמים, השריון והמסכות ולהיות פשוט את, על כל השריטות והשדים ששוכנים בך ולדעת שהוא מקבל אותך בדיוק ככה, עם כל הפחדים, הסערות, השריטות והשדים.  מקבל אותך ומשם לוקח אותך בדרכו שלו.
הוד מעלתו​(שולט)
לפני 8 שנים • 25 באוק׳ 2015

דעתי הצנועה

הוד מעלתו​(שולט) • 25 באוק׳ 2015
היי וברוכה הבאה למועדון

ההתלבטויות שלך לגיטמיות לגמרי, גם בגלל שאת מחפשרת את דרכך בתחום וגם בכלל..

ואפילו שהעלית כמה שאלות והתלבטויות אני בוחר לענות לך בתשובה אחת בלבד, מה שאת מרגישה זה הדבר החשוב ביותר, אין פה כללי אצבע, אם קטע מסוים מדליק אותך, וגורם לך להרטיב ואת שלמה אם הרעיון, לכי על זה, אם זה לא המצב, זה הזמן להעמיד סימן שאלה ...

גבולות חוצים רק עם בטחון והתמסרות כדאי שתגיע לאחר אמון מלא. אמון גדול יותר ממה שמכירים במערכת יחסים רגילה, הכל צריך לבוא מתוך הסכמה וחיבור פנימי, לא רק לסויטואציה אלא גם לשולט,

ודבר אחרון, אני ממש לא רוצה להתערב לך בסשן, אבל 'לרדת על ארבע' במפגש ראשון עם מישהו שהכרת רק בשיחות ... לי זה נראה מוקדם מידי,
באופן כזה החששות יהרגו לך את התשוקה, וחבל כי דווקא כאן מחכה לך תשוקה וריגוש בקמות מטורפות ובתוך זה כל מה שאת כאדם, כאישה וכנשלטת צריך להיות כלול.. 
King of Hearts

התמסרות

King of Hearts • 25 באוק׳ 2015
אני יכול כמובן לדבר רק בשם עצמי ודברים שאני אחראי להם.
בניגוד לחלק ממה שנכתב כאן לדעתי יחסי שליטה הם יחסים שוויוניים . השוני הוא במקום שכל אחד בוחר, או נוטה להיות בו ובתפקיד שהמקום הזה מחייב.
שליטה היא קשר מאוד מחייב בעיני, גם לגבי השולט וגם לגבי הנשלטת.
עבורי, לשלוט זו התמסרות מיוחדת מאוד ומחייבת. ראשית לכל  לקחת אחריות על מישהו ששם את עצמו בידיי. אבל גם הקשבה, הכלה, הקפדה, חינוך ודאגה לנשלטת הם התמסרות מלאה. והרבה מאוד מחשבה,
טוב מאוד שיש לך צרכים, רצונות, ומאוויים נוספים,  בעיני שולט טוב חייב לתת להם ביטוי ולחזק אותם, לאפשר לך להתפתח ולגדול וגם את המקום בשביל כל מרכיבי אישיותך. מעבר להנאה הנפלאה שבשליטה, השליטה בך צריכה גם להעצים אותך כאישה וכאדם ולתת לך כוחות לגדול ולצמוח.
בעיני שליטה בלי כל מה שאמרתי, הינה חסרת אחריות ובדרך כלל תגמר בפגיעה.
לי אין ענין בשליטה ללא רגש. הנתינה הגדולה ביותר של אישה לאדונה הם הרגשות שלה. הרגשות שלך מפרות אותי ומעצימות את הרגשות שלי.
זוגיות אינה דבר קל בשום סוג של קשר, ועבורי היא מה שעושה את הקשר לשלם. אינטימיות, הקשבה, חברות הם יסודות שרק מתעצמים בקשר של שליטה.
אם מישהו רואה בדברים שכתבתי "חולשה", או שהם עושים אותי לשולט "חלש", כמו שנכתב כאן לא פעם. שיבושם לו. חזק זה להשאר בכל מצב בנאדם גם כשולט ללא עוררין.
shaydav​(שולט){TomahDav}

כמו שכתבו כאן טובים לפני...

shaydav​(שולט){TomahDav} • 25 באוק׳ 2015
השליטה הינה שיוויונית, כאשר כל אחד תופס את מקומו כמוסכם מראש.
אין ולא תהיה שליטה ומהצד המשלים התמסרות ללא כל רגש, ומי שעושה זאת ללא רגש (ויש כאלו) מפסידים במקרה הטוב ולא נמצאים במקום הנכון ברע.
רק על עצמי אוכל להעיד:
גם כאשר עשיתי סשן סטוץ הרגשתי סוג של משיכה וכבוד (במינימום) לנשלטת, ואם זה לא היה שם עצרתי ופשוט שתינו דרינק יחד.
וכל זאת לא אומרת, שחייבת להיות מונוגמיה, או פוליגמיה ואפילו לא פוליאמוריה.
פשוט רגש ראשוני, בסיסי, אפילו חייתי כלפי הצד השני בכדי שלא נגיע למצב בו אנו עושים על אוטומט.